Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 03. 15. 18:33
#62299
Majd 500ezer fideszes barátom és majd kB 5 ezres ellenzéki magyar közül egyedül én csináltam meg 
________
________ 2022. 03. 15. 18:27
Előzmény: #62297  Törölt felhasználó
#62298
A putyinpárti kiskuyta milyen szomorú lesz, ha április 3-án elküldik a gazdához Moszkvába
Majd megy szervezni a káoszt
Aztán pedig: ő megmondta...
Törölt felhasználó 2022. 03. 15. 18:17
#62297
Jó volt az a Schwarzenegger példa. Pont rám is illik. A Bekement előtt A Gellért hegyre felfutottam 9perc alatt. Akkor jó ha fáj. Utána csatlakoztam hozzájuk. Hajrá Fidesz 
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 03. 15. 18:13
Előzmény: #62295  bigyula
#62296
Az csak a demokratákat zavarja, ha egy hivatalos állami ünnep pártrendezvénnyé silányul.
bigyula 2022. 03. 15. 18:07
Előzmény: #62292  Dehogynincs
#62295
"Ez nem miniszterelnöki beszéd volt, hanem pártelnöki"
.
Ezzel van egy kis probléma: nem pártrendezvény volt, hanem hivatalos állami ünnepi beszéd.
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 03. 15. 18:06
Előzmény: #62289  rockmaster
#62294
Ezt én is be akartam linkelni, de a mérleg másik serepenyőjében a rezsicsökkentés, a csirkefarhát és a krumplizmus van.
A választók legnagyobb és viszonylag leghomogénebb csoportja a nyugdíjasoké, akiknek kétharmada nő.
Ők egy olyan megszállt országban szocializálódtak, ahol ezt a megszállást felszabadulásnak vélték. És a pártpropaganda akkor sem ismert korlátokat.
Törölt felhasználó 2022. 03. 15. 17:57
#62293
Sajnálom, de ezt a hozzászólást a 444-ről be kell másolnom ide, mert ennél pontosabb leírása nincs Orbán beszédének:
"Szóval alapvetően nem mondott semmit azon kívül, hogy szavazzanak rá, mert neki győznie kell, de azt legalább nagyon határozottan csinálta. Az idei beszéde a szokásos Március 15. alkalmából összerittyentett agymenéseihez képest is vérszegény és töredezett volt, gyakorlatilag az egész kampányszlogenek közé betuszkolt, "mondok én valamit", a "szavazzatok ránk" és a "tapsoljatok" panelekből összetákolt cirkalmas semmi volt. Az ellenzék béna, de tartunk tőlük, Sorostól/Brüsszeltől nem férünk de nagyobb a veszély mint bármikor máskor, folyton harcolunk, de sosem háborúzunk, kemények vagyunk de nem úgy, tiszteletet parancsolunk, de kicsik vagyunk, minden rajtunk múlik, de közben minden a fejünk felett dől el. Nesztek semmi, fogjátok jól, címerállatunk a fából vaskarika, kampányunk a hazug igazmondás keserédes ambivalenciája. Mi vagyunk a rés a pajzson, a szálka a köröm alatt, a küllők közé dugott bot, a hátrakötözött kéz. Mi vagyunk a kisebbségben lévő többség, a gyökértelen nemzettudat, a gyenge erőemberek, a tisztes lopás és az elmebeteg épeszűség. Az irgalmatlanok a szentek nevében. Mi vagyunk a stratégiai nyugalom gyermekei, akik folyton harcolnak. Azok. Ezek meg történelmi idők. Már megint. Utolsó esély nyerni. Már megint. A végső győzelem itt van már, ott, a villamosmegállóban, csak kéne valaki aki betolja a villamost. A Dunába...Nem csodálom, hogy rászervezték Orbán beszédére a birkameneteseket, mert ezt a tömény agyf*szt már csak a fóliasapkás kretének, meg a végképp reménytelenek bírják befogadni. Ehhez nem elég a jobboldaliság, nem elég a hit, már a "baloldal" gyűlölete is kevés, ehhez tényleg hülyének kell lenni..."
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 03. 15. 17:51
Előzmény: #62290  Törölt felhasználó
#62292
Félreérted a helyzetet. Ez nem miniszterelnöki beszéd volt, hanem pártelnöki. Nem március 15-ikéről szólt, hanem a kampányról és a választásról. Nem az országnak, hanem a saját híveinek.
user01
user01 2022. 03. 15. 17:50
Előzmény: #62290  Törölt felhasználó
#62291
Orbán egy filléres pojáca. 
Törölt felhasználó 2022. 03. 15. 17:46
#62290
Valaki tudná értelmezni Orbán beszédét ? Akkor ki is van kivel most (?), ki az ellenség (?),  mi is a helyzet Ukrajnával (?), akkor Putyin most haver vagy nem (?). Mindenkinek a "fókuszában vagyunk" és végül is gyengének lenni jobb, mint "oroszlánnak" vagy "medvének" és "nem oda Buda" - eddig eljutottam és nem cselekedni jobb, mint bármit tenni. Lassan meghasonlik ... Higgyétek el ezt a semmit előadni nehezebb mindennél. Én tisztelem a miniszterelnök urat, hogy állásfoglalás nélkül sikerül elhelyeznie magát és minket magyarokat a "történelem színpadán". Gratulálok !
rockmaster 2022. 03. 15. 17:35
#62289
Török Gábor: Orbán most veszíti el a nagy stratéga és az utcai harcos képét
https://telex.hu/belfold/2022/03/15/torok-gabor-orban-most-vesziti-el-a-nagy-stratega-es-az-utcai-harcos-kepet
„A 2010 utáni magyar orosz-politika azon a meggyőződésen alapult, hogy Putyin nem fogja átlépni a határokat (átvitt értelemben és szó szerint értve egyaránt), és ezért lehet vele üzletelni, sőt barátkozni is. (...) Az orosz-kapcsolat (benne Pakssal és még sok minden mással) 2022-re a 12 éves kormányzás legnagyobb kudarca lett.”- írja Török Gábor.
Peterbond 2022. 03. 15. 17:27
Előzmény: #62269  remete53
#62288
Az osztogatást így írtam:
-
""Eztr igen így kell. Március 15.- én osztogatni a magyarokat valódi és nem valódi magyarokra ttól függően hogy Fideszes vagy sem..
További szép napot te "valódi magyar". "
.
Ezt konkrétan "1valaki"-nek írtam ennek a hsz-ére:
.
"Javaslom, hogy nézzétek a HírTV-t saját magatok győződhedtek meg, hogy mennyire kisebbségben van a baloldal!Nezzétek ezt a hatalmas tömeget akik NEM AKARNAK BENNETEKET!!!
Hiába gagyarásztok meg átkozódtok, nektek a baloldalnak annyi!!!! SÜLLYESZTŐ!!!
Sirdogáljatok!!! :-)
Gyönyörű látni egy valódi magyarnak, hogy a Gyurcsanybérenceknek ENNYI VOLT!"
.
Nem tudom hogy jutottál ebből arra hogy mit osztogatnak a Műegyetemnél.
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 03. 15. 17:18
Előzmény: #62194  Dehogynincs
#62287
Nagyjából bejött a jóslatom, bár kicsit még annál is rosszabb beszéd volt, mint amire számítottam.
rockmaster 2022. 03. 15. 16:45
#62286
Egy biztos:
Olyan pártra nem szabad szavazni, aminek a neve is hazugság: fidesz... se nem fiatal, se nem demokrata! 
user01
user01 2022. 03. 15. 16:22
Előzmény: #62281  ________
#62285
Orbán Viktor, idézet: "A populizmus élő klasszikusai szájában a „liberális” szó káromkodás, szitok. A liberálisok ugyanis szabadságot követelnek a népnek, hogy vállalkozhasson és választhasson. A populisták ellenben fel akarják emelni a népet. […] Ezért vonzódtak a populisták mindig az állam gyámkodó hatalmához"
 
Orbán Viktor, idézet: "Gyenge nemzetnek nem jár a szabadság"
Törölt felhasználó 2022. 03. 15. 16:16
Előzmény: #62281  ________
#62284
Ez az erős gyenge olyan kis hitleres, a híres piktornak volt efféle retorikai panelei...
user01
user01 2022. 03. 15. 16:15
Előzmény: #62281  ________
#62283
Csirkefarhát egyház 
rockmaster 2022. 03. 15. 16:13
Előzmény: #62278  Heisenberg
#62282
NULLA a f@szi!
________
________ 2022. 03. 15. 16:13
Előzmény: #62278  Heisenberg
#62281

"Gyenge nemzetnek nem jár a szabadság"
majd ezt ö jól eldönti, vagy a gazdája
söt még azt is ök definiálják, hogy ki a nemzet
agyrém ez a manus

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek