Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bronz 2026. 06. 01. 18:03
Előzmény: #211298  EURHUF500
#211300
A fideszes pedofilok ott folytatják, ahol ápilis 12-én abba hagyták.
Sebaj, irány a 10% alatti Pedofidesz
bronz 2026. 06. 01. 18:02
Előzmény: #211294  Sehmet
#211299
Hirtelen milyen fontos lett nálad is a jogállamiság, 16 évig a Pedofdesz érában pedig nagy ívben tojtál rá...
EURHUF500 2026. 06. 01. 18:02
Előzmény: #211294  Sehmet
#211298
Az a politico, ami csütörtökön azt írta, hogy MP semmiféle megállapodást nem tud majd kötni Ursulával :D
Jesszusom, nézem ezt a parlamenti ülést is, másról sem tudnak beszélni csak hogy MP eladta az országot, és jönnek a migránsok.
Hiába mondta el MP is, meg Vitézy is már vagy 5x, hogy semmiféle migrációról nem volt szó, csak ugyanazt kérdezik.
Az a nagy helyzet, hogy szerintem ők is elhiszik a saját propagandájukat.
Szar lehet így élni..
bronz 2026. 06. 01. 17:54
#211297
Jól zárult a tavaly év az Orbán csaladnak, csak úgy repkedtek a milliárdok.
Továbbra is azt mondom, hogy Orbánt nem szabad kiengedni az USÁ-ba, mert jó esély van rá, hogy kint marad.
https://telex.hu/g7/vallalat/2026/06/01/osztalek-orban-milliardos-banyak-tiborcz-bdpst
bronz 2026. 06. 01. 17:53
#211296
Vergődsz ám propagandista.
Minek kellett volna történnie ahhoz, hogy átlépje nálad a vörös vonalat a Pedofidesz?
Úgy néz ki, hogy a fideszes pedofília, a gyernek bántalmazások ehhez kevés volt, ez nálad belefért.
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 01. 17:31
Előzmény: #211293  euler
#211295
Noná, saját zsebüket azért jól kitömik, aztán játsszák a szerény, puritán képviselőt! 
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 01. 17:29
#211294

Már a Politico is foglalkozik azzal, hogy Magyar Péter Sulyok Tamás leváltása céljából Alaptörvényt/Alkotmányt akar módosítani, ami a Politico szerint alkotmányos válságot idézhet elő az országban (ami akár blokkolhatja is a 16,4 milliárd eurós EU támogatás és kölcsön kifizetését. 
.
https://www.politico.eu/article/hungary-peter-magyar-amend-constitution-oust-president-tamas-sulyok/
euler
euler 2026. 06. 01. 17:25
Előzmény: #211284  Sehmet
#211293
"Eddig az alapfizetés 1,2-szerese járt egy bizottsági tagság után, és 1,4-szeres szorzó járt két bizottsági tagság vagy a törvényalkotási bizottság tagsága után. 
Most az előbbi szorzó 1,8-ra, míg az utóbbi 2-re emelkedik."
Továbbiak Jámbor András posztjában:
https://www.facebook.com/jamborandrasoldala/posts/pfbid0ZSA62EswwTHomLhViDzuuF4Q7ULar8CdQgdEYMSg34nUoqr7MXsyGg4q9mo2cSAkl
Peterbond 2026. 06. 01. 17:07
Előzmény: #211288  Sehmet
#211292
"Nekem csak egy köpönyegem van, de az sem forgatható."
.
Most szemebesitunk az ep aktualissal. Az eddig semmire se jo megfoghatatlan politikai bloff jogallamisag hirtelen irtozatosan fontos lett es a Sorosugynok szervezetek hirtelen viszonyitasi alapok. Te nem a partot valtogatod az teny csak az elveidet es nezeteidet annak fuggoen melyik vedi epp a partodat.
Mississippi
Mississippi 2026. 06. 01. 17:00
Előzmény: #211289  Sehmet
#211291
Kinek a pap, kinek a papné. Nekem inkább a papné.
Én még adnék neki egy utolsó esélyt julius 1-ig, mielött rádobnám az atomot. De viszont, a jövőben leköszönő köztársasági elnököket halálukig megillető javadalmazást megszüntetném július elsejei hatállyal. :)
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 01. 16:53
#211290
Újabb NER-es vezető távozik.
-Vezetőváltás történt a Digitális Kormányzati Ügynökség (DKÜ) élén.Lenkei Mirtill vezérigazgatót múlt szerdán menesztették, a helyére az eddigi gazdasági vezérigazgató-helyettes, Kovács Miklós került – tudta meg a Telex.
https://mfor.hu/cikkek/vallalatok/ujabb-ner-es-vezeto-tavozik.html?fbclid=IwY2xjawSKe6xleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwO
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 01. 16:20
#211289

No, Török Gábor is jó tanítvány, ugyanazt írja a "meg lehet" és a "jogállamiság" viszonyáról, amit én már napok-hetek óta. :).
.
https://www.portfolio.hu/global/20260601/torok-gabor-a-tisza-nagy-politikai-kockazatot-vallal-840318
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 01. 16:18
Előzmény: #211287  Peterbond
#211288
Nekem csak egy köpönyegem van, de az sem forgatható! :) De olvasd el annak a végét is, ahonnan idéztél. 
Peterbond 2026. 06. 01. 16:16
Előzmény: #211285  Sehmet
#211287
"De hajrá, mutassátok meg, hogy a propagandaszövegen, a negatív kampányon kívül mit tudtok, propagandisták! :) "
.
Bagoly mondja verébnek. Te még egy ekkora vereség után is ugyanott folytotodd ahol abba hagytad. Már a Megofon is leépít. Érdemes lenne venni az idők jelét :).
Peterbond 2026. 06. 01. 16:14
#211286
Schmidt Pál beszéde lemondásakor:
.
"Magyarország alaptörvénye szerint, amelyet magam láttam el kézjegyemmel, az államfő kifejezi a nemzet egységét. Ezen rendelkezés számomra azt jelenti, hogy ebben a helyzetben, amikor személyes ügyem nemzetemet inkább megosztja, mint egységesíti, kötelességemnek érzem, hogy szolgálatomat befejezzem, elnöki mandátumomról lemondjak" - ezekkel a mondatokkal jelentette be Schmitt Pál köztársasági elnök, hogy lemond posztjáról."
.
Mennyire igaz lenne ez most Sulyokra is. No persze nem kell felmagasztalni Schmidt Palit. Ő se érezte akkor hogy mennyire is nem alkalmas a köztársasági elnöki pozícióra. Dehát akkor a Fidesz küldte meg a jelzést hogy le kéne mondani és a két nappal még korábban erősen tiltakozó Schmidt ( hogy márpedig nincs miért lemondania és nem is fog ) le is mondott. 
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 01. 16:13
Előzmény: #211282  Peterbond
#211285
Mondtam, hogy sajnálni kell engem? :) Én Fletó alatt sem éltem rosszul, és nem is magamat, hanem az országot féltettem. De hajrá, mutassátok meg, hogy a propagandaszövegen, a negatív kampányon kívül mit tudtok, propagandisták! :) Szóval nem kell "megsajnálni engem", csak to govern well! :)  
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 01. 16:07
#211284

Azért mindenkinek jut, csurran-csöppen valami a csökkentett tiszteletdíj mellett. :)
.
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20260601/sorcsere-az-orszaggyulesben-szamos-tiszas-kepviselo-kap-uj-megbizatast-840430
bronz 2026. 06. 01. 16:07
#211283
Hoonaptól már csak cirka 30 Ft lesz a fideszes komcsi üzemanyagárstop és a piaci ár között.
Itt az idő kivezetni.
Peterbond 2026. 06. 01. 15:53
Előzmény: #211279  Sehmet
#211282
"Mindenki tegye, ami a feladata, de - ti hangoztattátok folyamatosan évekig, hogy jogállam, jogállam, jogállam - a jogállamiság keretei között! ."
.
Igen és te vagy most Göring akik kikéri hogy embertelenül bánnak vele a börtönében. Hát basszus nem tudlak megsajnálni se téged se a Fideszt ha most egy kicsit kellemetlen amit elszenvednek ( szerintük ) miközben ők lábbal tiporták azt amire most hivatkozgatnak. Képzelem azokat az amcsi katonákat is mennyire meghatotta a lágerparancsnokok siráma, akik 10 ezrével végeztek ki embereket és állatokként tartották őket, amikor a genfi egyezményre hivatkoztak hogy őket milyen körlmények között kellett tartani.
.
Akik láttak a FURY nevű filmet. Az amcsik elfoglalták a várost és elfogtak pár német katonát. Szinte mind gyerek volt csak az SS tiszt volt felnőt közüllük. A téren fel volt lógatva 2 gyerek gy táblával hogy "gyáva voltam meghalni a hazámért". Brad Pitt megkérdi az egyik helyi lakost mutatva az SS tisztre hogy ezt ő csinálta? az biccent hogy igen. Erre Brad Pitt karaktere oldalra vezényelteti az SS tisztet egy falhoz majd a tank géppuskájával kivégzi. Egyik helyi lakos se nem tiltakozott sem nem hullajtott egy könnyet se érte.
.
Sulyok csak el lesz küldve a pozíciójából ahova kinevezni se kellett volna. Ő érte se fog senki se tüntetni se könnyet hulajtani.
Peterbond 2026. 06. 01. 15:46
Előzmény: #211279  Sehmet
#211281
"Ti mondtátok/írtátok, hogy nem kell visszamutogatni!"
.
16 !!! évnél nem kell visszamutogatni amikor már a 4. 2/3-os ciklusod viszed nem 16 nappal azután? És akkor sem az volt hogy nem kell elszámoltatni a bűncselekményeket. Hanem hogy nem lehet azt mondani 16 év kormányzásnál ha valami nem működik hogy az a Gyurcsányék miatt van.

Topik gazda

________
________
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek