Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 06. 25. 08:57

Norbi Update Nyrt.  

Itt a BÉT megmentője... :)

link



(Vagy ez már tényleg a vég...?)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exmnbs1 2014. 09. 10. 11:13
Előzmény: #814  siemens
#820
indexben is
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 09. 10. 11:00
Előzmény: #810  Civinjanos
#819
Egyébként is,már régen el akarják hagyni az országot,de mondjon nekem valaki egy vállalkozást állami berkeken kívül,ami nem lett tönkretéve az elmúlt 4,5 évben!?
Janku 2014. 09. 10. 10:56
Előzmény: #814  siemens
#818
Mar reg nem ebben a hazban laknak, ez egy regebbi hazuk.
watson
watson 2014. 09. 10. 10:52
Előzmény: #814  siemens
#817
ezek szerint valós az infó, de ez a hirdetmény nem létezik, hiszen nincs még közzé téve... az ajánlattételi idő más lesz ha aktiválják (vannak rá törvényi előírások)
watson
watson 2014. 09. 10. 10:50
Előzmény: #798  exmnbs1
#816
Árverés "szept 11-től nov 10-ig"
Ezt szept 10-én még nem szokás közzé tenni, de nincs is fenn még a kamara oldalán.

Nekem egy kicsit kamunak tűnik ez az info...

Ha nem cáfolják akkor az gáz.
Törölt felhasználó 2014. 09. 10. 10:47
Előzmény: #812  exmnbs1
#815
Ott a pont. :)
Még jó, hogy nem teniszezünk, mint Agassi. :)
Szép napot exmnbs.
siemens 2014. 09. 10. 10:41
Előzmény: #797  Törölt felhasználó
#814
link

Szabolcs gratula!
exmnbs1 2014. 09. 10. 10:39
Előzmény: #810  Civinjanos
#813
Agassi egy olyan országban él ahol van magáncsőd
exmnbs1 2014. 09. 10. 10:38
Előzmény: #811  Törölt felhasználó
#812
figyelj oda amit írok
a cég a Graphisoft Parkban székel
Törölt felhasználó 2014. 09. 10. 10:27
Előzmény: #810  Civinjanos
#811
Civin Úr,
az Ön frappáns hozzászólásai miatt már megérdi olvasni a fórumot.

Exmnbs,
elbeszéltünk egymás mellett. A cég nincs fent a NAV listán, de a végrehajtó a bank nevében jött és vitte a pecót.
Amúgy vicc, hogy Nyrt hogy lehet olyan cimre bejelentve, amit bank lefoglalt.
Lehet, hogy innentől fantomcég, hiszen a címen már az MKB lelhető fel? :D

(Hozzászólásom puszta magánvélemény.)

Üdv,
Civinjanos 2014. 09. 10. 10:23
Előzmény: #805  exmnbs1
#810
Ex,

a "nullán vagyok" és az "adósságaim vannak között" nota bene a "végrehajtó ügyködik a házamban" között azért van differencia. Az én olvasatomban a probléma ismét csak nem a végrehajtás, hanem egy, a befektetőket nagyban motiváló info eltitkolása.

Ez egy olyan fokú amatőrizmus, amit nem feltételeztem a BC-ról.

Nem vették ki az osztalékot – állítják. Agassinak talán utaltak át előleget; ez valószínű. Nyilván azért nem vették ki az osztalékot, és nem fizettek Norbinak 2013-re és 2014-re jogdíjat, hogy Agassinak előleget tudjanak fizetni. A házra, az MKB-ra már nem telt. Immár érthetőbb, hogy miért merült fel a Zsiguli, hogy azzal megy a repülőtérre Norbi Andréért…

Ez a disztribúció az utolsó szalmaszál lehet… Most már szorítok, hogy sikerüljön. Két állítás igaza bizonyosodna be számomra, immár sokadszor.

Az egyik, amit drága apám mondott, Isten nyugosztalja: Ez az ország a hülyék és a házmesterek országa…

A másikat nap, mint nap hallhatjuk: Magyarország a következmények nélküli ország…

Igen kíváncsi vagyok, hogy Agassinak van-e itthon (magyarországi) ügyvédje. Gondolom van. Ő vajon mit kezd ezzel a végrehajtással, ezzel az árveréssel?

Őszinte híved
exmnbs1 2014. 09. 10. 10:14
Előzmény: #808  Törölt felhasználó
#809
amit lízingeltek?

a házat az MKB
én az nyrt-ről írtam
Törölt felhasználó 2014. 09. 10. 10:10
Előzmény: #807  exmnbs1
#808
Nem is a NAV árverezi, hanem az MKB. Simán lehet más a háttérben. Tényleg akkor ezért kellett eladniuk az RS6ost.
exmnbs1 2014. 09. 10. 10:07
Előzmény: #806  Törölt felhasználó
#807
a cég viszont nem szerepel a Nav eheti listáján
Törölt felhasználó 2014. 09. 10. 10:05
Előzmény: #805  exmnbs1
#806
Ez egyre érdekesebb lesz. :D
Komolyan lassan popcorn kell ehhez a fórumhoz, úgy össze lett szedve minden infó.

Végrehajtás miatt eladó ház ála MKB, meg nem valósult apport stb stb.

Bár egy-két milliárddal úgy lelépnék én is innen, hogy vissza se néznék. :D

Szegény Agassi meg pisloghat, mint hal a szatyorban. :D
exmnbs1 2014. 09. 10. 10:00
Előzmény: #803  Civinjanos
#805
"Arcunkkal, nevünkkel állunk a nyilvánosság elé, mindenünket beletesszük ebbe a cégbe, a feleségemmel nullán vagyunk", mondta Schóbert Norbert."

ebbe beleértheted

Civinjanos 2014. 09. 10. 09:58
Előzmény: #797  Törölt felhasználó
#804
Tisztelt Mindenki,

a Berek utca 1-re vonatkozó információ kapcsán meg kell jegyeznem, hogy hihetetlen, hogy a felvehető 47 milliós osztalék (lásd a kibocsátási tájékoztatót) a Schóbert házáspár számára nem volt elegendő arra, hogy ettől a végrehajtástól megszabaduljon. Bár írják, hogy az osztalékot „még” nem vették fel. Ennek a Berek utca 1.-ről jött információnak alapján arra kell gondolnom, hogy ez az osztalékalap kamu.
Félek, hogy az igazság az, hogy az osztalék alapja hamis, azaz a kiadott 2013-as mérleg is egy „fraudulency”, mivel minden amellett szól, hogy egy végrehajtás esetén Norbi és Réka a meglévő osztalékot kiveszik és kifizetik a tartozásukat.
Ha ezzel ellentétes értelmű információt kapunk, már pedig kaptunk, akkor a Schóbert házaspár nagy valószínűséggel egy hamis kibocsátási tájékoztatót írt alá.

Csekély kétséggel írom le, hogy A KIBOCSÁTÁS OKA A VÉGREHAJTÁS (ÉS MÁS SÜRGŐS ADÓSSÁGOK IS LEHETNEK) és már érthető a sietség is – Török Bálint jelentette ki – és már akkor sem értettem a dolgot – hogy egész egyszerűen nem volt idő az apport befogadására… Uram Atyám, csak nem hazudott a Norbi Török úrnak? Jézusom, csak nem Török úr hazudott nekünk az Aquincum Szállóban? Mi folyik itt…?

Kicsit sok itt a megmagyarázandó.

Igen kíváncsi vagyok, hogy ez az okfejtés miképpen cáfoltatik majd a Schóbert házaspár és a Buda Cash munkatársai által?

Őszinte hívük
Civinjanos 2014. 09. 10. 09:46
Előzmény: #800  ________
#803
Úgy vélem, hogy szintén fontos információnak kell lennie egy ilyen tranzakció esetén, hogy a Schóbert házaspár "out of cash". Erről nem volt szó!
Miből fizetik ki André Agassi tiszteletdíját, ha nem sikeres a kibocsátás? Tud-e erről a kockázatról maga André Agassi?

Ami lentebb olvasható, azt írom a 623. sorszámú hozzászólásomban.
Tisztelettel érdeklődöm, hogy a disztribúcióban résztvevő értékpapírcégeknek van-e esetleg ezzel kapcsolatban véleménye?

Tisztelt Olvasóm,

tájékoztatom arról, hogy én Civin János, (aki) a magyar tőkepiac egyik szereplője (voltam) lehetőséget biztosítok arra, hogy alaposan meggondolhassa, hogy jegyez-e pl.: a Random Capital Zrt ügyfeleként Norbi Update1 részvényt.

Felhívom a figyelmét, hogy a brókercégek pl.: a Random Capital szerepvállalása nem felelős pénzpiaci szolgáltatás, sőt felelőtlen ebben az értékesítési folyamatban. Fontosnak tartom kijelenteni, hogy az ilyen cégeket - mint pl.: a Random Capital -, szakemberek vezetik és mint ilyenek ezek a szakemberek, ha valóban szakemberek, akkor tisztában vannak azzal, hogy bár az MNB az értékesítésre áment mondott, de a Norbi részvények a meghirdetett árfolyamon történő megvásárlásának kifejezetten nagy a kockázata.

A KIFEJEZETTEN NAGY KOCKÁZATOT AZ JELENTI, HOGY

- a cég tulajdonosai Norbi és Réka adnak el részvényeket, úgy, hogy a befolyó ellenérték nem a céget illeti majd meg (azaz nem a részvényt vásárló érdeke), továbbá

- Norbi és Réka jelentik a közgyűlési többséget, az IT-t és a menedzsmentet is (a befektetői, kisrészvényesi kontrollt kizárták), és

- olyan jogdíjak alapján beszedett jutalékok jelentik a cég árbevételét, amely jogok nem a cég, hanem Norbi és Réka tulajdonában vannak.

TEKINTETTEL ARRA, HOGY EZEN KOCKÁZAT KIZÁRÁSÁRA SEMMIFÉLE GARANCIÁT NEM ADTAK, NORBI ÉS RÉKA MEGTEHETI, HOGY

- a teljes befolyt összeget a magáncéljaikra fordítják (ugyanis semmiféle garancia arra nincs, hogy a befolyt összeget visszaforgatják a cégbe),

- mindeközben a saját részvényeiket a tőzsdén eladják, így az árfolyamot eképpen is letörik,

- ezt követően a jogaikat más cégnek adják át és a befektetők egy kiüresített, semmiféle joggal (árbevétellel) nem rendelkező cég tulajdonosaivá válnak (ugyanis csak egy ismeretlen tartalmú szerződés szabályozza a joghasználatot),

- közel 3 milliárd forinttal távoznak, semmibe véve a befektetőik érdekeit.

Az erre vonatkozó információkat pl.: a Random Capital Zrt honlapjáról tölthetik le.

Amennyiben az itt írtakkal kapcsolatba kérdés merül fel Önben, előbb ALAPOSAN GONDOLJA MEG, elfogadható-e az az állítás, hogy a fentebb írt kockázatoknál fogva ez a részvény túlárazott és HIBÁS TERMÉK; majd ha erre kérdésre vonatkozóan nem alakul ki végleges álláspontja, küldjön emailt (janos@civin.hu), de felteheti a kérdéseit itt, a Portfólió fórumán is.

Határozottan felhívom a figyelmet arra, hogy egy ilyen értékesítésben való részvételt ezen sorok olvasójának őszinte híve mindaddig felelőtlen (tehát nem felelős) pénzpiaci szolgáltatásnak tekinti, amíg az értékesítés ezen feltételekkel történik, mindannak dacára, hogy hiszi, hogy Norbi és Réka nem „A FOGJUK A PÉNZT ÉS FUTUNK” fentebb írt változatát követik el, de SEMMI ÉS SENKI SEM GARANTÁLJA, HOGY NEM TESZIK MEG.
exmnbs1 2014. 09. 10. 09:39
Előzmény: #799  totoro
#802
a cég a Graphisoft Parkban található címen székel
ez is azon az emeleten van:
link
gummymaci 2014. 09. 10. 09:33
Előzmény: #800  ________
#801
Szerintem aki venni mer,annak nem számít majd az árfolyam!
Sikk ezt a rv.-t megvenni.
De igazad lehet!

Topik gazda

wannabe
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek