Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 07. 20. 15:30
#44500
Az ellenhazugban a rezsim rajongói és szolgái azt mondják: állítólagos kémszoftver botrány. Állítólagos b+. Mekkora lesz majd a csitulás amikor arcba kapják a kétségbevonhatatlant, mint Uborkai szőrös seggét.
kukacponthu 2021. 07. 20. 15:26
Előzmény: #44498  PusztaPutyin
#44499
Azert abban bizom, hogy az ONYP megtakaritasokat nem piszkaljak meg, nemzeti alapon…
Mert az allami penzbol magantokealap utan minden jatszik.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 07. 20. 15:17
Előzmény: #44497  gazmber
#44498
Pont ez ugrott be.ha magának takarékoskodik jobban jár mint egy olyan nyugdíjjal ami vagy lesz vagy leginkább nem.
gazmber 2021. 07. 20. 15:04
Előzmény: #44496  Zöldbéla
#44497

miért számíthat még bárki itt nyugdíjra? mire odakerülnénk - ha egyáltalán- ezzel az eü ellátással(?)- majd lehet ~70év lesz a korhatár, és járhatunk járókerettel dolgozni, ha lesz hová(?)
persze nem úgy annak a pl."nemzeti gázmesternek", aki... "4-5 körül ha felkel, 7-8 körülre már lehet egy kastélya"(?)☺ szvsz
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 07. 20. 14:42
Előzmény: #44488  Törölt felhasználó
#44496

Aki "főállásban" KATA-zik vagy a jövedelme jelentős részét nem vallja be, azt hiszi jól jár, pedig csak nyomorúságos nyugdíjra számíthat!
Aki most potyaleső (a terhek alól kivonja magát), később ájvékol, hogy: "45 év kemény munkája után nem tud megélni a nyugdíjából". Nekem meg majd sajnálnom kell őt!?
Shareholder 2021. 07. 20. 14:38
Előzmény: #44491  ts3
#44495
Hogyan ismerjük fel a politikust? Onnan, hogy mindenre azt mondja, ki fogjuk vizsgálni. Az a probléma ezekkel a vizsgálatokkal, hogy semmi következményük nincs vagy ha netán van is, a valódi felelősöket nem érinti. A német, dán megfigyelési botrányt is vizsgálták, a Barroso-bizottság korrupciós ügyeit is vizsgálták, a Szájer-ügyet is vizsgálták, nem lett következménye. Ja, de igen, az utóbbinál ejtették a kokainbirtoklás vádját és 40 millió forint jár a Brüsszelben végzett szolgálatokért. Ennyit is érnek ezek a vizsgálatok. Nincs itt semmi látnivaló mert itt már mindenki megfigyeltet és lehallgat mindenkit, USA-tól, EU-n át Kínáig mindenki benne van ebben. Szerinted ha Polt Péter kezdeményez egy vizsgálatot, annak mi lesz a következménye? Semmi.
________
________ 2021. 07. 20. 13:58
Előzmény: #44492  ________
#44494
rockmaster 2021. 07. 20. 13:57
#44493

"Az adatvédelmi biztos szabadságon van, majd két hét múlva dönt arról, indít-e vizsgálatot"
"Péterfalvi Attila tájékoztatása szerint ha vizsgálati eljárást indítanak, akkor annak lefolytatására 60 napjuk lesz, míg ha hatósági eljárást, akkor 150 napjuk. Utóbbi határideje egyszer 150 nappal meghosszabbítható, így előfordulhat, hogy a vizsgálat eredményét – ha indul ilyen – majd csak a választás után lehet megismerni."
Jut idő kényelmesen mindenre :)
ts3 2021. 07. 20. 13:51
#44491
Franciaországban már vizsgálódik az ügyészség pegasus ügyben.
Szorítok az adóforintjainkból fizetett poltnak hogy sikerüljön neki is vizsgálódni, mi okból figyeltél meg pl gémesi györgyöt?
kukacponthu 2021. 07. 20. 13:41
Előzmény: #44483  Törölt felhasználó
#44490
Goebbels titkarnoje voltam.
Tanulsagos konyv, pont ezt a “nekem jobb, engem nem erint” struccpolitikat taglalja a meselo holgy, mikozben tudjuk mi tortent akkor…es utolag piszkosul szegyelli magat!
________
________ 2021. 07. 20. 13:37
Előzmény: #44484  ________
#44489
Gyere Andi, nem hagyunk az út szélén.
Törölt felhasználó 2021. 07. 20. 13:31
Előzmény: #44486  sanka
#44488
Ez egy érdekes kérdés, hogy "ott segít a vállalkozás magán, ahol tud". Valamilyen szempontból jogos. De szüksége van a társadalomnak olyan vállalkozásra, ami nem tudja fenntartani magát ? Árat kellene emelnie, ha elad. De nincs rá vevő. Ördögi kör ez. De én most nem is a cégvezetőkre gondoltam, hanem az alkalmazott KATA-sokra, boritékozókra. Ha másképp nem tudtok a cégnek dolgozni, akkor képezzétek magatokat, és több pénzért menjektek el tisztábban dolgozni. Emberek vannak, akik évtizedeket dolgoznak 50 %-ra bejelentve. Ismerek ilyet, 20 éve dolgozik maximum 50 %-ra bejelentve (ennyire emelte a főnök a bejelentést...), És nem is rossz a munkakör, amit csinál 
sztanil 2021. 07. 20. 13:30
Előzmény: #44483  Törölt felhasználó
#44487

Nekem olyan nyugger ismerősöm is van, aki arra a véleményemre, hogy a fidesz szétverte az oktatást, csak ezt tudta mondani: "de hát ingyenessé tették a tankönyveket".
Azt már nem érti, hogy cserébe ők írják tele a hazugságaikkal ezeket a tankönyveket. És ezek az emberek megérték a II. világháborút és szidták a komcsikat, most meg tapsikolnak az orosz-kínai kémpártnak.
sanka 2021. 07. 20. 13:22
Előzmény: #44477  Törölt felhasználó
#44486
Komoly elvonások vannak, nyílván ott segít magán egy vállalkozás ahol tud.
sanka 2021. 07. 20. 13:21
Előzmény: #44475  kukacponthu
#44485
Gondolom  az ellenről van szó, viszont azt hagyni kellene a féleszüeknek, kár felhozni mindig, de mindhiába, elkövetjük ezt a hibát, hiszen provokálnak.
Törölt felhasználó 2021. 07. 20. 13:20
Előzmény: #44480  kukacponthu
#44483
Sok Fideszest nem érdekel igazán az oktatás. Én kérdeztem a 2018-as választások előtt egy Fideszestől, nem érdekli e, hogy az oktatás rossz helyzetben van ? "Nem, mert én már nem tanulok.". A egészségügy helyzetére meg azt mondta, "Nem érdekel, mert nem betegszem meg...." A jelen érdekli, mennyi a fizetés. Sokan azt se veszik észre, ha 10 %-os fizetés emelés mellett 15 %-os áremelkedés van, hisz minden szép, mert emelkedett a fizetés. A másik nagy baj ezzel a KATA-zással és boritékozással, hogy az embereket meghagyja ebben a könnyített helyzetben, és nem képzik magukat. Ismerek ilyen embereket, és 50 felé olyan munkákat csinálnak, amiket egy 18 éves szokott. Csak egy értelmes 18 éves 50 éves koráig szerez komolyabb papírt, nyelvtudást, stb. Ezek meg 50 felé se beszélnek elfogadhatóan idegen nyelvet, és rossz munkákat csinálnak, Felhivott szombat délelőtt egy részeg Fideszes ismerősöm. 12 óra se volt, de már részeg volt. Szídta a baloldalt, és panaszkodott, hogy egész életében rossz munkákat csinált. Sajnáltam, de ez az ő döntése volt.... Boritékozhatott, KATAzhatott, akkor mit panaszkodik ? Az a baja, hogy 18 éveseknek megfelelő munkákat csinál, 50 felé. Ezért nem keres elég jól, még boritékozva se. Az embernek fejleszteni kell a tudását, ha teheti. Ennek az ismerősömnek rengeteg ideje volt a tudását fejleszteni. Pl. én nem tudok franciáúl szinte semmit se. De meg akarok tanulni, bár én is túl vagyok már a 40-en. 
szieszta 2021. 07. 20. 12:50
Előzmény: #44477  Törölt felhasználó
#44482
Én meg mindig azt nézem, hogy egyszer ez van támogatva, aztán az. Van akik folyamatosan megoldják, hogy támogatást kapjanak. A többi ezzel óriási hátrányba kerül. Ja ....nincs szerencséjük.
Törölt felhasználó 2021. 07. 20. 12:46
Előzmény: #44479  kukacponthu
#44481
Ezért írtam hogy tök mindegy. Mint a te példád is mindkét oldalra igaz.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek