Topiknyitó: Portfolio 2017. 05. 21. 12:58

Matolcsy szerint három-ötsebességes Európára van szükség  

Ugrás a cikkhez
A családokat és a gyermekvállalást segítõ újabb intézkedésekrõl döntött a kormány - jelentette be az emberi erõforrások minisztere egy szombati rendezvényen, ahol Matolcsy György jegybankelnök arról beszélt: szerinte három-,
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gambadoro 2017. 05. 21. 16:25
Előzmény: #10  signal2
#11
állami bérlakásprogram ez az alapja mindennek addig pofázás az egész utána a dupla minimálbér
signal2
signal2 2017. 05. 21. 16:22
#10
"Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere jelezte, hogy a családokat és a gyermekvállalást segítő újabb intézkedésekről döntött a kormány, az egyik ilyen az anyák rugalmas munkavállalásának, a másik pedig a munkahelyi bölcsődék létrehozásának támogatása." Kezdik kapizsgélni az irányt...
Phylaxa 2017. 05. 21. 16:21
Előzmény: #5  gambadoro
#9
Mi az az Egységes EU? :)
Phylaxa 2017. 05. 21. 16:21
Előzmény: #6  sanka
#8
Arra gondolsz, hogy a különböző országokban nem akar mindenki minden állami felelősséget Brüsszelnek adni? Bár azt nem értem, hogy ennek Hazánkon kívül mi köze lenne Viktorhoz, csak találgatok, mit is írhattál?! :)
gambadoro 2017. 05. 21. 15:35
Előzmény: #6  sanka
#7
dehogy ezek moszkoviták ez kell nekik az elszigetelődés persze, elmennek "olaszba" meg "horvátba" a tengerpartra, de ők felsőbbrendűek szívességet tesznek olyankor
sanka 2017. 05. 21. 15:34
Előzmény: #4  Phylaxa
#6
Orbánc káros hatása bizonyos embereknél súlyos károkat okoz!!
gambadoro 2017. 05. 21. 15:23
Előzmény: #4  Phylaxa
#5
mi a tökömért nem húzol svédországba komolyan majd az egységes eu nélkül a svédek megtapasztalják, milyen rosszul élni a sötétben
Phylaxa 2017. 05. 21. 14:54
#4
Ez annyi sebességes volt, amennyi tagállam vett részt benne. Így is van ez rendjén. Nem a sebességgel van baj, hanem azzal, hogy mindent kiakarnak venni a tagállamok kezéből. Én eddig is és ezután is egy tagállamok által alkotott szövetséget látok eredményesnek. Bizonyos dolgok mehetnek szövetségi szinten, bizonyos dolgok pedig maradnak a tagállamoknál. A bevándorlás kérdése ez utóbbiak közé tartozik nálam. Egy svéd moderát kormánytag a héten kilépett a Moderat pártból és azonnal belépett a Svéd Demokratákhoz. Malmöi lakos. Kérdezték miért és ő azt válaszolta, hogy "Nem tetszik, ahogyan kivesznek mindent az ország kezéből és a svéd lakosságnak semmi beleszólása sem lesz semmibe." Maximálisan megértem, a furcsa az, hogy egyetlen párt gondolja ezt csak hasonlóan. Pedig van még 7 másik. :)
gambadoro 2017. 05. 21. 14:08
Előzmény: #2  lzoli41
#3
dehogy teljesen igaza van ötsebességes + a hátramenet utóbbi vagyunk mi
lzoli41 2017. 05. 21. 12:58
Előzmény: #1  portfolio
#2
Szerintem ez a meglátás túl van a megvalósíthatóságon. Szerintem egy Európai Egyesült Államok által jól megszervezett Balkáni, Közel-Keleti illetve Észak-Afrikai üzleti ciklus megszervezésére és beindítására van szükség, amely válasz a migrációra a déli államok leszakadására és arra, hogy Európa újból meghatározó legyen a globális térben. A válságkezelés során úgy tűnik kialakult egy jó lecke a monetáris a fiskális politika és a strúktúrális reformok összehangolásáról. Ha ezt jól illesztik az államok kialakulhat belőle egy üzleti ciklus. A szervezésbe be kell vonni a nem kormányzati szerveket és azokat pedig visszább kell szorítani, mert sikertelenek, csak költik inhatékonyan a pénzt. Az egyik kedvenc szerzőm megközelítése:link Aprólékos európai intézményrendszeri építőmesterekre van szükség, ami kiteljesülhet egy álom felépítésébe, de a lehetőségeket és a kényszereket kell illeszteni.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek