Topiknyitó: werkaz 2007. 08. 17. 09:56

Econet topik  

Csinálok már egy rendes econet topikot mert hülyén néz ki ez az új bejelentés jöhet cím.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 29. 13:18
Előzmény: #5639  Törölt felhasználó
#5640
:)))))

Aogy venulunk, az eselye is no annak, hogy egyszer megindul az econet !!
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 18:03
Előzmény: #5638  Törölt felhasználó
#5639
te is belevettél multkor,mit magyarázol!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 17:39
Előzmény: #5637  Törölt felhasználó
#5638
te figgye , ez a WC papír megint mekkorát rallizott ma !!!!!! csak vegyétek ...
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 15:15
Előzmény: #5636  Törölt felhasználó
#5637
most kéne belehúzni,van benn tétel!
cirka 20 millát lehetne beletenni kiakasztva>ejha,komoly nagyon!
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 10:01
Előzmény: #5630  Törölt felhasználó
#5636
Bigbroki, húzzál már el innen, majd ha igazad lesz, akkor üzenj, de elég lesz két mondatban is. Akkor majd visszairunk, hogy jééé, igazad volt.
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 09:51
Előzmény: #5627  Törölt felhasználó
#5635
szépen kitört ez a szar WC papír ma IS !!!!!!! csak vegyétek ...
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 09:36
Előzmény: #5633  matgab
#5634
ma száááálllnnniiii foguuunnnkkkk :)))
de jó lesz!!!
milyen érdekesen mozgunk az indexhez képest..ellentétesen:)
matgab 2006. 09. 28. 09:21
Előzmény: #5632  autofan
#5633
Bigbroki, étnyleg kezd ez a novo beírás tömeged nagyon unalmas lenni...
Hidd el, akit minimálisan is érdekel, az megnézi a novos topikot...
Vagy írogassunk oda az ecoól, meg az otp-ről?
Szellemileg próbálj meg olyan magasságokat elérni, hogy nem zavarod azt, aki nem kiváncsi a témádra...

Ha nem hagyod abba tele teszem tampon reklámmal a kedvenc novo-s topikodat...!
autofan 2006. 09. 28. 07:06
Előzmény: #5631  autofan
#5632
Brokinak szólt persze
autofan 2006. 09. 28. 07:06
Előzmény: #5630  Törölt felhasználó
#5631
Ritka gyenge a produkciód.Minden topicot teleírsz a szar novotrade-el.El hiszem,hogy tökig ülsz benne,meg fel kel rántani az árfolyamot.Meg az is lehet ,hogy van akit érdekel a debil süket duma.De légyszi ez csak a novo topic-ba őrizgesd. Köszi
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 00:57
#5630
Gog123:

Amiket ide is beírtam tényeken alapuló infók!!
Csak megsugom Neked, hogy amit a közgyűlésről írtam, a napirendi pontokat is, az hivatalosan is megjelent (bet.hu-n is megtekinthető), úgyhogy nem a kis ujjamból szívtam!!!!

Az 1500 Ft-os alaptőke-emelés meg írtam, hogy nem 100 %

Valószínűleg 1500 Ft+/- 100-150 Ft lesz az alaptőke-emelés!!

nézd meg a közgyűlési PP-bemutatót!!
Ott is szerepel a 40 mill EUR értékben történő részvénykibocsátás!!

Erről ennyit, úgyhogy semmi miatt nem tud beperelni engem senki a világon!

Az igazság, tények leírásáért büntetés járna??
Nem hiszem!!

Idézném Rényi Úr hozzászólását:

Re: Novoka lendületet kap egyelőre forgalomban, de már ez is valami!! :-))Elözmény válasz erre 07.27

Kedves barátaim, olvasom a Novoka biztatására irányuló leveleket, néhány részletet megadnék a közgyülési tájékoztatómból szemelvényként, a tőzsdén meg lehet tekinteni a Powerpoint verzióját is., aki kéri ezt atájkoztatót a képekkel együtt is szivesen elküldöm: grenyi@novotrade.hu

Genesis Technológiai Alap/ Novotrade Nyrt Vékony film napelemek gyártásának terve 2006 június 27. A Novotrade NyRt közgyülésén bemutatott tájékoztató anyag
A projekt Vékony film napelem gyártó üzem létesítése - Rendkivül attraktív befektetés - Jó, hosszú távú perspektíva - Környezetbarát ügy
Miért vékony film photovoltaikus elemek? -a klasszikus napelemek gyártásának erőteljes növekedése a napelemekhez használható szilikonban anyaghiányt eredményezett . -A vékony film technológia nem függ a napelemekhez használható szilikontól és alacsony költséggel előállítható - kWh/kWp energia teljesítmény nagyon attraktív -Teljesen kipróbált, begyakorolt technológia -A piac nyitott, hogy vékony film napelemek új gyártói megjelenhessenek.
Mit ajánlunk? - Teljesen kidolgozott tervek - Nagy tapasztalatú szakember csapat - A finanszirozás egy része nagyon - attraktív, állami támogatást vesz igénybe

Mire van szüksége a Novotrade-nek? Befektethető tőke 100 Mio € - 20 Mio € a Genesistől és egyéb első befektetőktől - 40 Mio € részvénykibocsátás és banki hitel - Max 40 Mio € állami , európai uniós és magyar kormány támogatás
Pénzügyi teljesítmény? - A teljes kapacitás elérésekor 200 millió Euro tiszta export forgalom - adózás előtti eredmény 30% felett - Pozitív cash flow a a beruházás befejezését követően, a projekt 3-dik évében 1-ső év 2-dik év 3-dik év 4-dik év 5-dik év 6-dik év Bevétel MEUR 0 60 160 200 200 190 adó elötti eredmény MEUR -8 0 68 72 72 68 cash flow MEUR -90 -10 76 88 88 84
Figyelem: A piaci helyzet alapján azzal számolunk, hogy az üzem teljes kapacitását a projekt megkezdésekor előre eladjuk Értéknövekedés a befektetők számára? - A szükséges befektetés 60 %-a azonnal értéknövekedést produkál az állami támogatás miatt - A napelemeket gyártó vállalatok jelenlegi Értékelése a nagytőzsdéken rendkívül attraktív értékhányadost eredményeznek - Jelentős pozitiv cash flow a 3-dik évben és esetleg előbb is

grenyi

(Rényi Gábor a Novotrade Nyrt elnök-vezérigazgatója)

Itt a bizonyíték, hogy nem légből kapott amit írtam!

Akit érdekel szívesen elküldöm neki a PP-anyagot!

Közös Novo e-mailen is elérhető minden info!!

Írjatok, akit érdekelne!!!

Jó éjt mindenkinek!
Törölt felhasználó 2006. 09. 28. 00:46
#5629
Sziasztok!

Először is kijelentem: Nem szándékom az Econet-topic Novová változtatása, hisz itt a mesegyárosok szónokolnak, nem akarom megzavarni őket holtbiztos, tuti tippekel sem!!
Nyugodtan üljetek még pár évet az Econetben, majd csak felmegy 2-3 Ft-tal! :-)))
Legutóbb is beszűkült a boolinger, csak mindeki bánatára lefelé tört ki!!!
Isten őrizzen, hogy én megzavarjam e nyugis, árfolyamadót kikerülő (nyereség híján) részvény nyugalmát!

Csak gondoltam szeretnétek nyerni is valamennyit a tőzsdén, és nem csak unaloműzés gyanánt vesztek Novot és írogattok ide vicces dolgokat! :-)

Aki év végéig 50-100 %-os hozamot szeretne elérni, annak inkább a Novot ajánlanám!!
Nem kötelező, csak kifizetődőbb!

Nekem is volt amúgy Ecom még év elejé, hónapokig ültem benne, de meguntam a szarakaodást az Ecoval! :-)
2-3 hete is vettem 63-64 Ft-on, de el is adtam 1-1,5 héten belül, nem is bántam meg, hisz azóta 57 Ft-is is lement az árfolyam!!
Igaz ma már emelkdett, ezt tegyük hozzá az igazság kedvéért!!

Jó lenne minden kisbefektetőt boldognak látni, és nem csak panaszokdást, meg kiábrándultságot észrevenni rajtuk!

Szurkának üzenem:

Köszi szépen a biztatást!! Rendes tőled!!
Hidd el, most sem okoz csalódást a Novotrade!
Ha érdekel küldök Neked infókat róla e-mailen akár!
Tudod a közös Novo e-mail címet??
Ott minden friss infót megtalálhatsz róla!!

Megsugom Neked: 1000 és 1250 Ft között kb. 32 000 db-ot vettek meg Novoból, és tartják is, őszi alaptőke-emelés közeleg!
Ezt már írtam persze, ja és az egész világpiaci részesedés 14 %-a a Novoé lesz piaci szegmensén belül!!!!!
Ez már tuti-döfi!! :-))

Mit szólsz hozzá?

Novo árfolyama 4-5 éve volt 4500 Ft is, nem kizárt, hogy ismét eléri ezt a szintet 2-3 éven belül persze!!!
1 éven belül duplázás benne van!!!!
Segítek, ha érdekel valami ezzel kapcsolatban!
Vagy szeretsz Te is Ecos meséket gyártani?:-)
Azért valljuk be, nem semmi ami ebben a topicban folyik!! Jókat lehet nevetni, kaszáljunk az Ecoval nagyokat! Csak nehogy az igazi Kaszás kapjon el minden Ecost! ..vagyis pontosabban: a pénzüket nehogy elvegye a Kaszás!
...mert van esély egy nagyobb csökkenésnek is a közejövőben!

zolo 2006. 09. 28. 00:34
Előzmény: #5627  Törölt felhasználó
#5628
az lett amit sejtettem, remélem mindenki felébred csipkerózsika álmából és nem ír be hülyeségeket. Érdekes ez az ECONET, nem a megszokott módon mozog, viszont ez jó jel, közeledik az évvége és ilyenkor a spekik is játszani szeretnek, emlékezzünk, tavaly dec. végén indult a HUMET rally, aztán febr. márciusba jött a többi, idén van egy sejtésem, hogy az ECO kedvenc lehet és ez jó jel lenne , hogy végre a kisbüfik nagy szájjal kirázódjanak és jöhessenek a nagybüfik. Legyen így.
Törölt felhasználó 2006. 09. 27. 17:54
Előzmény: #5626  Törölt felhasználó
#5627
Miért jobb? Én az internetért fizetek, napkollektort meg bárki csinálhat a garagéjében Tüske Böki!
Törölt felhasználó 2006. 09. 27. 17:17
Előzmény: #5625  forest_30
#5626
Hejja , BIGBROKER !!!

a múltkor mán egyszer igazad vót és szerintem most is a NOVO lesz a nyerő ezzel a fos WC papír ral szemben ... itten csak a nyálverés megy a ráérők között ... de a NOVO egyszer mán szépen meghúzott !!! csak így tovább !!!
forest_30 2006. 09. 27. 09:05
Előzmény: #5624  zolo
#5625
Okosan gyerekek, ez a hangnem nem illik ránk Ecosokra :)))
de egyett értek mindenkinek meg van a maga topikja, ahol érdekelt
végűl is ezt egy info cserélő helynek készűlt.....
zolo 2006. 09. 27. 08:49
Előzmény: #5623  Törölt felhasználó
#5624
ez itt az ECONET topik el lehet húzni a f*s novotrade ajánlásokkal...köszönjük!
Törölt felhasználó 2006. 09. 27. 07:31
Előzmény: #5622  Törölt felhasználó
#5623
Big Broker! Komalyan mondom, hogy hagyd abba a baromságot, mert egyszer valaki, egy igen nagy pert akaszt a nyakadba az ilyen beírások miatt. Aztán még a 3000Ft -os Novo is kevés lesz, hogy kifizesd a számláidat. Mi vagy te, hogy így tudod, hogy mi készülődik a Novo-ban? Vagy jól beragadtál a 1000Ft felett, és irkálod a sok zagyvaságot, hogy el tudd adni?
Törölt felhasználó 2006. 09. 27. 01:26
#5622
Sziasztok!

Akit érdekel a Novotrade, az még a következő 2-3 hétben vegyen Novot, hisz heteken belül ősszehívják az újabb közgyűlést!!

Napirendi pontok:

1. Leányvállalat megalapítása
2. Novotrade Nyrt. nevének megváltoztatása
3. Igazgatóság újraválasztása
4. Stratégia részletes ismertetése

Az alaptőke-emelés várhatóan, valószínűleg 1500 Ft-on fog megtörténni 8,5 milliárd Ft értékben!!

Nem 100 % az 1500 Ft, ezt kiemelném!!!!

2000 Ft-os célárfolyam év végéig!!!

Nagyobb rally lesz majd!!!

Jövőre részvénykibocsátás készülődik 40 millió EUR összegben!!!

Számoljátok ki kedves részvényesek, nem semmi!! :-))

Akit érdekel a projekt részletesebb kifejtése, bátran forduljon hozzám!
Segítek szívesen!

Minden jót!

Sikeres kereskedést mindenkinek!
Törölt felhasználó 2006. 09. 26. 16:54
Előzmény: #5619  Törölt felhasználó
#5621
buxer, 1-2 hete még 64 volt

Topik gazda

werkaz
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek