Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_pampa_ 2016. 02. 24. 07:42
Előzmény: #2939  _pampa_
#2940
beszédes....

"eddig is számos kivételt élvezett az uniós kötelezettségek alól"

minket pedig minden "piszlicsáré" ügy miatt büntetnek....

Addig kell kilépni még megtehetjük!

"Nem világos, hogy mit nyerne az Egyesült Királyság az EU-ból való kilépéssel: az ország eddig is számos kivételt élvezett az uniós kötelezettségek alól, tovább az EU-tagsággal járó előnyök nagy részét is élvezheti - beleértve az uniós piachoz való korlátlan hozzáférést, a saját deviza megtartását vagy a saját szabályok szerint működő pénzügyi szolgáltatói ágazatát -, mindezt a GDP-jének körülbelül 1 százalékát kitevő költségért cserébe. Eközben egyre komolyabb figyelmeztetések érkeznek amiatt, hogy az Egyesült Királyság hatalmas árat fizethet - legalábbis gazdasági értelemben - ezért a hazárdjátékért, amit a politikusok indítottak."
_pampa_ 2016. 02. 22. 17:16
Előzmény: #2938  _pampa_
#2939
Az iszlám nem része!

"Matteo Renzi szerint Európát csak az mentheti meg, ha visszatalál az európai szellemiséghez, máskülönben „Európának vége van”.
_pampa_ 2016. 02. 22. 11:47
Előzmény: #2937  pitcairn2
#2938
a sír-nevet rendszerből a britek csak az együtt nevetünk részt szeretnék.....

"hogy korlátozás nélkül férjenek hozzá az 500 milliós európai piachoz"

természetesen az EU más tagállamaiból érkező munkavállalók pedig cserébe korlátozást fognak kapni....

"Kedden egy másik levelet is nyilvánosságra hoznak. Ebben a londoni értéktőzsde száz vezető cége közül 50-nek az igazgatója kéri az emberektől, hogy a maradás mellett szavazzanak.

A vállalkozásoknak szükségük van arra, hogy korlátozás nélkül férjenek hozzá az 500 milliós európai piachoz. Csak így folytatódhat a gazdasági növekedés, nőhet a befektetések és az új munkahelyek száma. Hiszünk benne, hogy Nagy- Britannia erősebb lesz, ha marad az Európai Unióban.
- írják a levélben a cégvezetők."
pitcairn2 2016. 02. 22. 09:48
Előzmény: #2936  Törölt felhasználó
#2937
a globális ambíciókkal rendelkező "háttérhatalom" olyan mesterien manipulálja - mi több a saját céljára használja - még az "ellenzékét" is, hogy jóformán esélye sincs annak az ellenállásra...

kb. olyan ez mint a gépfegyver és a kőbalta harca...

teljesen egyértelmű, hogy melyik fog nyerni...
Törölt felhasználó 2016. 02. 22. 09:44
Előzmény: #2930  Oszo
#2936
Tegnap este, azaz vasárnap beültem a családommal a mekdonáldszba, csak azért, hogy a kisfiam játszasson egy kicsit! A feleségem és a gyerek hátramentek a játszóházhoz míg én sorban álltam! Megláttam két barna szakállas arabot akik telefonnal a kezükben ültek egymás mellett és teát iszogattak, majd felálltak és hátra mentek a játszóház felé és ott ültek le a gyerekek közelében! Esküszöm neked a víz kivert és a vér meghűlt bennem! Azonnal szóltam a pénztárosnak, hogy vasárnap este van a játszóház tele gyerekekkel, ne engdjenek a közeülkbe arabokat!!!!! Halálosan komolyan gondoltam, és valóban pánikba estem! Hátra siettem és azt figyeltem, hogy mi van a kabátjuk alatt, se táska semmi nem volt náluk! csak ültek és nézelődtek! Szóval én ilyesmitől nem akarok rettegni abban a közösségi térben amiben élek vagy előfordulok!
pitcairn2 2016. 02. 22. 09:31
Előzmény: #2928  _pampa_
#2935
huszadrangú show-műsor ez:)
pitcairn2 2016. 02. 22. 09:30
Előzmény: #2931  _pampa_
#2934
a "brit módosítás" kapcsán nekem csak annyi ugrik be, hogy kb. még szorosabban össze fogják boronálni az EU-t az angolszász világgal, majd ennek mintájára Latin Amerikával és Afrikával

kb. így fog felépülni a jövő globális világállama

EU = az anglo-amerikai dominancia mellett működő világállam magterülete
Törölt felhasználó 2016. 02. 22. 09:29
Előzmény: #2930  Oszo
#2933
Én erről a temészetes felállásról beszélek!

Körülöttem ezrével élnek emerek ebben a természetes felállásban!!

Európai család: egy nő, egy férfi házasságban, és körülöttük gyerek, vagy gyerekek, mindez hívő, vagy nem hívő, de keresztény szellemiségben ,felfogásban! Tehát nem buzik, nem leszbikusok, nem muszlim cigányok kezükben koránnal fejükben, szívükben a sáriával és gyilkos gondolatokkal, nök elleni megvetéssel!
Törölt felhasználó 2016. 02. 22. 09:26
Előzmény: #2929  Oszo
#2932
ÉN arról az Európáról beszélek , amelyikben élek itt most Magyarországról! Te pedig menekülj hanyatt homlok oda ahol élni szeretnél, és ne nézz hátra, ne törődj azzal amit magad mögött hagysz!!!!!!!
_pampa_ 2016. 02. 22. 08:29
Előzmény: #2929  Oszo
#2931
Mi volt a csatlakozás előtti "propaganda"?

A csatlakozás után megszűnnek a határok,mindenki szabadon dönthet arról hol szeretne élni.Kiegyenlítődnek a jövedelmi viszonyok....azonos munkáért azonos bért...munkaerő szabad áramlása...

Nem így lett, így a fiatalok elébe mennek az európai fizetéseknek.

És már el is kezdődött ennek a megakadályozása! Lásd brit módosítás,osztrák próbálkozás.

Elismerik a politikusok,hogy kétsebességű EU kell!

Szeretnék élvezni a keleti nyitás előnyét, de nem kérnek a hátrányából!

És most már ki is mondják!
Nyíltan bele a kamerába!

Megtehetik,hiszen a keleti rész vezetői annyira félnek attól,hogy rájuk kenjék:

ők robbantották szét a közösséget....

így elfogadnak, aláírnak mindent ami még valamilyen mértékig vállalható.

szvsz
Oszo 2016. 02. 22. 08:25
Előzmény: #2926  Törölt felhasználó
#2930
"Körülöttem ezrével élnek emerek abban a természetes felállásban, amit itt vázoltam neked!..."
És ez a szám mennyivel csökkenne, ha menedéket adnánk -mondjuk 100 000 menekültnek?
Oszo 2016. 02. 22. 08:16
Előzmény: #2924  Törölt felhasználó
#2929
Melyik Európáról beszélsz? Arról, amelyikből hanyatt homlok menekül minden épkézláb fiatal, vagy arról amelyikbe...?
_pampa_ 2016. 02. 22. 07:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#2928
Egyszer csak leesik mindenki szeméről az a bizonyos torzítós szemüveg és ráébred a valóságra....

"Jean-Marc Ayrault francia külügyminiszter egy vasárnapi interjúban úgy vélte, hogy a brüsszeli EU-csúcson a Nagy-Britanniával elért reformegyezség után „mindenkinek el kell fogadnia egy differenciált (azaz a többsebességes) Európát”."
andare 2016. 02. 21. 15:43
Törölt hozzászólás
#2927
Törölt felhasználó 2016. 02. 21. 15:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#2926
kb. annyira vagy félrecsúszva ebben a témában is, mint Elliottban!!!! ;)

Körülöttem ezrével élnek emerek abban a természetes felállásban, amit itt vázoltam neked! Az én anyám és apám is ilyen környezetben élt és az ő családjaikat is ilyen módon élő magyar családok vették körül!

Nem tudom te honnan jöttél!!!! Én mindig is itt éltem!!!

andare 2016. 02. 21. 15:31
Törölt hozzászólás
#2925
Törölt felhasználó 2016. 02. 21. 15:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#2924
Tehát, hogy még jobban értsd!
Európai család: egy nő, egy férfi házasságban, és körülöttük gyerek, vagy gyerekek, mindez hívő, vagy nem hívő, de keresztény szellemiségben felfogásban! Tehát nem buzik, nem leszbikusok, nem muszlim cigányok kezükben koránnal fejükben, szívükben a sáriával és gyilkos gondolatokkal, nök elleni megvetéssel!

Remélem világos voltam! És javaslom ezt mindenki memorizálja!
Törölt felhasználó 2016. 02. 21. 15:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#2923
Csak és kizárólag keresztény alapokon tudom elképzelni Európóát, tehát engem innentől nem érdekel, hogy a ttip alapján hogyan akarják felszámolni a keresztény gyökerű európát, a család fogalmát hogyan korcsosítják el!!!!! Remélem fogod amit mondok!!!! Ide arab cigány koránnal a kezében ne tegye be a lábát! Köszönöm!!!
andare 2016. 02. 21. 15:20
Törölt hozzászólás
#2922
Törölt felhasználó 2016. 02. 21. 15:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#2921
"cigány ahová egyszer a lábát beteszi ott..."

gondold el milyen frankó lesz, ha jön még hozzájuk pár ezer sivatagi barna... szóval ne akard, hogy a libsik szervezzék az életünket!

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek