Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2022. 01. 17. 14:57
Előzmény: #5440  Törölt felhasználó
#5460
Lmbtq propaganda sincs es ovodasok sem valthatnak nemet osut megis 4 milliardert nepszavazunk rola. Jelenleg amugy vagy hittan van vagy erkolcstan de egyik kotelezo. Persze az iskolak jo reszeben hittan. De rettegsz hogy evi 1 esemenyen majd jol meleget bevelnek a gyerekedbol ha nem azt mondjak neki hogy a meleg az bunos es erkolcstelen ember.
HPeter76
HPeter76 2022. 01. 17. 14:56
Előzmény: #5458  HPeter76
#5459
bocs +13.havi nyugd.
HPeter76
HPeter76 2022. 01. 17. 14:55
Előzmény: #5455  signal2
#5458
ja Fidesz volt1998-2002-ig még arra emlékszem, utánna mettől meddig útalták, arra már nem..:::))
 Fidesz ciklusnál(1998-2002) nem igen volt 13.Havi ny.
 
HPeter76
HPeter76 2022. 01. 17. 14:50
Előzmény: #5450  longforewer
#5457
Értem prsze Gépipari szakk. Műszaki végzettséggel azé sejtem.. mi is a lényeg,mi lesz azokkal akik Ott ahol Te még nem napkollektorozzol,na meg nem szigetelsz AZ VÁRJON Isten meguntig.Ezek az emberek sokan várjonak arra mikor türténik a műszaki pályázatok sorába beleállni Na ott lesz a rezsicsökkentés meg is jön...  -másik meg ezek a külső műveletek lakótömbök panelházakon mind Eus import termék ÉRTEM ÉN, EUSOK BUKSZÁJÁT TÖMNÉD Hiszen impor termékk felhasználásól szól a dal!!  Folytasd akkor a lakáskorszerűsítést Belül hagy rohadjon a fűtés tovább?!! Mért kell egy lerohadt fűtési  hálózatott30-40 évre konzerválni!! Hova adok Támogatás ahol legnagyobb szűkség van rá! Hát van nekem rálátásom  a műszaki területre(fűtésre) Óhh hát eddig is halódott Na megint elvítted a SZABÁLYZOTT REZSICSÖKKENTÉSRŐL A LÉNYEGET Ez így céltalan víta. SZÍVE, LELKE A LAKÁSOKNAK A FŰTÉS!!! Falun hányat mutassak a VAKOLAT AZ VÁRHAT szegének nem bánják kívül csúpasz évekig, csak belül legyen MEGFELELŐ MŰSZAKI SZEMPOTBÓL ELLÁTOTT FŰTÉS LEGYEN MEGOLDVA!! Legfontosabb Műszaki dolgokat dobom(kerülöm)  -Eus píac meg a helyembe jön(értem alatta szigetelést meg a napkollektort)   
 Mégha kompromisszumba gondolkozunk AKKOR IS MINDKÉT FELTÉTEL,igényt VINNÉM(Fűtés korszerűsítés+Külső korszerűsítés) SAJNOS ÉN AZT ÍTT NEM LÁTOM!! 
 -Ezt a SZABÁLYZOTT REZSICSÖKKENTÉSNEK Ti nem adjátok át a népnek. AZT TE KERÜLGETED KITARTÓAN!! -Gondolod a nép ezt nem fogja fel,TÉVEDSZ...Bocs.
Törölt felhasználó 2022. 01. 17. 14:48
Előzmény: #5455  signal2
#5456
Mondjuk most is 5 % az ÁFA a sertés és csirke húsnak és tejterméknek és ennél alacsonyabb nem lehet.
signal2
signal2 2022. 01. 17. 14:17
Előzmény: #5453  Törölt felhasználó
#5455
6 évig utalták a 13. havi nyugdíjat, sőt, akkor jóval jobb volt az átlagnyugdíj/átlagbér arány, azaz reltíve is több nyugdíjat kaptak a nyugdíjasok. Az alacsonyabb ÁFÁ-t pedig mindenki élvezte.
Tehát nem igaz, hogy ne adakoztak volna rendesen, viszont ahogy te is fogalmazol, ez adakozás, ami szerintem nincs szükség. Az állam működjön egyensúlyi költségvetéssel, és lássa el a leghatékonyabb módon a közfeladatati. Ne avatkozzon bele tízmilliós támogatásokkal az ingatlanpiacba, ne adjon fedezetlenül 13. havi nyugdíjat. És akkor a kritika szól mind Gyurcsánynak, mind Orbánnak.
HPeter76
HPeter76 2022. 01. 17. 14:13
Előzmény: #5450  longforewer
#5454
Juj kommunista AZ IGEN:::))) Kész vagyok..  Hu bakker..
Törölt felhasználó 2022. 01. 17. 13:55
Előzmény: #5450  longforewer
#5453
Az addig oké,hogy Orbánék a közösből adakoznak,de mitől van az,hogy Gyurcsányék akik szintén a közösből adakoztak valahogyan nem voltak képesek azt a teljesítményt nyújtani adakozás terén mint Orbánék ?Mert ha képesek lettek volna,akkor ma is még Gyurcsány lehetne a miniszterelnök.
Törölt felhasználó 2022. 01. 17. 13:51
Előzmény: #5451  longforewer
#5452
Nyugi, értettem,ezért válaszoltam ironikusan a poénodra,vagy smile nélkül az irónia már nem is irónia.
longforewer 2022. 01. 17. 13:47
Előzmény: #5449  Törölt felhasználó
#5451
Kérdés volt, választ kaptál egy mosollyal, hát ha nem érted, akkor gondold végig kinek a hibája ;)
longforewer 2022. 01. 17. 13:46
Előzmény: #5445  HPeter76
#5450

Azzal nem vagy tisztában kedves vasutas kommunista barátom, hogy milyen formában működik a versenyszféra és a kapitalizmus.
Ha az állam ad valamire pénzt, azt a közösből teszi, jó esetben a TE és az én és a mi adóbevételeinkből, ezt ossza újra,  a politikus sem a sajátjából, hanem a MIÉNKBŐL ad.
Amit az egyik oldalon odaad, azt a másikon elveszi - közben a felosztás miatt leveszi a saját sápját!
A közgazdasági dolgok magas falat, ne erőltesd!
Egy napelem rendszer képes annyi áramot termelni, ami a háztartás energiaigényét megtermeli, azaz egy jól kialakított rendszerben nulla a rezsi (energia része), melyhez azonban kell egy befektetés. A 20-30 évig működő rendszer költsége a 10 év megtérülési idő, a szigetelés is fontos, hogy a felhasznált energia ne menjen kárba.
Ez valóban csökkenti a rezsit és hatékony, míg a mostani rendszerben valaki megfizeti az árát a piaci és a rezsicsökkentett ár között (TE és én és mi), például az MVM veszteségét az állam állja, azaz MI és miből, úgy néz ki már csak hitelből futja rá, mert a 12 év dübörgő gazdasági siekre után hitelfelvétel és árszabályzott Csirke far-hátra futja!
Sötétségben a  negró is atomvillanás, ugye emlékszel még rá és érted a célzást?
Törölt felhasználó 2022. 01. 17. 13:45
Előzmény: #5444  longforewer
#5449
Ja,hogy az a gondod,hogy az egyházi iskolákban tanítanak hittant :))Ez tényleg szörnyű egy dolog,meg,hogy a templomban Istenről prédikálnak és nem matematika órát tartanak,az meg pláne szörnyű a hithű ateisták számára :))
HPeter76
HPeter76 2022. 01. 17. 13:27
Előzmény: #5447  HPeter76
#5448
Hu,de nagy szociváros volt mindég összetévesztették Sztálinvárossal(Dunaújv.)
 Hu,hát mikor lesz kimosva ettől az emberek agya..::)))
HPeter76
HPeter76 2022. 01. 17. 13:25
Előzmény: #5444  longforewer
#5447
Tiszaújvárosba laktam(Leninv.) ott van ilyen Gimnáz. ::))) hu jó volna elmenni oda...
HPeter76
HPeter76 2022. 01. 17. 13:24
Előzmény: #5445  HPeter76
#5446
Nem is tudtam sortime topik gazda Becs. szav.
HPeter76
HPeter76 2022. 01. 17. 13:23
Előzmény: #5434  signal2
#5445
Fasza csávó lennél elismernéd Előválasztás kamú volt,mért félsz a társaidtól.. Pld. >sorttime MZP. most mit mond, LELAKTU a lakásokat JÖHET A SZIGETELÉS,NAPKOLLEKTOROZÁS Ez nála a REZSICSÖKKENTÉS! Ez nem kompakt a Szabájzott Rezsicsökkentésssel kedves barátom nehogy bebeszéljétekmár!! ::)))
longforewer 2022. 01. 17. 13:18
Előzmény: #5442  Törölt felhasználó
#5444

pl.: Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
:)
longforewer 2022. 01. 17. 13:16
Előzmény: #5441  HPeter76
#5443

Áh, ha ennyire esélytelen minden, akkor mire ez a nagy aggodalom, a folyamatos jelenlét, dőlj hátra, nyiss egy sört és várd boldogan az áprilist! :D
Viktor is ezt teszi! Ja nem, éppen csirke far-hát árát stopolja, hogy ne halljon éhen szegény kisnyugdíjas!
Törölt felhasználó 2022. 01. 17. 13:12
Előzmény: #5433  Peterbond
#5442
Itt megint azt állítod,hogy van kötelező hítoktatás,pedig ez nem igaz,nincsen ilyenről tudomásom,De írd már le melyik az az iskola Magyarországon ahol kötelező a hittanon való részvétel és nincsen lehetőség helyette erkölcstanra járni.
HPeter76
HPeter76 2022. 01. 17. 13:11
Előzmény: #5438  Peterbond
#5441
Áhh már a facén is kintvan.. Poralizálódik az Ellenzék..Láttam HATVAN (város) 20 ez. lakos(ú) városba milyen 
 Kitörő örömmel tartottak Választási kapmpányt MZP-el egyetemben! Sőt mém újságírókat se akartak közel látni KEVESEN METTEK EL!!(nem megy az máshol sem különből EZ VOLT A KEZDŐ START)
 Na ennyi bőven elég valakinek a népszerűség egyenletéből, ez már élőben történt GYAKORLAT BIZONYÍT!
 eln Ellenzéket körülvevő nép azé visszaköszön!! Még a Fidesz alszik..mondjam képiesen.::)))
  

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek