Topiknyitó: Vazsmegyei 2018. 06. 24. 22:31

MI HAZÁNK MOZGALOM -zászlóbontás- Minden magyar felelős minden magyarért!  

A következő hónapokban elkészítik a Mi Hazánk Mozgalom programját. Társadalmi vitára bocsátják a szervezet alapító nyilatkozatát, melyet a tervek szerint az államalapítás ünnepére, augusztus 20-ra véglegesítenek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2018. 07. 04. 07:43
Előzmény: #590  salve
#600
+
pampa 2018. 07. 04. 07:43
Előzmény: #592  bigyula
#599
És aki USA zászlóból varr bikinit!
.
Az a tisztelet jele a jelkép felé?
Törölt felhasználó 2018. 07. 04. 07:28
Előzmény: #595  salve
#598
"2006 őszének megnyomorított békés tüntetőitől"
https://www.youtube.com/watch?v=OWRHGGSya-4
sanka 2018. 07. 04. 06:42
Előzmény: #595  salve
#597
Bocsánatot kért valaha is a 2006-s randalirozás miatt, orbanc aki lázított!!
sanka 2018. 07. 04. 06:40
Előzmény: #590  salve
#596
Nálad van hatalmas baj, hazugság amit írtal!
salve 2018. 07. 03. 23:31
Előzmény: #583  Törölt felhasználó
#595
kiegészítés az #590  hez:
megkérdeznélek még: szerinted bocsánatot kért bárki is a 2002-10 közötti mélyrepülésért?! pl. 2006 őszének megnyomorított békés tüntetőitől, akiknek kilőtték a szemét, szerinted bocsánatot kért vki? NEM!  Bajnai bocsánatot kért azon emeberek hozzátartozóitól, akiknek közvetve a halálát okozta  a Hajdú Bét ügyben? NEM, sőt, Orbán volt az aki kártérítésben részesítette őket utólag! és még solohatnánk: bocsánatot kértek az ország szétlopásáért és az 55-ről 80%-ra felvitt Gdp arányos államdósságért?? NEM! és azért, hogy semmit nem tettek a devizahitelezés elburjánzásának megakadályozásáértért? NEM! nos akkor miért vérsz bármiféle bocsánatkérést a fidesztől? ez amúgy már csak azért is blőd felvetés a részedről, mert elfeledkeztél egy kis apróságról: ARRÓL, hogy 2010 óta miden közvéleménykutatónál folyamatosan a fidesz vezet minden felmérésben - mindössze kisebb-nagyobb hullámvölgyei ugyan voltak, de vesztésre sohaaem állt és meg is nyert azóta minden választást! ezt nem azért írom mert fideszes lennék hanem csak felsoroltam a puszta tényeket, ok? és akkor válaszolj: miért is kéne akkor bocsánatot kérnie? hiszen az átlagválasztópolgár mindenkori (azaz pártsemleges) elvárásait teljesítette: mindegy mennyivel de nőttek a reálbérek, lett családtámogatási rendszer, továbbá 2015-től a kerítéssel és a kvótaellenes politikájával egy álatalános /nagyobb biztonságérzetet is megteremtett - és mindezt az ellenzéki szavazók is megkapták, nemcsak a fideszesek, akkor hol is van a probléma? ja! : esetleg ott, hogy te abba a kisebbségve tartozol 2010 óta akik  1. nem szavaztak senkire, 2. mindig az ellenzékre szsvaztak, és nem tudják elviselni, hogy már emgint nem ők a többség, mert itt demokrácia van?!
nos bármelyik csoportba is tartozol a kettőből, ez a te egyéni szocproblémád!! de még mindig alapíthatsz pártot te is, és egy jobb programmal indulhatsz 4 év múlva ebben nem akadályoz meg senki :-)  ajánlanám még s figyelmedbe ezt a tanulságos összeállítást:
https://24.hu/belfold/2018/04/20/igy-zuhant-ossze-a-baloldal/
signal2 2018. 07. 03. 22:26
Törölt hozzászólás
#594
Vazsmegyei 2018. 07. 03. 22:11
Előzmény: #592  bigyula
#593
Kár volt ezzel lejáratni magad! Meglátszik, hogy elvetemült gondolatokkal értelmezed a magyar identitást! Meggyaláztad a kokárda szimbólumát! Mindenki akkor hordja, amikor úgy érzi szükség van arra, hogy kimutassa nemzeti érzelmeit! 
Neked a nemzeti érzelem nem játszik, mert nem egy nemzetben gondolkodol?
-
 Hova lett a józan ész, hova lett  az az iskola, ahol ezt nem tanították meg annak, aki Magyarországon szerezte meg a történelmi ismereteit? 
Ez a nézet is a történelemhamisítás eredményei között talált táptalajra! Boldogok lehetnének a történelemhamisítók, de erre ne legyenek büszkék!
bigyula 2018. 07. 03. 21:47
Előzmény: #591  Vazsmegyei
#592
Aki a kokárdát nem egy napig hordja (március 15-én), az kisajátítja, meggyalázza ezt a szimbólumot. Ennyi.
Vazsmegyei 2018. 07. 03. 21:40
Előzmény: #588  Törölt felhasználó
#591
Felnőtt ember vagyok! Nem nevezem a az ország felé tannak aminek te nevezed, miközben engem minősítgetsz és a Fidesszel manipulálnál! 
-
Meglátszik, hogy nem tudsz nemzetben gondolkodni. Meglátszik, hogy megosztanád a nemzetet mindenáron! Aki azzal tiltakozik, hogy nem hord kokárdát, az magát minősítette és megtagadta nemzetét! Ez megmagyarázhatatlan! Hiába minden érv, mindent elmond azokról, akik ezzel kérkednek!
-
Senkit nem neveztem hazafiatlannak maximum a "hazaárulózást" kértem, hogy ne használd! De nem értetted azt sem miért káros hazaárulózni! Én megvédtem a magyar nemzetet, ellenben azzal, amit a magyar nemzetről mondtál, amit a magyar nemzetre nem sajnáltál kimondani! És még te jössz nekem  a nemzeti problémák bagatellizálásával, persze nem magadra értenéd! Hadováltál mindenről amit nemzetinek véletlenül sem lehet nevezni! 
-
A problémádat a Fidesszel nem én fogom megoldani, de felhívom a figyelmedet, hogy a rágalommal, amit feltételezel az országot kormányzó pártról, továbbra sem értek egyet! 
-
Azért mert van egy kisebbség, akinek a tyúkszemére lépett ez a kormány, most meg nem engedhető stílusban, hazugságoktól vissza nem riadva lejáratni szeretné ezzel a politikával akár Magyarországot is érthetetlen! Felesleges hivatkoznod politikai semlegességre! 
-
Nem vagy tisztában azzal a  céllal, amit a külföldi és magyar hírportálok végeznek Magyarország ellen!  Neked tetszik nekem és sok-sok magyar embernek nem tetszik! És ennek nyilvánosan is vállalom az ódiúmát, ezzel is tiltakozva az általad korábban feltételezett hazafiatlansággal szemben. Mert szavakban sem tudod bizonyítani , hogy  nemzetben, magyar nemzetben tudsz gondolkodni!
salve 2018. 07. 03. 21:27
Előzmény: #583  Törölt felhasználó
#590
totális félreértésben vagy, pontosabban semmit sem éretsz :-)
kokárdás kampány: nem volt jó ötlet de nem is volt hatásos, szó sincs róla hogy ezzel bármit kisajátítottak volna
"korrupciót, az oroszbarátságukat, a szólásszabadság korlátozását, a bírói függetlenség elleni harcot,"
ez mind mind olyan jelenség, ami a 2002-10-es időszakot is jellemezte, méghozzá nagyon bőven, te miről beszélsz?! ja, értem: arról hogy kettős mércét alkalmazol, amiben az álbaloldalnak ezek szerint (szerinted) / a te erkölcsi mércéd szerint ezeket az álbaloldalnak szsbad volt elkövetni, de mindenki másnak vagy bárkimásnak már nem?! gratulálok!
"bírói függetlenség elleni harcot"
megint csak butuska érvelés, mert Gyurcsány elvtárs is nemegyszer fenygette és nem is kicsit a bíróságokat úgy általában, amikor még ő kormányzott, ezzel megint nem írtál a világon semmi újat (csak az elfogultságodat ecsetelted ezzel). és még akkor nem is beszélek arról, hány oylan ügy volt ahol részrehajló bírói ítéletek születtek, - épphogy az álbaloldali gyanúsítottak javára!
"civil szervezetek vegzálását"  ezt elírtad, a pontos megfogalmazás így szólna: "az ÁLivil szervezetek..."  hatalmas csúsztatás illetve tévedés a részedről hogy ilyet írtál, hiszen sok 10 wzer civilszervezet van Mo.-gon, olyanok, amelyek valóban civilekből állnak! sakkoznak, bélyget gyűjtenek stb. stb. a törvényi szabályozás közülük csak azokra vonatkozott akik külföldről kapnak pénzt, illetve úgy tesznek politikai értékű állásfoglalásokat, hogy közben nem indulnak választási pártként = befolyásolják a közvéleményt és kizárólag csak egy bizonyos irányban. fényes új bizonyíték erre az , hogy pár napja az EU-s csúcs eredményét kritzálva az egyik iylen álcivil szervezet máris bírálta magyar honlapján azt, hogy az EU ezen új határozata lassítani fogja a migrációt (húúú de nagy veszteség lesz ez, azt a mindenit!...)
"Ma az ország egyik fele nem veszi fel a kokárdát, nem tud őszintén magyar zászlót lengetni azért, mert ezeket a jelképeket kisajátította egy politikai irányzat." erről szó sincs! bizonyíték: a mi vagyunk a többség nevű mozgalom nem egy és nem két tagja ment ki magyra zászlókkal, Márky Z Péter meg is dícsérte őket ezért :-)     szóval nagy baj van a realitásérzékeddel úgy általában, maradjunk annyiban :-)
sanka 2018. 07. 03. 20:36
Törölt hozzászólás
#589
Törölt felhasználó 2018. 07. 03. 20:32
Előzmény: #586  Vazsmegyei
#588
Te most kb. az ország felét nevezed hazafiatlannak ezzel, és közben hadoválsz a nemzetről. Nem csak a liberálisok, a szocik jó része iw elkezdte nem hordani a kokárdát ezek után. Csak legyinteni, hogy nem azért van ez, mert a Fidesz kisajátította, hanem mert magyar emberek milliói szerinted hazafiatlanok, nagyon undorító féreg dolog. Én végeztem, részemről ennyi volt, te komoly nemzeti problémákat bagatellizálsz el politikai alapon, én kimondtam őszintén mi a problémám a Fidesszel, a legmélyebb problémám, amitnem tud felülírni semmi, erre te legyintesz, sőt hazafiatlannak nevezel magyar embereket politikai alapon. Politikai nézettől függetlenül ha tényleg hazaszerető magyar ember lennél, akkor magyaráznom sem kellene, éreznéd mi a gond, de így hiaba magyarázom.
Remélem egyszer ha felnősz, majd megérted.
Vazsmegyei 2018. 07. 03. 20:27
Előzmény: #585  Törölt felhasználó
#587
Na ezt az ideológiádat jobb lesz, ha felülvizsgálod, és kidobod a oda, ahova való! Hány nyelven beszélnek a liberálisok, a szocdemek, a  kereszténydemokraták, meg a sok más politikai nézetűek?  Most csak azokat említettem amelyeket felsoroltál! 
-
 Mondom én is akkor, hogy nemzetben gondolkodni nem az úgynevezett liberálisok és a többi ideológiailag meghatározottak gondolkodnak. 
-
  Nem is kell "szelektálni" az ideológiai, az egzisztenciális meghatározottsággal magukat megkülönböztetők miatt! 
-
 Legyen csak mindenki a saját nemzeti tudata által létező és nem  a mindennapi kitalált elméletek alapján "szelektált" gondolatok rabságában tobzódók kiváltsága!
Vazsmegyei 2018. 07. 03. 20:09
Előzmény: #583  Törölt felhasználó
#586
A nemzeti jelképeket nem sajátította ki senki!  Azok mindig is voltak lesznek, mind lehetnek akár ezerévesek és lehetnek akár ma is érvényes jelképek! Azok akik ezt kisajátításnak gondolják, azok semmibe veszik ezeket a jelképeket, mert maguknak már nem jelent semmit! Ezekhez a jelképekhez, meg már hűtlenek? 
-
Ezt a hűtlenségüket azzal palástolni, hogy a ma már  "másképp gondolkodó" magyarok kisajátították, merő gyanúsítás, szillogizmus!
-
Mennyire lehetnek az általad másképp gondolkodó magyarok magyarok, ha nem a nemzeti jelképeket tartják értékeknek? Miért kellene akkor most "nektek" a másképp gondolkodó magyaroknak?, akik pocskondiázzák azokat a jelképeket, amelyeket  semmibe vehetnek azok, akik egy párttal és nem a nemzettel azonosítják ezeket a jelképeket!
-
Talán azért lehetett "kisajátítani", mert már nem kellettek az "úgynevezett" liberálisoknak? Ez a mai valóság, nem az amit az úgynevezett liberálisok hirdetnek!
Törölt felhasználó 2018. 07. 03. 20:09
Előzmény: #584  Vazsmegyei
#585
Hogy jön ide a liberalizmus? Senki nem beszélt róla. Ha valaki magyar, az lehet liberális, konzervatív, szocdem, keresztény-demokrata, meg még sok más politikai nézetű. Nem ez alapján kellene szelektálni.
Vazsmegyei 2018. 07. 03. 19:50
Előzmény: #581  Törölt felhasználó
#584
Miből gondolod, hogy ma a másképp gondolkodók csak a magyarok lehetnek?
-
 Megfordítom: Ma a másképp gondolkodók azok a magyarok, akik megbízták a már 9 éve regnáló kormányokat azzal, hogy érvényre juttassák a jelenlegi "európaiértékek" lebontását! Azokat az értékeket, amelyet senki nem tart európai értékeknek, csak az úgynevezett liberálisok, akik azt hitték, ha senki nem kifogásolja az "új európai értékeket" az már örökérvényű lehet!
-
 Hát változni fognak ezek az úgynevezett európai értékek, mert nem mindenki úgynevezett liberális! 
-
Hanem a jelenlegi másképp gondolkodók, nemzeti érzéseket,  nemzeti önállóságot és hitet kívánnak maguknak, abban az országban, ahol, ahova születtek és nem rondítanának a saját nemzetükbe semmilyen felhívásra, semmilyen ideológia kedvért, ami ellenkezik a nemzetük évezredes magyar  fogalmával!
Törölt felhasználó 2018. 07. 03. 19:36
Előzmény: #582  Vazsmegyei
#583
A nemzettudatot rombolják tudatosan a 2002-es kokárdás kampánnyal kezdve, nekem magyarként ez minden más rombolásnál jobban fáj, beleértve a korrupciót, az oroszbarátságukat, a szólásszabadság korlátozását, a bírói függetlenség elleni harcot, a civil szervezetek vegzálását, meg még sokmindent. Ma az ország egyik fele nem veszi fel a kokárdát, nem tud őszintén magyar zászlót lengetni azért, mert ezeket a jelképeket kisajátította egy politikai irányzat. Én akár képes lennék bizonyos dolgokban támogatni is a Fideszt, ha ezért bocsánatot kérnének, s nemzeti összefogást hirdetnének szemben a nemzeti megosztással.
Vazsmegyei 2018. 07. 03. 19:31
Előzmény: #579  Törölt felhasználó
#582
Nem tudom mit értesz romboláson? Mit romboltak le az utóbbi 30 évben, amit már nem lehet helyrehozni? Hol voltál, amikor ez a rombolás megkezdődött? 
Nagyon szelektív a rombolásról alkotott véleményed! Ne mutogass másra, ha nem láttad mi történt az un. rendszerváltás alatt és után! 
-
Gazdasági szakemberként (mert itt annak minősülsz!) nem akarod észrevenni, hogy Magyarországot kiknek szolgáltatták ki azok az emberek, akiket nem akarsz megnevezni, kivéve persze a gyevi Fideszt!
-
A Fidesz tehet arról, hogy neked a frusztrációd az egekbe szökött, és nem találod azokat a szavakat, amivel objektívan értelmezhetnéd a mai Magyarország helyzetét?
Törölt felhasználó 2018. 07. 03. 19:28
Előzmény: #580  Vazsmegyei
#581
Nap mint nap sértegetitek a veletek egyet nem értőket, kinevezitek magatokat nemzeti oldalnak, miközben lopjátok a nemzet pénzét, aktuálpolitikai célokra használjátok a nemzeti jelképeket, éa akkor mêg van képed felháborodni, ha görbe tükörként valami hasonlót, de sokkal lightosabbat teszek?
Az nem nemzet egyesítő törvény, ami a máshogy gondolkodó magyarok vegzálását célozza. Objektíven nem az, nem azért, mert ez az én véleményem, ez objektívan egs megosztó törvény, nem véletlenül vitatkozunk rajta.
Hol sértegettem a hazámat, te szardarab? Én nem a jobboldali szavazókról beszéltem, hanem rólad meg pampa haverodról, akik szándékos rosszindulattal dicsőítetek nyíltan a nemzetet megosztó döntéseket. Ritka gusztustalan, hogy ha valamiért neked beszólok, akkor a magyarsággal próbálsz takarózni. Bizony te gyalázod ezzel a magyarságot, úgyhogy kezdheted is egybocsánatkéréssel, aztán folytathatjuk.

Topik gazda

Vazsmegyei
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek