Topiknyitó: prfecó 2009. 11. 25. 18:26

setésinfluenza 8,7 millió ember nem oltatta be magát , még sincs bajuk  

média hiszti az van.



2008-ban ÁzsiábanSARP nem hozta meg a lét

2009-. ben nagyobb média pánik Európában több pénzt lehet összehozni.



Minden Európában meghallt betegben megtalálható a normál influenza vírusa. Szeretném már ezt is hallani a médiában
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gabriellusz 2009. 12. 01. 09:42
Előzmény: #159  Törölt felhasználó
#160
mi lesz ha véletlen a jobbok 20% körül szerez. milyen károgás lesz oitt! A liberálfasiszták meg 10% alatt :-)
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 09:37
Előzmény: #158  gabriellusz
#159
Nácizás-fasisztázás lépten-nyomon. Ha van indok, ha nincs. Ha kell, ha nem.
(Hogy pontosan mi köze van a jobbiknak ehhez az egészhez, azt én sem értem.)
gabriellusz 2009. 12. 01. 09:34
Előzmény: #156  kispangit
#158
a jobbik egyenlőre nem lát be sehova-parlamenten kívüli párt. egyébként hogy is jön ez ide?????
G
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 09:31
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#157
Istenem, te szóltál előre.
Ugye még nem késő?
kispangit 2009. 12. 01. 09:28
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#156
Néhány kismamának meg kell halnia, hogy a Jobbiknál is belássák, hogy ez nem egy Sion hegyéről távirányítóval vezényelt összesküvés.
ujonc 2009. 12. 01. 09:25
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#155
Oszt, hova ez a nagy élni akarás?
Arra a három évre? :- )
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 09:16
Előzmény: #145  prfecó
#154
mi a motivációd fecó?

már 4 kismamánál járunk.

nem kellene ennek így lennie
Törölt felhasználó 2009. 11. 30. 19:57
Előzmény: #152  exley
#153
Ehhez mi a közöm pontosan?
exley 2009. 11. 30. 19:45
Előzmény: #147  Törölt felhasználó
#152
Hihetetlen ez az élni akarás ebben a neoliberális "fertőben". A "szabadköművesek" meg vannak rémülve. Túlnépesedik a föld.
Törölt felhasználó 2009. 11. 30. 19:27
Előzmény: #148  Phylaxa
#151
Shortosgyula is beoltatta magát kéremszépen :)
Törölt felhasználó 2009. 11. 30. 19:22
Előzmény: #148  Phylaxa
#150
Természetesen voltak betegeskedők, több súlyos betegséggel köszködők is. Nem véletlen kapják ingyen az oltást, ha kérik.
Amit idéztem, abban szerepelt a "leginkább" szó is.

Ahonnan idéztem, az is egy a médiák közül.:)
Igen, igazad van abban, hogy rengeteg bulvár színvonalú tudósítás jelenik meg (írott, képi, hangi), de ezekkel nem érdemes vitatkozni sem.
maxwax
maxwax 2009. 11. 30. 19:17
Előzmény: #131  maxwax
#149
Azt hiszem, további kétség bennem már végképp nem marad - oltva vagyok -, mert az imént egy hírben azt hallottam - ha hamis, elnézést -, hogy az egyik kismamának császármetszéssel próbálták megmenteni a babáját, de nem sikerült. Ráadásul a nő szíve és a veséje kezdi felmondani a szolgálatot.
Mindannyian tartozunk annyival családunknak, hogy igyekszünk egészségesek maradni, Ha ennek az az ára, hogy felveszünk egy oltást, legyen. Gondolkozzon ezen el minden kétkedő...
Phylaxa 2009. 11. 30. 19:10
Előzmény: #147  Törölt felhasználó
#148
Akkor ez alapján amit leírtál a kérdésem: Azok az emberek akik meghaltak és hírek jelentek meg erről: ezek teljesen egészséges emberek voltak akik rendkívül gyorsan vírusos tüdőgyulladásban haltak meg?

Viszont amit leírtál az korrekt. Csak a rémhírterjesztés mind a két irányban kiküszöbölendő szerintem. Ezért szóltam bele.
Törölt felhasználó 2009. 11. 30. 18:50
Előzmény: #146  Phylaxa
#147
Ajánlom még prfecó figyelmébe is, mert a hagyományos influenzára Ő is sűrűn hivatkozik, érvel vele. Másokéba is persze. :)

"A H1N1 esetén átlagosan nem több a halálozások száma, mint a szezonális járványban, de míg abban leginkább a 60 éven felüliek körében fordul elő a súlyos lefolyás, az új influenza leginkább a fiatal felnőtteket támadja meg.

Különbség még, hogy az új influenza esetében gyakran teljesen egészséges embereknél alakul ki súlyos szövődmény, míg a szezonálisnál ez nagyon ritka. Utóbbinál főleg másodlagos bakteriális fertőzés miatt alakul ki súlyos állapot, míg a H1N1 vírus gyakrabban okoz elsődleges károsodást. Ilyen például a vírusos tüdőgyulladás, ami gyakran nagyon gyors lefolyású, és halálhoz vezethet."

mr1, Esti krónika (ma), javaslom a teljes cikk elolvasását:
link

Senki sem mondta, hogy a hagyományos ellenit nem célszerű beadatni. Az új, viszont "ÚJ", tehát nem nagyon van rá kialakult immunválasz a lakosságban, ezért többeket dönthet ágynak. Ezért van ennek nagyobb kampánya.
Phylaxa 2009. 11. 30. 17:12
Előzmény: #144  Nyugi
#146
A H1N1 vírus teljesen egészséges emberekben is megvan. Sokan nem is lesznek betegek tőle. Mondta már egyetlen orvos is, hogy egy ember emiatt a vírus miatt halt meg? Amiket ide bemásolgattatok azokban csak annyit állapítottak meg, hogy van olyan halott akiben megtalálták. De hogy miben halt meg azt sosem jelentik ki, viszont ezzel azt sejtetik, hogy a H1N1 vírus ölte meg őket. Biztos, hogy korrekt ez a módszer? Tényleg hamis érzést kell az emberekben kelteni és félrevezetni őket?

A másik: biztos, hogy csak ez az egyféle influenza vírus van jelen? Ha régebbiek is jelen vannak akkor azokba hirtelen ettől fogva ne lehet belehalni? Nem értem, hogy miért kell beszaratni az embereket. Miért nem lehet korrekt információt közölni?
prfecó 2009. 11. 30. 17:00
Előzmény: #144  Nyugi
#145
Ugyanez a téma az Inforádió szerint.15.35 perc

Az édesanyja szerint a gyereke halálának nem l ehetett köze a vírusnak , nem volt fertőzött ő sem és más sem az otthonban.

Szociális otthonban élt a fiu és szervezetében jelen volt a h1n1, még nem volt boncolás közölte a ÁNTSZ szóvivője.

Ezt mondom én is nagyon sok emberben , akik még élnek kimutatható a h1n1. Nagyon sok ember hordozza, van aki továbbadja , van aki nem fertőzz és van aki megbetegszik. Sulyosan vagy még sulyosabban.
Nyugi 2009. 11. 30. 16:51
Előzmény: #142  gabriellusz
#144
Meghalt egy 18 éves fiú: H1N1-gyel volt fertőzött

FH
2009-11-30 13:50

Meghalt a karcagi Kátai Gábor Kórházban egy H1N1 vírussal fertőzött tiszafüredi fiatalember még a múlt héten - erősítette meg a Független Hírügynökség értesülését Nagy Mihály hétfőn. A kórház főigazgatója hangsúlyozta: a fiú súlyos alapbetegségekben szenvedett.

Nagy Mihály elmondta: a 18 éves fiú a múlt hét második felében került be a kórházba, de olyan súlyos volt az állapota már akkor, hogy hiába próbáltak az orvosok segíteni, pár óra múlva meghalt. Az elhunyt fiatalembertől levett mintából a laboratórium kimutatta a H1N1 vírust - tette hozzá.

A fiatalember súlyos, krónikus betegségeiről a főigazgató a szülők kérésére nem kívánt nyilatkozni.
Törölt felhasználó 2009. 11. 30. 16:11
Előzmény: #141  Nyugi
#143
Te valóban ilyen sötét vagy, "megvilágosodott"?
(Célszerűnek tűnik megmaradni a linkek bemásolásánál, ahhoz gyakorlatilag elég egy imbeci is...)
gabriellusz 2009. 11. 30. 16:11
Előzmény: #141  Nyugi
#142
Nyugi!
Nem szeretném veled megosztani a Mensa eredményemet-meglepődnél.
Véleményemet a magyar társadalom egészségi állapotáról fenntartom. Ez pedig teljesen független az évtizedekkel ezelőtt beadott védőoltásoktól.
Óvjanak az angyalok!
G
Nyugi 2009. 11. 30. 16:00
Előzmény: #128  gabriellusz
#141
Kedves gabreliusz!
Anno 50 évvel ezelőtt gondoskodó államunk, jó anyád hálás közreműködésével -aki talán meg is kereszteltetett, nem titokban- mindenféle oltásban részesített, hogy a kis nyavalyás életed egészségben élhessed.
Valami IQ fokozó tablettát kéne rendszeresen szedjél.

Topik gazda

prfecó
3 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek