Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szektas 2020. 06. 14. 15:36
Előzmény: #13599  Karvalytokes
#13600
Értem, ez esetben a következő probléma, hogy a szélsőjobbos provokátorok miért  színesbőrűek?
Karvalytokes
Karvalytokes 2020. 06. 14. 15:28
Előzmény: #13596  szektas
#13599
Egyszerű.Szélsőjobbos provokátorok vegyültek el a békés Antifa és BLM tüntetők között.Céljuk hogy bomlasszák az internacionalista egységet.
A !444 még ennél is cifrábbat tud hazudni,nem kell őket félteni.:)))
Branko
Branko 2020. 06. 14. 15:24
Előzmény: #13584  Törölt felhasználó
#13598
igen, remélem hogyha újraolvasod amiket írtam akkor érthetőbbé válik minden amiről beszéltünk a bő egy nap alatt - nem volt sértő szándékom, remélem elfogadod , bocs. tudod az ha vki nem ért vmihez az még önmagában nem szégyen és a jó tanár az ezért nem szid le egy diákot ha az nem ért vmit, - akkor kellhet neki leszidni ha nem tanulta meg azt,  ami fel volt adva
de még mindig úgy látom nem teljsen érted: " Remélem nyilvánvaló vált a számodra, hogy orbánnak nem célja egy önfenntartható rendszer kialakítása, hanem csak a saját hatalma."
nem, nem is válhatott hiszen ez Merkelről is elmondható, meg minden párt elnökéről bárhol a világon, aki szeretne még újraindulni az elnökségért mert érez magában még arra ambíciót. és mint kifejtettem, az h. vki akár 10-20 éven át is vezet egy céget6szervezete/pártot az nem feltétlenül jelenti azt h. azrt, mert ő "diktátor
lehet h. nem volt erős kihívója, lehet h. ős sok hibát csinált és mikor baj volt azért nem vállalta volna senki az elnökséget helyette mert úgy voltak vele, "amit főztél magadnak a vezetésed alatt negatíve azt edd meg", stb. stb. tehát ennek sok oka van
az pedig a világ legtermészetsebb dolga a politikában, hogy bárhol bármely párt azért szeretne akár évtizedeken át folymatosan kormányozni, hogy megvalósíthassa hosszú távú elképzeléseit/porgrmját stb.
szektas 2020. 06. 14. 15:20
Előzmény: #13596  szektas
#13597
Vajon Schwartz úr megírta már a sorvezetőt?
szektas 2020. 06. 14. 15:19
Előzmény: #13591  Karvalytokes
#13596
https://neokohn.hu/2020/06/14/antirasszista-tuntetok-mocskos-zsidoztak-az-ellentuntetoket-parizsban/
Antirasszista tüntetők „mocskos zsidózták” az ellentüntetőket Párizsban
Ezt hogyan fogják magyarázni a 444en?
sanka 2020. 06. 14. 15:16
Előzmény: #13593  Csakisazigazat
#13595
Nem hiszem,  hogy tévedtél, látni őket.
sanka 2020. 06. 14. 15:15
Előzmény: #13592  Branko
#13594
A fidesz nem demokratikus, a német az, nem hiszem, hogy a német néppel meg lehetne azt csinálni mint a magyarral.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 06. 14. 15:11
Előzmény: #13590  signal2
#13593
Ilyet  majd akkor fogsz látni, amikor olyat , hogy a börtönök lakóinak hány %-a roma és mennyi a nem roma.Viszont ha írsz talán egy levelet a belügyminisztériumnak akkor lehet neked csinálnak 1 ilyen statit, de csak neked.
Branko
Branko 2020. 06. 14. 15:11
Előzmény: #13587  Törölt felhasználó
#13592

nem baj hogy ez pontosítva lett, de az akkor is cáfolhatatlan, hogy az utóbbi 30 évben a németeknél egyeduralkodó a cdu (és azon belül tök ugyanaz a vonal tehát Kohl-é, még ha Merkel torzított is rajta sokat) még akkor is, ha koalícióban kormányzott
szánalmas butaság tehát azt levezetni ebből hogy akkor a német cdu ne lenne demokratikus párt, meg azt is, hogy ehhez hasonlóan a fidesz pl. nem lenne demokratikus párt és csak azért, mert ezen pártoknak már akár évtizedek óta ugynazon személy az elnöke
hiszen egyértelmű, a németeknél Merkelnek nem akadt igazán erős kihívója, a fideszen belül meg orbánnak
Karvalytokes
Karvalytokes 2020. 06. 14. 14:41
Előzmény: #13588  Csakisazigazat
#13591
Ezért kell liberalizálni a lőfegyvertartást mert a büntetlen előéletűekre más elbirálás vonatkozna.
signal2
signal2 2020. 06. 14. 14:33
Előzmény: #13588  Csakisazigazat
#13590
"Ami a baj, az az , hogy 10 fiatalkorú roma nőből 9,  3 vagy több gyerekkel sétálgat."
Erre jó lenne hivatalos statisztikát látni, mert így elég hihetetlennek tűnik.
badsector1
badsector1 2020. 06. 14. 13:57
Előzmény: #13582  pitcairn2
#13589
Ha van tankötelezettség, akkor rengetegen csak idősebb korban jönnek rá, hogy de jó, hogy volt tankötelezettség.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 06. 14. 13:32
Előzmény: #13586  Csakisazigazat
#13588

Ami a baj, az az , hogy 10 fiatalkorú roma nőből 9,  3 vagy több gyerekkel sétálgat.Meg fogják 10-20 év múlva minden szempontból enni a nem romákat.Viszont a Fidesz és MSZP kormányoknak kell a szavazó, ez ellen nem fognak tenni.Az egyik párt kamu náci , a másik agyatlan romavédő a tömegek kárára.Én nem akarok semmilyen fajtájú és bőrszínű embert megkülönböztetni, csak az már felháborító, hogy ebben az országban a normálisan élő embert ugyanolyannak veszi a törvény , mint azokat akiknek a bíróságon méter magas aktakupacuk van.
Törölt felhasználó 2020. 06. 14. 13:20
Előzmény: #13577  Branko
#13587
Schödert már írta neked a kollega,  Merkel sorozatos nyerésével kapcsolatban azért jó ha azt is tudod, hogy nagykoalícióban kormányoz már jó ideje.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 06. 14. 13:15
Előzmény: #13578  Karvalytokes
#13586
Te ebben is okos vagy látom, a cigányokról sincs csöpnyi elképzelésed sem.Szerintem nem sokáig fog tartani ez az iskola őri nagy találmány.Kb. az első iskola őri gázsprayvel való lefújásig, vagy az első gumibotozásig.Utána a felbőszült csőcselék szó szerint ki fogja végezni miután kilépett az útcára.Jó lenne nem elmélkednétek elme nélkül ennyit.Amikor a helyi rendőröknek nekimennek a romák ?Amikor a cigányokkal sűrűn lakott területen az ott dolgozó rendőrök depressziósok a cigányok fenyegetőzései miatt?Mi a kis f...omat akar egy iskolaőr???Még az ombudsmannról nem is beszéltem.Ki fogja eldönteni, hogy túlkapás történt vagy sem?Mikor a testi adottságai és a kora alapján gyerek, de a viselkedése alapján egy aljas mocsok bűnöző?A hatóságok és a romák között még nagyobb gondok lesznek.
Törölt felhasználó 2020. 06. 14. 13:15
Előzmény: #13554  pitcairn2
#13585
"ami a többi fejtegetésedet illeti az sem áll komolyabb alapon a francia-csatlós Horthy klisénél…"
Na most aztán jól megkaptam. Csak egy a bibi, én sehol sem írtam olyat, hogy Horthy francia-csatlós lett volna. Lusta vagyok visszakeresni, de ha jól emlékszem nagyjából azt írtam, hogy szimplán hazaárulóként indult, mert amíg az ország élet-halál harcot vívott a megszállók ellen, addig ő az embereivel az ellenség (franciák) által megszállt Szegeden dekkolt. Na most azt te sem vitathatod, hogy a franciák az ellenségeink voltak a háborúban (és még ekkor is, mivel az OMM csak fegyverszünetet kötött velük). Mondok még csúnyábbat is, a románok után vonult be, tehát gyakorlatilag a románok segítették a hatalomba (ők pucolták el a Tanácsköztársaságot), ez még rosszabb, mint Kádár Janinál, őt legalább egy nagyhatalom rakta a helyére, nem a szőrős talpúak.
A többi "fejtegetésemet" is fenntartom, bár én inkább tényállításoknak nevezem őket, tehát egyrészt hamarabb is leállíthatta volna a deportálásokat, így több százezer ember haláláért személyesen felelős (ezeknek a túlnyomó többsége, gyerek, nő és idős ember volt) és felelős azért is, hogy a visszacsatolt területeken csökkent emiatt a magyarok számaránya, másrészt a kiugrási kísérletével egyértelműen bizonyította azt is, hogy egy idióta.
Törölt felhasználó 2020. 06. 14. 13:01
Előzmény: #13577  Branko
#13584
"remélem felfogtad"
Azokra a pedagógusokra emlékeztetsz, akik leszidják a diákjaikat, hogy még ezt se érted?
Pedig ők a felelősek érte, hogy nem érti a gyerek. Remélem nyilvánvaló vált a számodra, hogy orbánnak nem célja egy önfenntartható rendszer kialakítása, hanem csak a saját hatalma. Ja és majd mutass már légyszi egy német mészáros lőrincet is, aki megtollasodott Merkel mellett.
Egyébként tartsd meg a suttyó stílusod a bajtársaidnak.
Törölt felhasználó 2020. 06. 14. 12:36
Előzmény: #13577  Branko
#13583
Schrödert éveit kihagytad az érvelésednél, gondolom nem illett bele a következtetésedbe hisz ellentmondásba keveredtél volna.
Kohl kitermelt egy következő vezetőt Schröder után, nem visszajött. Orbán mellett 30 éve senki nem jelent meg 2002 után 2010-ben ő maga jött vissza, az analógia egy kicsit hibás, mai napig nincs új lehetséges követője. Nem jó egy olyan elnyomó rendszer, ami nem enged teret a következő generációnak.
Németországban is vannak egyébként aggodalmak Merkel 4. kormánya miatt, hogy ez már túl sok, lehet elgondolkoznak az amcsi verzión.
pitcairn2 2020. 06. 14. 12:08
Előzmény: #13564  euler
#13582
ha nincs iskolakötelezettség akkor csak az megy be az iskolába aki akar vagy otthon ráveszik erre
ezen a ponton már fegyelmezési probléma sincsen... 
aki inkompatibilis annak kint tágasabb...
manoka11s 2020. 06. 14. 12:06
#13581

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek