Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 12:45
Előzmény: #57698  Törölt felhasználó
#57700
Ja és akkor a paksi atomerőműben jelenleg  mi is ami francia,mert ez még eddig nem derült ki az összeállításodból ,csak,hogy tudjam,hogy akkor miért is lenne jobb ha a franciák végeznék a paksi bővítést.
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 12:41
Előzmény: #57696  drukker
#57699
Ne aggódj az ellenzék nem fogja ,maga ,mellé állítani a magyar hadsereget,mert pont annyira ért a magyar hadsereghez,mint te :)) Egyébként ennek az eltunyult liberális bagázsnak tuti,hogy bevezetném a kötelező sorkatonai szolgálatot,tanuljanak egy kis fegyelmet ,rájuk fér :)Teljes menetfelszerelésben,gázálarcban dombnak fel :)
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 12:28
Előzmény: #57680  Törölt felhasználó
#57698
Oppardon, a reaktor tartály lehet, hogy cseh.😂
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 11:46
Előzmény: #57689  Törölt felhasználó
#57697

"Ez van,az ember a sorsát nem kerülheti el,de még mindig jobb helyzetben vagyunk mint azok akik a VH-k idejében éltek"
Türelem.
drukker 2022. 01. 23. 11:46
Előzmény: #57694  Törölt felhasználó
#57696

Van még egy terület, amiről nem beszéltünk.
A HADSEREG!
 Velejéig lerohadva láthatta a kormány, ha a frissen esküdt tett miniszterelnökünk fiát 30000 katonánál alkalmasabbnak találta, az angol elit katonai akadémiára. - A többit ennyire értékelte. Ez nekünk választóknak 40 Millió forintba került. Pedig a lopott pénzből tellett volna soron kívül, de legalább ezt is mi fizettük ki. A többi katona nyalja inkább addig a padlót a körletben.
Ha az ellenzék ezt a 30000 katonát  nem tudja maga mellé állítani, - ennek kidomborításával - akkor tényleg béna.  Gyerekek titeket semmibe vesznek!
Szerencsétlen itt maradt katonáknak - harci feladatként - maradt a nyugdíjasok igazgatása az oltópontokon.
Ingarian
Ingarian 2022. 01. 23. 11:18
Előzmény: #57694  Törölt felhasználó
#57695
Ebben egyetértünk.
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 11:11
Előzmény: #57692  Ingarian
#57694
Az oktatással kapcsolatban én is írtam,hogy ott nagyon gáz ami van.A focista ha jó az nyugaton is megbecsültebb mint egy pedagógus,és kétlem,hogy ez valaha is változna.
________
________ 2022. 01. 23. 11:07
Előzmény: #57681  Törölt felhasználó
#57693
Ruszkik valahova atomfegyvert telepítenek.
Valahova meg atomerőművet...
Ingarian
Ingarian 2022. 01. 23. 11:00
Előzmény: #57689  Törölt felhasználó
#57692
Miért mindig a legrosszabbhoz kell hasonlítani? Ezzel eteti a politikusmaffia az embereket, közben ők mindent zsebretesznek. Hol van ez rendben szerinted? Mi yachtozunk, dőzsölünk, de te örülj, hogy nem bombáznak???  Tudod, ha látnám a fejlődést, nem mondanék semmit, de az oktatás tényleg romokban, pedagóguscsaládból származom, van jópár pedagógus ismerősön is, nincs tanár, mert nálunk a focista jobban meg van becsülve. Vannak finn barátaim, hát ég és föld az ottani  oktatás. Lemaradtunk abban is, amiben valaha jók voltunk, de örüljünk, hogy nem bombáznak. Minőségi oktatás nélkül a nemzetnek nincs jövője!! 
Ingarian
Ingarian 2022. 01. 23. 10:45
Előzmény: #57689  Törölt felhasználó
#57691
Értem, de akkor mi bajod volt a szocializmussal? Akkor is politikai alapon ítéltek meg mindent és mindenkit! Magyarország nem érett meg a demokráciára, van egy olyan érzésem, hogy nem is fog. Nekünk ilyen önjelölt  hataloméhes zsebdiktátorok jutnak mindig, ezt kell elfogadni. Én próbálok vele nem  foglalkozni, de engem nem fűt az akolmeleg, viszont az igazságérzetem sajnos túlfejlett, nem tudok vele mit tenni. Ismerős az érzés amúgy , ugyanilyen voltam, mint ti, mindent megmagyaráztam, mindent szőnyeg alá söpörtem, de innen üzenem, van gyógyulás, ne adjátok fel. Lehet önállóan is gondolkodni, hogy ne az elvtársak mondjanak meg mindent.
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 10:39
Előzmény: #57687  Ingarian
#57689
Ez van,az ember a sorsát nem kerülheti el,de még mindig jobb helyzetben vagyunk mint azok akik a VH-k idejében éltek.Van amin lehet változtatni és van amin nem,aki ezt nem fogadja el,azt felőrli az időkereke,mert szélmalom harcot folytat.Tanulni mindenből lehet a jóból pont úgy mint a rosszból.
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 10:31
Előzmény: #57686  idegsüveges
#57688

Nem tudom mi az a fideszes influenszer,azt viszont tudom,hogy anyagiakban semmit sem kaptam a Fidesztől,kizárólag tőzsdei jövedelmem van,és azoknak sincsen semmi köze magyar tözsdei cégekhez :)
Amit írok az a saját véleményem teljes egészében.
Ingarian
Ingarian 2022. 01. 23. 10:18
Előzmény: #57684  Törölt felhasználó
#57687
Jól teszed, de nem kell ahhoz egyetem, hogy az embernek feltűnjön a semmiből jövő és hirtelen meggazdagodás. Én a cégemet még Gyurcsány alatt építettem fel, tulajdonképpen már alatta kezdtem, mindig jobboldalinak számítottam, ezért soha nem volt hátszelem. Tulajdonképpen most kellene kihasználni a jobboldali kormány szelét, de én nem ilyen lovat akartam, hogy tulajdonképpen minden olyan elvem és értékem, ami a jobboldaliságomhoz kapcsolódik, meg legyen gyalázva. Egyedül a kettős állampolgárság, meg a családtámogatás egy része, amit helyeselni tudok, de előbbivel is csúnyán visszaéltek, ezzel is éket vertek magyar és magyar közé. Háborús állapotok vannak, gyűlölik egymást az emberek, én biztos vagyok benne, hogy nem csak Orbán hibája, de az biztos, hogy miniszterelnökként neki nem így kellene viselkednie, hogy a nemzet másik felét kitaszítja a magyarságból és páriává teszi. Nem egyszer megkaptam, hogy költözzek el úgynevezett jobboldaliaktól. Ez már egy szekta, nem is oldal. Nem jobb, mint a Gyurcsány szekta.
idegsüveges 2022. 01. 23. 09:50
Előzmény: #57684  Törölt felhasználó
#57686
Ha fideszes “influenszer” vagy, már pedig úgy tűnsz, akkor tekintsünk el attól, hogy éppen ezért nem kapsz most pénzt! :)
idegsüveges 2022. 01. 23. 09:48
Előzmény: #57676  Törölt felhasználó
#57685
Kikérte. Azután megnézte, hogy éri meg jobban neki, meg a haveroknak és aszerint döntött. Lásd az MTA kutatóintézetek ügye.
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 09:48
Előzmény: #57682  Ingarian
#57684
Na ez is mekkora demagógia a részedről,hogy ML gázszerelő és ezért csak olyan dolgokkal foglalkozhat az üzleti életben ami ahhoz kapcsolódik.Egy jó üzletember pont attól jó,hogy megtalálja a megfelelő szakértelemmel rendelkező embereket és a szakmai munkát rájuk bízza.És természetesen önszántanból és ingyen írok a fórumba,ha ez megnyugtat,erre becsület szavam adom.A tudásom alapján,nem egy fórumon írogatnék,ha ez lenne a munkám.Ide egy sima főiskolás vagy egyetemista is simán elég lenne.Egyébként anyagilag nem,hogy nem nyereséges hanem inkább veszteséges számomra a fórumozás,mivel a munkámtól veszem el az időt,így valószínűleg tartaléklángra állítom magam a jövő héttől,mert elég szép mozgások annak a tőzsdén,és azzal kellene inkább foglalkoznom.
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 09:38
Előzmény: #57678  drukker
#57683
Te akarod azt bebizonyítani a társaiddal együtt,hogy Orbán mindenről,úgy dönt,hogy előtte nem kéri ki a szakértők véleményét.
Ingarian
Ingarian 2022. 01. 23. 09:37
Előzmény: #57677  Törölt felhasználó
#57682
Csak érdekességképpen megjegyzem, hogy szinte az összes bedolgozó céget Lőrinc megvette. Még ehhez is ért. Végül is a gáz meg a hasadóanyagok rokon cucc.  Annyira gyanús ez nekem, hogy mindenre van valami jónak tűnő, persze röhejes válaszod, én biztos vagyok benne, hogy nem önszántadból csinálod, legalábbis nem ingyen.
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 09:29
Előzmény: #57677  Törölt felhasználó
#57681
Ez is hazugság. Más országok bizony, hogy nem titkoljak, egyébként, ha csak a pü-i részét akarnak titkolni, akkor azt külön szerződésben szoktak.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek