Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
wyl 2013. 12. 09. 08:57
Előzmény: #1017  Törölt felhasználó
#1020
Igen, lassabban lehet az ajánlatot bevinni. Az lenne a jó, ha menteni lehetne az ajánlati oldalat valamilyen módon, magyarán tesztreszabni, mert a kijelölésekkel sok idő elmegy.
A másik problémás dolog szintén ezzel az ajánlati oldallal kapcsolatos, hogy kb. harmadával megnőtt a felülete és letakar mindent alatta, főleg ha kettő ajánlati ablakot nyitok meg egyszerre.
pl az értesítések alatti részt
rendszer mail SMS
egy sorban is elférne és így jobboldali részen elhelyezett új elemeket "látható mennyiség" és "kereskedési feltételek" elférne az értesítés alatti részen, s így visszatérhetne az ablak az eredeti méretre.
Szerintem tárgyaljuk itt ki hogy kinek mi a jobb és gyorsabb a rebdszer kezelésével kapcsolatosan, s azt a változtatási javaslatot kellene nekik elküldeni.
takika200 2013. 12. 09. 08:55
Előzmény: #1018  totoro
#1019
Jó reggelt ! Online kereskedési platformokkal mi a helyzet ? Mindenkinél vannak hibák ???
totoro
totoro 2013. 12. 09. 08:07
#1018
Van fenn új Randi verzió, mai dátummal.
Törölt felhasználó 2013. 12. 09. 08:06
Előzmény: #1016  borso74
#1017
Én nem látok semmi változást az előzőhöz képest, nekem az is stabil volt már. A megbízási ablak kitöltögetése jobban aggaszt, mert jóval lelassult az ajánlat bevihetőségi idő a kötelező kitöltések miatt, s ebben nem változott semmi ezzel az új verzióval.
borso74 2013. 12. 09. 07:55
Előzmény: #1012  Törölt felhasználó
#1016
köszi megnéztem
hdl11
hdl11 2013. 12. 08. 23:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#1015
Nálam minden kötés duplán szerepel benne.
(Verzió: RandiSetup-1.2.541.1.exe)

Nálatok is ?
Törölt felhasználó 2013. 12. 08. 22:41
Törölt hozzászólás
#1014
Törölt felhasználó 2013. 12. 08. 17:52
Előzmény: #998  hdl11
#1013
Kicsit olyan volt ez a kommunikacio a tozsdetol, mintha a magyar politikarol lett volna szo. Mar reggel kijott, hogy minden rendben az atallassal, mikozben en azt tapasztaltam 3 online cegnel is, hogy messze nincs minden rednben! Utana felhivtam kettot is es kiderult, hogy nem csak ennel a haromnal, hanem a legtobb online rendszerben még benne van a hiba, kinek a kapcsolodassal, kinek a rendszerrel kinel meg még keresik az okat, ugyhogy volt itt minden.
Persze azt is megertem a tozsde oldalarol, hogy ezt kell kommunikalni, mert az ellenkezoje sokkal, de sokkal kellemetlenebb, meg azt tovabb is kell magyarazni, ami senkinek sem jo. Ebben az esetben viszont a brokercegek majd szepen megoldjak egyesevel ezt a kommunikaciot, mert ha jol lattam, mar a bevezetesnel sem adtak nekik semmi anyagot arra, hogy az ugyfelekkel kommunikaljanak, ezert itt is magukra maradtak. En a cegeket (RC, Erste) reggel es delutan is hivtam, mert nem mukodott ugy ahogy kellett, de telefonon keresztul mindket ceg normalisan elmondta mi a helyzet, mit hogyan csinaljak, es mindent sikerult megoldani.
De azert azt ne felejtsuk el, hogy itt egy kozel 10 eves, regi rendszert, regi kapcsolatot csereltek le! Csak ha siman a mobil telefonokat nezzuk, az elmult 10 ev alatt kicsit sok minden alakult at, lett mas! Ehhez az uj rendszerhez probal minden ceg alkalmazkodni es maradektalanul helytallni. Mivel azt mar penteken mindenki megtapasztalta, hogy nem volt sehol sem zokkenomentes igy valoszinu, hogy nem az egyes cegek "hibaztak".
Viszont szerintem kell még 2-3 nap, mivel nem hiszem, hogy egy zart rendszert (mivel ezen a rendszeren nem csak a BÉT van) majd a kis magyaroknak kinyitjak hetvegere, hogy teszteljenek.
Szoval szerintem nyugalom, es mindenfele szitkozodas helyett szerintem mindenki kommunikaljon a brokercegevel!
Azt mar csak remelni tudom, hogy ezzel az uj szuper rendszerrel ismet megjon a forgalom, mert akkor nem csak erdemes volt az MMTS csere, hanem még hasznos is, mert ha forgalom van, akkor azzal van kiszamithato arfolyammozgas is!
Törölt felhasználó 2013. 12. 08. 16:08
Előzmény: #1011  borso74
#1012
borso74 2013. 12. 08. 15:21
#1011
Telefoncsere előtt állok. Valaki esetleg tudna okosat mondani, hogy windowsos telóra lehet randit vagy petit telepíteni?
köszi előre is
Törölt felhasználó 2013. 12. 08. 15:04
Törölt hozzászólás
#1010
Törölt felhasználó 2013. 12. 08. 15:01
Törölt hozzászólás
#1009
Törölt felhasználó 2013. 12. 08. 14:58
Törölt hozzászólás
#1008
Törölt felhasználó 2013. 12. 08. 13:18
Előzmény: #985  Törölt felhasználó
#1007
Nektek jól mutatja a Netboon a devizakeresztárfolyamokat? Nálam átláthatatlanul jelzi ki, nézzetek utána ti is.
totoro
totoro 2013. 12. 07. 16:48
Előzmény: #1005  wyl
#1006
Én rákérdeztem a jutalékokra is. Aki emlékszik, két-három éve amikor átjöttünk sokan KBC-től akkor 2013 végéig gararantálták ezeket az árakat. Megkérdeztem, hogy tartják -e jövőre. A hölgy annyit tudott mondani, hogy ők az áraikkal tudnak versenyezni, és ezt a versenyelőnyt meg is akarják őrizni, így szerinte nem lesz változás.
wyl 2013. 12. 07. 15:49
Előzmény: #1004  hdl11
#1005
Szia! Köszönöm az infót:)
Ez a ~2 hónap távlat emberi léptékűnek tűnik és reméljük sikerül is addigra összehozniuk, s főleg még ha a jutalékok is barátságos lesznek... :-)
hdl11
hdl11 2013. 12. 07. 15:35
Előzmény: #1001  wyl
#1004
Szia !

A Randomos konferencián a RC vezetője azt mondta, hogy 2014. február körül várható,
és a jelenlegi kereskedési felületekből lehet majd külföldi piacokon kereskedni.
Először az USA piacot lehet majd elérni.

Üdv,
wyl 2013. 12. 07. 14:31
Előzmény: #1002  totoro
#1003
Köszi,
Reméljük minél előbb összehozzák, mert nekik is legalább annyira érdekük, mint nekünk, mert ezek a hazai főbb részvények az "állami terror" hatására már teljesen elsorvadtak, életképtelenné váltak.
totoro
totoro 2013. 12. 07. 14:12
Előzmény: #1001  wyl
#1002
Engem is felhívott a szexi hangú Randomos hölgy és én rákérdeztem, hogy mikor vehetünk mi is xetra papírokat. Ő azt mondta, hogy folyamatosan dolgoznak a témán. Amerikai piacokat is emlegetett, hogy a Randomos főnök azt szeretné nagyon, de semmi konkrétumot nem mondott egyikkel kapcsolatban sem.
wyl 2013. 12. 07. 13:59
Előzmény: #1000  pioca
#1001
Van valakinek infója arról, hogy a Randomnál mikor lehet külföldi Xetrán forgó részvényekre is kereskedni. Mert ebben a formában a hazai kisbefektetőknek mondhatni semmi újat nem jelent a Xerta rendszere. A sok trágya hazai részvények mellett jó lenne már végre egy kicsivel nagyobb részvény kínálat is. Én abban a tudatban voltam tegnapig, hogy ahogy a külöldiek is tudnak magyar részvényeket vásárolni, úgy nekünk is megadatik az a talán nem luxus lehetőség, hogy baráti áron mi is hozzáférjünk a német osztrák, stb. részvényekhez. Persze lám, megint naiv voltam. Ez a rendszer ismét nem a hazai kereskedők érdekeit, lehetőségeit képviseli.
Van pár új elem ebben a rendszerben, de sztem a többség enélkül sem szenvedett hátrányt.
Tudom CIB-nél, KBC-nél, stb vannak már külföldi rv vásárlási lehetőségek, de a RC-nél vajon mikor lesz erre lehetőség?

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók