Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 07. 15:35
Előzmény: #97251  Ivanhoe
#97260
Odaírtam utána, csak el kell olvasni az utána-következőket. :)   
00000 2023. 03. 07. 15:32
Törölt hozzászólás
#97259
tanrek 2023. 03. 07. 15:15
Előzmény: #97253  Ivanhoe
#97258
Bár így lenne... de sajnos itt IS vannak jópáran olyanok, akik nem veszik észre, hogy a gyurcsány-fóbiájuk ellen a leghatásosabb ellenszer az lenne, ha simán nem vennének tudomást róla... nem mellesleg ezzel (a fideszen kívül) mindenki csak nyerne...
Törölt felhasználó 2023. 03. 07. 15:13
#97257
Van is találós kérdés: Hol van több vajda Romániában vagy a fityiszben :D
Törölt felhasználó 2023. 03. 07. 15:10
Előzmény: #97250  Sehmet
#97256

Ezt a mantrázást különben az óvodások szokták csinálni, :D Óvó néni a gyurgycsány ferike  elvette a pályázatomat meg a gyáramat brühühü :D Ne haragudj hogy kigúnyolásnak tűnik az írásom, de hát másképpen nem tudom már kifejezni ezt az embertelen hadjáratot amit műveltek mindenki ellen. :D Ez a nemzet tragédiája, és az emberek tragédiája. Tolod itt a fensőséges dumát a magas eszmei tartalommal látszólag megtöltött dumát, sajnállak téged már hogy nem tudsz továbbfejlődni. Persze azokat is sajnálom akik a másik oldalon sem tudnak fejlődni.
Ez amit műveltek az nem emberi, állatvilágban szoktak így működni az állatok, már ne haragudj, modern néven nácik ( nácizmus ) egy emberi tulajdonság ami bajba sodorja mindig a többséget. Jöhet jobbról, jöhet balról. Most éppen ti képviselitek ezt. Sajnállak, ez nem keresztényi magatartás, ez spanyol inkvizíciós korhoz hasonlítanám. Ne haragudj hogy így lehordalak, de hát ez jut eszembe rólatok. Ahogy szoktam mondani mostanság, az ország már megint nem a magyaroké hanem a fityiszé :D
Ivanhoe 2023. 03. 07. 15:09
Előzmény: #97254  troli
#97255
Magyar Nemzet, na ne röhögtesd ki magad !
Ivanhoe 2023. 03. 07. 14:59
Előzmény: #97243  Sehmet
#97253
Rajtad kívül itt ellenzékit nem érdekel Gyurcsány, sem a felvilágosodásig visszanyúló "gondolatmeneted".
Törölt felhasználó 2023. 03. 07. 14:59
Előzmény: #97250  Sehmet
#97252

Mondjuk veled is azért jó beszélgetni mert csak a betanult szöveget és kampánydumát tolod, újat már nem beszélsz, csak ugyanazt, mintha lemaradtál volna a világtól. Ha 100 év múlva élni fogsz akkor is Gyurcsányozni fogsz. :D
Nincs fejlődés azt látom :D
Ivanhoe 2023. 03. 07. 14:57
Előzmény: #97243  Sehmet
#97251
"De a hozzászólásom lényege nem is ez volt"
1x megtudhatnánk végre, hogy mi a "hozzászólásaid lényege", mert folyamatosan mellébeszélsz!?
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 07. 14:35
Előzmény: #97248  euler
#97250
Mondtam, hogy Te és Peterbond az ellenzéknek azt a szintjét ütitek meg, akiknek az érzelmi reakciókon túli mondanivalója is van, ezért kedvelek Veletek véleményt cserélni.
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 07. 14:32
Előzmény: #97247  Peterbond
#97249
Köszönöm a hozzászólásodat, amit, mint véleményt maximálisan respektálok még akkor is, ha a valóságtartalmával kapcsolatban azért vannak aggályaim.De addig vidám az élet, amíg ilyeneket látok az ellenzék vezető pártjának vezérétől. :) Ismét egy IQ-bajnokkal gazdagodott a "kormányképes" ellenzék. De úgy látszik, Ferinek bejön!
Index - Belföld - Így somolygott Orbán Viktor Gyurcsány Ferenc csókja után
euler 2023. 03. 07. 14:16
Előzmény: #97247  Peterbond
#97248
Azt látom, hogy Sehmet kifinomult, tenyérbemászó stílusával nem tudtok mit kezdeni.
Észre sem veszitek, hogy néhányan hathatósan segítetek neki a propaganda terjesztésében. 
Nem sokan vágyunk itt (IS) a propagandára és meg is tudjuk állni, hogy ne etessük. Mert nem értem, ha naponta megállapítjátok róla, hogy egy troll, akkor miért etetitek?
Amit visszatérően cáfolgattok arról mindenki tudja, csekély ellenzéki beállítódottsággal is, hogy mi, ami ellen a legjobb védekezés ha nem fogyasztjuk. 
Peterbond 2023. 03. 07. 14:01
Előzmény: #97243  Sehmet
#97247
"Én nem várok el semmit az ellenzéktől, csak bizonyos dolgokra rámutatok, ami a vizet prédikál és bort iszik kategóriájába tartozik (pl. a privatizációval fillérekért kifosztott ország oké, jobboldal gazdasági holdudvarának kiépítése - elnyert vállalkozásokból befolyó pénzből etikátlan, stb.) Szerintem egyik sem volt azért annyira etikus, de kompenzálta egyik a másikat."
.
Meg a lótúrót gondolod így. Amit csak leírtál eddig mind egy irányba mutatott. Neked semmivel sincs bajod addig amig azok lopnak vagy nyernek vele akikkel TE vagy. A privatizációval jössz de attól durvább dolgok nem zavarnak mert ott úgy látod hogy a neked tetszők lophattak. Apró klánozol 3 HSZ-enként mindig pár milliárdról miközben 8 év alatt ennek nem a két három vagy 10 szeresét lopták össze hanem a 100 szorosát már és nekiállsz védeni azokat ha ezt felemlegetik. Amúgy legtöbbször olyanok akik méár a Gyurcsány idők lopásairól is ezt mondták és a privatizációs időkről is. És TE neked van pofád utána ŐKET kétszinűséggel vádolni amit te magad végzel nap mint nap.
.
Teszed mindezt úgy hogy teljesen tisztában is vagy vele. Te nem valami átvert fideszes vagy. Te nagyon is jól tudod mit hazudoznak össze mennyit lopnak össze mit miért csinálnak. És csont nélkül támogatod sőt itt erősíted ezt a folyamatot.
Peterbond 2023. 03. 07. 13:54
Előzmény: #97243  Sehmet
#97246
"A Fidesz dudáját Gyurcsány nyomta például 2010-ben és előtte."
Nem véletlenül írtam 3! darab kétharmadot.
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 07. 13:48
Előzmény: #97242  signal2
#97245
Megnéztem már, de az csak úgy próbálja megmagyarázni Márki-Zay kijelentéseit, mint ahogyan megpróbálták megmagyarázni Gyurcsánynak egy szigorúan zárt körben elmondott, szoci képviselőket presszionáló öszödi beszédet, hogy az a nyilvánosság részére szóló "igazságbeszéd" volt, és az, hogy négy évig nem csináltak semmit, csak hazudtak, az a rendszerváltástól kezdve mindenkire vonatkozott. Persze, szánalmas volt, mint az is, amikor megpróbálják megmagyarázni Márki-Zay felelőtlen, kellően át nem gondolt - de nevezhetnék freudi - elszólásait.
geza77
geza77 2023. 03. 07. 13:47
#97244
3. világháború, Jutka besúgórendszere, Tiborcz megpistázta❗| Somogyi András |
https://www.youtube.com/watch?v=iKr1fS0eXD8
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 07. 13:42
Előzmény: #97241  Peterbond
#97243
A Fidesz dudáját Gyurcsány nyomta például 2010-ben és előtte. De a hozzászólásom lényege nem is ez volt, hanem az, hogy aki még a duda jó időben és jól történő megnyomására sem képes, az ha a turbinát bűvöli, akkor bizony komoly "baleset" lehet belőle. Ha azonban jól és jókor nyomja valaki a dudát, akkor mellette még a turbinákat is használhatja.
Én nem várok el semmit az ellenzéktől, csak bizonyos dolgokra rámutatok, ami a vizet prédikál és bort iszik kategóriájába tartozik (pl. a privatizációval fillérekért kifosztott ország oké, jobboldal gazdasági holdudvarának kiépítése - elnyert vállalkozásokból befolyó pénzből etikátlan, stb.) Szerintem egyik sem volt azért annyira etikus, de kompenzálta egyik a másikat. Tudod, alap és felépítmény, Marx-Engels: A német ideológia 27. oldala:
"Nicht das Bewußtsein bestimmt das Leben, sondern das Leben bestimmt das Bewußtsein. In der ersten Betrachtungsweise geht man von dem Bewußtsein als dem lebendigen Individuum aus, in der zweiten, dem wirklichen Leben entsprechenden, von den wirklichen lebendigen Individuen selbst und betrachtet das Bewußtsein nur als ihr Bewußtsein."
Ez, a bevezető rész az "előfeltevésmentes" politikai filozófiák ellen hadakozik, melyek azt állítják, hogy "az ember"-ből (az ember általában, az ember mint ember) indulnak ki. Marx amellett érvel, hogy nem lehet "az ember"-ből úgy általában kiindulni, hanem csakis a konkrét történelmi szituációban élő, meghatározott társadalmi és gazdasági viszonyok közt élő emberből.
signal2
signal2 2023. 03. 07. 13:33
Előzmény: #97239  Sehmet
#97242
"Valaki írja, olvastam kommentben", és utána mondja ezt.
Nézd meg te azt a videót, amit linkeltem.
Peterbond 2023. 03. 07. 13:24
Előzmény: #97240  Sehmet
#97241
"Hát, a dudánál nehezebb kezelni a turbinás üzemmódot, és aki még a dudát is rosszul és rosszkor nyomja, az elé nem biztos, hogy lehetetlen kihívásokat kellene állítani. :) "
.
Ez láthatóan a Fidesznél 3-szor ért 2/3-ot szóval kicsit fura ezt pont tőled hallani.
.
Gyakorlatilag a Fidesz mást se csinált csak dudát nyomott minden válságkor ( kommunikációból próbálta megoldani ) és a Turbinát ha hagyta békén még akkor jártunk a legjobban. Természetesen a saját célját ezzel maximálisan elérte ( hatalomban maradt ) csak a problémákat nem kezelte rendesen csak az azzal járó kommunikációt.
.
De persze már megszoktam hogy az ellenzéktől mindig azt várod el kicsiben is amit a Fidesznél nagyban még dicsérsz is. ( Apró klán vs Mészáros, Szíj stb pl )

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók