Szerintetek nagy kockázat Pfizerbe sok pénzt rakni, vegyek inkább egy osztalékos etf-et? A világ legunalmasabb részvénye 6% osztalékkal ami nálam nettó kb 5%.
Regisztráció: 2020-03-30 21:11:41
Hozzászólások száma: 2 258
Utolsó hozzászólás: 2026-06-19 13:41