Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2022. 03. 23. 10:51
Előzmény: #63598  Törölt felhasználó
#63600
Ez azért február 2.-ai cikk. Háború elötti felmérés.
kszsah1 2022. 03. 23. 10:49
Előzmény: #63595  Törölt felhasználó
#63599

figyelek és értem , mert más véleményem van mint neked , rohadvány és hülye vagyok ,  mit fogsz mondani ha az összeállt úgynevezett ellenzék elveszti a választást , kimész az utcára és lebunkózod a Fidesz fidesz szavazókat?  Ha igy reagálsz most más véleményére ... 
Törölt felhasználó 2022. 03. 23. 10:47
Előzmény: #63597  Peterbond
#63598
"Magyarországon már jobb a helyzet, a magyarok 43 százaléka pozitívan tekint Putyinra."
Ez a durva, ezt tette Orbán velünk. Sírni tudnék, hogy egy országban élek 43% elmebeteggel.
Peterbond 2022. 03. 23. 10:43
Előzmény: #63589  realmadrid
#63597
Most egy magyar nemzet cikket fogok idézni ami ritka tőlem:
https://magyarnemzet.hu/kulfold/2022/02/tobb-mint-szazszor-egyeztetett-unios-tagallamok-vezetoivel-putyin
.
Macron putyin: 4 találkozás
.
Merkel- Putyin: 5 személyes találkozás
.
Orbán - Putyin találkozók: 10 ( Ezt már máshonnan szedtem össze de ugyanúgy 2014 utáni időszakot néztem ) És ebben benne van hogy a covid miatt kihagytak kb 2 évet pedig gyakorlatilag 2013 óta minimum évente találkoztak vagy oroszországban vagy magyarországon.
.
És ne felejtsük el azért kicsit másabb kategória Német kancellárként akinek azért kell egyeztetnie Putyinnal ha m,ásért nem pl a Krím megszállása miatt, mint Orbánnak.
.
.Mondjuk a cikkből ez a mondat se öregedett jól:
.
"Ezt jól mutatja, hogy Sebastian Kurz kancellár több alkalommal is egyeztetett Putyinnal annak ellenére, hogy az osztrák társadalom 69 százaléka negatívan vélekedik az orosz elnökről. Magyarországon már jobb a helyzet, a magyarok 43 százaléka pozitívan tekint Putyinra. "
Törölt felhasználó 2022. 03. 23. 10:20
Előzmény: #63595  Törölt felhasználó
#63596
Sztem ő/ez csak az elkötelezett fidesz szavazó közérthető paródiája. Semmi cirkalmasság, hanem durr bele a pacekba: Viktoristenkirályfideszazénhazám kivitelben.
Törölt felhasználó 2022. 03. 23. 10:15
Előzmény: #63587  kszsah1
#63595
Te figyelj!!! Miért vagy ilyen rohadmány , hogy ilyet állítasz? Ha húlye vagy , ne szólj bele a politikába! Főleg ne külföldről.  
Jacob 2022. 03. 23. 10:14
Előzmény: #63589  realmadrid
#63594
realmadrid:
Az egy lehetséges elképzelés, ami hálisten a magyar emberek nagy részében 85 % felett, elképzelhetetlen.
De.
Nézzük sorban.
Az EU pénzek jöttek.
Orbán a hatalmat megszerezte.
Orbán a szerzett hatalom segítségével, még több hatalmat szerzett, a jogállam leépítésével. Sajnos nem az igazi fejlesztésekkel.
Közben az EU-s pénzeket kiszivattyúzta a családnak, haveroknak.
Nagyon gazdagok lettek, tehát már a pénz megvan.
Ezt a leépítést, szivattyúzást az EU észrevette, elkezdett bekeményíteni, elege lett.
Mit akarhat egy nagyon gazdag ember? Még több hatalmat.
Ezt a további hatalomszerzést az EU most már gátolja.
Tehát mi következ-"het"-ik ebből?
Hogy a gátat át kell törni, le kell építeni.
Ez is egy lehetséges forgatókönyv lehet számukra.
És, ha ez bekövetkezik, akkor már nem lesz semmiféle EU bíróság, Parlament, Tanács, nem lesz semmi gát a további hatalomszerzésre.
Jön Észak-Korea, Fehéroroszország, Oroszország, stb.
Az országok szegények, de a vezetők mindent tudnak élvezni, amit a nyugaton is tudnak élvezni.
Jacob 2022. 03. 23. 10:05
Előzmény: #63587  kszsah1
#63593

kszsah1Szánalmas propaganda szöveg.
Legyél kedves megkímélni minket ettől a szánalmas, agyhalott szövegtől.
Itt komoly beszélgetések zajlanak, építő jellegű vitákkal.
Köszönöm.
sanka 2022. 03. 23. 09:59
Előzmény: #63587  kszsah1
#63592
Marhaság!!
sanka 2022. 03. 23. 09:58
Előzmény: #63589  realmadrid
#63591
Cdak próbálkozol, ennyi!!
janosvitez 2022. 03. 23. 09:57
Előzmény: #63587  kszsah1
#63590
Szétlopják a fideszesek.
A kárpátaljára pedig O1G akart bevonulni....
Csak nem jött össze a űávatánc..
realmadrid 2022. 03. 23. 09:53
Előzmény: #63582  euler
#63589

Ezzel nem értek egyet.
Pl. Amíg Trump volt hatalmon az USAban , jó barát volt az USA, barát volt Orbán, az ellenzék is csendben volt itthon, sokkal kisebb hangerővel támadták az Orbán kormányt.
Nemzetközileg elfogadott volt az Orbán mint az USA barátja.
Most demokrata elnöke van az USAnak most más a helyzet.
2 év múlva nagy esély van rá hogy veszítsenek a demokraták, akkor republikánus elnök lesz, itthon meg lehet a baloldal lesz hatalmon. Akkor meg azért nem leszünk jóban pl. az USAval.
Ugyanez a helyzet pl. Izraellel. Most új elnök van , ő nem annyira Orbán barát. Elődje az volt.
Akkor ha USAnak republikánus elnöke lesz akkor Ők barbárok lesznek?
Azzal hogy beléptünk az euba , eldőlt hogy hova tartozunk.
Az Orbán Putyin találkozókról annyit hogy ez idő alatt Merkel vagy Macron vagy más nyugati vezetők lehet még többször találkoztak Putyinnal.
Merkel kérésére építették meg az Északi Áramlat 2 vezetéket az oroszok. Akkor Merkel is orosz barát volt?
 Kb. 8 éve hallhatom hogy Orbán kivezet minket az euból, erre egyre jobban kötődünk az euhoz, az eu pénzelte Orbán gazdagodását. Jönnek a német cégek, német pénzek.
Ráadásul egy választáson sok párt indul, sok féle nézettel, miért ne szavazhatnék olyanra akivel egyetértek, még ha nem is kerülhet hatalomra.
Csak azért szavazzak MZPre mert Orbán ellenes?
Ilyen alapon minden országban 2 pártnak kellene lenni aztán válassz.
kszsah1 2022. 03. 23. 09:40
#63587
Fideszre szavaztam , épitsék tovább eredményesen Magyarországot , borzasztó lenne ha Magyarországot az ellenzék belerántaná a háborúba
Jacob 2022. 03. 23. 09:36
Előzmény: #63583  realmadrid
#63586
Ezt nem olvastam, de ha téged és a családodat rosszul érintett, természetesen együtt érzek veled.
Az ellenzék sem hibátlan, nem vitatom. De eljön az a pont, amikor már nem lehet tovább a jelenlegi rendszert elnézni, hogy ennél csak jobb lehet. Olyan dolgok sérülnek, amik már komolyan el kell, hogy gondolkodjon az ember.
Még egy dolog, amit a Fidesz szeret a kampányában szónokolni.
Az mind a múltról szól, 2006 és a többi. Gyurcsány, Jobbik, és a többi.
Akkor, kérdezem én, a Fidesz múltját miért nem elemzik ki a kedves propagandisták?
Hogy Orván Viktor, mikor régen még rá szavaztam, akkor pontosan arról beszélt, mint a mai ellenzék.
drukker 2022. 03. 23. 09:35
Előzmény: #63567  realmadrid
#63585

Ez a náci kifejezés a hivatalos Orosz narratíva. Egyenesen a Kreml  utasítása!
Kicsit próbáld magad diverzifikálni.
Törölt felhasználó 2022. 03. 23. 09:31
Előzmény: #63583  realmadrid
#63584
Esetleg lépj be hozzájuk és bomlaszd őket belülről! :)
Sajna, a verbális fenyegetés és a tettleg tönkretétel nem azonos kategória. Nem vitatom, hogy szar ügy, meg stb., de a fiatal bolsik éppen vagy 50 évre hazavágják kis hazánkat, a kérdés csak az, mit tegyünk? Várjunk egy tökéletes megváltóra, megpróbáljuk már most megváltoztatni, vagy beletörődünk. 
Számomra is jó kérdés, én minden fiatalt arra ösztönzök, hogy készítse be nyelvtudását, szaktudását és útlevelét, aztán határozza meg magának a küszöbingert, és, ha azt eléri, akkor lépjen és hátra se nézzen.
realmadrid 2022. 03. 23. 08:55
Előzmény: #63581  Jacob
#63583
Igazad van, de az én jobbik ellenességem nem csak erről az esetről szól. Korábban részletesen leírtam hogyan járt a családom a jobbikkal. 
euler 2022. 03. 23. 08:54
Előzmény: #63575  realmadrid
#63582
Ez már nem pártválasztásról szól egy választáson, hanem hosszútávra szóló értékválasztás. Nem lehet semlegesnek maradni.
Hová akarunk tartozni? 
A keletről jövő barbarizmushoz, rabsághoz és nyomorhoz, vagy a  civilizációhoz, a szabadság és jólét reményében.
Jacob 2022. 03. 23. 08:50
Előzmény: #63569  realmadrid
#63581
Mikor elolvasom a fórum új hozzászólásait, és rájövök, hogy egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne fűzzek hozzá néhány kommentárt.Mielőtt belekezdenék, had szögezzem le, hogy természetesen elítélek mindenféle náci bűnt, náci ideológiát.Ugyan úgy a kommunista bűnt, ideológiát, továbbá minden olyan dolgot. És a többit... Mindegy melyik politikai oldalhoz tartozik.De, elemezzük ki, AZ EGÉSZ TÖRTÉNETET! Tényszerűen... persze.
realmadrid:
A 4 másodperces videót természetesen sokan látták, számomra persze már eleve furcsa, hogy hol a videó többi része, ez alapján csak néhány kérdés, a teljesség igénye nélkül? Miről volt szó? Hol volt, mikor volt? Kik voltak ott? Szeretném látni a teljes felvételt és azzal bizonyítható, hogy pontosan mit látunk.
Az utóbbi évek alatt rengeteg ilyen kis 4-5 másodperces videócskát, hangfelvételt láthattunk tudjuk, hogy mennyire tud "hiteles" lenni. (persze aki agymosott :), annak amúgy is mindegy, elhisz mindent.)
Nézzük teljes kontextusban a történetet és csak az alapján ítéljünk meg bárkit és bármit.
Sokan írnak itt sok mindent, mindenféle hiteles utánajárás nélkül...
Lássunk egy kis elemzést. Szigorúan, tényszerűen. Abból a 4 másodpercből amit látunk, mert csak ennyink van.
Elemezzük ki, hogy pontosan mit csinált, karlendített, akkor vizsgáljuk meg, hogy hogy is néz ki egy náci karlendítés. Beteszek egy hiteles korabeli felvételt, arról, hogy hogy is csinálta az aki az egész őrületet véghez vitte. The Salute - YouTube 0:06 másodpercnél látható pontosan a mozzanat.
Az irány és a mutatvány sem egyezik szerintem. Ezi s 4 másodperc, meg az is. Elemzés vége.
Összegezve, ha a teljes felvételt láthatjuk és az alapján bizonyítható, hogy erről van-e szó, akkor természetesen le kell mondania, véleményem szerint, ha nem erről van szó, akkor meg nem.
Ennyi.
Természetesen egyik oldalon lévő bűnöket sem tudom elfogadni, mentegetni.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók