Ja , igen ,le kell söpörni a padlást is a Montevideo utcában. Csinálni kell egy téjeszcsét, de csak válogatott elvtársak dolgozhatnak ott ,akkor jó kezekben lesz a nemzetstratégiai nagy titok.
Most egy olyan szerződés miatt van pánik, amit nem is tudtunk hogy létezik és nem is tudjuk hogy mi van benne, amiről nem is tudtunk hogy létezik az most lehet hogy nem is lesz meg, azt se tudjuk hogy nem lesz meg amiről nem tudunk hogy mi van benne…őrület az egész
"X összegért átadna a jelenlegi kormánynak, vagy kormány közeli befektetőnek, hogy ezzel is javuljon a viszony. Gyakorlatilag maga mellé vesz 1 új szövetségest." - Ez érdekes hozzáállás a szabad piachoz, jogállamisághoz stb. Egy kérdésem lenne: Hol lenne ebben a rendszerváltoztatás?
Azt azért nem igazán tudja leírni a cikk szerzője hogy ez hitel, aminek kamata van ,amit vissza kell fizetni. Azt hogy egy államfő lobbizik az országában lévő cégek érdekében külföldön, abban semmi kivetnivaló nincs ,a német autó gyártó cégek meg a többi multi,mindig ott lógtak az éppen aktuális kancellár nyakán a külföldi utakon
Csak megjegyezném. , A múltkori választáson ,aki itt volt az emlékszik rá hogy a Fidesz kétharmad után esett a részvény .,szóval A tőzsdén semmi sem fehér vagy fekete