Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dimmego 2024. 05. 02. 06:38
#1265440

Közben átléptük a 60 milliárd felét.
https://bet.hu/newkibdata/129061362/240501_sajat_130.pdf
Macus
Macus 2024. 05. 02. 05:48
Előzmény: #1265438  Zozo12
#1265439
Szerintem az…. 
Zozo12 2024. 05. 02. 05:17
Előzmény: #1265432  Silence
#1265438
Te az ügyved vagy aki a vilagvegét varja? Missiosimle? Ismet itt? Uj neven?mar hianyoztal
Peterbond 2024. 05. 02. 00:41
Előzmény: #1265428  Silence
#1265437
"rán fanatikus siita állam tisztán és szó szerint hisznek a Koránban, amely kimondja hogy meg kell semmisiteni a hitetleneket, különösen Izraelt, várják a Mahdi visszajövetelét és mindent ennek rendelnek alá (nem a nép, hanem a vallási elit) és nem rettenti őket vissza az sem, ha atomháborúba keverednének, gondolj a 2001-es öngyilkos merénylőkre, akik belevezették a repülőket  a WTC-be és a Pentagonba, ugyanez várható most is."
.
Ha nem értetted meg a lenti írásomat akkor kár elismételnem. Ha annyira szent háűborút akarnának és nincs eszük azt most is megtehetnék. A 2001-es repülőkben kik is voltak ott? melyik vezető ember? Mondom az eszmét tolni kell de azért világégést egyik sem akar. Az iráni vezetők ha hinnénak a 42 szűben és a túlvilágban akkor mire várnak? Miért élnek még mindig 50-60-70 évesen és nem vesztek oda egyy izrael elleni öngyilkos rohamban? 
dniel
dniel 2024. 05. 02. 00:30
Előzmény: #1265435  dniel
#1265436
és ugyan ugy ahogy 2022 ben 13 rol 7-8 ezerre prediktáltam köveztekközbe ugyan ugy most is az lesz ugy gondolom.... hogy a tömeg megint megszivja
dniel
dniel 2024. 05. 02. 00:27
Előzmény: #1265434  dniel
#1265435
ez a piaci kapituláció... a megtisztulás utolso fázisa amit a fellendülés követ és akik félnek h tovább esik megint a tetején fognak csak kapcsolni mert se TA se semmi csak a hangulat vezérli öket... és ez a legtöbb ember... és ezért müködik elliott hullám elmélete mert a tömegre öszpontosit...
dniel
dniel 2024. 05. 02. 00:26
Előzmény: #1265432  Silence
#1265434
a csucson vásárlás is elliott-al leirhato állapot... a félelem irányitja az h kimaradsz az emelkedésböl... de pl hullám elmélet nélkül is egyszerü TA eszközökkel OTP-be pl tü pontos idözitéskeet lehet ki vitelezni hogy mikor és hol érdemes be vásárolni belöle.. volta képpen gyerek játék kereskedni ezért nem értem hogy lehet ezzel bukni... ja de értem ugy h a tetön vesszük és az alján adjuk el mikor márnem birjuk idegekkel az esést... 
dniel
dniel 2024. 05. 02. 00:15
Előzmény: #1265432  Silence
#1265433
Nekem elég komplex elméletem van elliott hulámokkal kapcsolatban. De nem mindegy milyen idöszakban esik be a papir... a covid pl azért volt olyan sulyos vissza esés mert egyébként is jött vona a korrekcio és erre rájött egy külsö hatás ami igen megtolta a hullámot.... ugy mint anno a varga beszéd...
most természetes modon ugyan ugy a piacon fog jönni az esés mert ez a ciklikusság mindig ott van és nem otp specifikus ez mert mindenben tetö épült és minden is esni fog... a tözsde mostanában eléggé hangulat vezérelt és egy közelmutbeli példa: a meta kijött a jelentésével cukor pofa meg nem vetitett elöre jo kilátásokat a kiadásokkal kapcsolatban... erre a DAX határidös index 100 pontott szakadt ... A hangulat ami irányitja a hullámokat eléggé átfogja a globális piacot és még nem hiszi el senki h fordult a trend ez egy lassu folyamat fokozatos ahogy a nagy hullám ami nem látható szépen ki oltja a kisebb (instrumentumok) hullámát és maga alá gyüri az összes papirt... amikor felismerik a fordulatot pl ha usa tovább szakad na akkor lessz az h mindennek is vége lesz és honapokon keresztül csak esés lesz mert az USA adja a zenét a bulihoz és ezt be kel látni... másik elméletem ami alapján ugy gondolom a egy 4-5 éves konjuktura ciklus leszállo ágában fogunk esni usába és igy minden hol is... ez a tözsdéken rendre igen mély korrekciokat idéz elő és a huzo papirok szerkezetében ott az 5 hullám és a szépen egyssével fordulnak át és amikor már elég papir lesz a lejtön gyorsul majd az esés---- 
Silence 2024. 05. 01. 23:56
Előzmény: #1265424  dniel
#1265432
sokan a csúcson fogják megvenni a részvényt mint 2007-2008-ban és meg is tudják indokolni logikusan, növekvő profittal, bankvásárlással, stb, de az otp-ben akkor is több ezres korrekció jöhet ha  a cégben minden rendben van, egyrészt külső események miatt (mint 2020 és 2022) másrészt a rendkívüli mozgékonysága miatt (sokkal gyorsabban mozog le-fel mint a Ricsi vagy a Mol), ez látszik ha visszatekintünk: 2005 körül 8 ezerről 5 ezerre ment le, pedig válság sem volt, 2008: 11 ezerről 1200-ra!, 2020: 16 ezerről 8 ezerre, 2022: kb 19 ezerről 7800-ra!
dniel
dniel 2024. 05. 01. 23:53
Előzmény: #1265429  pakk
#1265431
nem fest jol ) vártam volna egy lokális aljat h hátra dölhessek kicsit de lehet erre egy két napot várni kell még... és akkor 4600-800 környékrée lehet célozni kövi körben én mondjuk már shortban vagyok
pantya54 2024. 05. 01. 23:49
Előzmény: #1265390  pantya54
#1265430
nem szeretem a buzikat!!!Szerintem nem csak kis korban,de Nagy korban le kell dobni a Taigetos!!!
pakk
pakk 2024. 05. 01. 23:46
#1265429
Usa piros most akkor mi lesz? 
Silence 2024. 05. 01. 23:46
Előzmény: #1265425  Peterbond
#1265428
... de annyira ők se hülyék hogy atomháborút kezdjenek. Irán is és észak korea is egy okból próbál atom töltetett szerezni. A rezsim biztonsága miatt. - nem igaz, óriási tévedés. Észak Korea csak a hatalomra és a pénzre megy, velük meg lehet egyezni, Irán fanatikus siita állam tisztán és szó szerint hisznek a Koránban, amely kimondja hogy meg kell semmisiteni a hitetleneket, különösen Izraelt, várják a Mahdi visszajövetelét és mindent ennek rendelnek alá (nem a nép, hanem a vallási elit) és nem rettenti őket vissza az sem, ha atomháborúba keverednének, gondolj a 2001-es öngyilkos merénylőkre, akik belevezették a repülőket  a WTC-be és a Pentagonba, ugyanez várható most is, az iráni fanatikusok simán bevállalják, nem lehet észérvekkel hatni rájuk sem pénnzel, a pénzt is csak eszköznek tekintik a vallási céljaik eléréséhez. Csak egy módon győzhetők le - belülről, ha megdöntik az ajatollahok rendszerét, mert a többség nem vallási fanatikus iránban csak egy kisebbség, de ők irányítanak 45 éve!!!!
Silence 2024. 05. 01. 23:39
Előzmény: #1265422  Peterbond
#1265427
Nem az Izraelt körülvevő országok fognak támadni, hanem az országokban jelen levő iráni erők egyszerre! Tehát: Libanon: hezbollah, Sziria: Iszlám Dzsihád, iráni Forradalmi Gárda, Irakban is van iránbarát erő. Jemen: Huszik,  Gáza: Hamasz, Törökország is nagyon ellenséges Izraellel, Szudán és Líbia is, ezek is koalicióra léphetnek. Egypt és Jordánia nem fog, de Jordániában megdönthetik a királyságot, nagyon ingatag jelenleg, nézz utána. A fenti felsorolás nem tűnik erősnek az USA támogatását élvező Izraellel szemben, de egy összehangolt meglepetésszerű egységes támadás - mint az 2023.10.07-i vagy az 1973 yom kippuri - nagy zavart tudna okozni és több hetes válsághelyzetet eredményezne.
dniel
dniel 2024. 05. 01. 23:35
Előzmény: #1265423  Silence
#1265426
iggen
Peterbond 2024. 05. 01. 23:35
Előzmény: #1265416  Silence
#1265425
" De Iránnak érdeke bármilyen kockázat árán és bármilyen következmények ellenére Izrael megsemmísítése"
.
Ehhez képest már a korábbi adok kapoknál is jelezte nem akar eszkalálni. el se ismerte az utolsó izraeli támadást ( miközben kb mindenki tudja hogy ők voltak ) csak azért hogy ne kelljen viszaütni. Nem az Iráni rezsimnek a Fennmaradása a legfontosabb. Ehhez kell a nagy izrael ellenes szöveg is de annyira ők se hülyék hogy atomháborút kezdjenek. Irán is és észak korea is egy okból próbál atom töltetett szerezni. A rezsim biztonsága miatt. Amíg azt látták hogy amerika nem avatkozik be és buktat meg diktatúrákat nem féltek. A probléma akkor indult amikor Irakot lerohanták az amcsik. akkor láták ezek a diktatúrák hogy egy Usa vagy bármely komolyabb hatalommal szembe kerülnek akkor vége a rendszerüknek mert nem tudják megállítani őket.
.
De akinek atomja van ( lásd oroszország ) az egy biztosíték arra hogy a rezsim fennmarad. Ezért kell nekik az atom. nem azért mert felhasználnák. 1 dolgot elfelejtesz a fanatikusokkal kapcsolatosan. azok mindig a ( már elnézést ) a hülye agymosott fiatalok. Akik vezetik a szervezeteket, akik az esményeket hirdetik az agymosást végzik olyanok mint itthon Orbánék. A felében sem hisznek amit mondanak. Nyugat ellenesség ellenére nyugaton vesznek ingatlant nyugati termékeket kocsikat mobilokat vesznek, nyugatra járatják iskolába a gyerekeiket, nyugatra mennek nyaralni. az oroszok is. a kedvencem amikor Lavrov a szar nyugati termékekről és a remek orosz árukról beszélt és hogy le kell cserélni az összes állami autót Ladára. Tette ezt Mercivel érkezve Iphone mobillal az asztalon, olasz pólóban, Francia divattervező ruhájában, svájci órával a kezén.
.
Nem az iránio vezetés se nem hülye se nem fanatikus. A vezetők sosincsenek öngyilkos merényletekben ott. ők valahol hátúl luxus villákban szeretnek élni a feleségeikkel és gyerekeikkel amiket ezek a behülyített fanatikusok biztosítanak nekik.
dniel
dniel 2024. 05. 01. 23:32
Előzmény: #1265395  daniel2121
#1265424
És még valami... Akárhogy fáj a szivednek a lelkednek, én ugy gondolom az OTP az utolsokat rugja... ez az én nézö pontom... lehet vele egyett érteni meg nem is mindenkire rá van bizva ez... nektek ugyan ugy kéne hozzám álnotok ahogy én hozzátok... meghalgatom én szivesen hogy az OTP csak felfele mehet nem ugrokneki senkinek olyan paraszt modon ahogy ti szoktátok velem mert máshogy látom... elfoagom az állás pontot tudomául szoktam venni h vannak más nézetek más elemzési modzserek stb... nektek is ezt kéne... 
Silence 2024. 05. 01. 23:31
Előzmény: #1265419  dniel
#1265423
és meg játszani lehet az fel is meg le is - így van és egy hosszabb emelkedő trend után igen is van létjogosultsága a shortnak, de ezt csak olyan tudja megcsinálni aki nem kötődik a részvényhez érzelmileg, ahogy mondtad és el kellene találni a tetőpontot, ez nehéz lesz, mert lehet hogy az utolsó emelkedés nagyon gyors lesz, egy meredek csúcs lesz belőle évek múlva visszanézve. 
Peterbond 2024. 05. 01. 23:25
Előzmény: #1265417  Silence
#1265422
Nézzük akkor sorba.
.
Egyiptom: Biztos nem támad. 
.
Jordánia: Biztos nem támad.
.
Libanon: Hezbollah még talán esélyes de nekik hol érné meg ez akár közép távon is? 1 vs 1-ben még talán volna is esélyük izrael-el szemben. Na de bárminemű külső támogatás ( már pedig lenne ) esetén biztos vereség.
.
Szíria: Gondolom nem kell taglalni miért esélytelen hogy egyáltalán bárkit megtámadjon.
.
Aki maradt az a Palesztinok ( Hamasz ) de az mint látjuk nem sokra elég és már megy. Illetve 2 ország akik 1000 kilométerre vannak. A Yemeni Hutik és irán. Utóbbi láthatóan nem akar eszkalálni és szárazföldi háborút nem is tudd indítani. A Yemeni Hutik meg leginkább a szorosra veszélyesek nem izraelre, de ha túl sokáig keménykednek akkor ki fogják erőszakolni hogy azok akiknek az útvonal biztonsága fontos kitakarítsák őket.
Silence 2024. 05. 01. 23:23
Előzmény: #1265410  Bpali
#1265421
A piac mindenből tanul a cégek egyre több mindenre készülnek... - nem lehet mindenre felkészülni, ez elbizakodottsághoz vezet, Izrael is elkövette ezt a hibát, azért érte váratlanul őket a tavaly okt. 7-i támadás, a legyőzhetetlennek hitt technikájukban, fegyvereikben bíztak, mene, mene, tekel, .... parisz (peresz, perzsa, (u)farszi(n),  - az utolsó szó a perzsákat jelenti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek