Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 10. 11. 10:02
Előzmény: #4898  Törölt felhasználó
#4900
Aki azt állítja, hogy magyarországon demokrácia van, az nem tudja, mit jelent a törvényhozói és végrhajtói hatalom pártatlansága, és egymástól függetlensége. És azt sem tudja hogy mi a média szabadság.
badsector1
badsector1 2021. 10. 11. 10:01
Előzmény: #4898  Törölt felhasználó
#4899
ha te úgy gondolod, hogy tudod, hogy mi a demokrácia, akkor szerinted abba belefér, hogy pédául az ügyészség , az alkotmánybíróság, a médiatanács a kormánypárt irányítása alatt van?
Törölt felhasználó 2021. 10. 11. 09:56
Előzmény: #4897  Törölt felhasználó
#4898
Aki azt állítja,hogy  Magyarországon nincsen demokrácia,az nem tudja,hogy mit jelent az a szó,hogy demokrácia.
Törölt felhasználó 2021. 10. 11. 09:44
Előzmény: #4894  Törölt felhasználó
#4897
Magyarországon nincs demokrácia
Törölt felhasználó 2021. 10. 11. 09:43
Előzmény: #4894  Törölt felhasználó
#4896
az irányító ,törvényhozó és végrehajtó hatalom pl. nincs szétválasztva. Emiatt láthatunk végre nem hajtott bírói ítéleteket. Illetve eleve az alkotmány bíróság is a  törvényhozó hatalom kezében van.
Törölt felhasználó 2021. 10. 11. 09:41
Előzmény: #4894  Törölt felhasználó
#4895
demokracia sincs
Törölt felhasználó 2021. 10. 11. 09:26
Előzmény: #4893  Peterbond
#4894
Nekem sem tetszett zhagar stílusa,de amit írt hasonlatként az igaz,egy valódi diktatúrában az ide írogatók már nem élnének.Képzeld el,hogy Hitler vagy Sztálint úgy bíráltátok volna mint a szerintetek diktátort Orbánt akkor,mi lett volna a sorsotok.Teljesen egyértelmű,hogy Orbán nem diktátor és Magyarországon nincsen diktatúra.
Peterbond 2021. 10. 10. 23:22
Előzmény: törölt hozzászólás
#4893
"miközben fingod sincs arról hogy milyen egy afrikai diktatúra még enyhébb verzióban is: ahol huszadennyi állításért is már hetek óta fetrengenél félig kómában a szomjúságtól miközben a kivert fogaidat számolgathatnád a csótányok közt a földön egy sötét őrzött odúban),"
.
Ezt amúgy csak próbálnám én hasonlatként leírni valakire érdekelne meddig maradhatna itt. pl úgy kezdeném hogy egy normális országban azután amit Orbán tett huszadennyiért is már hetek óta.....
.
Á inkább nem mert tudjuk itt következetes lenne a moderáció.
Peterbond 2021. 10. 10. 23:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#4892
"de most komolyan és utoljára: én tényleg csak azt nem értem, hogyha ennyire nem bírod az orbánrendszert - amit az afrikai diktatúrákhoz hasonlítgatsz meg a hazai ballib sajtó legképtelenebb ostobaságait visszhangzod, lásd pl. a pegazus című dajkamesét, -"
.
Se a favellák ( Brazilia ) se Dél Afrika nem diktatúra csak szólok :). Mellesleg a példa lényege a mérték bemuttása volt egy teljesen más témában. Mert korrupcióban tényleg úgy visszonyulunk Svájchoz mi mint Délafrika hozzájuk gyilkosságban :).
.
A Pegazus ügy meg szerinted dajkamese bár még kormnánytagok se merik letagadni hogy használták. De persze szerinted dajkamese amit csak elterelésből derített ki majd 20 ország újságírói hálója és ettől mégtöbb országot érintett benne több ezer megfigyeltel és mint valami teljesen mellékszálként szerepelünk benne ( csakhát nekünk azfáj ha minket figyelnek meg nem ha Marokkóiak Franciákat meg Szaudiak újságírókat stb... )  mert hát ilyet a Fidesz nem csinálhat. Ha ugyanez kijött volna Gyurcsánnyal egyből nem lenne dajkamese.
Peterbond 2021. 10. 10. 23:12
Előzmény: #4887  zhagar
#4891
"mellébeszélsz, miután nem hagyott nyugodni és többszörösen rákérdeztem, ugyan hogyan érnéd el és mivel tudnád garantálni azt amit eddig sugalltál, tehát azt, hogy "azért kell orbán ellenzékére szavazni ( te meg is tetted eddigi is  már az előválasztáson is), mert azok jobban csinálnák és 1 Ft-os sem lopnának el"
.
1. elég esélyes hogy jobban csinálnák. de garancia semmire sincs. A Fideszre se volt amikor 2010-ben rájuk szavaztam. Kaptak esélyt a bizonyításra mert a korábbiak rossszak voltak. mikor kiderült hogy ők mégrosszabbak csak másképp már nem szavaztam rájuk hanem másra.
.
2. Nem hiszem hogy 1 forint lopás se lesz amit leváltják a fideszt. sose állítottam. Kevesebb ( Jóval kevesebb lenne, nem mellesleg remélhetőleg nem rendszerszintű hanem egyéni ) 3 éve hozom a példát folyamatosan, csak neked 4-szer leírtam de továbbra is direkt kitalálsz állításokat amiket nem mondtam és azzal gúnyolsz. Nem meglepő tették ezt pont így pont más nikkek is akik már ki lettek innen tiltva. 
.
Szóval vagy 32.-jére és csak neked 5.-jére. Te állítod a favellákban hogy felesleges közbiztonságról beszélni meg renddőrséget alkalmazni mert gyilkosságok mindig lesznek és mi vagyunk utópisták hogy senki se fog senkit bántani ha változtatunk. legyen minden úgy ahogy van napi 20 halottal mert olyan nincs hogy nulla gyilkosság még Svájcban se. Mi meg azt mondjuk hogy nem egyből a tökéletws kell hanem elnidulni a JOBB irányába. És igen Svájcban is van gyilkosság csak 5 évente és nem 20 naponta. Nekünk ez a célunk. neked meg a mostani rendszerszintű korrupció fenntartása. Mert azt az csinálja akit kedvelsz.
Peterbond 2021. 10. 10. 23:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#4890
"ja és hát a magyar futballal kapcsolatban pedig bőven megcáfoltak már téged a focis topikban (én olvastam), csak ott is ugyanezt a taktikát követted mint itt: nem vettél róla tudomást, hogy ne kelljen elismerned a bukásod!"
.
Ja például tegnap is cáfolt a válogatot az albánok ellen. Nem cáfolt ott senki max másról beszélt. Az nem a magyar foci felemelkedése hogy a Fradi mostmár televásárolhatja magát külföldivel és Belgából és norvágból is több a stabil kezdő mint magyarból és így ér el nemzetközi kupa eredmnyeket.
.
Ahogy az sem hogy ha 30 nappot előre készülhetünk akkor képesek vagyunk egy taktikával reaktívan focizva néha meglepetés eredményekre. De hosszútávon a selejtezősorozatokban 4. helyen végzünk.
.
De kérlek cáfolj ha tudsz az állításaimban. De kérlek ne az ilyen képzegéseidben hogy Berlinbe akarok költözni olyan szar nekem itt. Én szeretem a hazámat és a magyar fovit is. Ezért szeretném ha javulna nem pedig azt hogy bólogatok minden szarra csak mert Fideszes.
offshort
offshort 2021. 10. 10. 21:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#4889
eléggé definíció zavarosak az írásaid,
mentségedre talán azt lehetne felhozni,
hogy az egészen egyszerű, sima tárgyilagosságot is nélkülözik! 
zhagar 2021. 10. 10. 20:46
Törölt hozzászólás
#4888
zhagar 2021. 10. 10. 18:43
Előzmény: #4861  Peterbond
#4887

semmit nem írtál amit cáfolnom kellett volna :-)
, ellenkezelőleg : azzal hősködsz itt évek óta hogy "létezhet ám tisztességesebb meg lopásmentes kormányzás" - és ma már nem is próbálod cáfolni azt amit korábban megtettél, hogy márpedig igenis gyurcsányt fogjátok hatalomrajuttatni ismét az ellenzékre adott szsvazataitokkal  (szivárványkoalíció meg listákkal való manipulálás ide vagy oda)-  szóval nem veszed észre mennyire kínos az ahogyan mellébeszélsz.
mellébeszélsz, miután nem hagyott nyugodni és többszörösen rákérdeztem, ugyan hogyan érnéd el és mivel tudnád garantálni azt amit eddig sugalltál, tehát azt, hogy "azért kell orbán ellenzékére szavazni ( te meg is tetted eddigi is  már az előválasztáson is), mert azok jobban csinálnák és 1 Ft-os sem lopnának el"
nem jöttél elő a nagy recepttel mint elődeid (az utópista szocik a 19. században, vagy mint Lenin elvtárs a 20.-ban amikor megírta a nagyívű opuszát 'Mi a teendő' címmel), TEHÁT csak hangulatot keltettél és manipuláltál itt folyamatosan, miközben én teljsesen komoylan gondoltam és kíváncsian vártam hogy oké, Peterbond, akkor hol van az igazságosabb társadalmad programja = miről beszélsz, hogyan valósíanád meg, mik lennének a garanciáid (törvényiek és bármi egyéb, stb.)?
de kiderült hogy nincs neked semmi ilyened, a nagy szavakkal való dobálózáson és az okoskodáson kívül! és ebben nincs semmi személyeskedés hogy ezt most leírtam, csak rögzítettem a tényeket!!!
zhagar 2021. 10. 10. 18:30
Előzmény: #4873  Törölt felhasználó
#4886

hadd vitatkozzam ezzel, illeve hívjam fel a figyelmet arra: amíg nem látunk konkrét bizonyítékokat az említettek állítólagos gaztetteire, addig őket ártatlannak kell tekinteni, nemde?
a másik meg az, hogy persze hogy mindkét úr - és persze nemcsak ők, hanem bárki aki a magas politikai és üzleti körknek illetve elitnek a tagja - az mindig minden korban és rendszerben tud olyamiket, amiket az átlagember sosem tudhat meg.
ez teljesen normális és természetes dolog, a rendőri vezetőkkel is így van meg a hírszerzőkkel is, ezzel nem lehet , nem is tudunk mit kezdeni még a demokratikus rendszerekben sem. és zzal sem, hogy a mindnekori elit - politikai pártszíntől függetlenül - értelemszerűen több infóval rendelkezik a pozíciójából adódóan, így tud akár bennfentesen kereskedni is úgy hogy az nem fog kiderülni, stb. stb.
zhagar 2021. 10. 10. 18:25
Előzmény: #4863  Törölt felhasználó
#4885

hogyne jártam volna és láttam volna debreceni meg a pesti színes egytemistákat!
és nincs is velük semmi baj, tudod miért?
mert ezeknek a 99 de inkább 100% a egytemista tehát értelmiségi azaz nem illeglálisan Európába érkezett , legalább 20-25% ban még írni-olvasni sem tudó, késsel-villával szó szerint enni sem tudó, azaz európai kultúrértelemben sajnos gyakorlatilag szinte semmire sem jó és használható szerencsétlen, ok?!
merthogy aki ilyeneket Berliben látsz, azoknak legalább a fele ebbe az utóbbi kategriába tartozó olyan bevándorló, akikből a német államnak és embereknek sajnos semmi hasza nem származik!
a multikulti tehát bizonyos határok és feltételek közepett nemhogy nem káros, hanem még pozitív is -  csak szegény szerencsétlen elbutult nyugati balodali elvtársaid már régen átestek e szempontból a ló túlsó oldalára mert azt hitták, nem fog kulturális szskadék képződni ha ilyen fél vademberek tömegét engedik be - buta fejjel azért egyébként mert azt hitták, hogy ezzel megoldhatják a demográfiai gondjaikat! de szívás lett és lesz majd ebből a számukra egyre inkább, csak még mindig nincsenek eléggé a tudatában ennek!
Dexcar 2021. 10. 10. 18:11
Törölt hozzászólás
#4884
Törölt felhasználó 2021. 10. 10. 17:49
Előzmény: #4876  Törölt felhasználó
#4883
Nem tudom,hogy hol élsz ahol lassan több az angol szó mint a magyar ,szerintem eléggé túlfutottál az országhatáron :),én egy nagy megyeszékhelyen lakom,és elvétve találkozom angolul beszélőkkel ,zöme vagy sima turista ami egyből látszik rajtuk,vagy hazánkban tanuló külföldi diák.De ha bemegyek a város legnagyobb bevásárló központjába hétvégén ott valóban sok angolul beszélővel fogok találkozni,mert a turisták és az itt tanuló külföldi diákok is itt szoktak koncentráltan jelen lenni.
badsector1
badsector1 2021. 10. 10. 11:20
#4882
"Kövér László szerint egyre többen térnek haza Magyarországra"
"A házelnök szerint megteremtették hozzá a megfelelő körülményeket."
   
récsöl távozása szükséges de nem elégséges feltétele a magyarok visszatérésének, ha a fater is eltávozna spanyolba, akkor még sokkal többen térnének haza.
cintanyer 2021. 10. 10. 11:10
Előzmény: #4880  badsector1
#4881
Nem szabad azt sem elfelejteni, hogy 2010-ben  volt még 1 parlamenti versenyző a maradék Mdf, Szdsz és Bokrossal társulva, akiket az összes többi (látszat)versenyző kitúrt a kopogtató cédulák számolgatásával. Így lett ez az átok 2/3. 

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek