Én nem láttam olyan elemzést, ami ne lett volna tele óriási szórású becslésekkel (azaz valaminek a költsége 1-20 között lehet). A pro érvelők mindenből a toleranciasáv alját vették, a kontra érvelők meg a tetejét, egyik esetben sem érezték szükségesnek, hogy megindokolják: miért pont azt. stb.
Ezen túl mindkét csoport hajlamos volt csúsztatásokra (legkirívóbb a választójog, amit még itt a topicban is felvetett valaki).
Ezen túl mindkét csoport hajlamos volt csúsztatásokra (legkirívóbb a választójog, amit még itt a topicban is felvetett valaki).
Orbán: pénzügyi válságra radikális adócsökkentés a válasz - egy meglehetősen ellentmondásos interjú
Ugrás a cikkhezA 2006-os választások megnyerése után 2007-re ígéri a radikális adólépéseket a politikus, melyek saját bevallása szerint is az elkövetkezendő 1-2 évben átmenetileg megnövelhetik az államháztartási hiányt, mielőtt elkezdik éreztetni pozitív hatásaikat. Csakhogy a konvergencia-folyama t alapján épp a 2007-es és 2008-as esztendők a kulcsfontosságúak a maastrichti kritériumok közül a számunkra várhatóan legnehezebbnek bizonyuló költségvetési feltétel teljesítésére. A pártvezető egy meglepő kijelentetést is tett az államháztartási hiány finanszírozása és a lakossági betétek összefüggéséről.
a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=55129