Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
HPeter76
HPeter76 2018. 02. 09. 13:58
Előzmény: #3594  Vazsmegyei
#3600
Válogtott Ateisták.. -Ha úgy veszem van Isten,ha másként veszem akkor nincs..
Úralkodok Isten Nélkül, ahogy Gyurcsi(DK) mondaná.. ""Én""(Isten) vagyok ne féljetek!! De szerintem Hívatalos Esküt Isten szava nélkül már eleve nem is tehet!!! Akkor semminek nincs hátárüzenete.. habakuk oszt kész ::))::))
Na ki dicsejíti meg Önmagát.. ezzel már meg is adtam a választ!!!
Ennyi illúziót megengedhetünk van Isten!! Isten hívő csak egyűttérzőbb,,
bigyula 2018. 02. 09. 13:56
#3599
És csak csúszik, csúszik lejjebb a #3573  Czvetkovics... :)
Vazsmegyei 2018. 02. 09. 13:53
Előzmény: #3595  patagoniaipuszta
#3598
Vigyázz velük! Nem akármilyen tudással nyomulnak!
Vazsmegyei 2018. 02. 09. 13:52
Előzmény: #3595  patagoniaipuszta
#3597
Rohamosan csökken a municiójuk, mert már mindent túllihegtek a nagy melléfogásaikkal! Egy nickjük van talpon, aki meg nem tud megbocsátani és saját magát hazudtolja folyamatosan!
Vazsmegyei 2018. 02. 09. 13:48
Előzmény: #3588  -pny
#3596
Nem tűnt el! Attól, hogy egész nap rá vársz nem lesz igazad vele szemben! Hiába is dörzsölöd a kezeidet!
patagoniaipuszta 2018. 02. 09. 13:45
Előzmény: #3594  Vazsmegyei
#3595
Smidtelni tudnak csak!  LOL  :))))
Vazsmegyei 2018. 02. 09. 13:39
Előzmény: #3590  bigyula
#3594
Majd előveszitek! Nincs is más feladatotok, mint széttrancsolni a fórumot! Megettem kenyerem javát, de ilyen válogatott "ateistákkal" régen nem találkoztam! Ezek nem tudnak lejjebb menni , nem tudnak eltűnni és nem tudnak viselkedni sem! Erről lehet őket felismerni!
Vazsmegyei 2018. 02. 09. 13:34
Előzmény: #3591  -pny
#3593
Itt már te égsz nem a fideszesek! Nincs is itt egy fideszes sem, csak akiket azzal gyanúsítgatsz, hogy ki az a  fideszes akit te tartasz annak! 
-
Rémes ez a fidezüldözési mániád!
HPeter76
HPeter76 2018. 02. 09. 13:32
Előzmény: #3591  -pny
#3592
izomman20    JÓ ELŐADTA...:):):)
-pny
-pny 2018. 02. 09. 13:18
Előzmény: #3590  bigyula
#3591
Azt szokták a Fideszesek. Vazsmegyei meg segít nekik trollkodással elpörgetni a topicot az égésükről.
bigyula 2018. 02. 09. 13:12
Előzmény: #3588  -pny
#3590
Most megvárja, amíg lejjebb kerül a hülyesége, aztán visszajön, mintha semmi sem történt volna.
signal2
signal2 2018. 02. 09. 13:11
Előzmény: #3587  Törölt felhasználó
#3589
"A csalódások ellenére az MSZP Európa-politikájának sarkalatos tétele, hogy különbséget kell tenni az Európai Unió intézményeinek működése és a magyar kormány elmúlt években kifejtett tevékenysége között. A kormány minden próbálkozása jól látható módon arra irányul, hogy dilettantizmusa, történelmileg példátlan korrupciója és a hatalommal való gátlástalan visszaélései minden következményéért lehetőleg – mások mellett – az Európai Unióra hárítsa a felelősséget. Ennek egyik súlyos következménye, hogy a magyar közvélemény, érezvén az ország és saját helyzetének drámai romlását, a kilátástalan állapotokért jelentős részben az európai integrációt, uniós tagságunkat marasztalja el. Ennek eredményeként az Európai Unió megítélése a magyar közvélemény szemében az elmúlt években drámaian romlott. Nálunk is bekövetkezett tehát az az Európában nem szokatlan jelenség, hogy a saját kormányunk által előidézett bajok miatt végül az európai integráción csattan az ostor.
A felismeréshez, hogy az uniós tagság csak lehetőség, nem önmagában főnyeremény, az is hozzátartozik, hogy a magyar kormány végre megértse: nem lehet mindig Brüsszelre mutogatni; az unió mi magunk vagyunk. Az uniós intézmények döntései nem külső diktátumok, hanem azokban mi is részt veszünk.
Az Európai Uniónak jelenleg a gyengeségei közé tartozik, hogy nehezen tud a saját maga által vallott értékeknek és elveknek érvényt szerezni. Egy országnak, amíg csak törekszik az unió tagjává válásra, komoly feltételrendszernek kell eleget tennie a jogállamiság, a demokrácia, az emberi és kisebbségi jogok betartása terén. Tagként azonban  már nincs ilyen szoros kontroll az országok felett. Ennek oka leginkább abban keresendő, hogy az unió intézményei félnek beavatkozni egy-egy kormány belügyeibe. A MSZP-nek ugyanakkor meggyőződése, hogy közös értékeink és elveink érvényre juttatását nem lehet mérlegelés tárgyává tenni. Fel kell tehát ruházni az Európai Uniót olyan eszközökkel, hogy tagjait folyamatosan az értékek képviseletére és az alapelvek betartására késztesse; enélkül nincs erős Európa. Az uniónak rendelkeznie kell emberi és kisebbségi jogi védelmi rendszerrel. Ellentmondás, ha elvárjuk az uniótól, hogy vegye rá a normakövetésre a tagállamok kormányait, de vonakodunk attól, hogy ehhez a szuverenitásunkat esetleg csorbító felhatalmazást adjunk."
-pny
-pny 2018. 02. 09. 13:08
Előzmény: #3584  bigyula
#3588
Czvetkovics eltűnt az égése óta...
Törölt felhasználó 2018. 02. 09. 12:39
Előzmény: #3469  gambadoro
#3587
ez felületes megközelítés
mert a mai EU-nak már szinte semmi köze nincs ahhoz, ahogyan és amilyennek az alapítói megálmodták! ők ha ma életrekelnének, káromkodnának és azt mondanák, ez botrány, mert NEM ilyen lovat akartak! tehát olyan mintha semmit sem írtál volna
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 09. 12:02
Előzmény: #3479  Törölt felhasználó
#3586
Neked elveid vannak vagy kedvenc pártod?
Amellett a letelepedési kötvény mellett érvelsz nagybetűkkel kiabálva, amit a fidesz megszüntetett, miután a közbeiktatott magáncégek már részegre keresték magukat az etnikai bizniszen.
Most miért nem várja a fidesz tárt farokkal azokat, akik illiberális országokban gazdagodtak meg illiberális módszerekkel?
signal2
signal2 2018. 02. 09. 08:48
Előzmény: #3559  Törölt felhasználó
#3585
1 Ingatlan. A magas ingatlanárak megnehezítik a lakhatást. A jövedelem/ingatlan ár számít. Aki magas ingatlanárban érdekelt, az drágává szeretné tenni a lakáshoz jutást. Csak annak jó, akinek 1-nél több lakása van, és abból szeretne eladni. Minden más jószág esetében is az a jó, ha alacsony az ára. Természetesen új lakások épüléséhez kell egy árszint, amely mellett megéri építeni. Viszont egy közgazdasági összefüggés: ha a vevőt támogatod (CSOK), nő az ár (ami rossz azoknak, aki nem tudják igénybe venni), a termelőt, akkor csökken az ár. Tehát, ha mindenkinek jót akarsz, akkor inkább a termelőt támogatod, de én inkább azon a véleményen vagyok, senkit nem kell támogatni.
2 A családi adókedvezmény nemhogy nem törölnék el, az lmp pl. egyenesen megduplázná 1 gyerekre is. És emellett emelné 30%-kal a családi pótlékot. Ha tehát 1 vagy 2 gyereked van, érdemes az lmp-re szavazni.
3 Az egykulcsos adó valóban jó dolog. Egyszerű, arányos. Ez azonban nem jelenti azt, hogy egy többkulcsosban (sávos) rosszabbul járnál.  Amikor az egykulcsost bevezették, a 180 ezer Ft alatti jövedelműek nettója konkrétan csökkent. Tehát, ha valami csökkentette az alacsonyabb bérkategóriákban a jövedelmet az az egykulcsos adó bevezetése volt Ellenben a magas jövedelműek nagyon jól jártak. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy majdnem irrelevenás, hogy milyen kulcsok vannak, 3-4 év alatt korrigálja a piac, mert a legtöbb ember a nettót nézi. Az egykulcsos bevezetése után a magas jövedelműek bére kevésbé nőtt, mint az alacsonyaké, így nettóban megindult a kiegyenlítődés. Ha újra többkulcsos lenne, akkor a bruttók fordítva reagálnának: a magas jövedelműekét emelnék jobban a cégek kompenzáció gyanánt. Tehát szerintem akkor már inkább maradjon az egy kulcs, de a többkulcsossal sem járnál valószínűleg rosszabbul hosszú távon.
Nem tudom, miért éppen a gyurcsányi SZJA-kulcsokat hozod. Miért nem az 1. fidesz-kormány alattiakat? Egyébként Bajnai alatt 2009-ben már törvénybe foglalták, hogy 2010-től éves 15 milió Ft-ig 17% a kulcs, felette 32%. Az emberek 95%-a 15m Ft-nál kevesebbet keres, így gyakorlatilag már Bajnai (azaz a szocik) megvalósította az egykulcsos adót. Csak a tisztázás érdekében.
bigyula 2018. 02. 09. 08:35
Előzmény: #3574  Czvetkovics
#3584

"Jöhet a cáfolat!"
Légyszi írd már be ide, hogy azóta mikor csökkent a gáz, vagy a villany ára.
-pny
-pny 2018. 02. 09. 08:34
Előzmény: #3581  signal2
#3583
Vegyük észre, mennyire csendben is van a tegnap esti csúnya beégése óta.
signal2
signal2 2018. 02. 09. 08:31
Előzmény: #3570  Törölt felhasználó
#3582
A sok arab migráns beengedése papír nélkül családtámogatás helyett az a fidesz kitalált agymosó szövege. 
És még te írsz gyűlöletkeltésről?
Nézz már rá a fidesz facebook oldalára? Az összes létező ellenzéki jelöltről ott van, hogy miért kell utálni. 90% HAZUGSÁG. és nézd meg alatta a hozzászólásokat. Bekajálják az emberek a hazug állítást, és ömlik a gyűlölet, az utálat.
Az ország legnagyobb gyűlöletkeltője és megosztója a FIDESZ.
Te sem ilyen országnak szeretnéd nevelni a gyerekedet, csak még nem tudatosult benned. 
Ne kajálj be mindent, amit a fidesz mond, előbb mindig nézz után, hogy igaz-e.
signal2
signal2 2018. 02. 09. 08:27
Előzmény: #3572  Czvetkovics
#3581
Az árakat a MEKH és az NFM állapítja meg évente:
áram: 
http://www.mekh.hu/egyetemes-szolgaltatas-kereteben-ellatott-felhasznalokra-vonatkozo-arak-2018-januar-1-jetol
gáz: http://www.mekh.hu/foldgazpiaci-egyetemes-szolgaltatashoz-kapcsolodo-arkepzes
távhő: 7/2017. (III. 30.) NFM rendelet
-pny
-pny 2018. 02. 08. 22:01
Előzmény: #3574  Czvetkovics
#3580
Ezek szerinte te is bekajáltad. Gratula. Egy gazdasági fórumra írótól ennél azért többet feltételeznék.
-pny
-pny 2018. 02. 08. 21:59
Előzmény: #3574  Czvetkovics
#3579
Ezzel azt sikerült igazolnod, amit írtam: a kormány BEFAGYASZTOTTA a gázárakat. Ami az elején erőszakos csökkentés volt valóban (egy piacorientált, gazdasághoz értő ember ennek a komcsi ostobaságnak se tapsikol), utána viszont hibába csökkentek a gázárak, a lakossági gázár nem követte. Mert a "rezsicsökkentő" kormány örült a hangzatos propagandának bedőlt tömegnek és mégjobban örült annak, hogy nem kell követni a csökkentést és többet lehet nyúlni.
.
Ez pont olyan, mint Fidesz országában minden. Lásd migráns hazudozás.
-pny
-pny 2018. 02. 08. 21:53
Előzmény: #3575  Czvetkovics
#3578
Óriás tévedés. De tapsikolj csak magadnak.
-pny
-pny 2018. 02. 08. 21:53
Előzmény: #3574  Czvetkovics
#3577
Ismerem a törvényt. Ez egy hatósági ár maximálás. Szerinted miként cáfolja ez azt az állítást, miszerint a piaci árak alapján LEHETNE olcsóbb a gáz, de a kormány nem viszi lejjebb?
Czvetkovics 2018. 02. 08. 21:36
Előzmény: #3573  -pny
#3576
El kell olvasni a törvényt és nem mantrázni az ellenzék hangulatkeltő ostobaságait.
Czvetkovics 2018. 02. 08. 21:34
Előzmény: #3574  Czvetkovics
#3575
Ebbe most beleszaladtatok! :)
Czvetkovics 2018. 02. 08. 21:33
Előzmény: #3571  -pny
#3574
Ajánlom figyelmetekbe a következőt:
.
2013. évi LIV. törvény a rezsicsökkentések végrehajtásáról szóló törvény
1. §, 2. §, 3. §, és 4. § szakaszát.
.
 Érdemes elgondolkodni azon, hogy mit is jelent a törvényben pl. az a kifejezés hogy:
"nem haladhatja meg a 2013. november 1-jén alkalmazott díjak ..."
.
Nos, ez nem a taxirendelet, amely meghatározza a díjakat, hanem csupán gátat szab azok emelkedésének.
.
Jöhet a cáfolat!
-pny
-pny 2018. 02. 08. 21:22
Előzmény: #3565  Czvetkovics
#3573
Te tényleg nem tudod, mi történt az energia piacon az elmúlt 8 évben?
Czvetkovics 2018. 02. 08. 21:21
Előzmény: #3569  gambadoro
#3572
Tévedtek nem kormány miatt nem csökkennek a közművek árai.
-pny
-pny 2018. 02. 08. 21:21
Előzmény: #3568  Czvetkovics
#3571
Igen, a kormány miatt. A világpiaci gázárak legalább 3 éve, az orosz import gáz ára 1-2 éve lehetővé tenne csökkentést. 
Törölt felhasználó 2018. 02. 08. 21:19
Előzmény: #3563  gambadoro
#3570
Versenyszférában több éves kemény munkával elért fizetésem..  Nem a Fidesztől kapom..
A trafik és a szerencsejáték  engem pedig nem érint letojom hogy ki kezébe van a kereskedelme , mert szerintem azok az emberek akik erre költik a pénzt mind ..
Na megyek gyerekeket nevelni és dolgozni mert azt is kell ebben az országban  abból lesz nektek tudjátok majd egyszer nyugdíjatok..  Én ugyanis megdolgoztam minden forintért és fizetem az adót nem is keveset.Vagy a másik út  lehet beengedni a sok arab migránst papír nélkül (magyar gyerek család támogatás helyett)  aztán leshetitek mi lesz ebből az országból és azt is mennyi adót fognak befizetni.. 
Jó gyűlölködést és írigykedést  (mert csak ez az érvetek ez ellen a kormány ellen más nem maradt) nektek többet nem jövök vissza hagyom hagy fortyogjatok ( tisztelet a kivételnek) 
gambadoro 2018. 02. 08. 21:13
Előzmény: #3568  Czvetkovics
#3569
így van
Czvetkovics 2018. 02. 08. 21:07
Előzmény: #3561  -pny
#3568
Még egyszer megkérdem: a kormány miatt nem csökken a gáz ára?
Peterbond 2018. 02. 08. 20:28
Előzmény: #3541  Törölt felhasználó
#3567
Az otszoros ar abbol jon hogy spanyolok 8 milliardbol osszehoztak az egesz vbt 2013-ban. Pedig meg fel is ujitottak par epuletet. Nalunk csak a szervezesre elment 32 milliard. Az epitkezesek ezen felul voltak. A 8 milliardrol indulo Duna Arena 46 lett vegul. A teljes koltsegvetes meg 130 milliard. A Mexikoiak akiktol atvettuk 30 milliardert vallaltak anno.
A tobbihez meg. Csanyival semmi bajom. Gattyannal semmi bajom. Nem az a gond ha valaki gazdagszik. Az a gond ha ezt erdem nelkzl teszi a kozosbol kilopva maganak a penzt. Simicskanal is zavart ( erdekes a legtobb fodeszesnek csak most csipi a szemet ) es zavar Meszarosnar Tiborcznal Rogannal es Vajnanal is. Vajnatol se azt a penzt sajnalom amit a filmezessel szerzett anno. Azt amit a kaszino mutyival azt viszont igen.
gambadoro 2018. 02. 08. 20:25
Előzmény: #3564  -pny
#3566
8,5 eurós órabérrel keres ismerősöm tirolba TAKARÍTÓNŐT
netto
az durván 450 ezer ft. 
250 ezer
komolyan
Czvetkovics 2018. 02. 08. 20:25
Előzmény: #3561  -pny
#3565
Nem csökkenthetik az árakat a kormány miatt???
-pny
-pny 2018. 02. 08. 20:22
Előzmény: #3550  Törölt felhasználó
#3564
Javaslat: a megspórolt pénzből fejezz be valami iskolát.
gambadoro 2018. 02. 08. 20:22
Előzmény: #3559  Törölt felhasználó
#3563
250 ezer forintért szavazol a fideszre?
kemény vagy
olcsó a magyar meg kell adni
Törölt felhasználó 2018. 02. 08. 20:21
Előzmény: #3556  Törölt felhasználó
#3562
A fidesz a jövőt éli fel, kihasználva, hogy az emberek nem  a jövőben élnek.
-pny
-pny 2018. 02. 08. 20:21
Előzmény: #3553  Czvetkovics
#3561
“Akkor mond meg te, hogy miért nem csökkentik a szolgáltatók az árakat.”
.
Az előbbiek alapján tehát a kérdésedre a válasz: mert Orbán komcsi/maffia kormánya így döntött.
gambadoro 2018. 02. 08. 20:21
Előzmény: #3541  Törölt felhasználó
#3560
a kapitalizmus nem így működik
a kiszes párttagok világa működik így
én a helyedben itt ezt nem népszerűsíteném
aki a tolvajokat támogatja maga is tolvaj
gerinc kérdése, ami neked ezek szerint nem sok van
 
Törölt felhasználó 2018. 02. 08. 20:19
Előzmény: #3552  signal2
#3559
Rendben köszönöm a vitát csak le akartam írni én is a másik oldalt tovább nem vitázom értem a ti érveléseteket is , csak attól félek nehogy rossz világ jöjjön...  ingatlan ár csökkenés (mondjuk egy jó ingatlan adó) , fizetések csökkenése ,  családi adókedvezmény eltörlése ( nekem pici gyerekekkel rendelkezőnek ez igazán fájna )  és el is vennék. . valamint CSOK eltörlése  Nem minimálbérből élek diplomásként valamivel átlag feletti a bérem .. Nem szeretnék 30-35 % ot adózni a jelenlegi szerinte igazságosabb 15 % os adótól.. Persze lehet mondani, hogy fizessenek akinek több van... de 230 e -250 e es  nettóval nem mondanám magam agyon fizetett gazdag  diplomásnak  max középosztálynak.. (még alulfizetett is vagyok) Sajnos a Gyurcsány éra alatt ha jól emlékszem ezzel a jövedelemmel már erősen a felső adósávba kerülnék.. 
Mindenki a saját érdeke és igénye szerint szavaz kinek a pap kinek a papné ámen na megyek sziasztok
gambadoro 2018. 02. 08. 20:18
Előzmény: #3550  Törölt felhasználó
#3558
igazi selfmademan
gambadoro 2018. 02. 08. 20:18
Előzmény: #3539  Törölt felhasználó
#3557
mások kárán élsz jobban, ez ne zavarjon
másrészt egy igazi megélhetési választó vagy, ehhez gratulálok
holnap gyurcsótány ad neked kétszer annyit, megszavazod
szánalom
Törölt felhasználó 2018. 02. 08. 20:15
Előzmény: #3539  Törölt felhasználó
#3556
Akkor élvezd ki ameddig teheted, megsúgom amiből most jobban élsz, vissza fogod egyszer fizetni, mint ahogy Mo. is. A FIDESZ hitelből finanszírozza az országot.Először ellopott mindent országon belül ami mozdítható volt )pl. MANYUP pénz, a nyugdíjakon majd látszani fog, mert egyszer ezt finanszírozni kell.) Lehívott előre Uniós pénzeket, aztán mivel tudja, hogy ez is kimerül egyszer,  orosz hitel, Paks2, kínai hitel és mindennel próbálkozik. Amikor majd Te és az ország ezt kifizeti ők már sehol sem lesznek. Lesz itt még sírás ! Amit "megépít" a FIDESZ finanszírozhatatlan.
-pny
-pny 2018. 02. 08. 20:13
Előzmény: #3553  Czvetkovics
#3555
Nem semmi, hogy sorban derül ki, hogy alap dolgokban vagytok tájékozatlanok.
.
Mondjuk így már jobban érthető, miért X-eltek oda...
-pny
-pny 2018. 02. 08. 20:12
Előzmény: #3553  Czvetkovics
#3554
Ezt a kormányon kérd számon, a gáz ugyanis a “rezsicsökkentés”-nek hazudott lépés óta hatósági áras és évek óta be van betonozva. Miközben az MVM, meg a MET (figyelem, ez egy off-shore hátterű MAGÁNCÉG) évente sok 10mrd-ot tesz zsebre...
Czvetkovics 2018. 02. 08. 19:44
Előzmény: #3545  -pny
#3553
"Évek óta ugyanannyi, miközben évek óta CSÖKKEN a világpiaci gáz ár, de az oroszoké is kevesebb volt tavaly, mint tavalyelőtt."
.
Akkor mond meg te, hogy miért nem csökkentik a szolgáltatók az árakat.
signal2
signal2 2018. 02. 08. 19:29
Előzmény: #3539  Törölt felhasználó
#3552
Ez az érvelés elfogadható, és tiszteletben is tartom.
Sajnos nekem az ingerküszöböm felett vannak az alábbi dolgok, amik miatt nem tudok a fideszre szavazni:
- gazdasági szektorok saját érdekkörbe terelése (trafik, föld, takarékszövetkezet)
- törvényalkotás önkényes és öncélú alkalmazása (a célzottan valaki érdekében vagy ellen hozott jogszabályok, állampolgár vagy cég bűnösségének határozatban történő kimondása bírósági ítélet előtt)
- oktatás minőségének folyamatos romlása
- központosítások (oktatás, önkormányzatok)
- társadalom morális rombolása a folytonos ellenségkép gyártással, a politikai ellenfelek mértéktelen lejáratásával
 - az ország külső kapcsolatainak leépítése, putyinizálódás
- népszavazás intézményének lezüllesztése
 - véget nem érő, médiában történő gyűlölködés közpénzen
 - hazugságok napi szintű mantrázása
 - a jogállamiságot védeni hívatott intézmények (Alkotmánybíróság, ÁSZ, Legfőbb Ügyészség) volt párttagokkal való feltöltése, és saját célra való használata
 - elvándorlás elbagatellizálása
 - pénzszórás (ezermilliárdos nagyságrendű EU-s pénz nem megfelelő elköltése)
A gazdasági eredmények valóban szépek, de engedd meg, hogy árnyaljam egy picit:
 - rendkívül támogató külső környezet, nő az egész világgazdaság
 - pont 2010 óta hatalmas mértékű az EU pénzek beáramlása, a GDP 4-6%/év
 - globális kamatkörnyezet történelmi minimumon
 - az EU munkaerőpiacának 2011-es megnyílása miatt rengetegen mentek az EU-ba dolgozni, minek következtében lecsökkent a hazai munkaerő-kínálat, ami fő hajtóereje a bérek emelkedésének
Korábban már írtam, hogy 2020-től lesz az igazi tesztje a gazdaságpolitikának, amikor a Ratkó-gyerekek tömegesen nyugdíjba-mennek + kevesebb lesz az EU-pénz + feljebb lesznek a kamatok. Mindegy, milyen kormány lesz, irtó nehéz lesz.
Törölt felhasználó 2018. 02. 08. 19:06
Előzmény: #3550  Törölt felhasználó
#3551
A helyedben fognék minden tökét ami a tözsdén van, kivenném, és félretenném a családod jövöjére...
Törölt felhasználó 2018. 02. 08. 18:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#3550
Nem élek a Fideszből nem vagyok párttag és nem is leszek sose.. Nem kaptam semmilyen zsíros szerződést  csupán gyerekeket nevelek és élvezem minden plusz támogatás áldásos hatását mert a jövőt építem 
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2018. 02. 08. 18:49
Előzmény: #3548  -pny
#3549

nem következik, az a te véleményed, amit "következtettél" belőle..
ha az én véleményemként állítod be, akkor hazudsz..
-pny
-pny 2018. 02. 08. 18:38
Előzmény: #3547  Jon_Arbuckle
#3548
Beidéztem. Abból KÖZVETLENÜL KÖVETKEZIK, amit írtam. Ha beismered, ha nem.
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2018. 02. 08. 18:33
Előzmény: #3546  -pny
#3547
ha be tudsz ilyet idézni, akkor elismerném, addig viszont neked ciki, hogy kamuzol..
-pny
-pny 2018. 02. 08. 18:28
Előzmény: #3538  Jon_Arbuckle
#3546
De. Ha elismered, ha nem. Közvetlenül következik a te állításodból. Az csak külön ciki neked, hogy nem mered leírni. (vagy nem akarod pl. érdekből)
-pny
-pny 2018. 02. 08. 18:27
Előzmény: #3535  Törölt felhasználó
#3545
"Gáz ára nőtt azt az egyet jogosan növelték a szolgáltatók mondhatjuk... De szerinted vissza csökkentették volna maguktól??"
.
Miért most, hogy hatósági áras, szeretett kormányod visszacsökkentette? NEM. Évek óta ugyanannyi, miközben évek óta CSÖKKEN a világpiaci gáz ár, de az oroszoké is kevesebb volt tavaly, mint tavalyelőtt.
.
A fenti tehát egy fikció. A jelenben imádott komcsi kormányod mellett viszont megtörtént tény.
-pny
-pny 2018. 02. 08. 18:25
Előzmény: #3530  Törölt felhasználó
#3544
"Jó köszi a kiigazítást modnom 10 évvel ezelőtti emlékeimből vettem elő és nem jártam mélyrehatóan utána"
.
De a kampányt azért nyomod tudatlanul...
prime777 2018. 02. 08. 18:14
Törölt hozzászólás
#3543
Törölt felhasználó 2018. 02. 08. 18:00
Előzmény: #3539  Törölt felhasználó
#3542
Illetve van még az EGYÜTT ...   Juhász Péter aki a drogok legalizálásáért harcolt... szuper  lenne tényleg.. 
Törölt felhasználó 2018. 02. 08. 17:58
Előzmény: #3537  Peterbond
#3541
Honnan tudod ezeket az infóikat?  hogy 5 szörös áron készült el? biztos? Bizonyíték?   . Igen gazdag lett a  Mészáros.. és a Simicska és a többi milliárdos ebben az országban? Schobert   Norbi stb?  0 ról se lehet milliárdos valaki  ? .. nyilván voltak haverok akik  jó üzleteket adtak... Jobbiknak is  fog adni a Simicskának ha megnyeri a választást.. Szerintetek miért tol egy milliárdos egy pártba egy vagon pénzt? Hogy vissza kapja busásan ha megnyeri a választást  az adott párt (vagy jótét lélek és nem vár érte cserébe semmit? :).. akkor kap zsíros lehetőségeket amin vissza jön  bőven.. így működik  a kapitalizmus.. 

Topik gazda

Simeone
Simeone
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek