Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2023. 01. 06. 13:22
Előzmény: #92099  Csakegyolvaso
#92100
bocs Alkotmanymodositasrol
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2023. 01. 06. 13:21
Előzmény: #92097  szieszta
#92099
Soha nem a sajat erdekukbe?Miert ne mvotl egyik torvenymodositasrol nepszavazas akkor? 
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2023. 01. 06. 13:19
Előzmény: #92097  szieszta
#92098
melyik ellenzekinek kene bortonbe lennie?
szieszta 2023. 01. 06. 13:15
Előzmény: #92094  Csakegyolvaso
#92097

Soha  nem a saját érdekük miatt hozzák a törvényeket, hanem a köz érdekében. Mi választottuk őket, így megbízást teljesítenek csak.
Nekem a meggyőződésem, hogy az ellenzék is az ő vályújuknál csipeget. Ezért nincs egy ellenzéki sem börtönben, mert holló  a holló szemét nem vájja ki. Színjáték az egész politika, a kamerák előtt veszekednek, a büfében meg osztják  a vagyont. Ez egy óriási maffiaháló, nemzetközi szinten.
Cirkusz és kenyér kell a népnek.
Arra nagyon ügyelnek, hogy nehogy kicsírázhasson valami új, őszinte kezdeményezés, mert az elsöpörhetné őket, ezért töketlenkedik ott gyurcsány is és a többi ellenzéki celeb, szétforgácsolva a változás reményét.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2023. 01. 06. 12:51
Előzmény: #92095  Csakegyolvaso
#92096
es nem veletlen titkositottak a szerzodesek.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2023. 01. 06. 12:50
Előzmény: #92092  szieszta
#92095
oroszok es kinaiak fele meg orbanek kotottek szerzodest ok tettek igeretet igy mint egy jol mukodo maffiaba nyilvan itt is majd orbant erik utol a tartozas kiegyenlitesevel es nem az orszagot.Szted miert fel ennyire?
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2023. 01. 06. 12:42
Előzmény: #92092  szieszta
#92094
nem felbontathatlanok ugyansi sajat erdekukbe hoztak a torvenyeket amiket meg lehet valtoztatni.Ez csak a te koynvedbe van hoyg az ellenze kis ugyan abab a feszekbe van ugyanis ne memlekszem ilyen merteku alkotmany modositasokra amikro az ellenzek kormanyzott.Ezt nyugodtan kiverheted a fejedbol.Orbanek sajat erdekukre hoztak a torvenyeket amik torvenyellenesek ezaltal visszacsinalhato az osszes torveny.
szieszta 2023. 01. 06. 12:40
Előzmény: #92091  Ingarian
#92093

Az évek folyamán nálunk is kezdett kikristályosodni  a rendszer és már 5 éve teljesen kiszálltam ebből a mókuskerékből. De ha egyszer kinyitnám a számat...... :-) 
Törvényt soha nem sértettünk, arra nagyon vigyáztunk. A megadózott jutalékomat meg annak ajándékozhatom, akinek akarom.
Azt gondoltam, már nem nagyon működik ez, de a barátom sokszor cáfolja, ő most "virágzik".  Az változott, hogy nem egyszeri zsebpénzt kérnek, hanem folyamatos jutalékot, így hosszútávra biztosítják a mellékest, egy picit érdekelve téve magukat a jó eredményből.
szieszta 2023. 01. 06. 12:30
Előzmény: #92088  Csakegyolvaso
#92092

Ez egy óriási tévedés. Az oroszok és kínaiak felé mi fogjuk kifizetni a tartozást, nem a NER. Azoknak ezek a pénzek már Svájcban pihennek.
A NER-es hosszútávú szerződések meg felbonthatatlanok, nagyon jól tudják, milyen törvényeket hoztak, amivel megvédhetik magukat.
Az ellenzék is ugyanabból  a fészekből van, nem fognak belepiszkítani, mert ha megtennék, saját maguk elől is elzárnák  a csapokat.
Egyetlen megoldás lenne, egy forradalom, mikor a teljes politikai elitet meg lehetne roppantani, aminek 0 az esélye.
Pedig nagy örömmel fogadnám, hogy ez a csőcselék, málenkij robot formájában törlesztené az ellopott vagyon kamatait, a vagyonelkobzás után. Szívesen látva a csókosokat, rokonokat és az összes haszonélvezőjét a mostani rendszernek, még szállást is biztosítva nekik a (z őrzött) stadionokban, amiket csak minimálisan kellene átalakítani, megfordítva  a beléptető rendszert, kiléptetővé.
Ingarian
Ingarian 2023. 01. 06. 12:09
Előzmény: #92090  szieszta
#92091
Sok ilyen volt, ismerem a rendszert, én is üzletkötő voltam, én próbáltam kerülni, de egy-kettő beesett. Volt egy számlagyáros eset is, az volt a szerencsém, hogy én leszerződtem az illetővel, akinek a jutalékot fizettem, (máshogy be se tudtam kerülni) ő meg kiderült, hogy számlagyárból számlázott. Na járhattam  a bíróságra, de nekem ebből semmi bajom nem lett, mert jóhiszeműen jártam el, szerződéseim és teljesítési igazolásaim voltak. Csak tanúskodnom kellett hálistennek. Szóval jó ideje eszembe se jutna ilyenbe belemenni, inkább legyek szegényebb.
szieszta 2023. 01. 06. 12:00
Előzmény: #92087  Ingarian
#92090

Kilencvenes évektől üzletkötő voltam, 25 évig. A cég, aminek dolgoztam azért alkalmazott minket, külsősöket, hogy baj esetén mi vigyük el a balhét, ők mossák kezeiket. Saját költségükre képeztek minket. sokszor jogtudorokat hívtak, hogyan férjünk bele a törvényesség kereteibe. Hogy mi etikus, az mellékes, csak  törvényt ne sértsünk. A szerződésünkbe bele volt írva, hogy saját felelősségre. Tehát, ha valakit megkentem, amire a cégnek volt elég nagy kerete,  azt én találtam ki.
A megkenés általában úgy történt, hogy a listaárból adhattunk engedményt. Ha ez bekerült a szerződésbe, akkor a cégnek ment, ha nem, akkor egy része a vezetőnek. Azért csak a része, mert azt az üzletkötő sikerdíjként kiszámlázta a cégnek, majd levonva az adót és tovább adhatta. A fizetésemet jutalékként kaptam, amit az eladott  termék megfizetése után számlázhattam ki.
Törölt felhasználó 2023. 01. 06. 11:52
Előzmény: #92081  Ingarian
#92089
A filmekben azt láttam, hogy a maffia tisztában van azzal, hogy van-e család...
 
Meg aztán az idősebbek talán még emlékeznek torgyany fiára. 
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2023. 01. 06. 11:51
Előzmény: #92070  signal2
#92088
Ettol nem kell tartani xD Az eus penzek ezert fognak jonni kormanyvaltas utan azzal az orban cegek nemfogjak tudni felvenni a versenyt mas cegek meg kapjak majd a kozbeszerzeseket.Orban cegei szep lassan elfognak halni konrketan semmi nem lesz naluk.Olyan adosag lesz a nyakaba amilyet  meg nem lattak eletukbe foleg putyko es kina fele .Mindenuk el fog veszni.Erre mar van egy forgatokonyv biztos vagyok benne.Csak legyen mar meg vegre az elso lepes hogy buknak.
Ingarian
Ingarian 2023. 01. 06. 11:36
Előzmény: #92083  szieszta
#92087
Én nem tudom, mit ad nekik ez az ember. Ismerem a hátterét a dolognak, én is hasonló voltam, elsiklottam a jobboldali gazemberségek mellett, de innen üzenem, van gyógyulás. Már senkinek nem hiszek.
Ingarian
Ingarian 2023. 01. 06. 11:35
Előzmény: #92084  szieszta
#92086
Ne vigasztalj.
szieszta 2023. 01. 06. 11:17
Előzmény: #92083  szieszta
#92085

A barátom megkeresett egy igazgatót, hogy megspórol a cégnek minimum 20%-ot. Nagyon nyögvenyelősen ment a tárgyalás, míg be nem társult, csak úgy csendesen. Azóta már több céget is meggyőzött az igazgató úr, szájról szájra jár a hír. Volt aki megmondta, hogy mennyibe fog kerülni, hogy sikeres legyen a "pályázó".
Persze ez egyik sem saját céget vezet, általában önkormányzati tulajdon.
szieszta 2023. 01. 06. 11:09
Előzmény: #92078  Ingarian
#92084
Majd bejelentkeznek csendestársnak.
szieszta 2023. 01. 06. 10:48
Előzmény: #92063  Ingarian
#92083

A fidesz-szavazók elvakultsága határtalan. Van egy nagyon jó barátom, akit egy nagyon tág látókörűnek tartok, de a fidesszel  kapcsolatban a hít TV-t hallom vissza. Már beteges az orbán csodálata.
Pedig anyagilag nem érintett. :-)
Egy másik barátom meg folyamatosan szidja  a fideszt, de pontosan azért, mert ő meg érintett és belelát a rabló tevékenységükbe. Mikor azt mondja, nincs lehetetlen, csak meg kell találni a zsebeket. Ha az elsőt sikerül, aztán a többi már automatikusan tartja  a markát, félelem nélkül ajánlva többi kiskaput.
________
________ 2023. 01. 06. 10:40
Előzmény: #92078  Ingarian
#92082
Ügyes vagy
Ne hagyd magad
Ingarian
Ingarian 2023. 01. 06. 10:36
Előzmény: #92080  Törölt felhasználó
#92081
Lehet, persze. De arra nem kötelezhetnek, hogy a cégben dolgozzak, vagy lelőnek, mi lesz?

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek