Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#6620
Hercegem !

még nem vettem meg a helikoptertt, majd akkor fogom, ha a phylát eladom...

se gyalog, se metróval......
a belváros hadműveleti terület!

jönnek a tengerészgyalogosok, a japánok, a kinaiak, a mianmáriak...............és a bushmannok...
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:06
Előzmény: #6618  Törölt felhasználó
#6619
Te retek, azt kéred számon másoktól (droptól) egy internetes fórumon, hogy miért névtelenül ír? Normális vagy, kicsi huszár? Te mikor mutatkoztál be? Drop különben nem szokott anyázni, az egyik legnormálisabb és legértelmesebb fórumozó, akinek mindig érdemes elovasni a hozzászólásait a többséggel ellentétben.

Szóval ne rendetlenkedj itt nekem, te retek, mert rád uszítom a Győzikét.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 09:59
Előzmény: #6606  Törölt felhasználó
#6618
Egyelőre vége a közvetítésnek. Hír tv : senki nem szervezte, ez egy spontán polgári engedetlenség!! (lásd kuruc.info 2007.10.19)

Továbbra is az a véleményem, hogy nagyon-nagy problémák vannak a fejekben!! Kuruc.info : Most vagy soha: hídzárat szervez a Kuruc.info a taxisblokád évfordulójára!
Mi van?? A taxisblokád évfordulójára?? Emberek, akkor jobboldali kormány volt hatalmon!! Ezeknek az embereknek fogalmuk sincs, hogy miről beszélnek! ......vagy teljesen mindegy.....csak botrányt csinálni!!
Bravó!
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 08:35
Előzmény: #6613  Törölt felhasználó
#6617
DLPH

szerintem pénznyelővel kapcsolatos lenti kritikád nem jogos. Az alábbiak miatt:

egyfelől pénznyelő megválaszolta a kérdést: kicsi

másfelelől írta, hogy nem érdekli.

az, hogy a válasza helyes, gondolom nem vitatod. Azt pedig magad írtad, hogy balféknek tartod az országot, hogy ilyenen vitatkozik. Most akkor mit vársz pénznyelőtől? Nehéz a kedvedre tenni.

drop_az anyázós pedig nem tette fel helyesen a kérdést. Mindössze annyit kellett volna kérdeznie, hogy visszatevés nélküli mintavétellel mennyi az esélye annak, hogy az adózók közül véletlenszerűen kiválasztott 10 000 ember között ott van az adott két ember is. Az egymást követő sorszámokra ugyanis teljesen elfogadható magarázatot adott az APEH: a számítógép által sorsolt ismert emberekkel mindössze néhány ellenőr folalkozik, ezért a kiválasztott embereket kiveszik a mintából és külön értesítik.
A fenti módszer jelentősen alulbecsli az eset valószínűségét, mert a 10 000 embert nem véletlenszerűen (azaz nem sorsolással) választották ki. Az APEH a kiválasztás szempontjai között - az Index szerint - 18 %-os súlyt ad a delikvens nagy értékű ingatlanának, ha a benyújtott bevallások annak nem köszönnek.
A valóságos valószínűség tehát nem köszön drop_az anyázós számításának, de ennek ellenére igen könnyen előfordulhat, hogy a vizsgálat megrendelésre indult. nagyon is.
zotya32 2007. 10. 26. 08:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#6616
kezdődik a péntek reggeli show műsor :))
röhej
kissherceg 2007. 10. 26. 07:54
Törölt hozzászólás
#6615
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 07:54
Előzmény: #6613  Törölt felhasználó
#6614
Nem Isten-király a törpe, ha csalt az adóval kifog derülni. Vesztes párt vezetőj csak. Ennyi.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 02:40
Előzmény: #6612  Törölt felhasználó
#6613
Azért hozzatok már képbe...komolyan arról megy a vita, hogy ez az Apeh-es ügy véletlen vagy sem? Mert nem akarok hinni a szememnek. Ennyire balfék ez az ország?
Erről is lehet vitát nyitni? Holnap arról fog a fél ország vitázni,hogy a madarak madarak-e vagy emlősök.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 02:33
Előzmény: #6611  Törölt felhasználó
#6612
Pénznyelő működési módját már leírtam. Ímla hol egy példa, ami ismét igazolja manipulációs startégiáját.

Egy konkrét kérdésre a válasz :
1, a színvonalat először is jellemzem, egy kicsit belongolva saját "intelligens" előfordulásomat itt, versus lám mások hogy viselkednek....

2, A konkrét kérdésre a válasz : kicsi
( de legalább megszülte)

3, és itt a szokásos eljárás, jön azzal, amivel szokott, az élet relatív, amúgy sem tudhatjuk mi van, és így tovább és így tovább...

Az ember szívesen olvasná mások véleményét, még ha nem is egyezik az övével, ha az VALÓBAN érdemi vélemény, alátámasztva indokolva, levezetve.

Herótot az ember ettől a sok intelligencia mázába csomagolt maszatolástól , ködösítéstől kap. Még ilyen egyszerű nem egy kardinális kérdésekre sem ismeri el, igen, valóban ennyi vagy annyi az esély.

De nekem szépen leírja, ő bizony elismeri ha téved (persze én nem).

Jó srácok ezek....
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 00:52
Előzmény: #6608  Törölt felhasználó
#6611
pénznylő, gratulálok, fantasztikus kitérő válasz.
De nem baj, elárulom az eredményt, kiszámoltam.
Kevesebb a valószínsége mint 1 : 500 millióhoz. Az egy szelvénnyel megjátszott lottó 5-ösnek jóval nagyobb a valószínűsége, mint hogy Gyurcsány igazat mond.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 00:03
Előzmény: #6607  Törölt felhasználó
#6610
drop fiam,

mégis, elárulhatnád, hogy melyik volt az a konkrét írás, amelyik az alábbi hsz-t kényszerítette ki belőled tegnap este?

"Felmerül bennem a kérdés, milyen emberek azok, akik a saját nemzetük ellen érvelnek egy fórumon szorgos munkával? Milyen lelkivilág kell ehhez?
Még a jog is leheteővé teszi, hogy rokonainkra nem kell terhelő vallomást tenni... Persze ezzel nem arra célzok, hogy nekik lene bármilyen szinten igazuk a kérdésben, hanem nem értem, mi motivál embereket. Gondolom pár forintért ugyanők a saját anyjukat is eladnák. Ez lenne a konzekvens viselkedés a részükről."

drop fiam,

hiába bújsz általános alany mögé, elég nyilvánvaló az előzményekből, hogy kinek címezted. gyáva dolog volt, és most bocsánat kérés helyett hazugsággal is megvádolsz. nem csinál ilyet egy rendes magyar ember, szerintem. sőt, rendes nem magyar ember sem.

gondolkozz ezen a következő osztályfőnöki óráig.
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 23:57
Előzmény: #6607  Törölt felhasználó
#6609
drop fiam

kihez címezted, ha nem hozzám? áruld már el. ha azért vagy ilyen ingerült, mert beláttad, hogy sunyi dolog volt egy fórumon, arctalanul anyázni, akkor az már az esetedben igen jó jel. haladsz. add át üdvözletem szüleidnek.
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 23:30
Előzmény: #6597  Törölt felhasználó
#6608
Hurrá, továbbra is kiemelkedő a színvonal. Csak azért írok, nehogy azt mondják, nem válaszolok.
Drop: igen kicsi a valószínűsége.
(bár nem tudhatod, hogy mi alapján szelektálnak, pl. ha lakhely szerint és szomszédok... vagy ha név alapján és mindkettő Kovács István... vagy ha egy napon születtek... vagy ha közös cégük van... vagy ha egymás utáni az adószámuk... vagy egyéni vállalkozók és egyszerre váltották ki az engedélyüket... szóval lehetne sorolni olyan okokat, ami miatt lehetne akár, de nem érdekel)
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 23:17
Előzmény: #6606  Törölt felhasználó
#6607
Még annyit, jól emlékeztem, természetesen nem hozzád címeztem a vitatott hozzászólásom, csak magadra vetted. Na szia, kis hazudós.
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 23:06
Előzmény: #6605  Törölt felhasználó
#6606
Hanyagolj a jövőben, nem vagyok rád kiváncsi.
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 22:44
Előzmény: #6604  Törölt felhasználó
#6605
drop fiam

nem tudtam nem magamra venni a tegnapi anyázásod, mivel hsz-ed előzményként megjelölted a hozzászólásomat. ezért továbbra is csodálkozásomnak adok hangot, annak kapcsán, hogy névtelenül anyázol itt. nem vall nagy bátorságra és jellemre (csak kicsit rosszabb annál, mint amikor így ismeretlenül fogadást ajánlasz).

szóval, drop fiam, márcsak az általad hivatkozott magas korod miatt is kérlek, tartsd be légyszíves az elemi szabályokat

erre hívtam volna fel kedves szüleid figyelmét is, ha beküldted volna őket a fogadóórámra. de úgy látom, ezt a lehetőséget nem akarod kihasználni. pedig jót tenne a karmádnak

Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 22:28
Előzmény: #6602  Törölt felhasználó
#6604
fretek,
1. Fiacskád ám a ....
Főleg, hogy valószínűleg én vagyok az idősebb.Csak a pofád nagyobb az enyémnél...

2 Én azokhoz szóltam a sérelmezett hozzászólásomban, akik "saját nemzetük ellen érvelnek egy fórumon szorgos munkával". Ezek szerint magadra vetted. Gratulálok hozzá. Milyen inditatásból teszed, elmodanád az itt összegyűlteknek, szerintem sokan kiváncsiak rá.

3 Egy Tóta W. paródia miatt tiltottak ki. Csúnya szavakat használtam, amire a hozzászólásom eljén felhívtam a figyelmet, hogy csak az utánzás céljából teszem.
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 21:31
Előzmény: #6597  Törölt felhasználó
#6603
Szerintem meg nem csak ez ellen az 5 hanem az összes magya parlamenti képviselő ellen lekéne folytatni egy APEH vizsgálatot.

Aztán aki megbukik huzzon csak Zuschlag után a böribe. Ha az az ember Tokaji szőlösgazda, bányabirtokló Orbán Viktor hát ő, ha meg multimilliárdos Gyurcsán Ferenc hát ő.
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 21:14
Előzmény: #6493  Törölt felhasználó
#6602
drop fiam, küldd be légyszíves szüleidet a fogadóórámra, szeretnék velük beszélgetni kicsit a nevelésedről, jelesül arról, hogy különbséget kellene tudnod tenni a között, amikor valakit az anyázástól tiltanak el és amikor valakit a politikai nézetei miatt. (utóbbira itt még nem volt példa, bárki is hazudja azt).
Törölt felhasználó 2007. 10. 25. 21:04
Előzmény: #6600  Törölt felhasználó
#6601
köszi

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek