AnlegerFerenc

Regisztráció: 2022-11-20 08:26:38

Hozzászólások száma: 170

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 14:34


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

Magyar Állampapír tulajok péntek, 14:34
Homeoffice 
Richter topik 2026. 06. 18. 06:58
Nem most csöppentél ide, valószínűleg tapasztalt befektető vagy. A kérdéseid tartalma nincs összhangban a valós tudásoddal, így a hozzászólásaid trollkodásnak tűnnek. 
Richter topik 2026. 06. 17. 05:12
Hát úgy, hogy a kötvényhozamok csökkenése más eszközosztályok felé terelheti a befektetőket. Nekem mostanra a likvid tőke 10%-a maradt kötvényben.
EUR/HUF 2026. 06. 11. 09:15
Egyetértünk.
EUR/HUF 2026. 06. 11. 08:09
Tele van a net ilyen kesergőkkel. Érdemi skillek híján OKJ-s gyorstalpalók által próbálják gyarapítani a szellemi fegyvertárat, így sosem fognak jövedelmező munkát találni. Pedig lehet jól keresni Magyarországon, még alkalmazottként is.
Ezüst 2026. 06. 10. 08:27
Ők jósoltak tavaly ilyenkor 2500-as aranyat 1 éves időtávon, amikor 3300 környékén járt. Elég jól megtippelték az irányt. Most valószínűleg közelebb állnak a valósághoz.
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 06. 10. 06:53
Ismerek házaspárt, akik felrántottak minden lehetséges családtámogatást, de nem szeretnének és azóta sem vállaltak gyereket. Ők biztosak benne, hogy anyagilag nem járnak ezzel rosszul. Rengeteg hasonló eset lehet.
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 06. 09. 13:42
Elég valószínűtlennek tartom, hogy az ingatlanpiac gerincét jelentő kedvezményeket és támogatásokat a szigorítás irányába mozdítanák. 
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 06. 09. 05:34
A sors iróniája, hogy azok (a most még gyerekek) jártak a legrosszabbul a CSOK bevezetésével, akikre a szüleik felvették azt. Természetesen az árrobbanás anélkül is megtörtént volna, minden tekintetben közelítünk a nyugathoz.
Mtelekom 2026. 06. 05. 19:36
Én 4 éve vettem 298-on, néhány héttel később 334-en bővítettem egy feleakkora pakkal. Előtte nekem nem volt Telekom. A beker. ár 50%-a (!) évente érkezik osztalék formájában, az árfolyamnyereségen felül. Ha lesz korrekció, bővíteni fogok, nem eladni. 
Mtelekom 2026. 06. 05. 19:06
Szerintem a kisbüfik nagy részét nem érdekli a pillanatnyi árfolyam, mert longban ülnek. Sokan vagyunk itt 3-400 Ft környékéről, szerintem egyáltalán nem éri meg ki-be ugrálni...
Eurós részvények vitasarok 2026. 06. 04. 07:12
A VNA-chartról a Magyar Telekom 4-5 évvel ezelőtti értéke jut eszembe. '22- ben 300 Ft alatt is járt a részvény. Akkor tizedét érte a papír, mint most? Dehogyis. Én ezen az áron már beszállok Vonoviaba. 2030-ig majdcsak eléri a 30-at :)
Ezüst 2026. 05. 29. 13:50
Mindenki készpénznek veszi az aranyra vonatkozó 8-10 ezres "célárakat" 4 éves időtávon (annak tükrében, hogy az elmúlt 4 évben már duplázott)?
Mtelekom 2026. 05. 20. 13:19
Még nekem sem érkezett meg, ők kotlanak rajta legtovább.
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 05. 07. 08:30
Ez a topik a fórum leginkább komplexuskompenzációs helyszíne. Van itt néhány ingatlanmágnás, akik a valójában albérletben laknak és 20 éves Fabia-val járnak...
EUR/HUF 2026. 04. 13. 11:33
Előtte még a pénzünket szekéren viszik át az ukránoknak. Ezek bizony valós veszélyek, jogos az aggodalmunk... 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 04. 13. 08:56
Opus megkotlott 
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi 2026. 04. 13. 08:44
Jó olvasni ezeket a sorokat.
EUR/HUF 2026. 04. 13. 08:41
Az eredmény kárpótol :)
EUR/HUF 2026. 04. 13. 08:29
A dollár pedig célba veheti a 300-at.

friss hírek További hírek