Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 00:12

Békemenet - LEGALÁBB FÉL MILLIÓ POLGÁR JELENLÉTÉVEL!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 01. 23. 07:05
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#140
ahhoz hogy egy országban jól éljenek legelőzör is a mentalitás a lényeg...lásd skandinávok, hollandok...stb azok már rájöttek hogy ennie, laknia mindenkinek kell....a balkáni népek mint mi nem ilyenek...
Törölt felhasználó 2012. 01. 23. 07:04
#139
én úgy hallottam minimum 20 millióan voltak! mert ugye a világon az öszes magyar az kb 15, de jöttek még román , szolovák, szerb stb szimpatizánsok is akik pl. örömmel visszaaadják viktornak a trianoni területeket....hiába nagy ember ez a viktor!mindenki szereti!
Törölt felhasználó 2012. 01. 23. 06:58
Előzmény: #137  jancsika
#138
Nem bagatelizálnám el a náci veszélyt, Te is tudod, hogy itt soha nem fognak jól élni a tömegek. Nem lesz normális bér, nem lesz megfizethető lakás, nem lesz oktatás, jó egészségügy stb.
jancsika 2012. 01. 23. 06:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#137
Johnykám.

Ne általánosíts a jobbikkal kapcsolatban.

Nézd meg a Bp II kerületet. 5%.

Ha egy picit jobban fognak élni az emberek azezt a pártot totál le fogja nullázni.

Ne érts félre én alapvetően szerettem a jobbik programját, de a választások után folyamataosan kiebrugdalták, s háttérbe szorították a normális, gazdasági folyamatokhoz még értő tagjait, így nem marad más, belőlük, mint az emberek lecsuszásából történő indulataira építés, és semmi más.

Nehogymár az legyen Magyaroszág legfontosabb célja, hogy legyen nemzeti gárda, vagy a nem kivánt kisebbségieket egy helyre tepeítsék, vagy hogy veszzen Trianon. Építeni kellene, és elérni,hogy az emberek jobban éljenek.

Trianon igazi vesztese nem Magyarország volt, hanem az itt élő régi földbirtokosság, akinek a területeit most szlovák, és román magánszemélyek birtokolják. Mert uggye a birtok nem közös volt, hanem akárhogy nézzük az ő személyes területük, amit anno megszereztek még elődeit a monarchiától így-úgy.

Egyszerűen ma Itthon nincs alternatíva sajnos. Rossz, rosszabb ,mégrosszabb, a politika, még az a szerencse, hogy nagyságrendekkel jobban viseljük ezt a depressziót, mint bárhol fogják viselni az Eu-ban.

Törölt felhasználó 2012. 01. 23. 03:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#136
mindig öröm látni, hogy mennyire egyszerű a világ egy hülye szemszögéből :))
Törölt felhasználó 2012. 01. 23. 02:14
Törölt hozzászólás
#135
Törölt felhasználó 2012. 01. 23. 02:10
Törölt hozzászólás
#134
Törölt felhasználó 2012. 01. 23. 02:05
Törölt hozzászólás
#133
Törölt felhasználó 2012. 01. 23. 02:01
Törölt hozzászólás
#132
Törölt felhasználó 2012. 01. 23. 01:59
Törölt hozzászólás
#131
evazeller 2012. 01. 23. 00:10
Törölt hozzászólás
#130
Törölt felhasználó 2012. 01. 23. 00:00
Előzmény: #102  Törölt felhasználó
#129

Az én véleményem:

1. Ezek a tüntetése számháborúk amúgy totál nevetségesek. Ezen vitázni nagyjából Blikk szintű politizálás. (még a ki mikor mennyit lopott sztoriknál is sokkal lejjebb van).
2. Ott vannak a közvéleménykutatási adatok. Tény, hogy a Fidesz sokat veszített, de tény, hogy még mindig nagyon vezet.
3. Tény, hogy a jobboldal utcai megmozdulások mozgosításában mind szervezettebb, mind tapasztaltabb, mind aktívabb. Igaz ez a támogatói oldalra is. Így abban sincs semmi meglepő, ha ezen a tüntetésen valóban sokkal többen voltak, mint a decemberi ellenzékin.
4. És ha már az ellenzék szóba került... Még mindig nincs valódi ellenzék. Egy ultraciki MSZP van lejárt őskövületekkel és rémgyenge Mesterházyval, egy hiteltelen és rossz brandre épített új Gyurcsány féle semmi, meg egy jellegtelen és már párton belül is problémás LMP. Miközben a másik oldal ellenzékéről meg az derül ki, hogy ebben a ciklusban a világon egyedülálló módon a kormány mellett gyújtogatnak majd inkább miután Orbán leginkább az ő programuk mentén halad. És mindezeken túl van egy kb. évente felbukkanó bajusz (Bokros) párt nélkül. Ilyen nevetséges ellenzéke még egyetlen rendszerváltás utáni kormánynak sem volt. És a durva az, hogy még mindig nem veszik észre. (2006 óta mondom az új párt kell dumát, ennyi idő alatt bármit meg lehetett volna tenni, és most, bő 2 évvel a választások előtt még mindig nem biztos, hogy késő).
5. Nagyon ügyes politikai húzás volt szerintem is ez a pro tüntetés. Orbán ügyes politikus. A bajom mindig azzal volt, hogy egyrészt csak itthon az, és azt hiszi, hogy ez elég, másrészt, hogy az ügyes politika és a valódi megoldások között van kapcsolat, de messze nem teljes az átfedés. Én pedig az utóbbit várnám már...
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 23:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#128
Johnny1 = BigBroker = Aboriginal (meg még ki tudja hány nickje volt).

Beteges agitátor. Szerintem nem pénz és nem is más materiális formában kifejeződő érdek az, ami motiválja. Ő tényleg hisz, betegesen. Jobb elkerülni, kicsit keletebbre az ilyen személyiség típusból lesz öngyilkos merénylő.
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 23:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#127
Hitler is hatalmas tömegeket mozgatott meg, Sztálin is, sorolhatnánk.

Én gratulálok a jól szervezett, sikeres akcióhoz. De ez szerintem, semmin sem változtat.
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 23:16
Törölt hozzászólás
#126
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 23:14
Előzmény: #122  Törölt felhasználó
#125
Hali

Szerintem nem csak Én tettem rá pluszt, de ez is kevés :)

Valaki írta, hogy erdélyből 3.500 Ft-os önköltségen jöttek.

Nos vegyünk átlagot: 500 km-ről, busszal: 3.500 Ft :)=önköltség, na neeeee.
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 23:12
Törölt hozzászólás
#124
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 23:05
Törölt hozzászólás
#123
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 22:12
Előzmény: #117  Törölt felhasználó
#122
bárki is volt, köszönöm a mínuszt, mert jól mutatja, hogy csak erre volt képes, érdemi hozzászólásra nem.
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 22:11
Előzmény: #119  Törölt felhasználó
#121
jut eszembe:

-kinevezik elszámoltatási biztosnak azt, aki toplistás a SZÁMLA NÉLKÜL felvett képviselői juttatások listáján HAJRÁ MAGYAROK! AKINEK EZ NEM TETSZIK NEM MAGYAR, HANEM LIBSIKOMCSI gyurcsanyista!!!!!
-LÁZÁR (életében nem volt még normális munkahelye, csak az állam és pártja csecsszopója,nyalója), és a legtöbb zsét vette fel számla nélkül kinyilatkozza, hogy akinek semmije sincs az annyit ér!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! ELÉG A GYARMATOSÍTÁSBÓL!!!

Topik gazda

johnny1
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek