Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2024. 09. 14. 21:25
Előzmény: #144255  gazmber
#144260
Nem lezárták hanem visszaállították a határellenőrzést, jórészt belpolitikai okokból.
Aztán: Vitnyéden nem illegális migránstábor épül, hanem menekülttábor (ha igaz, mert már cáfolják). Ugyanis már be kellett volna fizetni a 200 millió eurós büntetést a menekültügyi szabályok be nem tartása miatt és már ketyeg a napi 1 milliós büntetés.
Nyilván ezt titokban akarták tartani, mert nem fér össze a nyílt színi migránsozással, viszont a pénz beszél ...
https://telex.hu/belfold/2024/09/03/magyarorszag-200-millio-euro-birsag-nem-fizette-be-hataridore
.
MP itt azonkívül, hogy ugyanúgy migránsozik mint Orbánék, eléggé mellé is nyúlt. El kellene dönteni, hogy a populista néphülyítés (szavazatszerzés) a fontosabb vagy az uniós pénzek hazahozatala. Ez a büntetés ugyanis le lesz vonva a "nekünk járó" támogatásokból. (Nyilván nem ez az egy befogadóállomás /ha az/ megépítése kellene, az uniós büntetés miatt, de egyértelmű, hogy amiatt épül, vagy épült volna.)
https://www.facebook.com/PendulumBlog/posts/pfbid033zQtLyPzVfHSfWmEavWhUDtBRJYDWHrWUn6SRYd1c79SoKGGPYHaNMcNdf2vGAqJl
Sehmet
Sehmet 2024. 09. 14. 20:13
Előzmény: #144240  Istvan78
#144259
Te már csak tudod - ezt is! :)
gazmber 2024. 09. 14. 20:09
Előzmény: #144253  geza77
#144258
szegény 'milliárdos' asszonyságnak egy politikai piknikre babakocsival kell menni...☺ nincs annak a babának egy nagymamája, nagynénije, dadája, bébiszittere .stb. aki addig amig az anyuka oda van vigyázzon a kicsire?
badsector1
badsector1 2024. 09. 14. 19:44
Előzmény: #144255  gazmber
#144257
Azt hazudta orban, hogy soros akarja a migráncsokat az euba telepíteni, arra ő fuvarozza be őket, nagy gané ez a vajda.
A békepárti agyak orbán migráncsaitól már nem rettegnek?
gazmber 2024. 09. 14. 19:36
Előzmény: #144254  offshort
#144256
egy próbát lehet megérne, hogy ~2026-ig izé lenne a 'reklámember', a Terminátor meg a Karmelitában tenne rendet és emelné meg ~elsőre macarisztán életszínvonalát a Kaliforniai ~50%-ra ☺?szvsz
gazmber 2024. 09. 14. 19:25
Előzmény: #144150  gazmber
#144255

a németek lezárták a határt, hisztizik a muszkák kitüntetett barátja 'szájtátó' (is), leállhatott a 'migránsbuszoztatás'...és lám máris nyitni is kell a migránstábort...(?)
https://telex.hu/belfold/2024/09/14/menekulttabor-csermajor-magyar-peter-rendorseg-helyi-tudositas..
aztán jöhet a többi migránsokkal kapcsolatos történet menetrend szerint amivel fokozható az erről lefejthető fülkés politikai haszonszerzés...(?) szvsz
offshort
offshort 2024. 09. 14. 18:53
#144254
"A Terminátor filmek sztárja, Kalifornia állam korábbi kormányzója ül Orbán Viktor asztalánál a Karmelitában azon a fotón, amit a miniszterelnök posztolt. 
“Hamarosan” – mindössze ennyit írtak arra a fotóra, amelyet Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-oldalán tettek közzé szombat délután.  
A képen a miniszterelnöki hivatal épületében, a Karmelita Kolostorban Arnold Schwarzenegger ül Orbán dolgozószobájának asztalánál." 

aha, szóval a köpedék, tolvaj fideszesek megkörnyékezték a lidl-t, egy visszautasíthatatlan ajánlattal, 
hogy viktor legyen a "parkside uj arca" ! 

:)))
geza77
geza77 2024. 09. 14. 18:45
#144253

rogán madonna a babakocsis futás világrekordját dönti éppen meg  
https://www.facebook.com/watch?v=1051593783304006
offshort
offshort 2024. 09. 14. 17:58
#144252
igy van, nagyon helyes, aki időpontot foglal és nem jelentkezik,  az fizessen!  
viszont a másik oldal is legyen kártérítve! 
ha a lefoglalt időpontban a paciens nem jut be az orvoshoz akkor a szolgáltató fizessen a paciensnek! 
konkrétan, ha 11h-ra kap időpontot, és csak 13h-kor jut be az orvoshoz, 
akkor fizessenek kb 8000 forint/óra összeget! 
ez így lenne korrekt, kedves köpedék, tolvaj fideszesek! 
csendben 2024. 09. 14. 17:32
Előzmény: #144250  maxwax
#144251
Ez is szép sztori...Bár látszólag nem tartozik a témához,de mégis...Mert,ugye az elmút 14 év -többek között-az eü. kivéreztetéséről szólt....A magánklinikák virágzanak,az állami eü. pedig romokban (amibe ugye azért fizetünk,hogy ellásának - teljesen mellékes mennyit,mert pont annyit,amennyit törvényileg előírtak).Lassan már se orvos,se ápoló nem marad a rendszerben....Ez mégis csak idetartozik... (SZERINTEM!)
maxwax
maxwax 2024. 09. 14. 16:52
Előzmény: #144244  csendben
#144250
Nem kellemes történetek. 
Nem kapcsolódik a témához, csak egészségügyhöz. 
Néhány éve fényes nappal sportcipőben sikerült elesnem azon az úton, amelyet ezerszer is megjártam, mert két percre voltam otthonunktól. Mozgott a térkő, nem látszott és sikerült úgy lépnem, hogy beszorult a cipőm és dőltem mint egy fa. Nem tört el semmim, csak vérzett a homlokom és beszorult a levegő. Nem hagytam, hogy hivjanak mentőt. Pénteken estem el, de hétfő hajnalban már nagyon kapkodtam a levegőt. Reggel "SZTK"-ba mentem. Órákat vártam a vizsgálatra, majd a röntgenre. Viszont ezt követően azonnal behívtak. Az orvos mondta, ritka nagy légmellem van, bármikor összeeshet a keringésem. Kérdezte, hogyan mentem be. Mondtam kocsival, de a lányom elkísért. Az orvos közi, akkor nem hív mentőt, mert még ilyen állapotban is hamarabb sétálok át az SBO-ra, mint mire mentővel átérek - tény kevesebb mint 10 perc gyalog -. Öt napig volt a mellkasom becsövezve a sorozat bordatörések mellett, 10 nap klinika. Az SBO-n fogták a fejüket, hogyan engedhettek át gyalog. Mindez Szegeden. 
badsector1
badsector1 2024. 09. 14. 16:20
#144249
"Magyarország számára azért stratégiai fontosságú a kínai kapcsolat, mert Peking úgy nyújt gazdasági segítséget, hogy ehhez nem társul ideológiai nyomás, nem úgy, mint a Nyugatról - ezzel védte meg Németh Zsolt, az Országgyűlés külügyi bizottságának fideszes elnöke egy nemzetközi konferencián pénteken amerikai republikánus vendégek előtt a kormány Kína-politikáját. Németh szerint a kínai pénzügyi háttérre most ismét szüksége van az országnak, és az Orbán által felvázolt „magyar nagy stratégia” kapcsán az igazi dilemma, hogy a kínai finanszírozással Magyarország folytatja a nyugati fejlődési pályát, vagy a kínai mentőövvel egyúttal a nyugatitól különböző, új útra is lép-e."
     
Felcsuti hazaáruló már készítí fel a külsős óraadó főiskolai tanársegéd híveit az unióból való kilépésre.
totoro
totoro 2024. 09. 14. 16:02
#144248
Sehmetet őszintén kérem, illetve minden Fideszest, hogy nézze meg ezt a videót, hátha leesik nekik végre valami, mert ez Friderikusz talán legfontosabb podcastja mióta a Youtube-on tolja:
https://www.youtube.com/watch?v=_mLvoDJ-H1U
badsector1
badsector1 2024. 09. 14. 14:28
Előzmény: #144225  ________
#144247
Ez már a csődtánc, nem pávatánc.
Lowrider 2024. 09. 14. 13:21
Előzmény: #144232  Sehmet
#144246
Vicces, az igaz, de nem értem mi a relevanciája annak, hogy egy nevenincs weboldal valakiről valamit rosszul ír le.
Lowrider 2024. 09. 14. 13:18
Előzmény: #144241  totoro
#144245
Én a harmadik covid oltásomat kaptam így. Szerencsére nem a doki adta be, ő csak aláírni volt ott, de 90+ -osan azt is alig volt képes. Képzelj el valakit, akinek kb. 10 másodpercbe telik aláírni úgy, hogy nem emeli fel a kezét a lapról.
csendben 2024. 09. 14. 12:26
Előzmény: #144243  maxwax
#144244
"éjjel-nappal vannak kiadott időpontok.": erre két sztorim is van..Az első: hajanli két órára kapst időpontot a 80 km-re lévő intézetbe.Odaérsz és ott közlik,hogy a szerződött cég felmondta a szerződést és még nincs senkivel új szerződés,de ha megadod a telefonszámod,majd értesítenek(ha nem felejtik el v. nem veszik el a cetli..).A második: 7:30 időpont -ismét 80 km! (mozgásképtelen beteg).Mentő nem viszi el.Betegszállító közli,hogy 10-nél előbb nem tud lejuttatni,de csak 6 óra múlva (ha minden jól megy!) tudnak visszamenni a betegért....Ehhez még egy apróság: amiért ez az egész kialakult: megszűnt a fekvőbeteg ellátás a részlegen,csak járóbeteg ellátás van.Megoldási javaslatuk a következő:előző nap jusson le a beteg,aludjon egy szállodábanés másnap reggel taxizzon be.Utána meg menjen haza,ahogy tud.... Szép új világ....
maxwax
maxwax 2024. 09. 14. 12:16
Előzmény: #144237  csendben
#144243
Természetes, hogy az éremnek két oldala van és számtalan tényezőt kellene nézni. Valóban kell gyakran várni az orvosra időponttól függően, de ez legtöbbször akkor, ha fontos, hogy személyes kontaktod legyen az orvossal és nem egy spéci vizsgálatra érkeznél, mert ott akár éjjel-nappal vannak kiadott időpontok. 
Egy biztos, csak feszültséget szül, ha hónapokat kell várni egy-egy vizsgálatra. 
csendben 2024. 09. 14. 12:09
Előzmény: #144240  Istvan78
#144242
A legújabb,szuper fejlesztés- azaz kidobott pénz!- az a számítógápes rendszer,amely a sorszámot adja ahhoz,hoz odakerülhess az időpontfoglaláshoz.... A "regisztráció" a nővérpultig ( 2,azaz kettő méter!) 20 perc alatt ért el. De,ez még csak-csak...MEgkapod a sorszámot a pultnál,leülsz a rendelő ajtó előtt. Miután a már utánad  két őrával később érkezett is távozik,bekopogsz,mire egy idegbeteg nővér rádórdít,hogy:"mit akar?!". Námi szóváltás után hajlandó megnézni,hogy mikor következel és közli,hogy nem is lát a rendsterben!!!!...Van még egy pár szitum,amitől minden normális embernek elborul az agya.....
totoro
totoro 2024. 09. 14. 11:57
Előzmény: #144235  maxwax
#144241
Ja, időpontot kaptál 6 hónap múlva. Addigra persze, hogy sokan nem mennek el. Meggyógyulnak maguktól, keresnek maszekot és elfelejtik lemondani, meghalnak stb. 
Én csak a mi kórházunkról tudom, hogy pl. a sebészeten a vidéki nénikék már odaülnek reggel hétkor, hogy délután kettőkor sorra kerüljenek. Van rendelés már 8-tól, de orvost azt kb. 10-ig, vagy éppen délig ne várj, mert az műt, és majd ha szerencséd van és végzett akkor lejön. Ha nincs szerencséd, le se jön, hanem jön mondjuk egy belgyógyász, aki majd diagnosztizálja a törött térdedet. Ha beteg vagy, akkor meg ha nem vagy agresszív az érdekképviseletben, akkor tényleg súlyos sérüléssel, mondjuk levágott ujjakkal, 6-8 órát üldögélhetsz. Újabban azzal hidalták át a problémát, hogy egy vagy két nap egy héten egy 85 (szó szerint) éves nyugdíjas sebészorvos van a rendelőben. Csak az én környezetemben tudok két abszurd félrediagnosztizálásáról az öregnek, olyanról amit még én se diagnosztizáltam volna félre, a faszi konkrétan szenilis basszus.
Magyar Péternek nem csak a koszt kellene megmutatnia, hanem az ilyen helyzeteket is. Üljön be egy beteggel egy-egy rendelőbe, mutassa meg a tortúrát, ilyen és még ilyenebb helyek, mint az én példám ezerszám vannak, és ezek az igazán durvák, nem is az infrastruktúra lepattantsága.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók