Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 06. 29. 21:40

Tréder Topik :o)  

megnyitok egy remek kis kókuszos, lecsós, halacskás topikot. reméljük ez is hosszú életű lesz mint a régi, ami hat évet élt..



hát mindenkinek jó horgászatot! ))

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
treff
treff 2016. 11. 15. 11:25
Előzmény: #80237  -bubu-
#80240
IOS-en meg hetek óta nem működik a Webbrokerben a részvény grafikon megjelenítés IOS 9.x verzió esetén, csak 10-től felfelé.

Érdekes, amíg nem volt 10, addig működött.
De olyan balf@szok, hogy azóta se képesek/akarják megcsinálni rendesen, pedig tudnak a hibáról.
exmnbs1 2016. 11. 15. 10:50
Előzmény: #80232  Fuleee_Bear
#80239
A nagy válságban is ez volt sokszor
Törölt felhasználó 2016. 11. 15. 10:11
Előzmény: #80236  Fuleee_Bear
#80238
óvatosan! link
)))
-bubu-
-bubu- 2016. 11. 15. 10:08
Előzmény: #80236  Fuleee_Bear
#80237
igen, mosz már mükszik
Fuleee_Bear
Fuleee_Bear 2016. 11. 15. 10:06
Előzmény: #80233  -bubu-
#80236
Szerencsére megjavult mire kellett.
Törölt felhasználó 2016. 11. 15. 10:06
Előzmény: #80234  Törölt felhasználó
#80235
éberség! link
)))))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2016. 11. 15. 10:04
Előzmény: #80230  -bubu-
#80234
Soros? :))
-bubu-
-bubu- 2016. 11. 15. 10:00
Előzmény: #80232  Fuleee_Bear
#80233
lehet hogy telefonon a bróker kézzel tud megbízást adni , nem tudom , ilyenkor vizsgálat van jó esetben
Fuleee_Bear
Fuleee_Bear 2016. 11. 15. 09:46
Előzmény: #80230  -bubu-
#80232
jah a qrv@ életbe, pont amikor az embernek fontos, akkor van szar a palacsintában. Ilyenkor ha kár ér, akkor mi van?
Törölt felhasználó 2016. 11. 15. 09:42
Előzmény: #80230  -bubu-
#80231
köszi
-bubu-
-bubu- 2016. 11. 15. 09:41
Előzmény: #80228  Törölt felhasználó
#80230
a PETIből kinyitottam a webbrokert és ott van pirossal az üzenet felül :

Tájékoztatjuk tisztelt Ügyfeleinket, hogy külső adatkapcsolati hiba miatt a Piaci megbízások jelenleg nem elérhetők. A hiba javításáig szíves türelmüket kérjük!
-bubu-
-bubu- 2016. 11. 15. 09:40
Előzmény: #80228  Törölt felhasználó
#80229
igen

Tájékoztatjuk tisztelt Ügyfeleinket, hogy külső adatkapcsolati hiba miatt a Piaci megbízások jelenleg nem elérhetők. A hiba javításáig szíves türelmüket kérjük!
Törölt felhasználó 2016. 11. 15. 09:37
Előzmény: #80227  -bubu-
#80228
az eq sz@r neked is?
-bubu-
-bubu- 2016. 11. 15. 09:04
Előzmény: #80226  -bubu-
#80227
Csúnyán lemaradt a magyar tőzsde

A múlt heti ralit követően kicsit lenyugodtak a kedélyek az európai tőzsdéken, de a főbb indexek jelentős része így is kisebb, fél százalék alatti pluszt tudott összehozni.A jó hangulatot a japán GDP adat alapozta meg, viszont a napot ezt követően folyamatos visszacsúszás jellemezte, amiben a gyengélkedő olaj is szerepet játszhatott.

Amerikában nem sikerült ilyen jól a kereskedés, továbbra is szenved a technológiai szektor, a Nasdaq ezúttal újabb 1 százalékot gyengült. Üde színfolt volt viszont a Dow Jones index, amely ugyan csak minimális emelkedésre volt képes, de ezzel zsinórban hat kereskedést zárt pluszban, és történelmi csúcson fejezte be a napot.

Nem lesz ma hiány makroadatokból, a harmadik negyedéves GDP adatokat már közzé is tették. A német gazdaság még a várt 0,3 százaléknál is kisebb, mindössze 0,2 százalékos növekedésre volt képes. Lesz ma még GDP adat az eurózónából, vagy éppen inflációs adat Nagy-Britanniából.

Csúnya napot zárt tegnap a magyar tőzsde, az összes nagypapír mínuszban zárt, így a BUX index 1,2 százalékot gyengült. A csökkenéseket az OTP és a Mol vezette egyaránt 1,7 százalékos mínusszal, de a Richter és a Magyar Telekom is fél százalékos mínuszba csúszott. A BUX index ezzel jóval alulteljesített az európai társakat, de érdemes lehet kiemelni, hogy a lengyel részvényindex 2,4 százalékot esett tegnap.

Itthon is lesznek ma makroadatok, ezek közül a GDP növekedés lehet a legérdekesebb, ahol az elemzők 2,1 százalékos növekedést várnak. Tegnap egyébként közzétették az MSCI indexek átsúlyozásáról szóló közleményt, a magyar papírok nem érintettek a változásokban.

Lezárultak a PannErgy győri kapacitásnövelő programjának munkálatai. Ezek fényében a menedzsment szerint a november-márciusi fűtési szezonban elérhető lehet a havi 200-210 ezer GJ hő beadási mennyiség.

Újabb autóipari botrány pattanhat ki, ezúttal a Fiat Chryslert gyanúsították meg Amerikában. A pert 500 ezer tulajdonos nevében adták be hétfőn, és a Volkswagenhez hasonló trükközési kísérlettel vádolják. A Fiat Chrysler közleményben reagált, ebben azt mondták el, hogy nem hiszik, hogy a vádak megalapozottak lennének, de vizsgálják a panaszt.

Donald Trump elnökké választását követően komoly spekuláció indult meg, mely szerint a Trump tervezett költekezései beindíthatják az inflációt, ami Fed kamatemelésekhez vezethet. Emiatt jelentős növekedést lehetett látni az államkötvény hozamokban világszerte. A magyar 10 éves államkötvény hozama például 3 százalék közeléből 3,56-ra ugrott néhány nap alatt.

Okosszemüvegeket fejleszt az Apple a Bloomberg szerint, akik ügyhöz közeli forrásokra hivatkoznak. Egyelőre még csak korai fázisban van a projekt, ugyanakkor az iPhone-okhoz vélhetően csatlakoztatni lehet majd a készüléket, és a kiterjesztett valóság területén is bekapcsolódhat a versenybe az Apple.

Meglehetősen komoly emelkedésen van túl a Deutsche Bank, a részvény árfolyama október közepe óta (amikor arról írtunk, hogy a legrosszabb félelmek már beépülhettek az árfolyamba) közel 30 százalékkal száguldott. Egy ilyen nagy emelkedési hullámot követően a részvény piacán rövid távú túlvettség jelei látszanak, nem tűnik ördögtől valónak a profit részleges lefölözése a 12 eurónál felvett pozíciókon.




-bubu-
-bubu- 2016. 11. 15. 08:58
Előzmény: #80225  Törölt felhasználó
#80226
jó reggelt


• Tegnap tovább erősödött a dollár árfolyama, mivel emelkedett a decemberi kamatemelés esélye. Jeffrey Lacker – az idei évben nem szavazó – Fed jegybankár szerint, amennyiben Donald Trump gazdaságélénkítő intézkedéscsomagot vezet be, a korábban vártnál gyorsabb lehet a kamatemelési ciklus. A jegybank szoros figyelemmel követi az esetleges fiskális intézkedések bevezetését, illetve az inflációs folyamatokat. A határidős árazások alapján már 92% az esélye a december 14-i kamatemelésnek, és 65% az esélye, hogy jövőre legalább további egy, és 26% az esélye, hogy legalább további két kamatemelést hajt végre az amerikai jegybank.

• Megjelent az ausztrál jegybank november 1-i kamatdöntő ülésének jegyzőkönyve, amikor a várakozásoknak megfelelően nem változtatott az alapkamaton az ausztrál jegybank (RBA), a döntéshozók várakozása szerint az ausztrál gazdaság az idei év végén, és jövőre is fokozatos erősödést mutat. A munkanélküliségi ráta alacsony, azonban továbbra is vannak szabad kapacitások a munkaerőpiacon. A lakáspiaci árnövekedés üteme lelassult, mivel jelentősen bővült a kínálati oldal. Mivel az infláció emelkedni kezdett, a jegybank viszonylag kényelmes helyzetben van, azonban a túlzottan erős ausztrál dollár a későbbiekben problémát okozhat, erre ismét felhívták a figyelmet. Nagy valószínűséggel véget ért az ausztrál kamatvágási ciklus, további monetáris lazításra nincs szüksége az ausztrál gazdaságnak.

• Ma reggel érkezett az előzetes harmadik negyedéves GDP adat Németországból, mely elmaradt a várakozásoktól. Éves összehasonlításban a várt 1,8%-os helyett 1,5%-os, negyedéves összevetésben a várt 0,3%-os helyett 0,2%-os bővülést mértek. A felülvizsgált, végleges adatokat november 24-én reggel teszi közzé a Destatis.



Mai adatok, események


• HU – 9:00 GDP változása (év/év), Q3. Előző: +2,6%. Várt: +2,0%
• IT – 10:00 GDP változása (év/év), Q3. Előző: +0,8%. Várt: +0,8%
• GB – 10:30 Fogyasztói árindex változása (év/év), október. Előző: +1,0%. Várt: +1,1%
• GB – 10:30 Maginfláció (év/év), október. Előző: 1,5%. Várt: 1,4%
• GB – 11:00 BoE inflációs jelentés
• EU – 11:00 GDP változása (év/év), Q3. Előző: +1,6%. Várt: +1,6%
• US – 13:30 Fed-től Rosengren tart beszédet
• US – 14:30 Kiskereskedelmi forgalom változása (hó/hó), október. Előző: +0,6%. Várt: +0,5%
• US – 14:30 Export árindex változása (hó/hó), október. Előző: +0,3%. Várt: +0,2%
• US – 14:30 Import árindex változása (hó/hó), október. Előző: +0,1%. Várt: +0,4%
• US – 14:30 New York feldolgozóipari index, november. Előző: -6,8. Várt: -3.
• US – 19:30 Fed-től Fischer tart beszédet


Törölt felhasználó 2016. 11. 15. 08:54
Előzmény: #80223  Törölt felhasználó
#80225
"Ülök a szobámban, búsan egyedül..." Nagyapám Isten nyugosztalja mennyit énekelte ezeket a dalokat. Valami volt is bennük, ami hiányzik a mai slágerekből. Jobban megindította az emberek lelkét és elfacsarta a torkukat. Hát most én is ülök a szobámban, kint a téliesítő csavarja ki a vízcseppeket a kerti rendszerből, de sem búsnak nem érzem magamat, sem egyedül nem vagyok, hiszen a gondolataimmal megtelik a szoba. Ráadásul ma van a bebörtönzött írók napja. Na nézzük csak, bebörtönözöttnek érzem e magamat. Nem! Na ezt is megoldottuk. Viszont lehetek még bebörtönzött, ha sok hülyeséget írok. A főnököm mindig azt mondja: "Hogy a túróba tud ennyi hülyeség ömleni belőled?" Jelentem, így születtem! Hálás is vagyok Édesanyámnak, meg Édesapámnak is. Minap gondolkodtam azon, hogy az ötödik gyerekem születik és tényleg az ember mit meg nem tesz a gyerekeiért. Azok meg aztán kiállnak és amikor amerikai elnök lesz az ember, azt mondják: Én nem akarok politizálni az Apám oldalán! Ennyi... És igazuk is van a Trump gyerekeknek.

Ezt nem lehet lelőni. Emelkedik, mint a felfelé zuhanó lift. A DOW új rekordra emelkedett tegnap. Megint a bankok vitték az indexeket. Hihetetlen emelkedés, az amerikai nagybankok tíz százalék felett emelkedtek Trump megválasztása óta. Ők nem félnek a fal építéstől, tudnak falra-mászni. Ha meg mégsem, akkor leesnek majd, van honnan. ++

De nem minden száguld. A technológia és az energetika továbbra sem lelkes az új világ-politikustól. Megvallom, én sem. Akkor tehát vagy technikus vagy villanyszerelő vagyok? Nem barátom - mondja Rettenetes Torzonborz, aki majdnem utazott egyszer már a villamoson. - Neked szakmád sincs, csak firkálgatsz, valami reggeli falfirkákat, biztos a mexikói határ-falra készülnek! Ezt is megkaptam. Ilyenek a jó barátok, ugye Pom-Pom?

by "times" ))
Törölt felhasználó 2016. 11. 15. 08:17
Előzmény: #80223  Törölt felhasználó
#80224
nyug alom senior bróker "bányaipari" )))))))))

Törölt felhasználó 2016. 11. 15. 07:01
Előzmény: #80218  Törölt felhasználó
#80223
Sziasztok!
Most olvastam a"times" ben, hogy a Soros Gyuri válság értekezletet tartott Manhattemben. Demokraták, a rabbi, Gambino család, szakszervezeti f&szok stb.
Kell hadge lábat építenem jövőre a bányaipari csomagom miatt?
tibbi60
tibbi60 2016. 11. 14. 22:21
Előzmény: #80221  tibbi60
#80222
dollár index napos,hetes rés 99.13-nál
tibbi60
tibbi60 2016. 11. 14. 22:12
Előzmény: #80219  -bubu-
#80221
értem,köszi((((

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek