Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 14:24
Előzmény: #3558  realmadrid
#3560
Öreg! valahol kell lennie annak a rengeteg pénznek, amit az eutól kaptunk, kb.30ezer milliárd forint, mert hogy nem a gazdaság fejlesztésre , és közszolgáltatásokra költötték, az biztos.
A 2.világháború után a legatyásodott japán csak az innovációra, és a tanulásra fektette a hangsúlyt. Ez lett a vége. Mi nem. Mi lesz a vége?
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 14:22
Előzmény: #3555  SeldonKuper
#3559
lehet, nem vagy propagandista, de nem is tudsz megcáfolni, és ez pont elég a tisztánlátáshoz. Egyeseknek ez sem:)
realmadrid 2021. 09. 20. 14:21
Előzmény: #3555  SeldonKuper
#3558
Itt már annyi milliárdot ellopott az Orbán hogy lassan az derül ki hogy az utak építését, vasút fejlesztést, minden felújítást az ellenzék fizetett.
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 14:21
Előzmény: #3555  SeldonKuper
#3557
Jóember! Lölö lett a világ 200adik leggazdagabb embere. Mutass már egy üzemet,csak egy  hátsó udvari sufnit, amibe befektetett, ami új, nagyértékű szellemi, vagy fizikai terméket állít elő külföldre, vagy jobbá tette az állampolgárok életét. Ami bevételt hozott volna az országnak. Te vagy részesedsz a pénzelosztásból, vagy nagyon korlátolt gondolkású vagy, ha nem látod a tényeket. Vagy válaszolj, Jóember!
És ez csak azért van, mert a kormány saját zsebre beleavatkozott a piaci tövényekbe, és saját szája íze szerint torzította azt. De ezzel egy egész országot tesz taccsra. Aki ilyet tesz, az nemzetrontást, hazaárulást követ el.
SeldonKuper 2021. 09. 20. 14:15
Előzmény: #3553  Törölt felhasználó
#3556
De baj! Mert te nem úgy cselekszel, ahogy dumálsz róla! 
Vagyis nem cselekszel, csak dumálsz!
SeldonKuper 2021. 09. 20. 14:13
Előzmény: #3549  Törölt felhasználó
#3555
Köszönöm a válaszodat! Ha eddig semmiről nem tudtál, minek szaporítottad itt a szót!?
Volt rá lassan 12 éved és nem tudtál semmiről? Hát nem irigylem az érdeklődésedet, a szórványos megfigyeléseidet! 
Ezzel a csodálatos kéréseddel mindent elárultál, magadról, Magyarországról!
Nem vagyok az a propagandista, aminek gondoltál! 
Nem megkerülve a kérésedet, minek győzködjelek olyan dolgokról, pénzekről, amikkel eddig sem értettél egyet!
Több ezer miliárdról beszéltetek, mindig amit ellopattatok!
Most velem akarod igazoltatni, hogy azzal gazdagodott, erősödöt az ország! Lelked rajta!
Miden ellopott milliárd ott van, ahol keresítek!
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 14:12
Előzmény: #3547  Shareholder
#3554
Kitudnád bővebben fejteni,hogy mit értesz az alatt,hogy a kórházak azok hulla gyárak lette ? Mert eddig is a kórházakban haltak meg zömében az emberek és ezután is úgy lesz elvégre oda kerülnek ha már annyira betegek.
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 14:04
Előzmény: #3550  SeldonKuper
#3553
mi gondom lenne az igaz hívőkkel? akár miben is hisz. De azok , akik csak dumálnak róla, de nem úgy cselekszenek, azokat nem tudom tisztelni. Ugye nem baj?
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 14:02
Előzmény: #3550  SeldonKuper
#3552
Annyit tudtam idézni a pápától, amit a tv ben lláttam,semmit nem emeltem ki, sehonnan. És mi a probláéma a pápai idézetemmel?: Hogy nehéz betartani egyeseknek? 
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 14:01
Előzmény: #3546  SeldonKuper
#3551
Gondolkozzunk együtt! nem az a baj, hogy valami magánkézben van, sőt legyen minél több, de legyen a piaci verseny is korrekt. És legyen mind magyar ! És itthon forgassák vissza a megtermelt profitot. Sajna az oligarha cégek nem külföldre dolgoznak, csak abból a pénzből gazdagodnak, ami az országban termelődik. Ha ela tudna adni valamit külföldre, megméretve a nemzetközi piacon, és euroban, dollárban, frankban haza hozza és befekteti a profitot, akkor azzal gazdagodna az ország. Te hol látod ezt nálunk, melyik cégnél? 
Most az állam megrendel valamit, kifizeti, és a profitból luxus jachtot, repülőt vesznek. Ez azután milyen hasznot hajt az országnak? Szerinted?
SeldonKuper 2021. 09. 20. 13:58
Előzmény: #3545  Törölt felhasználó
#3550
Nem is azt mondtam, hogy te mondtad, hogy a kesresztények is szeretnék megvédeni magukat!
Szerintem a te sem azt mondtad, amit a pápa mondott, csak kiemelted a szövegkörnyezetből és azt ráöntötted a  keresztényekre, vagy akiket keresztényeknek gondoltál!
Az is álságos megállapítás lehet akkor részedről!?
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 13:55
Előzmény: #3546  SeldonKuper
#3549
akkor most tied a szó! propagáld, mivel gazdagodott, erősödött az ország? én meghallgatlak :)
badsector1
badsector1 2021. 09. 20. 13:55
Előzmény: #3546  SeldonKuper
#3548
az oktatásra szánt célzott támogatást nem szabad a ner közeli alapítványoknak adni mert, csak újabb ingatlanmutyikra fogják költeni.
Shareholder 2021. 09. 20. 13:53
Előzmény: #3517  Karvalytokes
#3547
Nem érdekel, máshol mi van, az érdekel, hogy Magyarországon az egészségügy le van nullázva teljesen, a kórházak hullagyárak lettek. De baszki, ha a kormány 2/3-al nem tud ezzel mit kezdeni, akkor mondják ki, hogy ez van, nincs mit tenni, ne hazudjanak. Azt meg magasról leszarom, hogy Fletó idejében is szar volt - mai napig várom az elszámoltatását, amit Orbán ígért, halálbüntit is támogatom, rajtam nem múlik -, a nemzet orvosa, Mikola, majd Orbán, Cser Ágnes, Kásler meg a többi fideszes vetítőgép azt hazudta, hogy majd ők megreformálják az eü-t és jobb lesz, de csak szarabb lett. Engem látványpékséggel (frissen mázolt kórtermekkel, vakolt falakkal) nem lehet kifizetni, mint a szemellenzős fanatikusokat.
SeldonKuper 2021. 09. 20. 13:52
Előzmény: #3540  Törölt felhasználó
#3546
Eddig sem az egészségügyre, sem az oktatásra nem kaptunk célzott támogatást az UNIOtól. 
Mostantól "tervbe" van véve!
Eddig olyen célzott fejlesztésekr adtak, amiket ellopattatok a fidesszel, a NERrel, orbánnal, lölővel!!
Na itt aztán ki is fújt a tudomány! Csupa elcseszett lehetőség ezt mondjátok, minden alap és értelmes logika nélkül!
Az egész nyugati világot már régen magánkézben működtetik! Miért, ott lehet?
ne beszélj nekünk 2028ról meg a beláthatatlan jövőről, mert biztos nem úgy lesz, ahogy már ezerszer megjósoltátok, minden garancia nélkül!
Sajnálom, hogy csak a propagandista szólamokkal jössz, tényeknek álcázva!
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 13:45
Előzmény: #3543  SeldonKuper
#3545
"A kersztények szeretnék megvédeni magukat! Neked az sem tetszik!"
Jóbarát! ne állíts olyat, ami nem igaz! Hol mondtam én ilyet(lsd fenti mondatot)
Nem a maguk istene szerint élnek, hanem a maguk céljaik megvalósítására használják fel hitüket. Ami sokszor nem egyezik a szeretettel, elfogadással, türelemmel, megértéssel...stb, amit a pápa is mondott. És ez álságos!
Shareholder 2021. 09. 20. 13:41
Előzmény: #3518  Törölt felhasználó
#3544
Semmi irónia nem volt abban, amit írtál, tényként közölted, ami nem is volt. Ennyi sincs benned, hogy vállalod a felelősséget a kijelentéseidért!? Sehol nem írtam, hogy fideszhívő vagy, ezt másokkal beszéld meg, viszont a beírásod alapján könnyen lehet(ne) erre következtetni mert a pártok vakhívő keménymagja szokott így megnyilvánulni, teljesen mindegy melyik politikai oldalról beszélünk. 
SeldonKuper 2021. 09. 20. 13:39
Előzmény: #3537  Törölt felhasználó
#3543
A pápa monott ezt is azt is! Neked csak a keresztényi alpállással van egyet nem értésed!
De a te hited lehet annak is az oka, hogy nem tudod hova tenni a kereszténységet ebben a globalista világban! 
A kersztények szeretnék megvédeni magukat! Neked az sem tetszik!
Mindenki az igazi Isten szerint él, csak az egyik így szeretne, a másik meg másképp szertne élni, mindenki a maga istene szerint!
Ezt mondják a sok "modern" antropológus elméletek követői! Higgyél csak a pápának, abból még nem keletkezik (talán) háborús konfliktus! Nemzetrontó hülyeség!
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 13:39
Előzmény: #3535  Karvalytokes
#3542
senki nem vághatja zsebre, az a miénk, az országé! 
Törölt felhasználó 2021. 09. 20. 13:37
Előzmény: #3538  realmadrid
#3541
azért jönnek a külföldi cégek, mert olcsó a munkaerő, és kiviszik a profitjukat. A magyar minimál bérnél a szlovák, a román is magasabb már. Naná, hogy idejönnek dolgoztatni. A munkaerőt kiszolgáltatj a kormány a külföldi cégeknek. Aztán röhögve kiviszik a profitjukat, nem itt költik el. Ez jó az országunknak szerinted? Miért demagóg? Szerinted a kormánytagok fogják visszafizetni? Azért nézd meg, romlanak a gazdasági mutatók. A benzin ára mennyi is? Az euro mennyi is? Az infláció mennyi is? A KSh adatai meg annyit is érnek, tudhatod.
És az alacsony kamatnál nem alacsonyabb az ingyen pénz? Még a 0,000000001 % nál is jobb az ingyen pénz, csak becsületes elszámolást várnak érte. Ez miért olyan meglepő? A bank nem így ad kölcsön?Az a lové nem jár.....hanem az eu ajánlotta fel. 

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók