Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 11. 11. 16:55
Előzmény: #12539  bpdc
#12540
Fidesz: Gyurcsány 24 órán belül hozza nyilvánosságra az IMF-szerződést

Most vagy a kormány hazudik, hogy nincs is szerződés csak levélváltás, vagy a fidesz vezérkar hülye ténylegesen, hogy ezt nem bírják megérteni.
Természetesen ismerem már egyesek erre való válaszát, de őszintén szólva azt nem merem feltételezni, hogy ilyen ügyben nyilvánvalóan hazudna a kormány, mert az bődületes bukta lenne és meg sem tudná magyarázni.

Ha viszont Szíjjártóék b...szák feleslegesen a rezet megint egy jó kis kampány érdekében, akkor meg nekik csókolom anyukájukat.
bpdc 2008. 11. 11. 08:22
Előzmény: #12537  Törölt felhasználó
#12539
Köszi :)
A könyvek: A komáromi pontonhíd Csernok Attilától és ezt ellensúlyozandó egy kis jövőkép: Don Emmanuel háborúja Louis de Berniérestől. A Csernok könyvet SZVSZ kötelezővé tenném.....
kissherceg 2008. 11. 11. 00:23
Törölt hozzászólás
#12538
Törölt felhasználó 2008. 11. 10. 22:47
Előzmény: #12536  mondoka
#12537
Hivatásos összeesküvés-elmélet gyártó.
mondoka 2008. 11. 10. 22:44
Előzmény: #12535  Törölt felhasználó
#12536
Szegány Bogárral mi a baj? Túl apokaliptikus?
És hogy nem globalista?
Törölt felhasználó 2008. 11. 10. 22:18
Előzmény: #12534  Törölt felhasználó
#12535
Ja! Csak ne Bogár László legyen!!!!
Törölt felhasználó 2008. 11. 10. 22:18
Előzmény: #12533  bpdc
#12534
Na ez már így oxi! Mármint, hogy nem egy elvakult narancsos kacsával kell polemizálnom.

Ha már van valaki, aki nem csak abban a szűk körben tud gondolkodni, hogy aki nem orbánista, az mind gyurcsányista, azt már meg kell becsülni.

Adsza a könyveket!
bpdc 2008. 11. 10. 21:42
Előzmény: #12528  Törölt felhasználó
#12533
Amúgy meg a vargamisihülyeinterjúval kapcsolatban tökéletesen egyet értek veled.
Monnyuk csak azt kell világosan látni, hogy a fidesz számára MOST IS fontosabb annak demonstrálása (tehát a szavazat gyűjtés), hogy ők az okosabbak és az előrelátóbbak, mint az együttműködés ebben az igen nagyon sz@ar helyzetben (átadva ezzel szerintük a kormánynak fideszdicsőséget)
Ostoba pancser szűklátókörű agyhalott banda. Csakúgy, mint kedves kormányunk és tszűkebbbővebb társaik.

És két könyvet ajánlanék nektek, ha szerettek még olvasni ebben a vérzivatarban....
bpdc 2008. 11. 10. 21:34
Előzmény: #12523  Törölt felhasználó
#12532
Egy:

Itt senkit sem érdekel, hogy a másik atyaúristen, vagy utcaseprő. Mostanában elég sok "valaki"-ről derül(t) ki, hogy nem volt mégsem olyan nagy valaki, mert túl nagyot hibázott. Naszóval essünk túl a személyeskedésnek ezen a fokán és fogadd el, hogy én is egy nick vagyok a sok között, akár inkognitoban, akár teljes mellszélességgel. Mert itt csak az számít, ki mit ír, mi a véleménye. És kész. (ennyit ért meg a "ki vagy" kérdésed...nekem)

Kettő:
De igen, döngetted a melled, hogy te csak terjedelmesebb (másoknak esetleg túlontúl magas színvonalú) formában tudsz egy ilyen bonyolult és összetett kérdésre reagálni (már hogy érdemileg), úgyhogy ha most ilyen módon, ennyire gyámoltalanul viszakozol, azt kb. annak veszem, ami: egy szimpla pávián "bátor" melldöngetése....

Törölt felhasználó 2008. 11. 10. 21:27
Előzmény: #12528  Törölt felhasználó
#12531
Akkora a "gőz" a fejedben, hogy már észre sem veszed, azok, amiket írtam, szoros összefüggésben vannak az általad leírtakkal!
Minden onnan ered, hát onnan is kell kiindulni, hogy megértsük, miért is mondta most ez V. Misi ...
Én tényeket írtam, te meg megint "hőbörögsz"!
Esetleg nem kívánsz már rögtön engem is a másvilágra, mert megpróbálom felnyitni az elmédet ...?
Talán jó lenne, ha megint eggyel kevesebben lennénk, akik látják az igazságot ...?!
Nem vagy te beteg ....?
Törölt felhasználó 2008. 11. 10. 21:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#12530
Köszi!
Már megérte ... !
Így "fáj az igazság"... !
Mint amikor kikap kedvenc csapatunk, mert sz@rul játszott ....
kissherceg 2008. 11. 10. 21:07
Törölt hozzászólás
#12529
Törölt felhasználó 2008. 11. 10. 21:04
Előzmény: #12525  Törölt felhasználó
#12528
Te carlo! Ne b..szd fel az agyam, mert eldurran!

