Topiknyitó: zazimov 2012. 01. 11. 20:15

Smit Páll plágiuma  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 01. 13. 19:09
Előzmény: #98  pampa
#99
És annak a kretennek aki ezt az írástudatlan barmot tette elnökké ( bocs inkább paródianak ) az maradjon? Igen a gerinctelen focistára gondolok ...
pampa 2012. 01. 13. 10:00
Előzmény: #97  sasa44
#98
Nem, hanem próbálok elétek rakni némi tükröt...

Miért nem "kiabáltatok" ilyen hangosan amikor kiderült Gyurcsány köztörvényes ügye? Vagy a D-209-es ügy...

Emlékezz Horn Gyula már szállóigévé vált mondására:

Lehet, hogy nem etikus, de törvényes....

és, ha nem volt érthető:

LE KELL MONDANIA!!!
sasa44 2012. 01. 13. 09:48
Előzmény: #96  pampa
#97
Látom megint aktivizáltad magad, most hogy ismét meg kellene védeni valamilyen módon a szart.

"de a jelenlegi politikai elit nem kérhet számon lemondást olyanért amit nem kért a saját vezetőjétől. ennek ellenére a Fidesz alatt két Miniszter is lemondott "politikai" felelősség miatt. "

Ezzel mosdatod a fideszt?
Nagyon gyenge próbálkozás...
pampa 2012. 01. 13. 09:33
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#96
nem, nem azt mondtam.
szerintem (ha igaz és valószínűleg akkor is ha NEM) le kell mondania és le is fog remélem.

de a jelenlegi politikai elit nem kérhet számon lemondást olyanért amit nem kért a saját vezetőjétől.
ennek ellenére a Fidesz alatt két Miniszter is lemondott "politikai" felelősség miatt.

pl. Lengyelországba egy gyakorlatra parlamenti felhatalmazás nélkül repültek ki a MIG-ek.
A kérdésre a Miniszteri válasz az volt, hogy ő nem tudott róla.....
Nem érzett felelősséget érte és így nem mondott le....

Ezt az MSZP-SZDSZ alatt egy sem tette meg.
Törölt felhasználó 2012. 01. 13. 09:05
Előzmény: #92  pampa
#95
tehát összegzésül te azt mondod ..

ha az mszp genyái anno nem mondtak le akkor amikor kellett volna , akkor a mai országvezetők genyáinak sem kell lemondania akkor is ha rogyásig szart csinálnak

azaz, az mszp hajdani le nem mondott vezetők genyáskodásai a zsinórvezetők neked -és hosszú évekre

most már csak egy a kérdésem :

hogy a faszba termelt ki ez az ország ennyi nobel díjast magából ?
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 20:32
Törölt hozzászólás
#94
Sigorszky 2012. 01. 12. 20:28
#93
Monnyon le a halott bolgár, plagizálhatta ő is elnökünk verejtékes munkájával írt disszertációját. :)
pampa 2012. 01. 12. 20:19
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#92
lassítsunk már egy kicsit. bebizonyították, hogy elkövette? vagy már azért is le kell mondania mert megvádolták?
Ennek ellenére valószínűsítem, hogy lemond.
Ahogyan tette annak idején a Közlekedési Miniszter is. Igaz ugyanazért az MSZP politikus nem MONDOTT le....

Kövér is lemond a Házelnöki székről és átültetik egy másikba.
Ő jobb lesz az Országnak?
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 20:04
Előzmény: #69  pampa
#91


igazad van ..ne mondjon le

de én más miatt gondolom ezt így

ne mondjon le egészen addig , amíg ez a kormány van az ország élén ..

menjen nyugodtan külföldre , fogjon kezet más elnökökkel , és ugyan úgy fogadja is őket itthon ..
nem kell nekünk szégyellni sch.pált , ilyenek vagyunk mi orbánostul, schmittestűl hiszen rahedli többségi magyar szavazta ezt meg - ami tetszett/tetszik is nekik .. ez és ezek a tények/ kár tagadnunk

ez a cucc az én /a mi malmunkra hajtja a vízet .. arra hajtja , mert előbb utóbb buknia kell mindennek a felfogásnak a maga természetes módja szerint

schmitt pál az élő mementója annak az egész eszmeiségnek gondolatiságnak amit képviselnek a mária országát így megalkotó vezetői , és a mellette belőlük kiagyalt és kinövő kereszténydemokráciás mamelukoknak a hada.. /de nyugodtam hívhatnám schmitt palit mindezeknek a bárcájának is

hordják , viseljék...
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 19:58
Törölt hozzászólás
#90
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 19:55
#89
Mégegyszer: AZ Ő ESETÉBEN te elvártad, hogy lemondjon és ennek SOKSZOR hangot is adtál. MOST nem csak, hogy nem adsz ennek hangot, hanem el se várod.
pampa 2012. 01. 12. 19:53
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#88
Az a öszödi beszéd után volt.
Volt egy köztörvényes ügye amit az ügyvédje úgy magyarázott, hogy már nem büntethető mert elévült. (egy régi céges buli)
A kettő nem ugyan az.
Az egyik politikai felelősség.
Mindkettőért lemondhatott volna de nem tette.

Lehet, hogy most lesz lemondás.
zazimov 2012. 01. 12. 19:39
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#87
Nem értem, komolyan mondom,hogy :
-MIÉRT NEM REAGÁL ORBÁN VIKTOR?
-MIÉRT NEM REAGÁL SEMLYÉN ZSOLT?
-MIÉRT NEM REAGÁL HARRACH PÉTER?
-MIÉRT NEM REAGÁL SÓLYOM LÁSZLÓ?

Ők testesítik meg -a zország kétharmadának felhatalmazásával- a nemzeti összefogás keresztyén erkölcsi alapját!

Hát mi folyik itt kérem?
Miért hallgatnak?
Garantálniuk kellene az ügy kivizsgálását!

Vagy valami....
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 18:58
#86
"2007. március 7. - 19:00

...csak GYF lemondása a kiút.
pampa"

Most nem olvastam ilyet tőled.
marslako2
marslako2 2012. 01. 12. 18:46
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#85
Én nem röhögök komoly vagyok:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 18:40
Előzmény: #79  pampa
#84
Pampa, az egész ország a vívón röhög...
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 18:35
Előzmény: #82  pampa
#83
Gyurcsány esetében bebizonyosodás nélkül hangoztattad FOLYAMATOSAN, hogy mondjon le.
pampa 2012. 01. 12. 18:32
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#82
amennyiben elkövette: LEMONDÁS

igaz Gyurcsány esetében bebizonyosodott, hogy elkövette, de elévült és nem mondott le.
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 18:06
Előzmény: #69  pampa
#81
Pampa:

"Amennyiben ez akkor HELYES volt akkor most sem kell lemondani,de ha az MSZP elismeri, hogy akkor hibáztak és Gyurcsánynak mégis le kellett volna mondania, akkor most is a lemondás a megoldás."

Ez így igaz. De én TÉGED kérdeztelek. Te szerinted AKKOR a lemondás lett volna a helyes. Most SZERINTED mi a helyes?
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 18:00
Előzmény: #79  pampa
#80
Értelmeztem. Megint visszafelé mutogatsz.

Én viszont megismétlem, amit írtam és kérdeztem:

2006-2010. között éppen az ügye miatt, meg a hazugsága miatt FOLYAMATOSAN azt mondtad, hogy mondjon le.

Most ezt nem teszed. Miért?

Ez kettős mérce.

Nálam nincs. Mert én nem pattogtam akkor sem. És ha megnézed, még csak nem is kommentáltam a hírt.
pampa 2012. 01. 12. 17:52
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#79
olvasd el amit írtam és értelmezd.
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 17:49
#78
Pali bácsi, bukta??
Civilizált helyeken, kultúrkörökben, boldogabb országokban, jogállamban az ekkora buktát azonnali lemondás követi.

Abszurdisztánban aligha.

Abszurdisztánban a 2002-es választási kampány kétmilliós nagygyűlésén a viktátor kijelentette, hogy támadnak a múlt sötét erői, mögötte meg egy támadó mosolygott, a múlt sötét erőinek egyike. Az a hajjakend, aki vezetőként volt szíves elrendelni az 1984-es olimpia magyar bojkottját, örökre elvéve a lehetőséget jónéhány olyan sportolótól, aki az életét tette fel a nagy megmérettetésre.

Magyarország szolgai módon távol maradt a Los Angeles-i olimpiától, miközben Románia büszkén részt vett a játékokon és az ottani Schmitt Pálnak haja szála sem görbült.

Ez az ember köztársaság elnök, vagy ha úgy tetszik, álamfő lett - és kiváló helyesírásával még a magyar nyelv hős várvédőjének is kikiáltatta magát.

Abszurdisztánban Senator kiflitolvaj ahelyett hogy csendben szégyellné magát és örökre eltűnne a közéletből, még neki áll feljebb, elmondja, hogy az őt lebuktató biztonsági őr szocipárti aktivista, így aztán a lazán közlekedő bűbájka nyugdíjvédelmi megbízottá avanzsál, amikor a költségvetés szorgosan lenyúlja mindenki nyugdíját.

Most kiderült, hogy a mi Pali bácsink a doktori disszertációját lopta.
Szóról szóra lemásolt egy bolgár sportoló, bizonyos Nyikolaj Georgijev dolgozatát, a sajátjaként beadta, elfogadták és doktor lett, aztán köztársasági elnök is, igaz a doktori címet csak azóta használja.

Vajon most mi lesz?

Totózzunk!

1. Schmitt bocsánatot kér mindenkitől, lemond és örökre eltűnik a süllyesztőben

2. a titkosszolgálat megkeresi a bolgár szerzőt és kiver belőle egy olyan nyilatkozatot, hogy a dolgozatát Schmitt Páltól lopta

3. a bolgár szerző könnyek között vallja be, hogy Schmitt Pál diktálta neki a disszertációját

4. egy francia-bolgár professzor elmondja, hogy fordítási hibából adódó félreértésről van szó, ami mögött személyesen Gyurcsányné Dobrev Klára áll

5. a kifliügyben érintett szőke hölgy megjelenik a kamerák előtt és kijelenti, hogy a szilveszteri buliból kijózanodott brókerek után a bolgár exsportolók is rárontottak a mi kis bimbódzó viktatúránkra, tehát mától ők is ellenség minden becsületes magyar zemberek számára.

6. fideszes történészek kiderítik, hogy a plágiumot megszellőztető újságíró gyerekkorában minden nap bepisilt, alsótagozatban verte az osztálytársait és róluk puskázta a röpdogákat, érettségin pedig benyúlt a vizsgáztató szoknyája alá.

7. a széljobbos médiumok hetekig hangoztatják, hogy a bolgár sportoló zsidó és meleg

8. a papagájkommandó azt kezdi csattogni, hogy Orbán után már Schmitt Pált is célba vette a gonosz ármány és mormoljon mindenki ókeresztény imádságnak álcázott Wass Albert verseket

9. a narancsos jogászcsapat korabeli dokumentumokkal igazolja, hogy a kommunista diktatúrában a bolgár sportolóknak visszamenőleg kötelező volt jövőbeli disszertációk ellopása, különben Todor Zsivkov és Ali Agca együtt ugrott a mogyoróikra

10. Agyonhallgatják az ügyet, betiltják a HVG-t, kikapcsolják az áramot a Klubrádió szerkesztőségében, medwét mézlopás gyanújával előzetes letartóztatásba veszik, Pali bácsi pedig még szebben mosolyog majd mindenkire

11. egy hajnali négykor elfogadott kétharmados törvény visszamenőleges hatállyal tiltja meg a disszertációkkal kapcsolatban a plágium szó használatát, leszögezi, hogy fordítással is lehet valaki doktor és kötelezővé teszi a bolgár források eltitkolását

12. a polgári körök fáklyás felvonulást szerveznek a hamisító bolgárok ellen

13. a jogászok majd ezt is kimagyarázzák, oszt megint jónapot!

+1 éljen Tarlós István!

Nos?
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 17:48
Előzmény: #69  pampa
#77
Pampa, de te azt mondtad 2006 és 2010 között, hogy Gyurcsánynak le kellene mondani. Most miért nem mondod ezt Schmittre?
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 17:40
Előzmény: #69  pampa
#76
smitt pál már akkor sejtette, hogy gyurcsány hazudni fog, amikor 1992-ben plagizált.

hülyébb vagy, mint selmeci.
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 17:03
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
:))
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 16:38
Előzmény: #69  pampa
#74
Nem értem a topiknak már a címét sem.

Nem plágiumról van szó.

Pálgium.
csendben 2012. 01. 12. 16:06
Előzmény: #72  willywin1
#73
Nyilván nem sokan lesznek odáig a kézfogásáért.....
(vagy ha mégsem kerülhető el: futás kezetmosni!)
willywin1 2012. 01. 12. 16:00
Előzmény: #69  pampa
#72
azért az talán joggal elvárható lenne, hogy a köztársági főbohóc lemondjon egy ilyen után.
Hogy akar példát mutatni???
Neki nem egy az amúgy köztudottan hazug és erkölcstelen politikusok felett álló példamutató embernek kellene lennie?
Igaz már az is komoly cinizmust és az önismeret teljes hiányát mutatja, hogy ezt a marhát ide kinevezték, ő meg elfogadta.
Írni sem tud helyesen, a doktoriját lopta, amúgy ex-komcsi, valószínűsíthetően besúgó is volt... igen! pont ilyen embert kell példának állítani gyermekeink elé!
és hogy minden törvényt eszetlenül aláír? azzal is csak két dolgot bizonyít: 1) eszetlen, 2) a nevét le tudja írni (mondjuk erre az ő képességeivel nyilván nagyon büszke is lehet)
egy nemzet, egy ország szégyene és most már egy világ röhög rajta! (rajtunk is sajnos)
loliense 2012. 01. 12. 15:54
Előzmény: #69  pampa
#71
Kiváló,okos érvelés!

Jól megfogtad a lényeget,talán már te is példakép lehetnél!!!
csendben 2012. 01. 12. 15:48
Előzmény: #69  pampa
#70
Megint sikeresen alulmúltad önmagad....
pampa 2012. 01. 12. 15:41
Előzmény: #68  loliense
#69
Valószínűleg ez a "plágium" (ha megtörtént!) bűncselekmény ahogyan az a ügy is amit még anno Gyurcsány követett el, de elévülés miatt nem lehetett már büntetést kiszabni.
Akkor ő nem MONDOTT le.
Amennyiben ez akkor HELYES volt akkor most sem kell lemondani,de ha az MSZP elismeri, hogy akkor hibáztak és Gyurcsánynak mégis le kellett volna mondania, akkor most is a lemondás a megoldás.

szvsz
loliense 2012. 01. 12. 15:34
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#68
Sokkal nagyobb a baj, mint gondoltam!

Azt hiszem nagyon rossza példát követtem ez idáig és ennek az utódaim fogják meginni a levét.

Előre remegek,mikor 10 év múlva hazalátogat a fiam Európából a családjával és kérdéseket tesz fel az egyszerű múltammal kapcsolatosan!
Biztosan szemrehányást fog tenni,azért,mert csak ennyire vittem.

Mit fogok majd válaszolni neki,ha megkérdezi,-hogy:
-Miért nem voltam KISZ-tag illetve,KISZ-titkár,vagy MSZMP tag és ha már nem voltam,miért nem léptem be Fideszbe legalább???

-Miként, magyarázom meg neki,hogy nincs privatizált gyáram,kőbányám,Tokaji hegyem,szőlővel,borral,termőföldjeim saját és más nevén tulajdonomban itthon és külföldön?

Miért nem volt tanácsi lakásom és miért nem cseréltem le azt, egy XII.kerületi házra?
És miért nincs szummacumlaudém,legalább ezt megcsinálhattam volna,hiszem másoláshoz nem kell nagy ész?

De a legfájóbb kérdés az lesz,hogy miért nem voltam sosem,közt elnök,vagy min.elnök sem,pedig csak a kijárt utat kellett volna követnem: Kisz funkciónárus-Mszmp tag-Fidesz!!!
Így gondoskodtál rólam,-lehet,hogy sosem szerettél,fogja mondani???

Fiatalok ne kövessétek a szüleitek rossz útmutatását,tessék lopni, csalni ,hazudni,minden áron érvényesülni,jó nagy gyökérnek lenni és de semmi képen korrektek ne legyetek!!!

Meg vannak az új példaképek, akiktől igazán,mindent féreg dolgot meg lehet tanulni és jól fel is lehet nézni rájuk:

Íme, az új és örök példaképek listája:Scmitt,Gyurcsány,Orbán!!!
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 14:07
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#67
külön ember felelt ezért Brüsszelben,hogy smittnek szállítsa a lányokat
csendben 2012. 01. 12. 14:07
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#66
de finnyás vagy! :-)
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 14:00
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
Azt ő szállodaigazgatóként nem tudhatta! ha tudta volna gondolhatod, h. azonnal közbelép, ha valami törvénytelenséget észlel! Neki a pénz sosem számított!
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 13:40
Előzmény: #54  pampa
#64
ki nem szarik a közlekedési balesetére

a) ügynök
b) lopott dolgozat
c) kiskorú lányok szexuális kizsákmányolása

brrrrr.
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 13:38
Törölt hozzászólás
#63
Miguel
Miguel 2012. 01. 12. 13:15
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#62
Eeee-se-kutya!!!
Törölt felhasználó 2012. 01. 12. 12:58
Előzmény: #60  Miguel
#61

Topik gazda

zazimov
3 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek