Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
realmadrid 2022. 01. 26. 08:39
Előzmény: #57898  Törölt felhasználó
#57900

Itt a gond. Sokan nem tudják felfogni hogy ha valaki nem fideszes attól még nem ellenzéki és fordítva.
Én nem ítéltem el Gyurcsányt sem az orosz és kínai kapcsolatok ápolása miatt.
Migráns gyűlölet keltéssel sem értek egyet de azzal sem hogy ilyen formában befogadjunk mindenkit mint ami zajlik svédországban, németországban pl.
euler 2022. 01. 26. 08:39
Előzmény: #57897  realmadrid
#57899
Beragadt szovjet technikáról beszéltem, azt is feltételes módban.
Próbálj figyelmesebben szövegérteni!
A NATO hosszú ideje elnézte/elnézi, hogy nem teljesítjük az előírt százalékot.
Orbán politikai jóindulatot és támogatást vesz a fegyverekkel.
Törölt felhasználó 2022. 01. 26. 08:31
Előzmény: #57894  realmadrid
#57898

Értem. Tehát, amikor putyinpincsizte a szocikat, akkor nem akart lavírozni. Szart ő arra, hogy egy nagyhatalom közelében mit lehet csinálni, nem érdekelte a haza sorsa, csak az, hogy gyengítse az akkor kormányt. Szerinted ezt minek hívják? Segítek: 'h'-val kezdődik és 'azaárulással' végződik.
Érdekes, ahogy a 'polgári', 'nemzeti', 'keresztény' párt hívei milyen gyorsan módosítják nézeteiket a párt elnökével párhuzamosan. Most szép az orosz medve, a kínai felfogás, gyönyörű a lágy diktatúrák rendszere, de az a közösség, amelyik kifizetett lassan egy évi GDP-t nekünk, az a plakátra való ellenség. Mint Goldstein.  Vagy az a Soros György, akinek a mostani vezetők jórésze csak kezet csókolhatna, az a főgonosz. Igaz, neki 50 év alatt semmit nem változtak az elvei, de azért köpködni kell azoknak, akiknek 5-10 évente új elveik vannak. Bayer, aki a Népszabiban elítélte az anyapártját... Bencsik, aki az mszmp-s Népszabi rovatvezetője volt, Stefka, aki pedigrés belügyes újságíró volt az átkosban, és sorolhatnánk...
 
Te azzal is egyet tudsz érteni, gondolom, hogy anno a migráns gyűlöletkeltés elején, amikor kivágták a panziós kocsijának kerekeit, a miniszterelnök úr azt sem ítélte el. Rendben van az, a nép csak erősen kifejezte érzéseit.
Szánalom, milyen erkölcstelen a jobbnak nevezett bolsi oldal, amelyik egyéni érdekek miatt módosít törvényeket, rendre megkerüli a jogalkotás normáit az egyéni indítványokkal, és még büszke is arra, hogy jogszerűen jár el.
realmadrid 2022. 01. 26. 08:30
Előzmény: #57895  euler
#57897
NATO fegyvereket veszünk, a NATO kérésére költünk ennyit a fegyverekre. Német fegyvergyár épül itthon és nem orosz. Senki nem akar kiválni a NATOból.
euler 2022. 01. 26. 08:27
Előzmény: #57894  realmadrid
#57895
Orbán ne lavírozzon. (Durvább fogalmazás helyénvalóbb).
1997-ben népszavazással, 85,33 %-kal csatlakoztunk a NATO-hoz.
Ezt tartsa tiszteletben, vagy írjon ki róla népszavazást!
realmadrid 2022. 01. 26. 08:17
Előzmény: #57890  Törölt felhasználó
#57894

Szerintem Orbán nem pálfordult, próbál lavírozni a nagyhatalmak között.
Egyébként meg nem rég még az USA is jó barát volt. Mindig attól függ ki van hatalmon az USAban.
Trump alatt nem volt gond, most Biden alatt van. Lehet az újabb választás után megint nem lesz gond az USAval.   
geza77
geza77 2022. 01. 26. 08:14
#57893

Edina Szépség és motivációhttps://www.youtube.com/watch?v=52skl1sP008
euler 2022. 01. 26. 08:07
Előzmény: #57889  realmadrid
#57892
Orbán nagyon jól tudja - ha Te nem is -, hogy a NATO tagjai vagyunk. A saját hadseregünket nem tudjuk "kivonni", mert az is a szövetségi rendszer része. Amelyik egyébként a biztonságunkat is garantálja. Ezzel a pálfordulással azt esetleg elérhetjük, hogy ha Putyin tényleg "visszacsatolná" valamilyen formában Ukrajnát a Birodalmába, akkor már határosak lennénk velük, és elérné, hogy tényleg vonuljon ki innen a NATO. Akkor az oroszoktól kérnénk védelmet? Remélem Orbánt helyre fogják rakni. Az usa nem az unió és nem Németország.
Senkinek nem érdeke a háború, ez sületlenség. Fegyverek eladása (akár a beragadt szovjet technika elhasználása), az lehet, mert fegyvert a csehek és a Balti-államok is szállítanak Ukrajnába.
A fegyverkezés itt a béke fenntartását szolgálja, talán hallottál róla, hogy az un. hidegháborús egyensúly és béke ezen alapszik.
Megjegyzem az oroszok már belengették a támaszpontokat Kubában és Venezuelában. Senki nem esett hanyatt tőle.
sanka 2022. 01. 26. 07:58
Előzmény: #57889  realmadrid
#57891
Az oroszok ott vannak Kubában, a ruszkik akarják Ukrajnát bekebelezni, orbán meg nyalja putyin seggét, megy hozzá februárban.
Törölt felhasználó 2022. 01. 26. 07:57
Előzmény: #57889  realmadrid
#57890

Te bizonyára szívesen tartoznál ismét a Varsó szerződéshez. Talán a miniszterelnök úr is. Én viszont nem.
Csodálatos képességed van, hogy olyat írsz, aminek semmi köze ahhoz, amit írtam.
Azt írtam, Orbán bele kiáltotta a levegőbe, hogy húzzanak innen az oroszok. Ezen kívül Orbán putyinpincsizte a szocikat. Ezen kívül Orbán megszavazta a NATO tagságot.
Most Orbán pálfordult, és ez téged nem zavar, te szereted a gerinctelenséget.
realmadrid 2022. 01. 26. 07:49
Előzmény: #57887  Törölt felhasználó
#57889

USA és Brüsszel könnyen van, nem ők határosak Ukrajnával.
Mit csináljon Orbán? Üzenjen hadat Oroszországnak?
USA érdeke a háború, már most nyomják a fegyvereket ukránoknak, minden hova NATO bázist akarnak.
Mit szólnának ha az oroszok meg visszatérnének Kubába?
rockmaster 2022. 01. 26. 07:43
#57888
"Dobrev Klárának most lett elege"
"Ilyenkor tényleg elfogynak a szavak, csak a düh és az elkeseredettség marad" - fogalmaz. Szívszorító üzenetet kapott Dobrev Klára egyik követőjétől. A levélíró arról számolt be a DK politikusának, hogy hétvégén a családjukban két gyerek is koronavírusos lett, ezért mindenkit leteszteltek. Ezzel pedig nem kevesebb mint hatvanezer forintjuk úszott el, úgy, hogy egyébként is minden hónap végén komoly problémát jelent nekik a tisztességes boldogulás. Dobrev úgy folytatta: "Alig, hogy befejeztem a levelet, jött velem szembe a felháborító hír, hogy Orbánék a TAO-rendszert kihasználva közpénzből garantálják az NBI-es futballisták ingyenes tesztelését". A politikus szerint "ilyenkor tényleg elfogynak a szavak, csak a düh és az elkeseredettség marad".Hozzátette: "Csak azt tudom mondani nektek, mint, amit a levélírónak válaszoltam: már csak bő két hónapot kell kibírnunk, április 3-án együtt elzavarjuk ezt a szívtelen és gonosz kormányt!"
Még 67 napot kell kibírni az Orbán-rezsimből!
Vágjuk a centit!
Hajrá Ellenzék!
Törölt felhasználó 2022. 01. 26. 07:29
#57887

"A Kreml egy NATO-mentes régiót hozna létre Kelet- és Közép-Európában, az egykori szovjet blokk mára NATO-taggá vált országaiból. Az érintettek a szuverenitásuk durva megsértését hányják Moszkva szemére. A Brüsszellel szembeni szuverenitását körömszakadtáig védelmező magyar kormány hallgat, Orbán Viktor jövő héten Moszkvába utazik."
Nocsak, nocsak... csak nem ízletesebb az orosz s.gg? :)
Nevetséges, az oroszok kiűzését magának betudó miniszterelnök úr kussol, és megy Moszkvába utasításért...
sanka 2022. 01. 26. 07:22
Előzmény: #57880  euler
#57886
Sajnos mindhiába, mert majd a trollok ezt is megmagyarázzák miért is jobb a farhát árstopp, meg a 12 év alatt egyszer 13. havi, ez van nekik mindörökké orbán, ha a ganyát is lehúzza majd róluk.
sanka 2022. 01. 26. 07:18
Előzmény: #57881  euler
#57885
"Nincsigazam? Dehogynincs! "
Na, ne cukkoljuk az olvtársat:))
Mississippi
Mississippi 2022. 01. 26. 07:17
Előzmény: #57883  Mississippi
#57884
Nem volt ez annyira magas labda, hogy a főszerkesztőt - aki egyébként a hetilapért felel, a weboldalhoz nincs köze - ide kelljen citálni. 
Én, amióta nem szótagolva olvasok, az ilyen hibát észre se veszem. :)
Mississippi
Mississippi 2022. 01. 25. 23:05
Előzmény: #57881  euler
#57883
Dehogy, nincs. Lehet, hogy diszgráfiás a gépírónő. Lehetnétek toleránsabbak.
Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 22:13
Előzmény: #57880  euler
#57882

Köszönöm.
Pont egy ilyen táblázatot hiányoltam.Tehát ha valakinek 121.041 Ft volt a nyugdíja 2015-ben, annak 2020-ban 147000 Ft.
Ha marad a Bajnai törvény, akkor most 175281 Ft lenne.
Akkor havi 28 000, éves szinten 336000 ft vett el a kormány csak 2020-ban.
euler 2022. 01. 25. 21:53
Előzmény: #57872  Mississippi
#57881

Azért egy "t"-t odébb lehetne tolni.
Nincsigazam? Dehogynincs!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók