Nem most csöppentél ide, valószínűleg tapasztalt befektető vagy. A kérdéseid tartalma nincs összhangban a valós tudásoddal, így a hozzászólásaid trollkodásnak tűnnek.
Tele van a net ilyen kesergőkkel. Érdemi skillek híján OKJ-s gyorstalpalók által próbálják gyarapítani a szellemi fegyvertárat, így sosem fognak jövedelmező munkát találni. Pedig lehet jól keresni Magyarországon, még alkalmazottként is.
Ők jósoltak tavaly ilyenkor 2500-as aranyat 1 éves időtávon, amikor 3300 környékén járt. Elég jól megtippelték az irányt. Most valószínűleg közelebb állnak a valósághoz.
Ismerek házaspárt, akik felrántottak minden lehetséges családtámogatást, de nem szeretnének és azóta sem vállaltak gyereket. Ők biztosak benne, hogy anyagilag nem járnak ezzel rosszul. Rengeteg hasonló eset lehet.
A sors iróniája, hogy azok (a most még gyerekek) jártak a legrosszabbul a CSOK bevezetésével, akikre a szüleik felvették azt. Természetesen az árrobbanás anélkül is megtörtént volna, minden tekintetben közelítünk a nyugathoz.
Én 4 éve vettem 298-on, néhány héttel később 334-en bővítettem egy feleakkora pakkal. Előtte nekem nem volt Telekom. A beker. ár 50%-a (!) évente érkezik osztalék formájában, az árfolyamnyereségen felül. Ha lesz korrekció, bővíteni fogok, nem eladni.
Szerintem a kisbüfik nagy részét nem érdekli a pillanatnyi árfolyam, mert longban ülnek. Sokan vagyunk itt 3-400 Ft környékéről, szerintem egyáltalán nem éri meg ki-be ugrálni...
A VNA-chartról a Magyar Telekom 4-5 évvel ezelőtti értéke jut eszembe. '22- ben 300 Ft alatt is járt a részvény. Akkor tizedét érte a papír, mint most? Dehogyis. Én ezen az áron már beszállok Vonoviaba. 2030-ig majdcsak eléri a 30-at :)
Ez a topik a fórum leginkább komplexuskompenzációs helyszíne. Van itt néhány ingatlanmágnás, akik a valójában albérletben laknak és 20 éves Fabia-val járnak...