Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 02. 13. 16:58
Előzmény: #59639  Peterbond
#59640
Mit beszél itt össze vissza?
Én nem szidtam egy meleget sem. Ahogy egy jobboldali sem szidja. Esetleg a egy jobboldalinak +++++ most Gyurcsány ++++ szidta de elég keményen az orgonistat anno pár éve: Varnus Xavért
Honnan tudod hogy gazdasági bevándorlo volt az apjuk? Lehet itt tanult az egyetemen és itt talált rá a szerelem. Tudod :Nem! 
Peterbond 2022. 02. 13. 16:53
Előzmény: #59635  Törölt felhasználó
#59639
Látod az ilyenek miatt se értem hogy nem fordul fel a gyomrotok a Fidesztől. Mert pontosan azt kéne vallanod hogy mivel az apja Ázsiai bevándorló aki nem menekült volt tehát gazdasági migráns itt ergo a gyereke is migráns. Rettegni és félni kéne tőle mert asszonyaitokat megrontja. Kivéve ha olimpiai aranyat szerez. Akkor már magyar. Aki mondjuk itt születtett az ükapja is magyar volt de nem a Fideszre szavazna az már nem nemzeti nem hazafi. Ő már nem magyar.
.
Én pont ezért komolyan nem értem a sok külföldi gyökerekkel rendelkező Fideszest vagy meleg fideszest hogy tudd megmaradni egy ilyen párt ellen aki az olyanok ellen uszít mint amilyen ő. hogy nem lép fel akár párton belül akár a nyilvánosságban az ilyen retorika ellen.
.
És neked van képed visszaböfögni a nagy Fidesz propagandát melegekről, migránsokról, majd egy félig kínai félig magyar esetében meg itt úgy tenni mintha a korábbiak nem is léteztek volna.
Peterbond 2022. 02. 13. 16:46
Előzmény: #59635  Törölt felhasználó
#59638
"Egy itt születtek Magyarországon ha jól tudom édesanyjuk magyar az edesapjuk meg külföldi. Nektek migrans, nekem eszembe se jutott annak tekinteni Őket. "
.
Következetesen 2. és 3. generációs Németeket Franciákat mifgránsoznak a Fidesz médiában. Velük riogatnak hogy muszlim hatalomátvétel lesz a hanyatló nyugaton. ezért írtam hogy tessék következetes Fideszesnek lenni, mert te bevallottan szerelmes vagy a Fideszbe akkor ne tessék ilyen Fidesz definició szerinti migránsokra büszkének lenni. Erre csak a migránsozást elitélőknek van joga akkor. Ha már úgyis lépten célozgatnak arra hogy nem a nemzet része az aki nem Fideszes akkor ebben is tessék következetesnek lenni.
Peterbond 2022. 02. 13. 16:41
Előzmény: #59624  Aral4
#59637
"ki hova megy fegyverrel versenyt elég egyértelmű hogy ki nyerné meg, de vitatkozhatunk itt ,semmi értelme, te sem én sem látunk bele a lapokba. Az egészet nagyon egyszerűen el lehetne intézni. Meg kellene kérdezni a kelet Ukrajnában élő embereket, hogy mit szeretnének. Ukrajnához tartozni? Oroszországhoz tartozni? Atonómiát? De ezt a kérdést senki nem akarja feltenni nekik, pedig állítólag értük van a balhé."
.
Ezt aláírnám de ezt a kérdést pont az oroszok nem akarták feltenni és most se akarják. Krím esetében is kiderült hogy még orosz megszállás után orosz fegyveresek mellett lebonyolított szavazásnál se nyert volna a különválás. És Ukrajna eldöntötte mit szeretnwe és ez nem tetszik az oroszoknak.
.
Akinek meg gondja van az amcsiak Afgán és iraki behaatolásaival (Nekem is ) az nem tudom milyen alapon gondolja az oroszok 2014-es vagy mostani lépést jogosnak. Vagy pl a kazahsztáni bevonulásuk. Ennyi erővel akkor tényleg jogos hogy amerika afganisztánba ment mert őket megtámadták a terroristák aik ott bujkáltak.
Törölt felhasználó 2022. 02. 13. 16:31
#59636
A fociban a világon meg a pénz és a tehetség beszél. 
Törölt felhasználó 2022. 02. 13. 16:29
Előzmény: #59634  Peterbond
#59635
Egy itt születtek Magyarországon ha jól tudom édesanyjuk magyar az edesapjuk meg külföldi. Nektek migrans, nekem eszembe se jutott annak tekinteni Őket. 
Peterbond 2022. 02. 13. 16:26
Előzmény: #59633  Törölt felhasználó
#59634
"És az hogy fociban nem vagyunk sikeresek egyelőre az nem(csak) pénz kérdése hanem humán kérdés. Lásd itt van ez a két magyar fiú most a téli olimpian."
.
nono. tessék rendes Fideszesnek lenni és annak hívni őket aminek általában hívná ha nem lenne olimpiai aranya Magyar szinekben. Migránsnak. Kéretik következetesnek lenni. Nekünk nem fideszesesknek ők lehetnek magyarok ahogy Nego is a válogatotból. Egy rendes fideszesnek Nego még Franciaországban is Migráns bár Párizsban születet, nem hogy itt Magyarországon.
Törölt felhasználó 2022. 02. 13. 16:16
Előzmény: #59629  Törölt felhasználó
#59633
És az hogy fociban nem vagyunk sikeresek egyelőre az nem(csak) pénz kérdése hanem humán kérdés. Lásd itt van ez a két magyar fiú most a téli olimpian.És lehet már focizik a következő Puskás. Talán Szoboszlai? Lehet!
A politikai és pénzügyi háttér már megvan. Mondjuk én utálom a focit. De a többség imádja. Ebben Van pénz. 
Törölt felhasználó 2022. 02. 13. 15:59
Előzmény: #59618  Törölt felhasználó
#59632
Ennyi hülyeséget összehordani,amit ma összehordtál, nem semmi.Tudod,hogy Magyarország 2/3 nak az elrablását kinek köszönhetjük,melyik országoknak ?'Látom neked sem a történelem volt a kedvenc tantárgyad :)))
Törölt felhasználó 2022. 02. 13. 15:44
#59631
Ez a badsector mostanában csak mellenyul a bejegyzeseivel 
realmadrid 2022. 02. 13. 15:44
Előzmény: #59629  Törölt felhasználó
#59630
Tényleg mi a helyzet az atlétikai vbvel? Karácsonynak nagy volt szája mégis megépül a stadion és lesz vb. Arról volt szó hogy ha ő lesz a főpolgármester akkor stadion stop lesz. 
Törölt felhasználó 2022. 02. 13. 15:31
Előzmény: #59627  badsector1
#59629
A Stadion és a téli olimpia között nagyon erőltetett összefüggést látok. 😁
Viszont a  foci eb, vizes vb az atlétikai vb és a stadionok között van összefüggés 😁😁
sztanil 2022. 02. 13. 15:07
Előzmény: #59627  badsector1
#59628

"Ez az olimpiai arany sem a stadionokból kilopott pénzek segítségével jött össze."
És ez az eredmény sem:
https://sielok.hu/rovat/hirek/cikk/szollos-barnabas-a-13-helyen-vegzett-a-vilagbajnoksagon/
badsector1
badsector1 2022. 02. 13. 14:59
#59627
"Liu Shaoang kitűnő versenyzéssel olimpiai bajnok 500 méteren"
"A legrövidebb távon a magyar gyorskorcsolyázó a legjobb pályát kapta, és magabiztosan nyert, esélyt sem hagyott a riválisainak. Megvan a téli olimpiák második magyar aranyérme, ami a magyar olimpiai mozgalom 184. első helye."
    
Ez az olimpiai arany sem a stadionokból kilopott pénzek segítségével jött össze
janosvitez 2022. 02. 13. 14:47
Előzmény: #59593  Törölt felhasználó
#59626
Nana nem csak a románok voltak a franciák seggébe....
Méltóságos Horty Miklós nemzetes gazember elment Szegedre és átadta a franciáknak a vörös hadsereg támadási tervét a kisantant ellen....
Nettó hazaáruló...Inkább a románoknak és a cseheknek segített a saját országa helyett..
WLM 2022. 02. 13. 13:59
Előzmény: #59618  Törölt felhasználó
#59625
Benyalod az amcsi propagandát.
 Bidennek nem érdeke a háború, sem a korlátozottból, sem a totálisból nem jönne ki jól (mi sem), de addig megy el ameddig hagyják, ezért meg kell állítani, itt és most.Csak nézőpont kérdése az egész,egy biztos az oroszok a legkeményebbek és pont. Inkább legyünk velük jóba,ha van rá lehetőség, nehogy valóra váljon ez a sok süket halandzsa amit összehadováltok. "A ruszofóbia még soha nem vezetett jóra" tehát ideje gyógyulni.
Aral4 2022. 02. 13. 13:55
Előzmény: #59619  Peterbond
#59624
ki hova megy fegyverrel versenyt elég egyértelmű hogy ki nyerné meg, de vitatkozhatunk itt ,semmi értelme, te sem én sem látunk bele a lapokba. Az egészet nagyon egyszerűen el lehetne intézni. Meg kellene kérdezni a kelet Ukrajnában élő embereket, hogy mit szeretnének. Ukrajnához tartozni? Oroszországhoz tartozni? Atonómiát? De ezt a kérdést senki nem akarja feltenni nekik, pedig állítólag értük van a balhé.
WLM 2022. 02. 13. 13:47
Előzmény: #59620  Törölt felhasználó
#59623
Pssss
Peterbond 2022. 02. 13. 13:46
Előzmény: #59617  Aral4
#59622
Ukrajna TELJES területét semmiképp. A szakdár területeket akarja bekebelezni, Krímet biztosítani, és persze mellé annyira visszaverni Ukrajnát amennyire csak lehet, gyengteni a jelenleg politikai erőket hogy a most ellenzékben lévő oroszpárti kissebbség erősödhessen fel. Putyin célja ahogy lentebb is írták hogy minél nagyobb hatalmi hatása legyen keleteurópára ( Akár fehéroroszországban, akár más ex szovjet államokban ). Függetlenül attól hogy azok lakossága mit szeretne. Érzi hogy az USA most inkább Kína felé fordult és Európában nem szól bele majd ha oroszok itt kezdenek nyújtózkodni.
WLM 2022. 02. 13. 13:44
Előzmény: #59613  Aral4
#59621
Szó szerint drága uram! Okádvány, sunyi és még hülye is ameróka, hiszen ez nem az oroszok kárára megy, hanem egyenesen a NATO szétszéledéséhez vezet. Európa mit is profitál ebből a faszméregetésből, ja hogy drágább lett a gáz meg megy a háborús riogatás, ami nem jön túl jól a zilált gazdasági helyzetnek. Tehát kussoljanak a korcsok és foglalkozzanak a saját szarjaikkal, amibe lassan belefulladnak. 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók