Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 03. 03. 08:48
Előzmény: #14113  Törölt felhasználó
#14120
Malev, nem válaszoltál. Kérdéseim:
- Egy kérdés lehet-e érv egy szövegben?
- Mikor írtam itt valótlan állítást? Ugyanis lenti szövegedben ezt sejtetted ("ez sem igaz").
Törölt felhasználó 2009. 03. 03. 08:11
Előzmény: #14118  exley
#14119
Kedves exley ! Én csak penznyelo személyeskedő írásaiból szemezgettem. Azért tettem idézőjelbe a beírást. Legközelebb a "nick" neveket nem másolom.
Egyébként az oroszoktól is lehetne pénzt kérni.
Cserében majd az ő földgázos projektjüket támogatjuk.
úgy sincs pénz egyikre sem
a másikra
sem rávaló pénz sem belevaló anyag-)
exley 2009. 03. 03. 00:26
Előzmény: #14080  Törölt felhasználó
#14118
Kedves malév! IQ ide IQ oda, én ma reggel eredetiben olvastam DIE WELT Magyarországról a Portfolión az esti órákban mejelent cikkét.
Ne kérj, elnézést,igazad van, én nem a lakáj média ész járása szerint topicolok, néha "inverz" amit a Józsi bá, Hollandok, Izrael-el kapcsolatban írtam valóban meg kellene fontolni. 1000 éves természetes szövetségesünk bizalmát játszottuk el, et félelmetes. Az Oroszok, ha nem nyyúlnak a hónunk alá akkor itt totális összegabalyodás várhatő.
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 23:07
Előzmény: #14114  Törölt felhasználó
#14117
"A sok okos gondolat közül, amiket többen leírtunk, a legfontosabbakat úgysem lépik meg "ezek" (te is tudod, mik azok, ne soroltasd fel velem), mert akkor a 12 %-ról kb. 5 %-ra esnének, tehát inkább vesszen az ország, minthogy "ők" ekkorát bukjanak.
Idióták, szánalmasak, nevetségesek, tényleg szégyen ez az egész országra, amit "ezek" művelnek.
Jelszavuk: " Hatalom bármi áron ! "
Szörnyű vége lesz ennek."

Milyen lényegretörő meglátás. Gondolom a Fideszről írtad...
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 23:06
Előzmény: #14115  Törölt felhasználó
#14116
pénznyelőnek szólt természetesen
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 23:06
Előzmény: #14095  Törölt felhasználó
#14115
Szóval mit kellene tenni, még mindig kerülöd a választ.
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 21:40
Előzmény: #14072  Törölt felhasználó
#14114
Nem.
De ha esetleg megpróbálnád értelmezni a 14066-os sz. hozzászólásomat, akkor ezt meg sem kellett volna kérdezned.
Nincs kedvem veled vitatkozni, mert nem látom értelmét.
Fogadd el, hogy amit leírok, nem csak úgy gondolkodás nélkül írom, hanem komolyabb élettapasztalataim, sokéves információk alapján írom azt, amit.
Ha te ezekkel nem értesz egyet, akkor ez van és kész.
Ha úgy látod, ahogy ... , sajnállak, ha pénzért teszed, egy kicsit (nagyon kicsit) megértelek, valamiből élni kell az olyanoknak is, mint te.
Azért látom, sokan gondolják még úgy, hogy lehet, talán te "autózol szemben a forgalommal az egyirányú utcában, és nem az a sok autós a hülye, aki szabálytalanul közlekedve szembe jön veled".

Alaptémánkra visszatérve, hónapok óta arról beszélgetünk itt a különféle topikokban, hogy mit kellene tenni, te meg most ezzel hozakodsz elő, hogy írjam le neked. Gyűjtsd össze a kedvedre valókat.
A sok okos gondolat közül, amiket többen leírtunk, a legfontosabbakat úgysem lépik meg "ezek" (te is tudod, mik azok, ne soroltasd fel velem), mert akkor a 12 %-ról kb. 5 %-ra esnének, tehát inkább vesszen az ország, minthogy "ők" ekkorát bukjanak.
Idióták, szánalmasak, nevetségesek, tényleg szégyen ez az egész országra, amit "ezek" művelnek.
Jelszavuk: " Hatalom bármi áron ! "
Szörnyű vége lesz ennek.
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 20:19
Előzmény: #14112  Törölt felhasználó
#14113
ma 10 óra 26 perc
de be is másoltam, hogy az ellentmondás világos legyen
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 20:14
Előzmény: #14111  Törölt felhasználó
#14112
Látom nincs jobb dolgod, mint velem kötekedni egész nap. A válasz viszont lemaradt. És akkor válaszolj egyúttal erre is: "már ez sem igaz". Mi az a "sem"? Írd le, mikor és miben írtam valótlanságot itt.
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 20:06
Előzmény: #14110  Törölt felhasználó
#14111
"Kiprovokáltad."
nem is írtam közben semmit, de más sem.
állítottad, hogy nem reagálsz aztán mégis
közben senki nem írt semmit sem
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 19:58
Előzmény: #14109  Törölt felhasználó
#14110
Kiprovokáltad. De ha már így történt, válaszolj rá.
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 19:50
Előzmény: #14107  Törölt felhasználó
#14109
"Malev, megmondtam, nem foglalkozom ezzel többet."
már ez sem igaz
20 percig tartott
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 19:43
Előzmény: #14105  Törölt felhasználó
#14108
"ha a vitában ez az "érv", akkor az személyeskedés"
A vitában ez nem érv, hanem kérdés volt. Egy kérdés pedig nem lehet érv.
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 19:23
Előzmény: #14106  Törölt felhasználó
#14107
Malev, megmondtam, nem foglalkozom ezzel többet.
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 18:14
Előzmény: #14077  Törölt felhasználó
#14106
Biztos vagyok benne, hogy saját írásaidban az ellentmondást látod.
"Jól látod karlo6, valóban ez a vesszőparipám. A konkrétumok. Meg a személyeskedés mentes higgadt, érveket felvonultató vitastílus.
Szóval. Válaszolsz ennek szellemében? "

ezzel szemben:

"Tudom, te nem úgy működsz, hogy olvasol, gondolkozol, értelmezel és azután írsz, hanem mindent azonnal becopyzol, akárki akármilyen érdekből akármilyen szövegkörnyezetben akármiért szídja a jelenlegi helyzetet/kormányt.
"
"Exley, látszik, hogy te is csak írni szeretsz, olvasni, értelmezni, gondolkozni már nem megy annyira. "

"Cetas, a szöveged akkor is egyértelmű, ha kérdésre mindig is gyáva voltál leírni a válaszod.
"

ha ezen túlvagyunk megyünk tovább
én nem adom fel
szakma ártalom-)
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 18:08
Előzmény: #14102  Törölt felhasználó
#14105
"Nem az a személyeskedés, hogy valakinek van valamilyen véleménye valakiről. És pláne nem az, ha ez egy harmadik személy. "

ha a vitában ez az "érv", akkor az személyeskedés
de pláne akkor is az, ha ez egy harmadik személy
az ide vonatkozó tanulmányt már akkor is bemásoltam
pénznyelő úgy látom, hogy ázsiát is újra elő kell vennünk, mert mostmár egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy utána olvastál
pampa 2009. 03. 02. 18:04
Előzmény: #14102  Törölt felhasználó
#14104
Az Országgyűlés nem vette tárgysorozatba hétfőn a Fidesz „három csapás” nevű, a büntető törvénykönyvet szigorító törvényjavaslatát.

• Áthidaló kölcsönt kaphatnak a munkanélküliek
• Selmeczi: Nincs élelmiszerbiztonság Magyarországon!

A képviselők 166 igen, 199 nem szavazattal, három tartózkodás mellett hozták meg döntésüket a hétfői szavazáson. Lázár János, az előterjesztők egyike indoklásában azt mondta: a szigorításra szükség lenne, hiszen az állam nem tudja garantálni polgárai biztonságát. Közölte: az elmúlt időszak adatai alapján elmondható, hogy nőtt a visszaeső, erőszakos bűncselekményeket elkövetők száma, illetve emelkedett az erőszakos cselekményt elkövetők száma is.

(MTI)
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 18:04
Előzmény: #14102  Törölt felhasználó
#14103
penznyelo, akkor sem volt igazad és most sincs
az kétségtelen, hogy ázsia után én sem számíthattam többre, de azért nem adom fel

"1. A vitában a személyeskedés azt jelenti, hogy a partner álláspontja vagy érvelése helyett a személyét kritizálják. Szavahihetőségét, hozzáértését kérdőjelezik meg, jellembeli hibáira vagy olyan körülményeire mutatnak rá, amelyek alapján kétségbe vonható az illető hitelessége és, ennek folyományaként, a vitaképessége az adott témában, vagy esetleg általában."
2. "Két kolléga egy harmadik javaslatát vitatja meg. Az egyik támogatja, a másik ellene van, majd egy ponton ez utóbbi azt mondja:
- Különben is, emlékszel, hogy a múltkori értekezleten milyen csúnyán nekiment Jóska javaslatának.
A racionális vitában egy ilyen látszólag mellékes megjegyzést is személyeskedés hibának kell tekinteni. "
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 16:37
Előzmény: #14101  Törölt felhasználó
#14102
Malev, akkor sem volt igazad, most sem lesz. Nem az a személyeskedés, hogy valakinek van valamilyen véleménye valakiről. És pláne nem az, ha ez egy harmadik személy. És mégkevésbé az, ha ezt a véleményt kérdezem, nem állítva semmit.
Ennél kevésbé egyértelmű helyzetben is be szokták látni emberek, ha tévednek. Érthetetlen a makacsságod. De most utoljára foglalkozom ezzel. Mert nem ér ennyit.
Törölt felhasználó 2009. 03. 02. 15:59
Előzmény: #14099  Törölt felhasználó
#14101
a kérdéseid??
mi a véleményetek
1. Széles Gáborról?
tehát nem arról amit mond, hanem a személyről

bemásoltam egy tanulmány részleteit
abból kerek perec kiderül, hogy személyeskedésről van szó

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek