Topiknyitó: marslako2 2010. 10. 15. 09:47

DELTA LUFI  

Kérem ebe a topicba csak azok írjanak akik vesznek eladnak kereskednek a humettal a károgók ne írjanak.

Mer én tudom hogy megy fel hajrá Magyarország hajrá humet.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Devilio
Devilio 2020. 07. 13. 10:03
Előzmény: #2499  Sampipi2
#2500
Ez találó volt nagyon :) 
Sampipi2
Sampipi2 2020. 07. 13. 09:59
Előzmény: #2495  Sehmet
#2499
Azert én kívánom azt, hogy a felmenetbe egy kicsi leessen neked is... 😜
Bár felfelé szerintem nem leszel olyan bátor mint lefelé szoktál 😂
Devilio
Devilio 2020. 07. 13. 09:55
Előzmény: #2497  Sehmet
#2498
A többihez képest a 8 millió nem rossz 1 óra alatt júliusban.Amúgy elég sokszor sérelmezted,hogy kitiltottak a szektából.Olvasd vissza az utolsó kettő hozzászólásodat és ne csodálkozz rajta!!
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 13. 09:50
Előzmény: #2496  Devilio
#2497
Ezzel a pár-milliós forgalommal? Addig, ameddig lesznek olyanok, akiknél az illúziós felülírja a tapasztalatot. 
Devilio
Devilio 2020. 07. 13. 09:32
Előzmény: #2495  Sehmet
#2496
Vagy meddig fog emelkedni?? ;-) 
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 13. 09:13
#2495
A mai Tippmix: Meddig esik? Hol érdemes visszaszállni. 
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 13. 09:12
Előzmény: #2492  Nutika
#2494
Én nem nagyon értek sem a technikai, sem a fundamentális elemzéshez, mert ezeket a pappeerokat nem a spontán tőzsdei piaci mechanizmusok mozgatják. 
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 13. 09:10
Előzmény: #2491  bugocsiga
#2493
Tito horvát volt, ott meg usztasáztak. A szlovének a maguk jó-kétmilliós lakosságukkal nem tényezők. Orbán Viktor és a magyar kormánypártok által támogatott, jobboldali SDS  és a Modern Centrum Pártja – SMC, Új Szlovénia – NSi, valamint a DeSUS nevű nyugdíjaspárt alakított kormánykoalíciót az idén tavasszal Szlovéniában. :)
Nutika
Nutika 2020. 07. 11. 11:11
Előzmény: #2487  Sehmet
#2492
Így van és jogos! De egyébként meg lehet itt agyalni akármelyik papír folyamatairól a vírus para után, számomra annyira nem releváns, ha az árfolyamban nem mutatkozik meg. Engem nem érdekelnek a nevek már, pénzt keresek valamivel vagy nem, ez a lényeg. Leszoktam már a nagy, részletes elemzésekről, fejben összerakom, ami kell, megteszem a téteket és csókolom.  
bugocsiga
bugocsiga 2020. 07. 11. 10:54
Előzmény: #2490  Sehmet
#2491
Szloven partizanok nem szeretik politikai befolyasszerzest..estenkent tito notakat dalolnak..
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 11. 10:48
Előzmény: #2488  bugocsiga
#2489
bugocsiga
bugocsiga 2020. 07. 11. 10:45
#2488
Ceg allitolag beszall lelegeztetogep uzletbe magara kapcsolja..
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 11. 10:37
Előzmény: #2485  Nutika
#2487
Vidát ne hagyjátok ki, most ő a favorit. Egyébként egy jóindulatú, rendes bicskei fiú! 
Sampipi2
Sampipi2 2020. 07. 11. 07:20
Előzmény: #2485  Nutika
#2486
Korekt 
Én többet várok azért 100 120 mrd nel. 
Merkel 5 agazatrol beszélt 15 18 mrd eu, az szet dobva 3 mrd per ágazat. (plusz mínusz nyilvan) 
Az 5 agazatbol 3 ba  is beletud állni a delta.
Borzaszto nagy számot osszetudnak rakni ha tényleg a delta az új üdvöske. Ha csak a digitalizációra szánt pénzből 10% jon ide (ami valljuk be arányaiban kevés) akkor már megvan az említett számod. És hol a többi. 
Én azt mondom   a virus alatt elkezdik a munkát keményen és a virus ideje alatt nyertese jönnek ki, vagy 1 2 ev... 
Mikor máskor bombaznak szet Ft al megbízással a céget mint a virus ideje alatt. Úgy kell a digitalizáció a virus ideje alatt mint egy falat kenyér. Első körben oktatás eü majd jövőre közlekedés ipar stb így 1 masfel ev alatt több ágazatot eleve, fontossági sorrendben. 
Nutika
Nutika 2020. 07. 10. 21:52
Előzmény: #2484  Sampipi2
#2485
Egyáltalán nem hülyeség, amiket írsz, én is így gondolom. Úgy, abban a formában, ahogyan eddig loptak, full direktben, az az irány fenntarthatatlan, vállalhatatlan. Az irányváltást jól jelzi, hogy ugye mindenki tudja/látja, hogy Lölő és Vejkó kőkeményen le volt tiltva a kommunikációról a külvilág felé, most viszont Vejkóval volt egy nagyinterjú , "fúj közpénz" stb. Lölő az érdekesebb, ő meg főleg nem szólalhatott meg, mert buta és nagyon támadható, meg szvsz. egyre betegebb. Szóval summa semmarum ilyen Opus szintű nyílt színi rablás nem lesz többet (azt eredetileg paksra hozták csak létre, de a fiúk éhesek lettek, látjuk mi lett belőle).
Ha ők nem, akkor viszont kicsoda? Egyértelműen a közvetlen második vonal lép színre. Kadosa, Barna...a helyzet most érett meg arra, hogy átvegyék a céget. A Deltás fiúk csúnyán belebuktak az adó....ba, az elcseszett kibocsátásba...nem volt körülöttük levegő, a cégre viszont egyértelműen szükségük van, hiszen minden kaki ellenére Mo. egyik legnagyobb IT cége, megkerülhetetlenek a piacon. Mivel közös lónak túrós a háta, egyáltalán nem lennék meglepve, ha idővel kötelező vételi ajánlatot tennének az egész Delta Holdingért. Ez lehet az indulás az új szelek szárnyán.
Utána-egyetértve veled- széles spektrumon mozoghat a cég, nem feltétlenül csak IT irány. Opusban is evés közben jött meg az étvágy, itt is az lesz. Az IT mellett az építőipar sem kizárt és a folyamat csúcsán ez egy 100-120 yard kapitalizàció cég lesz és fair value-n, nem jelentősen túlárazott Delta apporttal pl. 
Sampipi2
Sampipi2 2020. 07. 10. 16:07
Előzmény: #2483  Nutika
#2484
Nem hogy mondtad volna h adsz neki delta részvényt, lehet belement volna a bíznicbe. 
Viccet félre téve, elég volt mára a hahotazas. 
Sehmet
Nem tudom mit varhatunk a kgytol. 
Nem tudom kit rakhatnak be. Figyelembe véve azt hogy az uniós pénzek hitelek a jogállamisághoz akarják kötni ami orbitnak nem tetszik. Milyen meglepő 😂
Ha tényleg szet akarják tomni a deltat, ha tényleg neres buli, márpedig jó eséllyel az, akkor itt Lőrinc bácsi nem jelenhet meg de még Csányi papa se.
Nagyon Nagyon meleg a pite orbitnak alapból is, és Lőrinc miatt is. 
Nem tudom hogy bírná el orbit azt ha megint Lőrince lenne valami ahova több száz miliard ft érkezhet. Plusz total lekovetest akar az unio a penzekrol a tényleges demokrácia miatt. 
Kizartnak tartom hogy a 2 ember nyilvánosan képbe kerüljön ha ide pénzt akarnak pumpalni. Kizart
Csak akkor ha tenyleg nem uniós pénzek jönnek ide, akkor jelenhetnek meg. 
Egyébként szerintem a deltanak kell fél év 1 év mire ugy szép lesz az arfolyam de lehet keveset mondtam.  Hosszú meg ez az út. Bár attól függ ki mit vár. 
De az egyszer holt biztos hogy ezer miliardos tételek lesznek benyomva, digitalizáció, oktatás, eü, közlekedés, és még ezek csak pár dolgok azok közül amikbe bele kell nyomni. 
Irgalmatlan nagy pénz lesz 1- 5 eves távlatban.  
Az hogy kinek minek hogyan az a nagy kerdes. 
Lasztikam mi a véleményed a leirtakrol? 
Nutika
Nutika 2020. 07. 10. 15:28
Előzmény: #2482  Sampipi2
#2483
😘😘😘 Nem!
Odamentem egy szöke csajhoz a parton, mondtam, Nutex részvényes vagyok. Na, a faszija hiába pörgette a Merci kulcsot, a csaj jött velem. Verekedés lett a vége. 
Sampipi2
Sampipi2 2020. 07. 10. 15:22
Előzmény: #2472  Nutika
#2482
Miert koroznek a balcsin? Beultettel valakit a vízibiciklibe? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Sehmet
Sehmet 2020. 07. 10. 15:17
Előzmény: #2479  Sampipi2
#2481
Szerintem ne foglalkozz velük! :) Az irigység frusztrálja őket! Ha már a Delta nem megy, átjöttek egy kicsit homokozni a gyerekek. Én kimondottan élvezem azt, hogy lassan elfogynak a patronjaik. Nekem még van egy-kettő, de nem lövöldözünk apróságokra. "Aquila non captat muscas" :-D 

Topik gazda

marslako2
marslako2
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek