Topiknyitó: prfecó 2009. 11. 25. 18:26

setésinfluenza 8,7 millió ember nem oltatta be magát , még sincs bajuk  

média hiszti az van.



2008-ban ÁzsiábanSARP nem hozta meg a lét

2009-. ben nagyobb média pánik Európában több pénzt lehet összehozni.



Minden Európában meghallt betegben megtalálható a normál influenza vírusa. Szeretném már ezt is hallani a médiában
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 11. 25. 18:49
Előzmény: #1  prfecó
#2
Annyi ilyen topic van már, minek kellett újat indítanod? Válogathatnál a többiből, ahol ezt közlöd.
:((
Törölt felhasználó 2009. 11. 25. 18:51
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
ez másféle topik

Törölt felhasználó 2009. 11. 25. 19:16
#4
..kérlek javítsd ki a "még sincs bajuk"-at még nincs bajuk-ra....köszönöm
ha ennek a 8,7 milliónak csak 1 tized %-a meghal, az 8700fő ...egy kisebb falu
prfecó 2009. 11. 25. 21:19
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
lippi

ha kötőszóval mondatot nem kezdünk.

Egyébként igazad van .50% meg fél Magyarország.

Két héttel ezelőtt minimális cél volt 60% -os beoltás , most erről már szó sincs , mégis egybe van még Magyarország.

A legnagyobb médiahiszti közepén sem lesz az általad feltételezett mortalitás.
Törölt felhasználó 2009. 11. 25. 21:28
Előzmény: #5  prfecó
#6
Az "egybe van még" helyesen EGYBEN - ha már mások helyesírását kritizálod.
(nem először olvasom így nálad)
martin36
martin36 2009. 11. 25. 21:32
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
Szerintem nem a helyesírásra vonatkozott a felhívás,hanem inkább a "ha nagyanyámnak töke lett volna" típusú feltevésre.
Törölt felhasználó 2009. 11. 25. 21:36
Előzmény: #1  prfecó
#8
Én tényleg nem értem, hogy miért fáj az valakiknek, hogy LEHETŐSÉG van oltásra. Jobb ha nincs? Milyen őrjöngés lenne itt, ha hozzánk nem hozták volna be az oltóanyagot? Azt hallgatnánk egész nap, hogy a 'cionbolsevik kormány szándékosan írtja a magyarokat, bezzeg izraelből titokban hozzák be az oltóanyagot a zsidóknak'. Kb. ez lenne itt a duma, meg megjelent volna a barikádon, a gondolán, meg a kuruc.infón egy olyan emailben terjedő láncbaromság, hogy láttak Ferihegyen leszálni egy izraeli gépet, amiben hozták titokban hűtőtáskákban az oltóanyagot fehér ruhás, maszkos emberek, akik héberül beszéltek egymással...

Elképesztő, hogy egy gazdasági fórumon is ilyen sok ennyire ostoba ember van.
prfecó 2009. 11. 25. 21:56
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Köszönöm a segítőkész magyar tanítást.

Szó se róla nem vagyok helyesíró bajnok , örülök neki ismered már mondat szrkesztésemet.

Valószínüleg érzed azt is , rühellem ezt a média felhajtást.

Ferihegyen nem szállt le pufajkás oroszokat, sem ortodox zsidókat szállítógép. Izraelből miért titokban hoznának a zsídoknak vakcinát , amikor itt a TEVA egyik központja Rosenthal Henrik vezetésével. Rákoczi uti irodájában magyarul , angolul , héberül beszél, tárgyal stb.

Cion-bolsevista kormány vezetője Washingtonba megy , másik vezetője Putyinnal vacsorázik.

Mi meg itthon hallgatjuk Csatornázási Művek 35 % díjemelést akar , majd diadalittas bejelentés lesz( Demszky) , lealkudták 17,25 % -ra.

Én nem érzem enníre ostobának magam , pedig mindent megtesznek , hogy hülyének nézzenek.

Egyébként mindig azt mondtam ,aki akarja oltassa be magát , de ne tegyék kötelezővé.
Törölt felhasználó 2009. 11. 25. 22:35
Előzmény: #5  prfecó
#10
kedves fecó kérlek bökjél rá a mondataimra elejére, végére...kíváncsi vagyok mire jutsz...

nem véletlenül nem kezdem NAGY betűvel a gondolataimat, sőt nem véletlenül közöm össze őket "....."-el mert ezek csak gondolatok, gondolat "pamacsok", szösszenetek,stb.

...szóval lazulj el egy picit, nem az iskolában vagyunk, ahol tollbamondást kell írni a gyerekeknek

köszi
Törölt felhasználó 2009. 11. 25. 22:40
Előzmény: #9  prfecó
#11
..jaaaa, jól van, látom mi a helyzet...
más szemében a szálkát sajátodban meg a gerendát sem...oké, így már értem.

u.i.: egy másik ilyen h1n1-es topikban már elmondtam, amit gondolok erről...nézz utána, ha érdekel
Nyugi 2009. 11. 26. 00:21
Előzmény: #1  prfecó
#12
prfeco!
Ritkanagybaromállatvagy!
Tudod, hogy hány milliárd baromfit öltek-ölnek le a SARS miatt?
Meg aztán MEGVÁLTÓNAK érzed magad?
Tünj a kénköves bűzös pokolba.
Szórakozz a családoddal, ha van és hagyja magát!
Törölt felhasználó 2009. 11. 26. 08:09
#13
Amikor ilyen szenny jelenik meg, hol bújkál a CENZOR?
Bizonyos esetekben röpködnek a figyelmeztetések meg a kitiltások, most mindez hol marad?
Ugye nincs kettős mérce /itt is/?
prfecó 2009. 11. 26. 08:17
Előzmény: #12  Nyugi
#14
az a különbség köztünk nyugi én szaladok sírva a moderátorhoz , hogy ez a barom miket ír be.

Szabad vélemény nyílvánítás van. Nekem például az a véleményem tömeghiszti van a H1N1 körül. Gondolom a EÜ Minisztérium körüli befektetetői kör tagja vagy.
NORMÁL Influenza járvány az van . minden Magyarországon meghallt emberből ki lehet mutatni az influenza vírust

Családodnakugyanazt kívánom duplán, mint te.
prfecó 2009. 11. 26. 08:19
Előzmény: #14  prfecó
#15
látod a NEM szó kimaradt , ugy megijedtem :-))
Nyugi 2009. 11. 26. 08:21
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#16
Ugye szerinted is prfeco egy ritkanagybaromállat.
Itt már nincs helye az elnéző félrenézésnek!
Törölt felhasználó 2009. 11. 26. 08:32
Előzmény: #16  Nyugi
#17
Megerősítés kell/ene/?
Honnan ez a nagy /arctalan/ vehemencia?
Megnyugtató, hogy egy kihalófélben lévő faj, egyik utolsó, ám igen agresszív képviselője vagy.
(Koffer összepakolva?)
exley 2009. 11. 26. 08:32
Előzmény: #16  Nyugi
#18
Németországban nyoma sincs a sertés influenziának. A sertések olyan higiéniás körülmények között élnek, mint nálunk a Rókusban a betegek. Nézzük meg a c....k által írányított Budapest utzáit, kutyatrágya töméntelen mennyiségben, csikkek millió számra szétszórva, emberi ürülék nyomok stb,,saját cipőnkel beviszük a saját lakásunkba fertőzést, de természetesen ennek így kell lenni, különben ki lehetne dobni a millió előre gyártott vakcinát.
Nézzük meg Bécs, München, Párizs, Stuttgart, közterületeit....
Törölt felhasználó 2009. 11. 26. 08:35
Előzmény: #18  exley
#19
"Nézzük meg Bécs, München, Párizs, Stuttgart, közterületeit...."

a baj csak ott van, hogy ott nem attól van tisztaság, mert több az utcaseprő.
henem mert eleve el sem dobálják...
sanka 2009. 11. 26. 09:14
#20
Nincs bajuk, de még lehet!

Topik gazda

prfecó
3 1 1

aktív fórumozók