Idecopyzom, hogy mit írtam én:

"Varga Mihály is a 600 milliárdos bakmentő csomagot ostorozza, hiszen annak belengetése előtt a hivatalos verzió szerint a pénzintézeti rendszer kitartóan stabil volt. Akkor, kérdezett költőit a Fidesz alelnöke, mikor mond igazat a kormány. Amelyik mélyen hallgat arról, hogy hogyan vergődött az államcsőd szélére az ország, sőt júniusban még óriásplakáton hirdette a kabinet, hogy vége a megszorításoknak, "beindultunk". Úgyhogy, mondta Varga, most már végre joga van tudni mindenkinek, hogy mire költi az IMF-hitelt a kormány. Például jut-e a növekvő munkanélküliség megfékezésére, amely immár a középosztályt is fenyegeti."

Csak azt nem értem, hogyha vargamisi a kormánnyal ellentétben már júniusban látta, hogy az akkor még amerikában sem észlelt válság ide is begyűrűzik, akkor miért nem volt annyi jóindulat benne, hogy szólt volna a kormánynak: VÁLSÁG LESZ!
Pedig azóta biztos alkalmazták volna jóstehetségét más területen is. "

... amire te válaszoltál egy hosszabb szösszenettel, hogy a Gyurcsány "elkqrta 6ésfél évalatt"

Az én megállapításom mindössze pár hónapra visszamenőleg kifogásolta, hogy a misike biztos tudta, amit a kormány bezzeg nem, márpedig, hogy válság lesz. Mert ugye "plakáton hirdette, milyen jó is lesz nekünk" - a'la misike.

Mire te visszamész vazze Árpád bejöveteléig és mondod, hogy a Gyurcsány elqrta.
Biztos így van, de nem ez volt az indító téma. Lehet persze azon is vitatkozni, hogy ki mit qrt el, de ezt már 500 topicban 1001x megvitattuk és nem közeledtek az álláspontok, úgyhogy 1002edx nem vágtam bele.

Ha valakinek mégis ingerenciája támadna, hogy az álláspontomat megismerje, az
1. ne egy új nicknév mögött bujkáló régi forumozó legyen
2. ha pedig az illető valóban egy ifjú, ámde zseniális antikomcsi játékos, hát vegyen erőt magán és lapozzon vissza az 500 topicban. Biztos minden kérdésére megtalálja a választ.
Törölt felhasználó 2008. 11. 10. 20:52
Előzmény: #12524  Törölt felhasználó
#12527
"Valóban nem vállaltál semmit. Sietve közölted, hogy írásod olyan zseniális lenne, hogy mi, földi halandó ostoba barmok fel nem foghatnánk, így aztán meg sem írod.

Zseniális vagy."

Köszönöm az elismerést. :)
De mielőtt tovább boncolgatnánk feleslegesen ezt a témát, sajnálom, hogy senki nem érezte ki abból a mondatból az iróniát. Pedig nem volt egyszerű megfogalmaznom.
Még nekem sem...:)
Törölt felhasználó 2008. 11. 10. 20:34
Törölt hozzászólás
#12526
Törölt felhasználó 2008. 11. 10. 19:54
Előzmény: #12523  Törölt felhasználó
#12525
Leírok valamit, kíváncsi lennék megérted-e:

2002. tavasza óta 2008. novemberéig Magyarországon volt egy mszp-szdsz kormány az élén MP.-rel, azután egy mszp-szdsz kormány "gyf"-cel, azután egy mszp kisebbségi kormány "gyf"-cel. Ezelatt a 6 és fél év alatt egy viszonylag jól teljesítő, több tekintetben "éllovas" helyről odáig jutottunk, hogy nemhogy "sereghajtók" lettünk a térségben, de "enyhén szólva" csődközeli állapotba kerültünk.
Ezen időszakban a fent említett kormányok hozták a döntéseket, a fent említett emberek vezetésével.
Akkor miért kell még mindíg a sok handa-banda, hogy ki is a felelős mindezért, ami itt történt ...?
Meg játék az ×/3-okkal, meg egyéb hülyeségek ... !
Idióták, nem értenek ehhez, amit "országirányításnak", gazdaságpolitikának nevezünk.
Csak a "lopáshoz", romboláshoz, minden jó tönkretételéhez, hazudozáshoz értenek.
De ahhoz nagyon ...!
Ez így van vagy nem így van?
Törölt felhasználó 2008. 11. 10. 19:28
Előzmény: #12523  Törölt felhasználó
#12524
"Az ellenvéleményem olyan komplex és egyúttal szerteágazó, a mai magyar valóság átfogó ábrázolását is magában foglaló lenne, hogy úgysem értenéd meg, ezért inkább nem is írok semmit....
Conqui "

Valóban nem vállaltál semmit. Sietve közölted, hogy írásod olyan zseniális lenne, hogy mi, földi halandó ostoba barmok fel nem foghatnánk, így aztán meg sem írod.

Zseniális vagy.
Törölt felhasználó 2008. 11. 10. 19:19
Előzmény: #12521  bpdc
#12523
bpdc

Nem tudom, ki vagy, de őszintén nem is érdekel. Ami a "vállalásomat" illeti, szerintem nem vállaltam semmit, úgyhogy számon kérni sem kérhettek semmit. Egyébként sem hiszem, hogy bármivel is tartoznék nektek.
kissherceg 2008. 11. 10. 18:49
Törölt hozzászólás
#12522
bpdc 2008. 11. 10. 18:03
Előzmény: #12517  Törölt felhasználó
#12521
Kíváncsian várjuk esszédet.
Ha mégsem készülne el valamiért, legközelebb csak olyan dolgokat vállalj be, amiket képes vagy teljesíteni, mert itt mindenkinek tele van a hócipője az ígéretekkel. Ígérni ugyanis kib@szottul nagyon tud mindenki ebben a kis országban. Ebben aztán igazán erősek vagyunk....

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek