Topiknyitó: totoro 2021. 10. 18. 08:18

Márki-Zayt Miniszterelnöknek!  

Legyen már egy saját topikja :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2021. 12. 29. 17:27
Előzmény: #1117  HPeter76
#1120
Ha menni kell, hát menni kell.
A mai nap  után stílusosan búcsúzhatom úgy tőled, hogy Hash innen! :))
badsector1
badsector1 2021. 12. 29. 17:25
#1118
A fidesz rendszerben a határt őrző rendőr sérthetetlen még nemi erőszak esetében is:
"Nincs gyanúsítottja a rendőrnő ellen elkövetett szexuális erőszaknak"
HPeter76
HPeter76 2021. 12. 29. 17:25
Előzmény: #1115  signal2
#1117
jaj mennem kell
Sehmet
Sehmet 2021. 12. 29. 17:24
Előzmény: #1111  HPeter76
#1116
Egy olyannak, aki élete egy részét a tárgyalótermekben töltötte, a másik részét pedig egy nagy cég vezetésével és az egyetemi katedrán, illetve egy kisebb részét bírósági tárgyalótermekben, nem lehet elvenni a kedvét, és remélem, hogy a mínuszok nem ellenem, ellenünk szólnak, hanem az általunk képviselt politikai ideológia és annak gyakorlása ellen szólnak, ami szerintem a jelenlegi helyzetben természetes. Én - meghívott egyetemi oktatóként - soha nem azt vártam el a hallgatóimtól, vezetőként pedig a dolgozóktól, hogy mindennel egyetértsenek, hanem azt, hogy mindent tanuljanak meg, és amit megtanultak, azt jól, mások hasznára, a társadalom boldogulására úgy használják, hogy abban a saját boldogságukat és boldogulásukat is megtalálják. :)
signal2
signal2 2021. 12. 29. 17:23
Előzmény: #1113  Sehmet
#1115
Nem értem ezt a példádat sem. Az, hogy az USA a világ csendőre és oligarchák irányítják, nem bizonyítéka annak, hogy a baloldalnak azt szabad, amit szerintük szabad. A két Bush és Trump alatt milyen volt az USA?
badsector1
badsector1 2021. 12. 29. 17:22
Előzmény: #1110  signal2
#1114
Egy fideszesnek csak akkor független a médiatanács, a köztv, az alkotmánybíróság, az ügyészség, az ovb ha csak fideszes ül benne, és szemmel láthatóan így működik a gondolkodásuk és halvány lila fogalma sincs arról, hogy tévedésben van. :))
Sehmet
Sehmet 2021. 12. 29. 17:19
Előzmény: #1102  HPeter76
#1113
A baloldalnak az a szabad,  amit szerintük szabad. A világ legliberálisabb állama a világ csendőre, a határára falakat épít, miközben hagyja, hogy belülről demoralizáljanak és szétverjenek egy olyan demokráciát, ami a Princeton és a Northwestern egyetem által 2014-ben jegyzett tanulmány megállapítása szerint az USA politikai rendszere nem demokratikus, hanem a gazdagok és hatalmasok érdekeit szolgáló oligarchia.
https://www.businessinsider.com/major-study-finds-that-the-us-is-an-oligarchy-2014-4
signal2
signal2 2021. 12. 29. 17:19
Előzmény: #1109  Peterbond
#1112
Ezt hívják kognitív disszonanciának. A nyílvánvaló valóság szöges ellentétben áll a vágyaival, ezért muszáj redukciós technikákat alkalmaznia. 
Mint amikor egy elhízott ember azt mondogatja magának, hogy a belső boldogság a lényeg, nincs is szükség arra, hogy lefogyjon...
Médiatanács független... ja.
Bemutatja a közmédia az ellenzéki véleményeket ... ja.
A közmédia elősegíti a nemzeti egységet ... ja.
És a plafon még nem szakadt rá. 
HPeter76
HPeter76 2021. 12. 29. 17:16
Előzmény: #1108  HPeter76
#1111
mért kell LEMINUSZOZNI ezt soha nem értem meg. elveszítek a kedvét.
signal2
signal2 2021. 12. 29. 17:16
Előzmény: #1106  Sehmet
#1110
A Médiatenács NEM független, hiszen csak fideszesek ülnek benne.
A hírszerkesztés bizonyítottan NEM független.
A nemzeti összetartozást úgy "valósítja meg", hogy folyamatosan a "baloldal" és a "liberálisok" ellen uszít ,tehát sehogy.
Az ellenzék NEM mondhatja el a véleményét a közmédiában, tehját ezt a pontot is folyamatosan sértik.
NEM mutatnak be sokféle értékrendet, csak a fideszét.
.
Azért ehhez nem kissé vastag bőr és cinizmus kellett, hogy ezt leírd.
Peterbond 2021. 12. 29. 17:15
Előzmény: #1101  Sehmet
#1109
Bocs de te ahogy állítod okos ember vagy. Ergó tudom hogy ezt te sem hiszed. Akkor kérlek ne néz engem hülyének. Köszönöm.
.
Azt már megpróbáltad beetetni hogy nincs itt semmilyen média egyensúlytalanság. Majd azt hogy bezzeg ott a közösségi média ahol a baloldal tarol. Erre megmutattam ott is mekkora az egyenlőtlenség. Utána kezdtél Bige oligarházni. megmutattam hogy annyit se áldozott amennyit egy kicsit tehetősebb ember össze tudna dobni. Ellenben a Fidesz oldfalon 100 milliók repülnek és nincs mögötte mecénás jobb oldali milliomos aki saát pénzből állná. Pontosan azért mert ezt is mint a legtöbb mindent állami közpénzekből finanszírozza a fidesz ahogy a legtöbb újságját is abból tartja fenn közvetve vagy közvetlenül ( pl állami hirdetésekkel ).
.
Te egyetlen korábbi lényeges állításomra se tudtál válaszolni vagy cáfolni. Szerinted ez így csak visszabillenés a 2010 elötti időkre. Akkor is volt ekkora kék plakát kampány MINDEN évben a kormány mellett? Akkor is áldoztak ennyi közpénzt a balos média kitömésére? Jobbos és független sajtó ellehetetlenítésére?
.
Komolyan mondom néha még ilyenkor is amikor a jobboldalt próbálják bemutatni áldozatként gondolkodok azon hogy mindenki mást néztek ennyire hülyének vagy ez már olyan vallási beállítottság hoggy ti magatok is elhiszitek amit mondotok?
HPeter76
HPeter76 2021. 12. 29. 17:14
Előzmény: #1098  signal2
#1108
ideális"" jó kivetted,másoltad Ezt aztán JÖNNÉTEK BIZTOS VAGYOK BENNE NEM KAPNÁK MEG.Hirtelen ez jutott eszembe. Média Tanás. stb. kihagytad.na jó hagyjuk. Fürödjünk a szabadságban.. mikori ez a Trv.
 Jó, küld el eljövendő képviselődnek mi így szeretnék!! Ezt fogják garantálni.
Sehmet
Sehmet 2021. 12. 29. 17:12
Előzmény: #1105  signal2
#1107
Ezek nem tények, hanem a Te véleményed, amit, mint a Te igazságodat maximálisan respektálom.
Sehmet
Sehmet 2021. 12. 29. 17:11
Előzmény: #1098  signal2
#1106
És mi ezzel a gond. A Médiatanács független, és a közszolgálati médiumok a 83.§-ban foglalt célkitűzéseket meg is valósítják. A nemzeti összetartozást - természetesen ez alatt a magyarság, mint nemzet fogalma értendő - ennél jobban még soha nem segítették elő és nem támogatták. A vélemény szabad, szabad elmondani, az ellenzék véleményét, sajtótájékoztatóit, nyilatkozatait megjelenítik, a parlament plenáris ülését közvetítik, stb. - nem úgy, mint 2010 előtt. Az o) ponttal sincs gond, bemutatnak sokféle értékrendet, persze nem úgy, hogy bizonyos értékrendeket priorizálnak és népszerűsítenek. A közízlést és közigényt kielégítő, szórakoztató műsorokat biztosítják, a nagy érdeklődést kiváltó olyan eseményekről, mint az NB I-es és nemzetközi futballmérkőzésekről, a Forma 1-ről közvetítenek élőben és felvételről, stb. Az, hogy ez egyéni és kisebb érdekcsoportok igényeit nem elégíti ki, az benne van a pakliban.
signal2
signal2 2021. 12. 29. 17:06
Előzmény: #1101  Sehmet
#1105
Ezek nem kérdések, hanem terelések. A média helyzete volt a téma. Ma SOKKAL kiegyensúlyozatlanabb, mint 2010-ben. A fidesz rátelepedett a médira. A közmédiát kizárólagosan saját propagandája szolgálatába állította - amellyel a közmédia törvénytelenül működik -, és évi 100 mrd Ft-ra emelte a költségvetését, az ÖSSZES országosan fogható rádiófrekvenciát sajátjaiinak osztotta ki, de még a regionálisan fogható ellenzékiektől is elvette a frekit, megszerezte a 2. legnagyobb kereskedelmi TV-csatornát, összesen kb 500 termékből álló írott sajtóportfoliót hozott létre, ahol összehangoltan adják a propagandát.
Csodálkozom, hogy nem látod, mi folyik itt (micsoda demokrácia-, jogállam- és piacrombolás), pediglen előbb dicsekedtél diplomáiddal.
HPeter76
HPeter76 2021. 12. 29. 17:06
Előzmény: #1103  HPeter76
#1104
Egyik véglet, másik véglet ::)))
HPeter76
HPeter76 2021. 12. 29. 17:05
Előzmény: #1101  Sehmet
#1103
jujjjjjjjjjjjjjjj na, ez az. eszembe se jutott.::)))
HPeter76
HPeter76 2021. 12. 29. 17:04
Előzmény: #1099  Peterbond
#1102
ne hülyéskedjünk már Téged oda hívtak tanúnak(ellen jegyezte ezt valaki, bal oldalnak mindég ez a kedvence szabad világ) mennyit adott át? Ki látta senki.   Sok a mellé beszélés.
 Csoda,hogy kibeszélték. jaj mivel jobb most.
Sehmet
Sehmet 2021. 12. 29. 17:01
Előzmény: #1099  Peterbond
#1101
Gondolod, a jobboldal "bűne" az, hogy a baloldali milliárdosok nem akarnak a jelenlegi ellenzékre költeni? Lehet, hogy feneketlen kútba szórt pénznek tartják? Ezek csak kérdések, nem állítások.

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek