Topiknyitó: Hathor 2022. 12. 08. 14:35

Magyar Állampapír tulajok  

Magyar Állampapír tagoknak
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
N0MAD 2023. 11. 21. 13:39
Törölt hozzászólás
#14340
Stayerke
Stayerke 2023. 11. 21. 13:37
Előzmény: #14335  N0MAD
#14339
Köszi a véleményt! 
Stayerke
Stayerke 2023. 11. 21. 13:37
Előzmény: #14336  balentum
#14338
És még én nem jöttem rá arra a bizonyosra...
N0MAD 2023. 11. 21. 13:35
Előzmény: #14335  N0MAD
#14337
Nanáhogy benéztem másokis a nagyobb inflára szavaztak.Azért nagyon billegős a szavazatom…..
balentum
balentum 2023. 11. 21. 13:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#14336
3-4 csődbement papírom miatt én egy hülye, lúzer, dilettáns f@sz vagyok. Így már jó lesz???
Leírtam helyetted, hogy ne érezd magad sértve. Most már én is le lettem szidva. És?????
N0MAD 2023. 11. 21. 13:31
Előzmény: #14325  Stayerke
#14335
“ Jövő ilyenkor melyik lesz nagyobb: az infláció(fel) vagy az alapkamat(le)? ”
Nem egyszerű a kérdés, első félévben infla feletti kamatot gondolok,  utána…. Inflációfüggő, nem tudni hol lesz. Meg az usa, eu kamatok sem. 
Mindent egybevetve én megkockáztattam hogy infla szintjén/alatt legyen egy év múlva a kamat és a forintadósságot inflálják, gazdaságot pörgessék. 
Legalább lesz ilyen szavazat is :)
combo 2023. 11. 21. 13:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#14334

Lenne egy kérésem:
1. Vagy tiltsd ki azokat, akik rombolják ezt a topicot,
2. vagy ne picsogj.
Te vagy az admin.
Köszönöm.
Hathor 2023. 11. 21. 13:12
Törölt hozzászólás
#14333
N0MAD 2023. 11. 21. 13:08
Előzmény: #14324  Hathor
#14332
Valóban új vagyok, nem is érzem magaménak a törzsi villongásokat. 
De az biztos hogy az elköszönésed óta ha voltál is emlegetve nem annyiszor mint ahányszor itt beírtad. 
Amúgy szerény véleményem szerint már a topikgazda szerepét is túlzónak érzem, a publik fórum nem privát szoba ahol azt hívsz meg akit akarsz és arról beszéltek amiről akartok. 
Pláne ha az a bajod hogy leírsz olyat amire matematikai alapon azt írják hogy az nem úgy van erre elkezdesz hisztizni hogy állampapírellenesek meg téged támadnak. 
Pl azzal hogy a tőke+kamat kombó mellé oda szokás számolni az inflát.
Vagy hogy egy méret felett ajánlott diverzifikálni, nem allin alapon valahova. 
Nekem is van állampapírom, nem vagyok ellene. De nem is érzem a világ csodájának. 
Most akkor téged meg az állampapírt támadtalak? Akár igazam van, akár nem. 
Ne érts egyet, egész természetes. De hisztizni hogy más véleménnyel találkozol?
Szóvá tenni hogy leírtam hogy vége itt a békének mert offtopic önsajnálatba és állampapírellenezőkbe kezdtél amikor ib távozásod óta egyik se került szóba?
Egyáltalán Vadidegeneken pörögni, random nickkeken hogy nem szeretnek? Komolyan ez érdekel? 
N0MAD 2023. 11. 21. 13:08
Előzmény: #14324  Hathor
#14331
Valóban új vagyok, nem is érzem magaménak a törzsi villongásokat. 
De az biztos hogy az elköszönésed óta ha voltál is emlegetve nem annyiszor mint ahányszor itt beírtad. 
Amúgy szerény véleményem szerint már a topikgazda szerepét is túlzónak érzem, a publik fórum nem privát szoba ahol azt hívsz meg akit akarsz és arról beszéltek amiről akartok. 
Pláne ha az a bajod hogy leírsz olyat amire matematikai alapon azt írják hogy az nem úgy van erre elkezdesz hisztizni hogy állampapírellenesek meg téged támadnak. 
Pl azzal hogy a tőke+kamat kombó mellé oda szokás számolni az inflát.
Vagy hogy egy méret felett ajánlott diverzifikálni, nem allin alapon valahova. 
Nekem is van állampapírom, nem vagyok ellene. De nem is érzem a világ csodájának. 
Most akkor téged meg az állampapírt támadtalak? Akár igazam van, akár nem. 
Ne érts egyet, egész természetes. De hisztizni hogy más véleménnyel találkozol?
Szóvá tenni hogy leírtam hogy vége itt a békének mert offtopic önsajnálatba és állampapírellenezőkbe kezdtél amikor ib távozásod óta egyik se került szóba?
Egyáltalán Vadidegeneken pörögni, random nickkeken hogy nem szeretnek? Komolyan ez érdekel? 
Hathor 2023. 11. 21. 13:04
Törölt hozzászólás
#14330
balentum 2023. 11. 21. 12:43
Törölt hozzászólás
#14329
bronz 2023. 11. 21. 12:22
Előzmény: #14324  Hathor
#14328
Mielőtt még eljátszanád a hattyú halálát és a mártírt, amikor innen sokunkat kitiltottál hetekre (van, akit 1 hónapra) és nem tudtunk reagálni, az teljesen normális dolog volt, ugye?!
Olyan dolgon vagy felháborodva, amit te magad is csináltál.
Hagyjuk már ezt az ócska önsajnálatot!
Stayerke
Stayerke 2023. 11. 21. 12:05
Előzmény: #14326  Stayerke
#14327
A portfolió langyosabb része valószínűleg 2026ig is maradhat PMÁPban!?
Stayerke
Stayerke 2023. 11. 21. 12:03
Előzmény: #14325  Stayerke
#14326
Köszi a válaszokat, aki meglátja a kérdést, nyugodtan nyomjon nyilat! Én is az iflára szavazok, különadók, időszerű (minimál)béremelés is ebbe az irányba mutat.
Stayerke
Stayerke 2023. 11. 21. 11:50
#14325
Szeretnék egy szavazást indítani, tényleg érdekel mindenki véleménye, akár fel/le nyíl, akár kifejtve. Jövő ilyenkor melyik lesz nagyobb: az infláció(fel) vagy az alapkamat(le)? 
Hathor
Hathor 2023. 11. 21. 11:36
Előzmény: #14321  N0MAD
#14324
Na mert nem erted. 
Balentummal ott cikiztek olyan topikban most is, amiben hozza sem tudok szolni.
Az a topik csak Evazeller cikizeserol szolt kezdetekben, most rolam az allampapirjaimmal. Sehol nem tudok valaszolni ra. Probaltam Emailben, megkaptam ne zaklassam ne irjak mailt, sehol nem tudok a cinkeleseimre valaszolni. Voltam mar Hatkor, lisztes, kamus, felkegyelmu, beulteto, kitomott szertari sas, baranyborbe bujt farkas es tarsai jelzokkel ellatva. Itt maga a topikban is. Nem mai naprol volt szo, amikor irtam itt rolam irnak. Igen, kb ket hetes csend utan beneztem, es a nagy posvany, semmit lattam, napi 2hozzaszolas napkozben, allampapiros kollegaimat nem latom. Kerdezik masodpiacot, valasz nincs ra. Kerdezik befizetesi hatart, szamla nyitast, Bmapot. Nincs válasz. En mindre tudom a választ, es allampapirok kollegaim is, akik mind leleptek innen.
Csak ezt allapitottam meg itt ma, a szomoru allapotot latva. Annyit irtam ide jutott az allampapirosok kiutalasa sajat topikjukbol. Te irt uj vagy, ha nem haragszol ezen megallapitasert. Fogalmad nincs elozmenyekrol. Nem mondtam most a napokban itt rolam irtatok. Azt megtettek Ti olyan topikban most, ahol hozza sem tudok szolni. Bemasolja Balentum, hogy  kitoroltem hozzaszolasat az otp topikbol, amin engem cikiz ma is. Elotte forum tema volt, hogy minden szemelyeskedes torolve lesz, pomperj is. Erre beirja a szemelyeskedest, es szalad a topikjaba kozze tenni hogy kitoroltem az ismer szemtlyeskedeset, mikozben pont az volt a tema, egy ott is szemelyeskedestol szetvert topikban. Es ez megy mindig, jon az utalat keltes. Most nyimod neki vissza az okossagot, meg oxy is, akinek fogalma sincs mi volt. Igy megy az osszes tortenet. Hozzaszolni meg nem tudok.
Azt most kertem hogy ne irjanak rolam itt a kesobbiekben, akkor nem kell válaszolnom..
Ez a sok magyarazas is faradzto mindenkinek egyesevel
N0MAD 2023. 11. 21. 11:34
#14323
Esetleg lehetne tippverseny hogy a 2025ös fordulokor mennyi lesz az euro árfolyam meg a lakásárindex a mistanihoz képest hogy kontextusba tudjuk tenni a 19% környéki kamatot. 
N0MAD 2023. 11. 21. 11:21
#14322
Szóval fogy a pmap keret.  Vajon mennyi lesz az euro árfolyam visszaváltáskor?
Hogy a topikkal is foglalkozzunk. 
N0MAD 2023. 11. 21. 11:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#14321

Hát eddig se hoztunk….
Én részemről megpróbálom továbbra is.
Üdv

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók