...talán ez valami fényecske lehet ebben a sötétségben..https://www.portfolio.hu/ingatlan/20260625/fordulat-az-irodapiacon-olyasmivel-allunk-szemben-amire-kevesen-szamitottak-845694
ANY: betonstabil, független App:JD MP lakásmutyiját intézte, valszeg nem lesz nagyon elővéve WABI: jó cég ,nem véleltlen került elő az öreg Waberer, Tiborc lelép és az öreg belép Rába: hadiipar, SAFE pénzek
nézd, ha nem hiszed ez a te dolgod, én a valóságot írtam le és abszolút nem nézlek hülyének...azzal, h betettem ide egy cikket azzel mi a bajod, azt sajnos végkép nem értem...én csak infót tettem közzé, ha baj akkor sajnálom..nem hiszem, hogy ez többet ártott volna, mint ez a felesleges cicaharc