_pampa_
1
5
1
2015. augusztus 19. | 08:43

Bevándorlás társadalmi és gazdasági hatása.  

Valószínűleg a közeljövő egy fontos kérdése lesz ez Magyarország és Európa számára.

Rengeteg bevándorló érte már el Európát és túlnyomó többségük háború sújtotta övezetből,országokból érkezett így kitoloncolásuk nem megoldható.

Európának közösen megoldást kell találnia a helyzetük rendezésére ahogyan arra is, hogyan "védjék" meg a 3 leginkább kitett schengeni határral rendelkező országot.

Rengeteg megoldásra váró feladat halmozódott fel az EU döntéshozóinak az asztalán.

ui: trollok, kötekedők,akadékoskodók,off-olók kíméljék meg azt a felületet!

Azokat várom a beszélgetésre akiket érdekel,és fontosnak tartják, hogy mielőbb megoldás szülessen a modern kori népvándorlás következményére.

Köszönöm!
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
május 21. | 17:51
előzmény: #14349  -pny
Szerintem, ha a fogyást akarja akárki megállítani, akkor a dolgozó kétgyermekeseket kell támogatni. Azt furcsállom, hogy ez bárkinek is új dolog lenne. Nem rossz az, ha a 3 és többgyermekeseket támogatják, de attól nem fog megoldódni a fogyás. Mindenesetre sokkal többe kerülne nyilván mint a 3 vagy többek segítése. Valszeg ezért nem állt még rá senki. :)
május 21. | 17:35
előzmény: #14337  Phylaxa
“Tehát attól, hogy a 3 és fefelé gyermekeseket támogatják, attól még a lakosság fogyni fog.“
.
Tehát akkor szerinted Orbánék családtámogatási rendszere alapjában rossz?
május 21. | 17:19
előzmény: #14338  ts3
Ugyanazt állítod. Miről vitatkozunk? :)
május 21. | 17:05
előzmény: #14346  Vazsmegyei
A legkárosabb emberfajta vagy aki létezik.
Gyerekek gyilkolnak, és szerintem nincs itt semmi gond, semmi tennivaló, csak nem kell írni róla.
Tessék itt a rendőrségi jelentés. Gondolom szerinted ez is propaganda.
http://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/holtan-talaltak-meg-0
május 21. | 16:33
előzmény: #14345  capaeledel
Bízd csak rám, hogy mikor mit írok! Neked alig van saját véleményed, ha van azt is egy linkkel terelnéd  a valótlansággal összemosva! Kivéve azokat a nyilvánvaló objektív gondolatokat, amiket szintén linkekkel igazolsz!Légy nyugodt egyetértek veled, ha nem propagandát akarsz rámsózni! 
május 21. | 16:25
előzmény: #14344  Vazsmegyei
"Borsonline= Index! Tobzódjál benne, engem meg mellőzz az ilyen meglátásaidtól!"
Ez az amikor a tényeket sem vagy hajlandó elisrmerni.
Én nem szóltam hozzád, Te írtál , bár senki nem kért és nem volt kíváncsi rá.
Szerintem azt sem tudod miről írtál, csak gyártanod kell a hsz-eket.
május 21. | 16:20
előzmény: #14343  capaeledel

Csak ismételni tudom: a normalitás határát feszegeted az ormótlan "hasonlataiddal"! Nem vagyok vevő a gagyi terelésedre! Csupa negatív gondolataidat teszed a fórumra! Nem is értem miért nem voltál ott, amikor ere a szerencsétlenségre hivatkozol! Mit akarsz ezzel igazolni? Egy nyilvánvaló gyilkossággal! Normális?
-
Borsonline= Index! Tobzódjál benne, engem meg mellőzz az ilyen meglátásaidtól!
május 21. | 15:46
előzmény: #14339  Vazsmegyei
"Mindössze a kitalált és propagandisták légből kapott tényei zavarnak,"
Akkor tessék egy 2 napos hír:
http://www.borsonline.hu/aktualis/gyerekgyilkossag-veszprem-megyeben-egy-15-eves-fiu-vegezhetett-a-kis-adriennel/153354
május 21. | 14:57
előzmény: #14340  Winterdreams

Ez már régen nem vicc, hogy egyetértve kiegészítselek!
 Amikor az Index is erről ír, az azt jelenti, hogy simulni szeretnének a jövőhöz, amelyből már rájöttek, nem jó kimaradni! 
Hisz megmondták, vagyis leközölték azt amit a nyugati Németországban sem lehet titokban tartani, mert a propaganda az fontos, fontos, hogy ki mondja ki az igazat!
május 21. | 14:50
előzmény: #14338  ts3

//Voltak olyan szavak, hogy egészségügy, oktatás, munka, lakhatás. Ááááááá.//
Éppen ezek a szavak azok, amelyek egyes embercsoportoknál csak szavak! Mindent mással, másokkal oldanának meg, de semmit nem tesznek érte, hanem inkább ellene tesznek! Csupa negatív értelemben és szidalmak közepette mantrázzák! Nem is tudják a valódi okokat és következményeket tudomásul venni! Ismétlik naponta, hetente, havonta és most már éveken keresztül, de felelősséget azt nem éreznek! Másra mutogatnak akkor is ha véletlenül igazat találnak mondani!
Ez a "te nem értesz semmit, tudatlan vagy" valós tényekkel alá nem támasztott vergődésük okozza azt a frusztráltságot, amit aztán akár tudattalanul is ismételgetnek!
  -
Benne vagy ebben a mókuskerékben, mert nem értékeled azt a kritikát, amit ezért az értelmezésed miatt folyton figyelmedbe ajánlanak! Kerülöd, mint macska a forró kását, mert nehogy igazat adjál annak, aki az igazat mondja!
május 21. | 14:31
előzmény: #14334  capaeledel
Mindössze a kitalált és propagandisták légből kapott tényei zavarnak, amelyeknek csak azok adnak hitelt, akinek nem számít hol élnek , hol van szülőföldjük! 
Csak azzal értenek egyet, amit az esti imádságuk alatt a propagandájukká tesznek és követik is! 
Terjesztenek is minden elérhető fórumon és nem törődnek azzal, hogy olyan országban élhetnek, ahol bármit megtehetnek, még az ilyen kitalált tények zabolátlan terjesztését is! 
És nem tudják értékelni, inkább visszaélnek a Magyarországon kapott  szabadságukkal!
ts3
május 21. | 13:49
előzmény: #14337  Phylaxa
"Neked a "dotálás" definícióval van ezek szerint problémád. "
Ha neked csak ennyi jött le, akkor kár az energiát pazarolnom. 
Voltak olyan szavak, hogy egészségügy, oktatás, munka, lakhatás. Ááááááá.
május 21. | 13:10
előzmény: #14336  ts3
Persze, hogy van. Ha elkezdenék dotálni a kétgyermekeseket (nyilván sokkal többen vállalnának két gyermeket, mint többet), akkor megállhatna a fogyás. Neked a "dotálás" definícióval van ezek szerint problémád. Amiket felírtál, pontosan ezekben kellene a kétgyermekeseket támogatni. 

Egyébként az alapprobléma ugyanaz mint az "átlag" kifejezés. Attól, hogy páran "milliárdokat" keresnek, még nem fog a többség jobban élni, csak az átlag fog szebben kinézni. Tehát attól, hogy a 3 és fefelé gyermekeseket támogatják, attól még a lakosság fogyni fog. Szócséplés az egész.  :) 
ts3
május 21. | 12:49
előzmény: #14335  Phylaxa
Jajj nekem.Van gyereked?
Gyereket nem a dotálás miatt vállal be egy család.
Vannak ilyen problémák Magyarországon, ami nagyon megnehezíti a gyerekvállalást: egészségügy,  oktatás, megélhetés, lakás,stb.
Szerinted kb hány százalékot emelkedtek az albérlet árak, az utóbbi 3 évben, azokban a régiókban ahol munkát is lehet találni?
május 21. | 12:41
előzmény: #14328  ts3
Pofon egyszerű. Tessék elkezdeni dotálni a kétgyermekes dolgozó családokat és megáll a fogyás. :)
május 21. | 12:39
előzmény: #14333  Vazsmegyei
Tudom téged zavarnak a tények.
május 21. | 12:38
előzmény: #14320  capaeledel
Ez már a normalitás határát feszegeti!  Kiábrándító a gondolatmeneted! Hol szocializálódtál, hogy ezeket a gondolatokat képes vagy megfogalmazni és közhírré tenni! Lelki szegénységet nem lehet elit iskolákban sem javítani!?
május 21. | 12:33
előzmény: #14330  ts3
Nem vagy vitaképes! Értelmetlen kifogásokat sorolsz  és oda nem illő szöveget másolsz a vita tárgyához, a logikus gondolkodás helyett!
május 21. | 12:29
előzmény: #14326  ts3
Ez csak a fejedben létező probléma összemosása! neked nem fontos, hogy a nyugat-európai termékenységi rátáról nem beszél senki, mivel a migránsok betelepítésével orvosolnák az okos politikusok, akiket imádattal figyelnek a liberális etnikai kisebbség tagjai! 
Úgy is szeretnék kijátszani majd egymás ellen a helyi őslakosokat a "helyi" betelepített migránsokkal! 
Ez a jövője Nyugat -Európának, amelyet már ma is működtetnek a senkiházi liberális politikusok!
ts3
május 21. | 12:11
előzmény: #14329  pampa
"Hm, csak udvarias voltam...  meggyőződésem, hogy komoly feszültségek lesznek, sokkal nagyobbak, mint amit most látunk (magányos merénylők (nyilván nem meghatározó jellegűek, de tény, hogy elég gyakori), növekvő idegen kulturális jegyek a mindennapokban, no-go zónák bővülése, utcai zavargások, rendfenntartók problémái, lakosok elköltözései a "menekültek" megjelenésével, stb.)"
A fenti idézet szerinted egy feltételezés?

Topik gazda

_pampa_
1 5 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE