Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 00:12

Békemenet - LEGALÁBB FÉL MILLIÓ POLGÁR JELENLÉTÉVEL!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
stock33
stock33 2012. 01. 22. 12:54
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#60
Magyarországon Trianon óta igenis szitokszó, a nacionalistáknak köszönhető, hogy szétkapták az országot. és az 1. vh utáni újbóli megerősödésük vezetett a 2. vh utáni újbóli területvesztéshez. minél jobban erőlködtek a nacionalisták, annál több kárt okoztak a magyar nemzetnek.
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 12:53
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#59
na mifene ...

a nacionalizmus az egy fasza ügy a XXI . században?

az a mindenki egymásnak megy ..féle ?, vagy békésen önnacionalistáskodunk magunknak?
ez utóbbi fajtát még nem ismerem

és mióta ?
user24 2012. 01. 22. 12:50
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#58
édesem. a nacionalizmus szó lexikonban szerepel. pl. itt: link
szitkozódni momentán TE szitkozódsz.
sztem rendezd a szürkeállományod, mert 1 pöttyet meg van kattanva.
ez volt az utolsó válaszom a számodra. beszélgetni értelmesnek tűnő lényekkel szoktam. te meg nem vagy az.
user24 2012. 01. 22. 12:50
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#57
édesem. a nacionalizmus szó lexikonban szerepel. pl. itt: link
szitkozódni momentán TE szitkozódsz.
sztem rendezd a szürkeállományod, mert 1 pöttyet meg van kattanva.
ez volt az utolsó válaszom a számodra. beszélgetni értelmesnek tűnő lényekkel szoktam. te meg nem vagy az.
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 12:49
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#56
tipikus: aki libsi, az ellenünk van... egyáltalán, miért hívták békemenetnek? ki az, aki szabadságharcot hirdetett? és ő hívja békemenetre a zembereket??? noooormális??? ráadásul milyen gyarmatosításról beszélünk? de komolyan, kéretik puritán ne4m csak libsizni, hanem előjönni a konkrétumokkal.

tudom, nem vagyunk egyformák, nem kell egyformán gondolkodnunk, nekem is fontos, hogy magyarnak érzem magam, stb. de azért vannak alapelvek, amelyeket az elmúlt másfél évben nagyon nem tartott be a Fidesz.. Többet loptak és hazudtak, mint az elmúlt 20 évben összesen. szakadék szélére kerültünk, arroganciával és gőggel magunkra haragítottuk a világ nagyobbik részét ezzel is súlyosbítva a helyzetet. Sorolni lehetne azokat a jogi lépéseket, amelyek normális jogállamban elképzelhetetlenek lennének. A fejünket csak kapkodtuk, hogy éppen melyik kormánypolitikus milyen baromságot mond, végig azt várjuk/várom, hogy kiderüljön, mikor jön elő az adú ász, valami olyan lépés, ami minden eddigi ökörséget más fényben tüntet fel. De nem, ilyen nincs.
Sőt, erre mi történik, százezer ember kimegy tüntetni a kormány MELLETT! ÉSEZTMÉGISHOGY? MIÉRT? Ennyire meg lehet sokakat etetni? Ennyire nem fogja fel a zemberek egy nagy része, hogy mit jelent, ha az ország első embere csak ollózásra volt képes doktori munkája kapcsán? Azt hiszen végünk van, ez egy nagyon mély morális gödör és sokan még tapsolnak is ennek. SPALI, Alkotmánybíróság, MTVA, Szájer és Szájerné, Alkotmány, MNYP államosítás, dohánykisker államosítás, mobilfizetések államosítása, végtörlesztés ilyen módja, koki és saller, alkotmány asztala, MNB tervezett lenyúlás, Kubatov lista, lázár-selmeci-dojcs-matócsi jelenségek... választási törvény...

és mégis, mint észak koreában, mennek az emberek tüntetni a viktor mellett...
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 12:48
Előzmény: #46  user24
#55
Egyrészt a tömeg állami szervek általi becslésének tényként való elfogadása fakultatív.
Másrészt ha véletlenül igaz is a szám a babakocsik hozzászámolásával, az összességében 4% támogatottság. Mert azt látni kell, hogy ide aki él és mozog, és hajlandó politikainak látszó közösséget vállalni velük, azt mozgósították. Határon innen és túl. Sámánokkal, árpád sávval, antiglobalistákkal, fanatikusokkal együtt. Ez a csoport kb. annyiban képes egy tömegként mozogni, mint a híradóban megszólaltott csákó. "Meg kell védeni, hogy ... , hogy ... , hogy... magyarok vagyunk."
WTF! Ezt ki vonta kétségbe?
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 12:46
Előzmény: #52  user24
#54
Ezek szerint libsi vagy!!!

Akinek a nacionalizmus szitok szó azzal nincs értelme beszélni.

Üdv.
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 12:44
Előzmény: #50  user24
#53
Nagyon nagy baj lenne, ha az ott lévők befektetők lennének.
Valakinek dolgozni is kellene, termelni, újat alkotni.
user24 2012. 01. 22. 12:43
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#52
ah!!! ismét egy olgártárs akit a nacionalizmus vezérel. gratulálok a mélyreható érvelésedhez. bannoltalak a listámról.
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 12:41
Előzmény: #44  user24
#51
Kérlek, ne tétovázz!!!
Dobd a pakkajid, sőt ha gondolod, akkor keress jobb helyet.
user24 2012. 01. 22. 12:39
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
miért? hogy ítéled meg?
gondolom az ott lévők között nem sok befektető volt. :D
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 12:38
Előzmény: #46  user24
#49
Én a látottak alapján másként ítélem meg!
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 12:35
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#48
A képek, videók nem helyettesíthetik a személyes tapasztalatot!

Kár, hogy nem voltál ott!!!
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 12:35
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#47
A képek, videók nem helyettesíthetik a személyes tapasztalatot!

Kár, hogy nem voltál ott!!!
user24 2012. 01. 22. 12:35
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#46
én a tegnapi támogató tömeg után ebben egyáltalán nem vagyok biztos. eddig bíztam benne, hogy a józan ész képes győzedelmeskedni. de itt az emberek valami álomvilágban élnek. és úgylátszik még mindig messze vannak az ébredéstől.
talán majd ha viki magáévá teszi a számláikat szükség szerint. persze csakis azért mert támadják. á, és azt is meg fogja nekik magyarázni. meseország tündérkéje.
user24 2012. 01. 22. 12:31
#45
amúgy a tököm tele ezzel a folyamatos adok-kapok magyar wirtshaftos cirkusszal.
nem tudom miért kell embereket egymás ellen ugrasztani. ebben még egy polgárháború is simán benne van hosszú távon. a pofozkodás ugye már elkezdődött... és mindig van lejebb.
user24 2012. 01. 22. 12:28
Előzmény: #22  nobudy
#44
1-3-ig soha, mert alapvetően támogatja azokat.
4. kell.
nekem inkább az most a kérdés, hogy a tegnapi 400ezres után mennyire bátorodik fel ismét viki, és mennyi hülyeséget fog megint szólin/tenni?
és főleg, hogy ez akkor megint lefele viszi a chartot???? csak mert akkor dobom a pakkjaimat.
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 12:27
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#43
Álmodik a nyomor!

Várj még legalább 1 napot, s utána kezd el írogatni, hogy többen vagytok!
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 11:53
Előzmény: #41  aliben
#42
érdekes cucc ez , holott nincs benne semmi kamu ..

csak szépen végig kell őket nézni

link

link

link

aliben 2012. 01. 22. 11:23
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#41
Neki nem kell lopni, sem az apjának, van elég pénze anélkül is , nem ugy mint orbánnak, aki a miniszterségét saját vagyonának gyarapodására használta, vagyis MINISZTERKÉNT LOPOTT! (de ehhez persze még fel kell nőlnöd cukibaba, hogy el tudd olvasni az orbán előző uralkodása alatt történteket)

Topik gazda

johnny1
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek