Te is unod már az állandó longot?
Esnie kéne már? Vagy esik is? Megjátszanád? Vagy megjátszod?
Itt a helyed, shortosok egyesüljetek...
ha már úgy is utálnak a longerek.. :)
Lehet index, részvény, árupiac.. vagy ami jól esik.. lényeg a lefeke várók klubja.
Ki miben lát fantáziát?
Nem érted a topik tematikáját!! Nem az a kérdés mi mennyit megy fel. Csak a felt mondod. Itt short, azaz lefele nézelődés van. A pluszra ott az összes többi topik. Írtam longom van hétfőre, ettől a topik címe shortosok klubja. Így lefele nézelődünk itt
https://kepkuldes.com/image/t6FNYpf 2oraval kesobb usa zarasrol lehrtne beszelni csaknpluszrol.Mikor irtam az is minuszban volt.Egyeb mas vilagpiaci tozsde nem mondhato full zoldnek.Meg Bux is -1% https://kepkuldes.com/image/t6FNYpf Mondjuk meglepodnel ha azt mondanam vegen belongoltam Bux hatit :) Tenyleg lingom van utolso orabol a beveresbol
S&P500 plusz másféls százalék elég messze van a beveréstől. Már reggel írtam, amíg ilyen rossz a hangulat, nem tud esni, kell neki néhány nap emelkedés.
Erste trader számla, azt shortolsz amit akarsz, és napon túli shortra még minimális kamatot is adnak, azaz a short tartása pénzt hoz. Ez pl OTP cfd short esetén évi 4,32%. Azaz ha otp egy év múlva ugyanott lesz mint most akkor kb megkapd a magyar állampapír plusz hozamát :) Az infláció követőét, mert a múlt évi infláviót kihozták valami 3,6 ra, kb 9 helyett. Ez van. Mondjuk 5 millió alatt ilyen számla nyitása felejtő, de hát a tőzsdéhez pénz kell.
Van itthon egy egyáltalán olyan szolgáltató ahol lehet shortot nyitni? Régen a randomnál volt t-short, meg DTD short. Most kvázi csak az erstenél lehet shortot nyitni és azt is úgy tudom csak napon belül és a csak bluek-ra. A certik nem érdekelnek.
*Shortosok klubja*
Esnie kéne már? Vagy esik is? Megjátszanád? Vagy megjátszod?
Itt a helyed, shortosok egyesüljetek...
ha már úgy is utálnak a longerek.. :)
Lehet index, részvény, árupiac.. vagy ami jól esik.. lényeg a lefeke várók klubja.
Ki miben lát fantáziát?