Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gambadoro 2018. 02. 08. 20:21
Előzmény: #3541  Törölt felhasználó
#3560
a kapitalizmus nem így működik
a kiszes párttagok világa működik így
én a helyedben itt ezt nem népszerűsíteném
aki a tolvajokat támogatja maga is tolvaj
gerinc kérdése, ami neked ezek szerint nem sok van
 
Törölt felhasználó 2018. 02. 08. 20:19
Előzmény: #3552  signal2
#3559
Rendben köszönöm a vitát csak le akartam írni én is a másik oldalt tovább nem vitázom értem a ti érveléseteket is , csak attól félek nehogy rossz világ jöjjön...  ingatlan ár csökkenés (mondjuk egy jó ingatlan adó) , fizetések csökkenése ,  családi adókedvezmény eltörlése ( nekem pici gyerekekkel rendelkezőnek ez igazán fájna )  és el is vennék. . valamint CSOK eltörlése  Nem minimálbérből élek diplomásként valamivel átlag feletti a bérem .. Nem szeretnék 30-35 % ot adózni a jelenlegi szerinte igazságosabb 15 % os adótól.. Persze lehet mondani, hogy fizessenek akinek több van... de 230 e -250 e es  nettóval nem mondanám magam agyon fizetett gazdag  diplomásnak  max középosztálynak.. (még alulfizetett is vagyok) Sajnos a Gyurcsány éra alatt ha jól emlékszem ezzel a jövedelemmel már erősen a felső adósávba kerülnék.. 
Mindenki a saját érdeke és igénye szerint szavaz kinek a pap kinek a papné ámen na megyek sziasztok
gambadoro 2018. 02. 08. 20:18
Előzmény: #3550  Törölt felhasználó
#3558
igazi selfmademan
gambadoro 2018. 02. 08. 20:18
Előzmény: #3539  Törölt felhasználó
#3557
mások kárán élsz jobban, ez ne zavarjon
másrészt egy igazi megélhetési választó vagy, ehhez gratulálok
holnap gyurcsótány ad neked kétszer annyit, megszavazod
szánalom
Törölt felhasználó 2018. 02. 08. 20:15
Előzmény: #3539  Törölt felhasználó
#3556
Akkor élvezd ki ameddig teheted, megsúgom amiből most jobban élsz, vissza fogod egyszer fizetni, mint ahogy Mo. is. A FIDESZ hitelből finanszírozza az országot.Először ellopott mindent országon belül ami mozdítható volt )pl. MANYUP pénz, a nyugdíjakon majd látszani fog, mert egyszer ezt finanszírozni kell.) Lehívott előre Uniós pénzeket, aztán mivel tudja, hogy ez is kimerül egyszer,  orosz hitel, Paks2, kínai hitel és mindennel próbálkozik. Amikor majd Te és az ország ezt kifizeti ők már sehol sem lesznek. Lesz itt még sírás ! Amit "megépít" a FIDESZ finanszírozhatatlan.
-pny
-pny 2018. 02. 08. 20:13
Előzmény: #3553  Czvetkovics
#3555
Nem semmi, hogy sorban derül ki, hogy alap dolgokban vagytok tájékozatlanok.
.
Mondjuk így már jobban érthető, miért X-eltek oda...
-pny
-pny 2018. 02. 08. 20:12
Előzmény: #3553  Czvetkovics
#3554
Ezt a kormányon kérd számon, a gáz ugyanis a “rezsicsökkentés”-nek hazudott lépés óta hatósági áras és évek óta be van betonozva. Miközben az MVM, meg a MET (figyelem, ez egy off-shore hátterű MAGÁNCÉG) évente sok 10mrd-ot tesz zsebre...
Czvetkovics 2018. 02. 08. 19:44
Előzmény: #3545  -pny
#3553
"Évek óta ugyanannyi, miközben évek óta CSÖKKEN a világpiaci gáz ár, de az oroszoké is kevesebb volt tavaly, mint tavalyelőtt."
.
Akkor mond meg te, hogy miért nem csökkentik a szolgáltatók az árakat.
signal2
signal2 2018. 02. 08. 19:29
Előzmény: #3539  Törölt felhasználó
#3552
Ez az érvelés elfogadható, és tiszteletben is tartom.
Sajnos nekem az ingerküszöböm felett vannak az alábbi dolgok, amik miatt nem tudok a fideszre szavazni:
- gazdasági szektorok saját érdekkörbe terelése (trafik, föld, takarékszövetkezet)
- törvényalkotás önkényes és öncélú alkalmazása (a célzottan valaki érdekében vagy ellen hozott jogszabályok, állampolgár vagy cég bűnösségének határozatban történő kimondása bírósági ítélet előtt)
- oktatás minőségének folyamatos romlása
- központosítások (oktatás, önkormányzatok)
- társadalom morális rombolása a folytonos ellenségkép gyártással, a politikai ellenfelek mértéktelen lejáratásával
 - az ország külső kapcsolatainak leépítése, putyinizálódás
- népszavazás intézményének lezüllesztése
 - véget nem érő, médiában történő gyűlölködés közpénzen
 - hazugságok napi szintű mantrázása
 - a jogállamiságot védeni hívatott intézmények (Alkotmánybíróság, ÁSZ, Legfőbb Ügyészség) volt párttagokkal való feltöltése, és saját célra való használata
 - elvándorlás elbagatellizálása
 - pénzszórás (ezermilliárdos nagyságrendű EU-s pénz nem megfelelő elköltése)
A gazdasági eredmények valóban szépek, de engedd meg, hogy árnyaljam egy picit:
 - rendkívül támogató külső környezet, nő az egész világgazdaság
 - pont 2010 óta hatalmas mértékű az EU pénzek beáramlása, a GDP 4-6%/év
 - globális kamatkörnyezet történelmi minimumon
 - az EU munkaerőpiacának 2011-es megnyílása miatt rengetegen mentek az EU-ba dolgozni, minek következtében lecsökkent a hazai munkaerő-kínálat, ami fő hajtóereje a bérek emelkedésének
Korábban már írtam, hogy 2020-től lesz az igazi tesztje a gazdaságpolitikának, amikor a Ratkó-gyerekek tömegesen nyugdíjba-mennek + kevesebb lesz az EU-pénz + feljebb lesznek a kamatok. Mindegy, milyen kormány lesz, irtó nehéz lesz.
Törölt felhasználó 2018. 02. 08. 19:06
Előzmény: #3550  Törölt felhasználó
#3551
A helyedben fognék minden tökét ami a tözsdén van, kivenném, és félretenném a családod jövöjére...
Törölt felhasználó 2018. 02. 08. 18:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#3550
Nem élek a Fideszből nem vagyok párttag és nem is leszek sose.. Nem kaptam semmilyen zsíros szerződést  csupán gyerekeket nevelek és élvezem minden plusz támogatás áldásos hatását mert a jövőt építem 
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2018. 02. 08. 18:49
Előzmény: #3548  -pny
#3549

nem következik, az a te véleményed, amit "következtettél" belőle..
ha az én véleményemként állítod be, akkor hazudsz..
-pny
-pny 2018. 02. 08. 18:38
Előzmény: #3547  Jon_Arbuckle
#3548
Beidéztem. Abból KÖZVETLENÜL KÖVETKEZIK, amit írtam. Ha beismered, ha nem.
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2018. 02. 08. 18:33
Előzmény: #3546  -pny
#3547
ha be tudsz ilyet idézni, akkor elismerném, addig viszont neked ciki, hogy kamuzol..
-pny
-pny 2018. 02. 08. 18:28
Előzmény: #3538  Jon_Arbuckle
#3546
De. Ha elismered, ha nem. Közvetlenül következik a te állításodból. Az csak külön ciki neked, hogy nem mered leírni. (vagy nem akarod pl. érdekből)
-pny
-pny 2018. 02. 08. 18:27
Előzmény: #3535  Törölt felhasználó
#3545
"Gáz ára nőtt azt az egyet jogosan növelték a szolgáltatók mondhatjuk... De szerinted vissza csökkentették volna maguktól??"
.
Miért most, hogy hatósági áras, szeretett kormányod visszacsökkentette? NEM. Évek óta ugyanannyi, miközben évek óta CSÖKKEN a világpiaci gáz ár, de az oroszoké is kevesebb volt tavaly, mint tavalyelőtt.
.
A fenti tehát egy fikció. A jelenben imádott komcsi kormányod mellett viszont megtörtént tény.
-pny
-pny 2018. 02. 08. 18:25
Előzmény: #3530  Törölt felhasználó
#3544
"Jó köszi a kiigazítást modnom 10 évvel ezelőtti emlékeimből vettem elő és nem jártam mélyrehatóan utána"
.
De a kampányt azért nyomod tudatlanul...
prime777 2018. 02. 08. 18:14
Törölt hozzászólás
#3543
Törölt felhasználó 2018. 02. 08. 18:00
Előzmény: #3539  Törölt felhasználó
#3542
Illetve van még az EGYÜTT ...   Juhász Péter aki a drogok legalizálásáért harcolt... szuper  lenne tényleg.. 
Törölt felhasználó 2018. 02. 08. 17:58
Előzmény: #3537  Peterbond
#3541
Honnan tudod ezeket az infóikat?  hogy 5 szörös áron készült el? biztos? Bizonyíték?   . Igen gazdag lett a  Mészáros.. és a Simicska és a többi milliárdos ebben az országban? Schobert   Norbi stb?  0 ról se lehet milliárdos valaki  ? .. nyilván voltak haverok akik  jó üzleteket adtak... Jobbiknak is  fog adni a Simicskának ha megnyeri a választást.. Szerintetek miért tol egy milliárdos egy pártba egy vagon pénzt? Hogy vissza kapja busásan ha megnyeri a választást  az adott párt (vagy jótét lélek és nem vár érte cserébe semmit? :).. akkor kap zsíros lehetőségeket amin vissza jön  bőven.. így működik  a kapitalizmus.. 

Topik gazda

Simeone
Simeone
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek