Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 05. 29. 13:51
Előzmény: #1187059  pavl0v
#1187060
Tudom, hogy OTP topik, de MOL-nal mit vartok? 
pavl0v 2022. 05. 29. 13:17
Előzmény: #1187058  Törölt felhasználó
#1187059
Korábban már biztosra írta a második feleződést, tehát irány az 5000 és csak az ostobák nem látják ezt, vagy valami ilyesmi.
Törölt felhasználó 2022. 05. 29. 13:10
Előzmény: #1187056  pomperj
#1187058
Szóval irány a 7 ezer környéke? 
Törölt felhasználó 2022. 05. 29. 13:09
Előzmény: #1187056  pomperj
#1187057
az az elsö doboz 5-6 gyertyaval nagyobb mint a valosag
febr 24-en tamadtak meg Ukrajnat
pomperj
pomperj 2022. 05. 29. 12:56
Előzmény: #1187015  nemoland
#1187056
Erdemes a beirasod  ketszer is elolvasni. Mert olyan ertelmes ervelesnek tunik.
.
Csak nem hasznalhato  a tozsden semmire. Aki eszerint gondolkodik, bukasra van itelve.
Az OTP peldaja fel ev ota a tokeletes igazolas, hogy a tozsde maskeppen mukodik.
.
Emlekszel,  December-Januar-Februar-Marcius tele volt csodajo hirekkel. 
Penzosztas minden heten, 13. havi nyugdij, ado visszaterites, 25 ev alattiak kedvezmenye,
olcso benzin, kamatstop, tamogatasok, hitelek, stb?  A mediak csak jo hireket sugaroztak.
DE, ezek a hirek sem voltak kepesek feljebb tolni OTP arat, sot, meg lassitani sem a beindult zuhanast!
Ez az erveles a tozsden hibas.
.
A Bear piac beindulasa utan az invesztorokban kialakul az a tudat alatti atfordulas, ami az optimizmusbol fokozatosan, szinte eszrevetlenul  atmegy pesszimizmusba anelkul hogy a tudataban tudna rola. 
Es elkezdi ovatosabban nezni a tozsdet, konnyebben ad el, es nehezebben hajlando venni. 
Igy az arfolyam elkezd csuszni lefele, mikozben egyetlen hir sincs, ami negativ volna.
.
http://keptarhely.eu/view.php?file=20220529v00xl0kdu.jpeg
,
Ez a folyamat idovel begyorsul. Es fura modon mindig ugyanugy jatszodik le, a folyamatot leiro chart s6trukturaja mindig ugyanolyan fraktalis szerkezetu.
A tozsde mar sokat esett, OTP pl.  mar majd felezodott (!) mikor elkezdtek jonni a negativ hirek. 
.
Es meg most is !  OTP mar -57%-ot esett. Es nezd meg, itt a topik minden nap tele van optimistakkal. 
Meg mindig a megelozo korszak optimistai dominalnak.
Minden eses utan az orokke optimista novicia elobukkan, es megprobalja elkapni az eso kest.
.
Aki tud chartot olvasni, ismeri a TA szabalyait?  az mar a 18.000 szinten eszrevette hogy baj lesz.
Sot legvegen, amikor mar az utolso optimista is eltunk, minden beiras vegso ketsegbeeses hangulat,
minden hir pocseknal pocsekabb, 
nos akkor a TA-hoz ertok fel fogjak ismerni: nemsokara  OTP jo vetel lesz. 
Es turelmesen kivarja, amig megfordul.
Te meg, ezzel az ervelessel,  vard tovabb  a jo hireket. 
  
.
idegsüveges 2022. 05. 29. 12:32
Előzmény: #1187053  lesipuskas
#1187055
Azt meg mindannyian tudjuk, csak 2,8 millió veszteségnél nem szívesen halljuk.  :) Nagymamám volt ilyen...én előre tudtam, mondta mindig utólag...
lesipuskas 2022. 05. 29. 12:22
Előzmény: #1187053  lesipuskas
#1187054
Eszembe nem jutna másra mutogatni, mikor kicsapják a certijeim, nagyjából ez volt a mondanivalóm lényege. 
lesipuskas 2022. 05. 29. 12:20
Előzmény: #1187051  idegsüveges
#1187053
Látom nem nem ment át :)
Én senkit nem védek, főleg nem politikusokat! 
Csak annyit mondtam, a veszteségéért mindenki maga felelelős. 
randomly 2022. 05. 29. 12:07
Előzmény: #1187045  lesipuskas
#1187052
Úgy őszintén Én vagy Te mit tettünk hogy a külföldi nagybefektetők elkezdték kitárazni az OTP? Úgy gondolom Döbrögi hangján kívül semmit nem hallanak. Persze azon is csodálkozom hogy azt hallják. Én sem tudom mit nyilatkozik az USA elnöke - konkrétan most nevét sem tudom - meg nem is értem amit mond - 
Szóval aki tudja árulja már el milyen hírforrás alapján kezdték a nagyok el önteni . CNBC vagy Yahoi finance vagy kikapta fel ezt az unortodox bank fejést? 
idegsüveges 2022. 05. 29. 12:05
Előzmény: #1187045  lesipuskas
#1187051
Tegyük ezt rendbe pártállás nélkül! Te rettentő okos vagy, a családod biztos csodál is érte és pont arra van szükség ebben a topikban, hogy a "kismikulásoknak" jól megmondd a tutit. Igazából kurvára nem! :)  Rosszindulat nélkül kívánom neked, hogy Viktorotok egy-két ad hoc döntése hasonló nagyságrendű veszteséget okozzon neked, mint a tavalyi MOL alapítvány létrehozás vagy az idei "extraprofit" elvonás, talán egy kicsit empatikusabb leszel.Tulajdonképpen nem is tudom, hogy miért akarod védeni az intézkedést, biztos valamiért fontos neked vagy őszintének érzed, ha páros lábbal beleszállsz valakibe...
lesipuskas 2022. 05. 29. 12:05
Előzmény: #1187047  Alex72
#1187050
Magyarán akkor, Putyin, Vitya, és a fórumtársak mellé, akkor vegyük be Csányit is?!
Ok! 
Magicmaan
Magicmaan 2022. 05. 29. 12:03
#1187049
Mennyi sok az okos jövőlátó itt.. gondolom mind milliárdos már. 
Jah nem.. 🤣
Alex72 2022. 05. 29. 11:58
Előzmény: #1187046  Bruce85
#1187048
ezt azért tegyük rendbe !  Kire hallgatna a kis befektető a Góré mondta és sok mindent is  .15.000 volt ekkor amikor nyilatkozott ! Csányi Sándor megszólalt az OTP helyzetéről
Kiemelte: az ukrajnai és az oroszországi érdekeltségek hatása a bank eredményére összességében maximum 15 százalékos csökkenést indokolhatott volna a papírok korábbi, 18 ezer forintos értékéhez viszonyítva."
Abban bízom, hogy az utóbbi napokban nem a kisbefektetők adták el részvényeiket, a nagyobb szereplők ugyanis könnyebben tudják veszteségeiket pótolni" - fogalmazott Csányi Sándor. Utalt arra is, hogy a csütörtöki áremelkedés folytatásában bízik, ha nem is érik el a részvények újra egyhamar a 18 ezer forintos szintet.  1,5 hónapja mondta Csányi úr " Ne legyetek már annyira okosak aki lenézi másokat már bocsánat. 
Alex72 2022. 05. 29. 11:57
Előzmény: #1187045  lesipuskas
#1187047
ezt azért tegyük rendbe !  Kire hallgatna a kis befektető a Góré mondta és sok mindent is  .15.000 volt ekkor amikor nyilatkozott ! Csányi Sándor megszólalt az OTP helyzetéről
Kiemelte: az ukrajnai és az oroszországi érdekeltségek hatása a bank eredményére összességében maximum 15 százalékos csökkenést indokolhatott volna a papírok korábbi, 18 ezer forintos értékéhez viszonyítva."
Abban bízom, hogy az utóbbi napokban nem a kisbefektetők adták el részvényeiket, a nagyobb szereplők ugyanis könnyebben tudják veszteségeiket pótolni" - fogalmazott Csányi Sándor. Utalt arra is, hogy a csütörtöki áremelkedés folytatásában bízik, ha nem is érik el a részvények újra egyhamar a 18 ezer forintos szintet.  1,5 hónapja mondta Csányi úr "
Bruce85
Bruce85 2022. 05. 29. 11:44
Előzmény: #1187038  Sehmet
#1187046
Nem szeretnék ebben a forumban politizálni, de nem bírom megállni, hogy ne reagáljak a véleményedre. A vèleményedhez jogod van, elfogadom , hogy így gondolod/látod a dolgokat.
Annyit elôre leszögeznék, hogy gyûlölöm a magyar politikai kultúrát , undorító, ahogy megosztja az embereket és a családokat. Nem szimpatizálok egy párttal sem, az utóbbi években mindig az általam vélt “kisebb rosszra” szavaztam. 
Szóval Gyurcsány. Amikor a 2000-es évek elején feltûnt MP kormányában egy üde színfoltnak talàltam egy olyan politikusnak, aki tud kommunikálni , (kis gömböccel ellentétben) fejbôl, papír nélkül is ki tudja fejezni a gondolatait. Az csak plusz piros pont volt, hogy a versenyszférábòl jòtt sok éves munkatapasztalattal nagyon sok politikussal ellentétben (Orbánék se dolgoztak azelôtt, és a sok fiatalabb generációs fidelitaszból épp hogy csak “kipottyant” káder sem).
Eleinte kedvelltem, hittem benne, hogy  ô lesz az a politikus ami Magyarországot a gyors fejlôdési , nyugathoz felzárkózó pályára teszi mind gazdasági mind politikai kultùra tekintetében.
Jött 2006. Nem megyek bele. Amit gondolok az az hogy abban a percben le kellett volna mondania (Japánban már azért elbukik egy politikus ha egyetlen egy számlával nem tud elszamolni - jézusom hol vagyunk mi ettôl…). GYF et teszem személy szerint felelôssè az Orbán Rendszer kialalulásáért. Ha lemond akkor is veszít az MSZP a következô választásokon de NEM 2/3 addal (ezt nyílvan nem tudjuk meg soha). Sajnos olyan magasra dobta ezzel a labdát, amit a másik oldalon gátlástalanul kihasználtak ami az ôszi eseményekben tetôzôtt. Ugye nem gondolod komolyan hogy békès polgárok ad-hoc szervezôdése volt az MTVA ostroma és Budapest csatatérré változtatása? Ugye nem gondolod, hogy a fradi B közép csak ùgy arra járt és ha már ott volt betôrt a Magyar Televíziòba? Ugye nem gondolod hogy a hír tv riportere csak a “szubjektív” vélemènyét fejezte ki azzal amikor élô adásban mondta hogy forradalom van?
Egy jogállamban (Magyarországra ez nem vonatkozik) melyik hatalom fogja végignézni azt hogy foci huligánok és mindenféle oda irányított (voltak bekés tûntetôk is nem rajuk gondolok) csôcselék szetveri a fôvárost? Elmondom hogy semelyik. A tavaly januári Capitóliumi eseményekre hasonlít kisértetiesen a dolog. Szóval amit mondani akarok az az, hogy végletekig meg vagyunk osztva , mindegyik oldalnak meg van a véleménye amit az igazságról gondol de átjárás / közeledés a vélemények között szinte kizárt. A borzasztó az, hogy a reményét sem látom annak, hogy legyen egy alap minimum Magyarországon amit mindenki tisztel és elfogad, a többirôl pedig folyhat az értelmes de legalàbbis kultúràlt vita…
lesipuskas 2022. 05. 29. 11:33
Előzmény: #1187040  gaben500
#1187045
Tegyük ezt rendbe, pártállás nélkül. A bukódat csak is magadnak, magatoknak köszönhetitek, mert látom nagyon lájkolták, gondolom többen vagytok :)
Viktorunk maximum jóárasitotta 10k ról 8.5 k ra, te viszont már 10 k nál is tetemes bukóban ücsörögtél, ez csak is a te hibád, nem Putyiné, Vityáé, és a fórumtársaké.
mcbull 2022. 05. 29. 11:31
Előzmény: #1187040  gaben500
#1187044
Nem értelek. Most az elmaradt nyereséged is kérnéd tőle? Miért nem 5xxx nél vetted a peppert?...sokan azt gondolják a tőzsde kifizetőhely! A tőzsde mindig tanít ..
Madeinhungary 2022. 05. 29. 11:22
Előzmény: #1187038  Sehmet
#1187043
Sokáig azt hittem, hogy fletónál rosszabb miniszterelnök nem lesz. De viktor ugyanúgy bebizonyítja, hogy fogalma sincs a gazdaságpolitikához és ellenszélben hogyan kell kormányozni 
Törölt felhasználó 2022. 05. 29. 10:43
Előzmény: #1187041  jogorvos
#1187042
B.I. :)
jogorvos 2022. 05. 29. 10:31
Előzmény: #1187038  Sehmet
#1187041
Kire gondolsz? Pontosan kik azok a "vezető közgazdászok"

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek