Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
user01
user01 2021. 06. 23. 07:10
Előzmény: #42989  Peterbond
#43000
Egy hithű keresztény építene keresztények pénzén a keresztényüldöző kínai kommunista állampártnak egyetemet? Amely nyíltan vállalja a keresztényüldöző kommunista állampárt eszméinek hirdetését?
krida
krida 2021. 06. 23. 07:02
Előzmény: #42990  Törölt felhasználó
#42999
" Isten nevében követték el a legszörnyűbb bűnöket a földön"
- igazad van, Jézust is Isten nevében ölték meg, beteljesítve ezzel próféciákat.
De! Van remény! Saulus is "pusztította az egyházat" Isten nevében, de amikor találkozott Jézussal, rádöbbent, hogy ő nem üldözni akarta Őt, hanem épp fordítva, Neki élni! Átadta életét, és onnantól kezdve dehogy üldözött bárkit is, hirdette a szeretetet (ezért ő lett az üldözött), és felrázta a Római Birodalmat az evangélium erejével.
"a hited csak Rád tartozik"
- olvasd el az Újszövetséget, akik találkoztak Jézussal, olyan hatással volt ez a találkozás, hogy utána nem tudtak lakatot tenni a szájukra! Ma is ez a helyzet! 🙂
krida
krida 2021. 06. 23. 06:56
Előzmény: #42989  Peterbond
#42998
"Szerintem messze közelebb állok a világnézetemmel a Jézusi féle szeretethez"
- akkor te is elfogadod Őt. Aki közel áll Hozzá, átadja életét Neki.
user01
user01 2021. 06. 23. 06:13
Előzmény: #42988  krida
#42997
Na, most már te is kezdesz rádöbbenni, hogy a fidesiszta bűnszervezet csak egy magát kereszténynek beállító szekta?
Álkeresztények.
user01
user01 2021. 06. 23. 06:09
Előzmény: #42983  krida
#42996
Óvatosan a hitoktatókkal, lásd a lebukott fidesiszta pedofil.
user01
user01 2021. 06. 23. 06:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#42995
Őszinte részvétem a családnak! 
Üzenem nekik: kitartás! 
 
Valami jósnő áldozata lettél? Nem volt semmi se gyanús, hogy átvernek? Jobban oda kellene figyelned. 
peter_s 2021. 06. 23. 05:56
Előzmény: #42988  krida
#42994
Krida! Nem fogadtad meg a tanácsomat. Hitéleti kérdésekben nem érdemes vitába szállni ateistákkal, agnosztikusokkal, és főleg a politikai szekértáborok képviselőivel nem mert értelmetlen személyeskedéshez, kötekedéshez vezet. A gyöngyöket nem szórjuk disznók elé, ahogy Máté 7:6 is tanítja. Láthatod mi a következménye. A múltkor is belefutottál ebbe.
Törölt felhasználó 2021. 06. 23. 04:42
Előzmény: #42983  krida
#42993

"Az ima nem vicc, komoly dolog. Hatalmas erő van benne (persze ha pl. Buddhához imádkozol, semmi se fog történni)."
.
ÉS a tudatlanságot is megbocsátja?
Buddha nem Isten volt, hozzá nem kell imádkozni.
"Boldogok a lelki szegények: mert övék a mennyeknek országa."
Törölt felhasználó 2021. 06. 22. 23:23
Előzmény: #42991  Peterbond
#42992
Gondoltam.
Peterbond 2021. 06. 22. 23:23
Előzmény: #42989  Peterbond
#42991
A farizeust a melldongeto keresztenyekre ertettem.
Törölt felhasználó 2021. 06. 22. 22:58
Előzmény: #42988  krida
#42990
Hagyd már abba ezt az értelmetlen süketelést, hogy "beállsz Isten háta mögé" és onnan osztod a "bölcsességet", mint az egyedüli aki "hívőként" az "isteni igazság", "szeretet" tökéletes ismerője és megtestesítője. Nem lesz attól igazad, mert úgy gondolod "Te a jó csapathoz tartozol". Isten nevében követték el a legszörnyűbb bűnöket a földön, kezdjem el sorolni, hogy az emberi butaság és Isten nevének felhasználása, vagy a vakhit a történelemben mekkora pusztításokat okozott ? A hited csak Rád tartozik és az ahogyan prédikálod és kinyilatkoztatod azt egyáltalán nem méltó a "krisztusi szeretethez", mert ha az így lenne akkor más lenne a hozzáállásod azokhoz akik más nézeteket vallanak. Lenne benned valamennyi részvét !
"Hamisított országlásokban Isten is kard is vereség 
Hol van a hegy és hová hordjam 
Ki mondja: kell még! Vagy: elég! 
Magam vagyok a kard az Isten 
Giordano Bruno és a máglya 
A világ alatt gyújt mind tüzet aki a szikrát megtalálja !"
Peterbond 2021. 06. 22. 22:25
Előzmény: #42988  krida
#42989
Én nem utasítok el semmilyen szeretettet. Szerintem messze közelebb állok a világnézetemmel a Jézusi féle szeretethez mint a legtöbb magát hithű kereszténynek gondoló aki elvből elutasít és gyűlöl mindenkit aki nem az ő igényeinek megfelelő ( legyen,. muzulmán, fekete, meleg vagy neadj isten nem Fidesz szimpatizáns, ez utóbbi a legnagyobb bűn mindközül ).
.
Persze hála az égnek vannak sokan értelmes keresztények is. csak pont ők azok akik általába nem hivatkoznak a kereszténységre melldöngetve. Róluk Jézus már 2 ezer éve beszélt, akkor Faruizeusoknak hívták őket.
krida
krida 2021. 06. 22. 22:05
Előzmény: #42984  Peterbond
#42988
Mindez csak emberi okoskodás amit mondasz. Ezzel szemben az igazság, hogy Isten a szeretet: "Mert úgy szerette Isten a világot, hogy az Ö egyszülött Fiát adta, hogy AKI hisz Őbenne, el ne veszzen, hanem örök élete legyen."
Aki tényleg hisz a szeretetben, s találkozik Krisztussal, s rádöbben: Ő mindent odaadott, az életét letette értünk, az azonnal reagál: szeretetre szeretettel, s onnantól kezdve Annak él, aki odaadta magát érte.
Aki pedig elutasítja a szeretetet (s marad a saját "bölcselkedésénél" továbbra is, az magára vessen).
________
________ 2021. 06. 22. 21:59
Előzmény: #42984  Peterbond
#42987
Pokolba ne kerüljek, mert ott lesz O1G is
Ellopja még a jövőmet is 
gazmber 2021. 06. 22. 21:54
Előzmény: #42975  sanka
#42986
Majd 2 szögletrúgás között kiugrik vmelyik belött sêrójú csodacsatár és helyrerakja a mamikák combnyaktörését is...fö a sokoldalúság...'oszt jónapot'
Peterbond 2021. 06. 22. 21:35
Előzmény: #42984  Peterbond
#42985
"95%-a is"
Peterbond 2021. 06. 22. 21:35
Előzmény: #42983  krida
#42984
"Az ima nem vicc, komoly dolog. Hatalmas erő van benne (persze ha pl. Buddhához imádkozol, semmi se fog történni). Mi imádkoztunk a járvány alatt, de elsősorban, hogy az emberek térjenek meg (így értetek is imádkoztunk). Mert mit ér az ember az egészséggel, ha közben meg rohan a kárhozat felé?"
.
Akkor szerinted a jelenleg 4-5 milliárd nem keresztény ember mind a pokolban fogja végezni? Ahogy az eddig élt emberek 955-is akik sohase találkoztak a kereszténységgel? Mivel A világon úgy 1-2 ezer évvel korábban civilizációk voltak mint hogy az elő Bibliai részek megíródtak volna és 1-2 ezer évig az is csak a Zsidókhoz szólt. Utána további 1500 évig szinte csak európaiakhoz ( ott is csak fokozatosan ). szóval ezek az emberek akik pl Ázsiában születtek éltek és haltak meg Mind a pokolra jutottak mivel esélyük se volt megismerni az egy igaz vallást?
.
Hát mit ne mondjak a Pokol baromira tele lesz a Menny meg elég szellős hozzá képest.
krida
krida 2021. 06. 22. 21:29
Előzmény: #42974  sanka
#42983
Az ima nem vicc, komoly dolog. Hatalmas erő van benne (persze ha pl. Buddhához imádkozol, semmi se fog történni). Mi imádkoztunk a járvány alatt, de elsősorban, hogy az emberek térjenek meg (így értetek is imádkoztunk). Mert mit ér az ember az egészséggel, ha közben meg rohan a kárhozat felé? Másodsorban pedig imádkoztunk a járványhelyzetért, és láss csodát: az Úr megőrizte a gyülekezetünket (sőt összes gyülekezetünket), nem történt tragédia. Bár mindenki imádkozna!
Peterbond 2021. 06. 22. 21:24
Előzmény: #42981  Peterbond
#42982
1. -es ponthoz még pont tegnapról beszéltük. Kórházakra 120 milliárdot költött az állam 2010 óta. Fele EU pénz volt. Foci stadionra Puskás nlkül 120 milliárd plusz egyéb dolgokra ( pl Fűthető gyakorlópályákhoz kazán 3,1 milliárdért Felcsútra! ) és Működésre TAO-n keresztül csak a foci 320 milliárdot kapott 10 év alatt. Ez foci nyelven Foci - kórházak 4-1 úgy hogy két gólt elvettek Puskástól les miatt.
Peterbond 2021. 06. 22. 21:22
Előzmény: törölt hozzászólás
#42981
"A kommentedből csak a focistadionos részre reagálok:
Na elmentek ti a 'csába! Teleszórjátok a fórumokat a hazug vádjaitokkal arénákról, meg túlfizetett magyar focistákról, utána meg mentek a Puskás arénába csápolni a botrányosan gyönge válogatottunknak."
Én részemről:
.
1. az a tény hogy túláraztak tucatnyi stadiont tény marad ha drukkolok a magyar válogatotnak ha nem? 120 milliárdért épült Stadion 2010 óta ( csak foci stadion Puskás nélkül NB1 és NB2-es klubboknak). Az elején még csak csak árban ( pl 13 milliárdért 22 ezres Fradi stadion ), aztán a lopás felértékelődött a foci pedig már másodlagos volt. Így Szombathelyre 15 milliárdért már csak 8600-as stadiont sikerült építeni. Szegedre 6000-est 12 milliárdért. Anno 5 éve egy 4-szer nagyobb aréna belefért ebbe a keretbe. De biztos az infláció volt.
.
2. A Puskást fel kellett újítani és ez igenis az állam dolga volt ( a többi stadion kevésbé de ezt most hagyjuk ). Itt se ez a gond hanem hogy 100 milliárdért terveztek egy 20 sportág számára használható stadiont futópályával a tetején a tömegsportnak. Helyette lett "csak" focistadion 190 milliárdért. Drágábban mint a Wembley amit még az angolok is sokkaltak pedig az behúzható tetejű és Angliában épült nem Keleteurópában.
.
3. Én akkor is drukkolok a magyar válogatotnak ha közbe a Fidesz a focin keresztül lopja ki az állam pénzét 100 milliárdos mértékben. Én akkor is drukkoltam a Fradinak is amikor Még az Újpestnek építettet Barbi Stadiont Orbán apánk. Én nem attól drukkolok egy csapatnak vagy a válogatotnak hogy épp melyik párt mit mond róla. És attól még hogy szeretem a focit a lopást nem fogom szeretni akkor se ha a focin keresztül csinálják.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek