Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2024. 04. 09. 09:35
Előzmény: #132892  Vackoros
#132900
Aki nevekre is kíváncsi az ne az álfüggetlen index másodközlését olvassa, hanem az eredetit. (Majd persze a moszkovita mandíner is lehozza, mert ezt nem lehet elkenni, akkora botrány.)
Varga Mihály volt helyettes államtitkárát, és Palkovics László bizalmasát is börtönbe zárná az ügyészség 
2022-ben csaptak le a hatóságok a minisztériumi tisztviselőkre, akik a vádak szerint kenőpénzért cserébe elsősorban vissza nem térítendő EU-s támogatások elnyerésében működtek közre. A 24.hu által megismert vádirat szerint a kiépült korrupciós hálózat még a pályázatok helyszíni ellenőrzését is kontroll alatt tartotta.
signal2
signal2 2024. 04. 09. 09:22
Előzmény: #132898  euler
#132899
Olvastam, mert szeretem tudni, mik az aktuális témák a fidesznél, és a mandinernek általában normális volt a stílus. Mostanáig.
Tud valaki javasolni helyette mást?
euler 2024. 04. 09. 09:16
Előzmény: #132895  signal2
#132898
Értsd úgy, hogy fideszessel csak akkor érdemes leállni beszélgetni vagy vitázni, ha megvan a megfelelő színvonal hozzá. Mindkét részről!
.
(Te tényleg olvastad a Mandínert?! Nem volt gyanús, hogy OV reklámozta anno az indulását?)
Törölt felhasználó 2024. 04. 09. 09:14
Előzmény: #132891  ngergo1985
#132897

értelek, de úgy vagyok vele, hogy végre a hülye kisebbség helyett, a normális embereknek kell uralni a közbeszéded és ki kell mondani:
EBBŐL ELÉG VOLT!
Ha hagyjuk, az az ő érdeküket (tolvajokat, maffiózokat, országrombolókat) szolgálja!
signal2
signal2 2024. 04. 09. 08:51
Előzmény: #132892  Vackoros
#132896
Van még olyan minisztérium, ahol nem tombolt tudottan a korrupció? Egészen elképesztő, hogy egy kormàny ilyen szituációban helyén tud maradni.
signal2
signal2 2024. 04. 09. 08:48
Előzmény: #132894  euler
#132895
Ebben ellentmondások. Most akkor egy fideszes akkor áll le vitázni, ha vesztésre áll, vagy ha nyeregben van, és meg akár alázni? A kettő pont az ellentéte egymásnak 
euler 2024. 04. 09. 08:45
Előzmény: #132891  ngergo1985
#132894
Az alábbiak még erre a kis háztáji topikra is értelmezhetőek:
.
"Nézem a Kard blogon, hogy Márki-Zay Péter milyen ügyesen szétalázta Bohár Danit egy "interjúban". Azt is láttam valahol, hogy szó volt arról, hogy Magyar Péter esetleg vitázna Deutsch Tamással (tudom, hogy végül elutasította - helyesen). 
Én komolyan nem értem, miért gondolják még mindig egyes ellenzéki politikusok, hogy galambbal sakkozni és/vagy disznóval birkózni jó ötlet.

Axióma: egy fideszes _kizárólag_ akkor áll le veled beszélgetni, ha úgy érzi, hogy vesztésre áll. 
.
Ha nyeregben érzi magát, kizárólag leuralni és megalázni akar. A vita, mint műfaj (ami definíció szerint egyenrangú felek eszmecseréje) számára csak akkor érdekes, ha vert helyzetből akar "döntetlent" kicsikarni. Mi sem állunk le megafonosokkal vitatkozni, és nem azért, mert nem tudnánk felmosni velük a padlót.
...
Persze értem én az ellenvetést, hogy muszáj lenne az ellentábornak is bemutatni az érveinket, amire elvileg egy vita alkalmas lehet. De egy ilyen vitára kizárólag egy valódi súllyal és felelősségel rendelkező fideszessel szemben lenne érdemes leülni, akit szembesíteni lehet a kormánypolitika kudarcaival. Csakhogy azok nem ülnek le, hanem mindenféle nímand bohócokat küldözgetnek maguk helyett. Ha még mindig nem jöttünk rá, hogy miért, meg is érdemeljük..." - Panamajack
sityaki 2024. 04. 09. 08:36
Előzmény: #132891  ngergo1985
#132893
Én is ezt tapasztalom.
Vackoros 2024. 04. 09. 08:31
#132892

https://index.hu/gazdasag/2024/04/09/korrupcio-kenopenz-botrany-orban-viktor-varga-mihaly-penzugyminiszterium-miniszterelnokseg-rendorseg-nyomozas-/
A mai nappal a pedofidesz rabló bandának TAKARODNI KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Újabb botrány, gyönyörű, rablás hegyek a mocsok bandától!!!
Varga hova is tűnt?????????????????????
ngergo1985 2024. 04. 09. 08:24
Előzmény: #132887  Törölt felhasználó
#132891
Hagyjad már úgysem fogod őt sem meggyőzni, hiába írsz neki tényeket, amikkel igazából vitatkozni sem lehet. Ezeknek az embereknek totál elmentek otthonról, a szívük mélyéig telepakolták őket gyűlölettel, olyan szinten uszítva vannak a társadalom bizonyos rétegei ellen, hogy soha nem fognak rájönni,hogy fanatizálták őket! Nekik még 15 év múlva is a baloldal, meg Gyurcsány, meg a migránsok meg az addig biztosan kipurcanó Soros lesz a fő ellenség, akit mindenáron le kell győzni. Hát nem látod, hogy elmebaj, amit ezek az emberek képviselnek? Nem őket kell meggyőzni, és nem is a mi feladatunk. Én azt gondolom, hogy ebben az országban nincs 2-2.5 millió olyan ember, aki erre a gyűlölködésre a jóérzés hiánya nélkül vevő lenne. Most fordul a kocka, én azt látom és tapasztalom körülöttem, hogy azok az emberek, akik jóérzésűek, önálló gondolkodásra képesek, de eddig a fideszre szavaztak, mert a másik oldalra nem akartak, azok jelentős része szimpatizál MP-vel, és azzal amit jelenleg képvisel. Nálunk a családban, baráti társaságban, de főként a munkahelyen iszonyatosan látványos az, hogy ahogy az inkább jobboldali érzelmű, és eddig többségében a korábban fideszre szavazók emberek fordulnak el tőlük a vállalhatalan kommunikáció,és az elmúlt időszak eseményei miatt.
sasa44 2024. 04. 09. 08:07
Előzmény: #132889  sasa44
#132890
Nem is beszélve a dollárbaloldal, a hazaáruló, Gyurcsány, a Soros, a Brüsszel stb. szavakról...
sasa44 2024. 04. 09. 08:02
Előzmény: #132885  SirDMR
#132889
"a migráns és buzisimogató, ukrajnába katonákat és ellátmányt küldeni akaró haladárok..."
Az oltástagadó és szemkilövető szavakat kihagytad. Legközelebb ezt is tedd hozzá, úgy lesz kerek az egész.
nyugdijas 2024. 04. 09. 07:45
Előzmény: #132886  SirDMR
#132888
Szlovákia Fico elozo 14 éves uralkodása alatt egy mafia államá vált. A múlt kormány sok politikust, mnisztert, fougyeszt, rendort, titkosokat, oligarchákat megvádolt, perelt és elítélt. Ezeket akarja Fico megmenteni, mentelment adni nekik.  Ennek érdekében a torvényeket modosították, ezért a Bruseli reakcio.
Törölt felhasználó 2024. 04. 09. 07:18
Előzmény: #132885  SirDMR
#132887

Hagyd már a propaganda dumát. Itt nem jön be!
A falusi kiskocsmában lehetsz te a Jani, de itt gyere a tényekkel és ne a gyűlölködéssel!
-
Tény: Orbán (és Rogán) telepítette be a legtöbb migránst az országba. Maffiózókat, kémeket (kínai és orosz) és mindenféle kazah/fillipinó meg ki tudja milyen nációt!
-
A homoszexuális történetek, ráadásul pedofíliával súlyosbítva is a konzervatívnak hitt fidesz mutatta be:
- Ereszes Józsi (dady gay party + kábítószer)
- Külügyes Kaleta (pedofil nagykövet...)
- Bicske pedofil ügy, Orbán családi barátai, + kegyelmi ügy
-
------------A FIDESZ a PEDOFILOK és a DROGOSOK OLDALÁN ÁLL!--------------------
SirDMR
SirDMR 2024. 04. 09. 07:13
#132886
Mondjuk azért a nemzetközi trendek is hasonlóak. Most éppen Szlovákai felejtett el igazi demokrácia lenni a választások nyomán. Már villanak is fel a kötelezettségszegési eljárások... #eudemocracy
SirDMR
SirDMR 2024. 04. 09. 07:10
#132885
Én jobban aggódnék az ellenzék helyében, mert az is elárul valamit az ottani "vezetőkről", hogy emberek hamarabb beállnak egy exfideszes mögé, mint a tizenx éve nagyotálmodó balos moslék mögé. Ez egy dolgot jelet, Magyarország jobboldali konzervatív többségben van, a migráns és buzisimogató, ukrajnába katonákat és ellátmányt küldeni akaró haladárok pedig súlyos kisebbségben.
signal2
signal2 2024. 04. 09. 06:51
Előzmény: #132880  hellforceone
#132884
Így kell elveszíteni a normális olvasókat.
Peterbond 2024. 04. 09. 01:12
#132883
Közbe a Vejnek most intéznek az Auchan mellé még pár boltot. Szállodái már vannak, kis bankja már van ( a nagy azért a nagy tesónál ) távközlési cége is van már. most vesszük meg a reptér üzemeltetési jogot is. Kíváncsi leszek azt ki szerzi meg. Lehet téteket megtenni:
.
1. Mészáros
2. Tiborcz
3. Másik Ner oligarha
4. Magyarország ( lássuk hány fidezses hisz még a mesékben ).
Peterbond 2024. 04. 09. 01:02
Előzmény: #132875  1valaki
#132882
Amúgy birom hogy EZ a szintű lopás mekkora probléma számotokra bezzeg amikor MAGYAR közpénz milliárdokról irogattunk itt éveken át azokkal semmi gond. :)
.
Bocs de nem kicsit szánalmas vergődés ez már. 
Peterbond 2024. 04. 09. 00:58
Előzmény: #132875  1valaki
#132881
"Hálásak vagyunk a Megafon bértollnokainak és a többi propagandistának is, hogy olyanokhoz is eljuttatták a Talpra Magyarok Közösségének a logóját, akikhez mi nem jutottunk volna el.
Mivel úgy tűnik, hiányoztak a matematika óráról, elmagyarázom nekik, hogy ez egy végtelen jel, amelyet nem csak egy indiai cég, hanem sok európai vállalat és szervezet használ kisebb nagyobb átalakítással.
Értem én, hogy propagandistaként nem sok mindenhez kell érteni, a védjegyjoghoz és a grafikai tervezéshez meg főleg nem, ezért itt jelzem, hogy nem loptuk a logót, hanem pont mi védetjük le Magyarországon. Tudom, hogy a fonnyadt narancs már ciki, a CÖF (vagyis a kormány) által engedély nélkül használt borítókép pedig nem olyan érdekes számotokra, de ha már nem megy nektek a jog, a matek, a grafika és más se nagyon, legalább kérdezzetek meg szakértőket (pénz gondolom lenne rá), mert ez így csak egy újabb öngól.Még egyszer köszi az ingyen reklámot! További jó vergődést!"
.
Magyar Péter facebookjáról.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek