Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 06. 12. 21:16

Hagyd a tőzsdet lazulj foci van   

foci baratoknak kedvelőknek ide irjatok mindenfele dolgot ami eszetekbe jut,lehet dicsérni szidni magasztalni mindent es mindenkit és természetesen tippelni.

Jo szurkolast
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2022. 06. 21. 11:35
#3680
És a másik kommentem is:
"Ez is a baj hogy nem tudjuk helyen kezelni a sikert se. Ez nem egy "oszejott" siker. Ez tenyleg egy nagy siker volt. Az 2014 es vb Costa Ricai sikerehez melto amikor a VB csoportbol elsokent mentek tovabb az angolok es olaszok meg kiestek..
Ettol nem lett a Costaricai foci jobb mint az olasz es angol de egy olyan siker amit sose vesznek el toluk es melton lehetnek buszkek ra. Mi is erre a sikerre. A valogatott nem tehet rola hogy Orban Viktor ilyen kornyezetett hozz letre. Nem fair az o erdemeiket es beleolt munkajukat kissebbiteni vagy nem ertekelni az Orban elleni ellensznv miatt. Az onmagunk buntetese lenne es az oveke nem Orbane vagy a Fideszes politikusoke.
.
Legyunk buszkek arra amit a nemzeti vallogatot elert. Oruljunk a sikereknek es ismerjuk el azt amit elertek. Nem kell elszallni magunktol se persze mert lesznek nekunk is kijozanito mecseink. De ez amit most Rossi es a valogatott letett az asztalra tenyleg megsuvegelendo."
Peterbond 2022. 06. 21. 11:34
#3679
Pénteki kommentem a témában.
"1. Bocs de ez egyenes kovetkezmenye annak hogy a Fidesz politika kisajatitja maganak a focit is meg ugy unblokk azt hogy hazaszeretett nemzet es sorolhatnak. Naluk csak Fideszes szeretheti a hazat aki nem az mibd hazaarulo idegenszivu.
2. Elsobol kovetkezik hogy mindenkirol aki nem Fideszes es kritikat fogalmazott meg el kell venni ezt a sikert. Ugy kell beallitani hogy o most "pruszkol" "utalkozik" es o amugy nem hazaszereto mert nem tudd orulni a sikernek. Es utana meg aroganskodni is. Persze ezek a most nagyon buszke politikusok nem neztek es nem is kommentaltak semmit mikor egtunk Andorran az EB utan. Amikor beigazolodtak a tulzo onmagasztalo ertekelesek. Az csak a mienk volt futtbalszurkoloke akik a Focit magaert es nem Orban Viktor miatt szeretjuk.
.
Nagyon jol tettem hogy a gyozelem utan 2 napig nem neztem fel se ide se mas politikai oldalra vagy olvastam ilyen facebook oldalt. Igy az en oromomet nem tudtak elvenni a sok idiota akik mindenben Orban sikeret latjak a kudarcok viszobt mindig mas hibai. A veresegek anno Lang vagy a most istenitett Nagy Zsolt hibai voltak a Gyozelmek meg a Fidesz Tao politikajanak eredmenye.
.
Mintha barmi koze lenbe ahhoz hogy Marco Rossi egy jo csapatot epitett ki ahhoz hogy Tao cimszo alatt meg a 2. Keruletben is luxus orakat vesznek es Barca mecsre jarnak a vezetok es ahol lehet milliardokat lopnak ki a rendszerbol.
.
No ezt ki akartam irni magambol a ma reggeli cikk es komment atolvasasok utan."
.
Zhagarnak köszönöm hogy demonstrálja a fenti állításaimat.
Peterbond 2022. 06. 21. 11:31
Előzmény: #3676  zhagar
#3678
A velemenyem a mecsrol leirtam. Es pont te es a hozzad hasonlok kommentjei miatt is direkt kerultem a forumot hogy ne tuddjatok elvenni az oromomet.
.
Ui a szerbek a vb selejtezo csoportjukat megnyertek es ott lesznek Katarban csak szolok. Az EB rol 4-2-2 mutatoval maradtak le es 3. Ok lettek. Mi 4-0-4 el 4. ek voltunk es ugy jutottunk ki hogy az NL en keresztul.
.
Csak hogy pontositsuk mert lathatoan nem csak azt nem latod mi minek a kovetkezmenye ( pobt az Orban imadatod miatt ) de meg azt se mi hogy tortent.
.
Amugy pobt rad jellemzo hogy valamihez nem ert es csak mondja fel a sablon szoveget amit a kedvenc politikai vezetoje bemobd neki. De neked annyora sose volt fontos a foci amig a politika elo nem hozta neked. En meg mar gyerek korom ota drukkolok es fiatal felnott korom ota jarok rendszeresen valogatott mecsre szoval te csak ne mobd meg en hogy vizonyulok a focihoz es mibek tudok es nem tudok orulni.
.
Mellesleg konkretan mar beteges szibten fpglalkozol velem es a szapolasomon karaktergyilkolasomon. Ha ez nem valami feladat amit kaptal akor javaslom minel elobb kezeltesd magad.
Shortelek 2022. 06. 21. 11:15
Előzmény: #3676  zhagar
#3677
Nem kusdolnak, mindenki elmondta a véleményét, mindenkinek tetszik az erddmény viszont nem kell elájúlni, majd ha tartós sikerek lesznek, játszunk a VB- n, majd akkor lehet azt mondani, hogy fejlődtünk, addig csak tiszavirágéletű eredmények nem meggyőzőek. Te viszont megint megfogtál valamit, hogy piszkálódhass, ennyi.
zhagar 2022. 06. 21. 10:59
#3676
Peterbond (és Hegyi Iván) csúfos bukását hozta el az egy héttel ezelőtti angol-magyar 0-4 : 
hiszen megint nem lehetett azt írniuk (kussolnak is rendesen), hogy „véletlen szerencse volt a magyar győzelem”, vagy azt, „100-ból 3-szor minden csapatnak így a  magyarnak is akad 1-2 bravúrdöntetlenje vagy győzelme”, stb.  Peterbond évek óta itt nyomatott „topligás játékosok” című elmélete csúfosan megbukott (nem először), hiszen már a Nemzetek Ligája előző kiírásában is a magyar válogatott idegenben legyőzte, itthon pedig döntetlenezett azzal a szerb válogatottal, amelyben akkor is 8-10 topligás játékos játszott, a miénkben pedig mindössze 2-4! a szerbek nem jutottak ki a a legutóbbi EB-re és a mi törökök elleni  eredményünknek köszönhetően nem estek ki a NL alacsonyabb osztályába!., mi viszont feljutottunk ide, az elitbe, ennek köszönhető hogy angol-olasz-német csapatokkal játszhatunk most!
a Peterbondokra az jellemző (mert sokan vannak sajnos), hogy az orbán- és fideszfóbiájuk miatt nem tudnak örülni, nemcsak a futballunk, hanem az egyéb sportok magyar eredményeinek sem! ha győzünk, azt kicsinyítik és kifogásokat keresnek -  ha veszítünk, akkor azt felnagyítják, hogy „persze, mi megmondtuk előre!”, és sarat dobálnak!
Falkasházy Tivadal álhumorista ugye ezt úgy fogalmazta meg egy őszinte pillanatában, hogy „ő mindig ölül ha a magyal válogatott kikap melt az azt jelenti, hogy olbán viktolnak lossz napja van” – szóval ő, a fapados gyűlölködő szélsőbalos kisnyugdíjas legalább ennyiben különb volt az említett sár és szardobálóknál! Hegyi Iván viszont (aki , ha vki nem tudná, sok évtizeden át gyalázta-gúnyolta-szarozta a magyar futballt a Népszsbadságban, anélkül h. akár csak Peterbond, valaha is letett volna egy alternatív programot a az asztalra hogy gyerekek, ami most van az nem jó de íme itt a programom mert én értek hozzá!!, indulok Mlsz elnöknek, beadom, és  ha megválsztanak akkor én majd felvirágoztatom a magyar focit), szóval, Hegyitől sem telt soha csak a fikázásra, DE ő most legalább őszintén elismerte hogy
 „le a kalappal, történelmi győzelmet arattunk, és az angolok nem hívatkozhatnak sem a nemzetek ligájára, sem arra hogy milyen volt az idő stb. tehát semmire, mert egy angol válogatottat ilyen blamázs hazai pályán nem érhet soha de most ért, 1928 óta nem érte ekkora arányú vereség és a kapitányuk állásába kerülhet ez a vereség, nekünk pedig nem kell megmagyarázni semmit, a győzelem önmagáért beszél” – szóval Hegyi legalább ennyit előrelépett! 
Peterbond viszont elsűllyedhet  szégyenében - ennek megfelelően kussol is, és lapít mint az a bizonyos szokott a fűben!!! illózióim persze nincsenek, hiszen miként a belpolitikában ittt sem vszínű hogy a hozzá hasonló „szakértők” valaha is önkritikát gyakoroljanak, vagy elismerjék, másnak van igaza! a pártjaik is csak annyire képesek, tudjuk, lásd az ápr. 3-i katasztrofális vereségüket ami után ugyanott folytatták, ahol 2-án abbahagyták!
ócska, még a szánalomra is méltatlan bagázs! tehát a Peterbondoknak továbbra is a vendégszurkolói szektorban van a helyük a Puskás Arénában akkor, ha a magyar válogatott játszik! 
Shortelek 2022. 06. 15. 06:18
Előzmény: #3672  offshort
#3675
Az angoloknak ez csak felkészülés volt a VB-re, nem tét mecs, valszeg nagy mellényük is volt, meccset mem láttam, nem tudom eldönteni  mi volt.
offshort
offshort 2022. 06. 15. 00:00
Előzmény: #3673  realmadrid
#3674
teljesen igazad van!
de ennek a "barátságos" nemzetek ligája eredményeknek is örülni kell! 
Soutgate alatt szvsz remegni fog a kispad a közeljövőben! 
:)) 
realmadrid 2022. 06. 14. 23:52
Előzmény: #3672  offshort
#3673
Ha albánia ellen a két vb selejtezőn így játszott volna a csapat mint most a nemzetek ligájában akkor kint lennénk a vb-n.
offshort
offshort 2022. 06. 14. 23:40
Előzmény: #3670  WLM
#3672
Tiszteletem! 
igen,
 a kb a 6-3-al felérő győzelem, 
ezt csak akkor lehet annak értékelni ha későbbi győzelmek is igazolják, 
de ez igy magában is a csoda volt! 
:))) 
kissherceg
kissherceg 2022. 06. 14. 23:39
#3671
England's Hungary horror show in stats
  • England have lost a home match by four or more goals for the first since March 1928, when they lost 5-1 to Scotland.
  • Hungary became the first team to score four goals in an away match against England since the Hungarians themselves won 6-3 at Wembley in November 1953.
  • This was England's first defeat by four or more goals since May 1964, when they lost 5-1 to Brazil in a friendly.
  • It is only the second time England have lost by four or more goals without scoring, along with a 5-0 defeat to Yugoslavia in May 1958, and the first time ever on home soil.
  • England have gone four consecutive matches without a win for the first time since a run of five in 2014.
  • England have scored just one goal over a period of four games for the first time since a run between October 2006 and March 2007.

lol
WLM 2022. 06. 14. 23:31
Előzmény: #3669  offshort
#3670
Tiszteletem! Teljes mértékben igaz. Csodálatos este, nincsenek szavak, max annyi, hogy aaallleeeeeeeeee :) 
offshort
offshort 2022. 06. 14. 23:21
#3669
a tárgyilagossághoz hozzá tartozik hogy Stones (82') kiallítása bírói hiba volt, 
de akkor már 0-3-ra vezettünk, szóval sokat nem változtathatott a végeredményen!
.
szép volt fiuk! :)) 
apocca
apocca 2022. 06. 14. 23:16
Előzmény: #3661  badsector1
#3668

most se találsz?
ilyenkor is írhatsz
Jocek 2022. 06. 14. 23:09
#3667
0-4 Szép volt!
pantya100 2022. 06. 14. 22:39
Előzmény: #3665  realmadrid
#3666
hihetetlen!!
realmadrid 2022. 06. 14. 22:32
Előzmény: #3664  WLM
#3665
Itt a 4.
WLM 2022. 06. 14. 22:30
#3664
Gyerekek, ünnnnnepeljeteeeeek. Huhuuuuuuuuu. Alázatot tanulnak az angolok a saját otthonukban. Aleeeeee alle 
offshort
offshort 2022. 06. 14. 22:30
#3663

ENG-HUN
0-3 
:)))) 
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 06. 13. 10:29
Előzmény: #3653  WLM
#3662
Mit jelent a "komoly" tétmeccs? A komolytalan tétmeccs valami olyasmi lehet, aminek még tétje sincs?
badsector1
badsector1 2022. 06. 13. 09:37
Előzmény: #3657  WLM
#3661
Abban igazad van, hogy a pozitívumokat kell inkább keresni, de miért pont a magyar fociban?
Abban esély sincs hogy találj.

Topik gazda

arizona01
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek