Topiknyitó: stock33 2018. 02. 26. 17:49

"Békemenet", avagy kiállás a korrupció és pedofilsimizés mellett  

https://index.hu/belfold/2018/02/26/marcius_15-en_ujra_bekemenet_lesz/
"Március 15-én újra Békemenet lesz"
.
több millióan lesznek. a kossuth téren. külföldről buszoztatottak mennyien lesznek? :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2018. 02. 26. 20:15
Előzmény: #11  Vazsmegyei
#41
"De hát az index 50% -ban mond igazat!  nem gondoltam volna, hogy ezt is csak kitalálják! "
Hát akkor talán mégse kitaláció volt.
Hát nem lehet minden online újság olyan jó mint az Origo hogy kitalálnak minden szart és aztán fizetik a per után a büntetést és kártérítést.
HIM
HIM 2018. 02. 26. 20:31
Előzmény: #40  Wuff
#42
Akikre én a szavazatomat teszem,az még(!) nem lopott,nem hazudott,nem urizált...adok nekik egy esélyt...persze tudom,hogy nagy csodának kéne ahhoz történnie,hogy hatalomra jussanak..de ha mégis..akkor majd szúrós szemmel figyelem őket..és ha őket is elkapja a politikaitolvajlás,akkor legközelebb váltok.
A 4.ponthoz annyi kiegészítés,hogy nem azt mondtam,hogy már lebontották a demokráciát..és diktatúra lenne..nincs..még..de igény ahogy látom van rá:))
totoro
totoro 2018. 02. 26. 20:35
Előzmény: #29  Wuff
#43
 Ha rövidtávon nézzük, akkor teljesen érthető a motivációd, akinél jobban jársz arra szavazol. Én is jobban járok, élvezem az adó, és a családi kedvezményeket is, de azt is látom, hogy az orosz modell, az illiberális, oligarchás, urambátyám modell sokkal kevésbé hatékony, mint a liberális. Egyszerűen nem a potenciális növekedési pályán vagyunk, az elitet nem a valódi versenyből kiválasztódott legjobbak alkotják, hanem Mészáros féle ügyeskedő cimborák, és lehúzza az országot ez a posvány, ami közép-hosszú távon tartós és behozhatatlan lemaradást hoz (az egésznek a hallatlanul cinikus erkölcsi oldaláról, az állampárt kiépítéséről most ne is szóljunk) Ha körbenézünk a visegrádi országok között, szépen lecsúsztunk és sereghajtók lettünk, és ha nem a Fidesz van az elmúlt 8 évben, meggyőződésem, hogy több százalékkal nagyobb lett volna a gazdasági növekedés, nem félne tőlünk a működő tőke, több lenne a beruházás stb.  És ez már neked és nekem is pénzbeli hátrány, több adó, alacsonyabb fizetések stb. Ha marad a Fidesz, akkor ez a távolodás a többiektől, ez a lemaradás tovább fog folytatódni, és egyre nő az az összeg, amitől te és én, is elesünk, a gyerekeinkről nem is szólva.  Én ezért nem szavazok rájuk.
Vazsmegyei 2018. 02. 26. 20:36
Előzmény: #41  Peterbond
#44
Mindenesetre előbb jelentette, mint a szervező Bayerzsóti! Ez pedig bejött! Előbb találta ki  a Zindex! 
-
Az Origónak meg legyen gondja, ha kitalálta amit nem tud bizonyítani! Persze a bíróságnak, annak a függetlennek, sok minden belefér az ítélkezésébe! Nem hazudtak, hanem nem szabadott volna mondani, amit mondtak! Megsértették az emberi jogokat! Ugyan az a Zindexnél belefér a szólásszabadság eltűrésébe!
Wuff
Wuff 2018. 02. 26. 20:37
Előzmény: #35  Peterbond
#45
Ezzel az írással is teljesen egyetértek (a trambulinos példa különösen jó!), csak 1 komment:
Ugyancsak személyes, nem reprezentatív véleményem, hogy a Jobbikba a gyors terjeszkedés idején sok politikai szerencselovag került be (nem feltétlenül a legfelsőbb szintre gondolok). Én tudok ex MSZMP tagról is, és itt nem KGBélára gondolok. Sokáig szimpatizáltam a párttal, de szvsz. az alsóbb szinteken nagy a sötétség. Aztán Vona "néppártosítása" a maradék hitem is kiölte a pártból, látszik, hogy ugyanaz a szél csapta meg, mint ami O.V.-t és szvsz. ugyanaz lesz belőle, ha hatalmat kap. Azt viszont tartom, hogy szerintem a Jobbik lenne a 2. legkisebb rossz, de akkor még a mostaninál is komolyabb lenne a "nemzetközi helyzet". Mert O.V. csak befelé nagy szabadságharcos, kifelé "ne azt nézzék, amit mondok, hanem amit csinálok"...
LMP: szvsz, nem rendelkeznek egy valódi kormányzáshoz elégséges kapacitással. És nem akarok személyeskedni, de a főnökasszonnyal szerintem nem minden van rendben :(
Peterbond 2018. 02. 26. 20:41
Előzmény: #44  Vazsmegyei
#46
Egyidőben jelent meg a Magyar időkkel ( 17:30 ) AMIRE hivatkozott az Index! Persze azóta frissült a cikk és került bele még infó (pl: kutyapárti rendzvény ) de akkor is mit is tudtak előbb mint BAYERZSOLTI?
Wuff
Wuff 2018. 02. 26. 20:43
Előzmény: #43  totoro
#47
Köszönöm a választ, ez egy teljesen érthető szempont és nem hinném, hogy nincs valóságalapja.
Annyival egészíteném ki, hogy szerintem Mo. még nincs azon a szinten, hogy az igazi liberalizmus meg tudjon valósulni és emiatt csak SZDSZ-féle torzképződmények lesznek, ami magát a "liberalizmus szót" is szitokszóvá tette. Ehhez a Ny-Eu-hoz hasonló polgári átalakulás kellene előfeltételként. Különben úgy járunk a liberalizmussal, mint az arabok a demokráciával...
totoro
totoro 2018. 02. 26. 20:46
Előzmény: #47  Wuff
#48
Egy egyszerű példa, a Fidesz illiberális, és a liberális modell különbségére a rezsicsökkentett gázár, amivel mint kiderült jobban jártunk volna piaci alapon. Ugyanez igaza nagy egészre is, rövid távon jól hangzik az illiberális, populista megoldás, de a piac hatékonyabb.
Wuff
Wuff 2018. 02. 26. 20:49
Előzmény: #48  totoro
#49
Egyet értek! Ha lenne valódi liberális párt, akkor én rá szavaznék. De amíg itt a liberalizmus kimerül a meleg jogokban és kisebbségek indokolatlan ajnározásában, ráadásul full balos megközelítéssel, addig várhatjuk a csodát, szvsz. marad a jobb oldal "jobb híján" :(
settevoltesette 2018. 02. 26. 21:26
Törölt hozzászólás
#50
Mikieger85 2018. 02. 26. 21:35
Előzmény: #49  Wuff
#51
A rezsifidesz mióta jobboldal?
settevoltesette 2018. 02. 26. 21:36
Törölt hozzászólás
#52
Törölt felhasználó 2018. 02. 26. 21:58
#53
Na. Végignéztem az Echo TV-n a Sajtóklubot, tanulságos volt. Az összefoglaló: az első 10 percben érdekes dolgokat hallottam Lovasitól, Bayertől és Bencsiktől, de a maradék 45 percben kiderült, hogy fogalmuk sincsen, mi volt a vásárhelyiek problémája és hogy mi az ellenzéki szavazók problémája. Ehelyett volt az ellenzék szóbeli alázása és a korrupciós ügyek magyarázata egy-egy lehet, hogy valóban pozitív példán keresztül általánosítva. (Pl. hogy Mészáros egy semmirekellő, adóssághalmozó franciától vette meg a birtokot, ami 80 HUF helyett 140-ért vesz át szőlőt/kg). Az ellenzéki vezetőket szörnyetegnek nevezik, de kikérik maguknak Márky-Zay megszólalásait.
.
A lényeg, hogy így ebből nem lesz tanulságlevonás.
U.i.: a pestisrácos Huthnak egy normális megszólalása nem volt szerintem.
Törölt felhasználó 2018. 02. 26. 22:00
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
Ja, és bejelentették, hogy lesz békemenet, Bem szobortól sétálnak Kossuth térre és meghallgatják Orbánt.
-pny
-pny 2018. 02. 26. 22:06
Előzmény: #1  stock33
#55
És vajon miért tüntet majd a Birkamenet, mit fognak követelni, hogy Orbánék hazudjanak, lopjanak mégtöbbet? Vagy hogy kapjon még több ukrán bűnöző állampolgárságot, fogadjanak be még több kötvényes, meg menekültnek kamuzott muszlim migránst?
Törölt felhasználó 2018. 02. 26. 22:16
Előzmény: #49  Wuff
#56
A bal jobb-tengelyen balra vannak a Fideszesek a hazai liberálisoknál, sőt nagyjából Thürmeréket leszámítva bárkinél.
Törölt felhasználó 2018. 02. 26. 22:17
Előzmény: #40  Wuff
#57
Konkrétan mi történt az egészségügyben, ami bíztató?
davidmate85
davidmate85 2018. 02. 26. 22:19
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#58
Majd adok DVD-t ezekre az üres óráidra :D
Törölt felhasználó 2018. 02. 26. 22:23
Előzmény: #58  davidmate85
#59
Vegyem föl neked rá? :)
settevoltesette 2018. 02. 26. 22:30
Törölt hozzászólás
#60

Topik gazda

stock33
stock33
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek