Topiknyitó: stock33 2018. 02. 26. 17:49

"Békemenet", avagy kiállás a korrupció és pedofilsimizés mellett  

https://index.hu/belfold/2018/02/26/marcius_15-en_ujra_bekemenet_lesz/
"Március 15-én újra Békemenet lesz"
.
több millióan lesznek. a kossuth téren. külföldről buszoztatottak mennyien lesznek? :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Wuff
Wuff 2018. 02. 26. 20:15
Előzmény: #34  HIM
#40
Köszönöm a választ! Ha megengeded reagálnék:
1. Az egészségügy ha hiszed, ha nem, szvsz. fejlődik, legalábbis én orvosként ezt érzem/látom. Természetesen továbbra is a béka s*gge alatt vagyunk, de nekem a trend biztató. Sokkal több minden történt, mint a balos kormányok alatt, akik csak szájkaratéztak. Akármit mondanak az elvándorlásról, de hidd el, hogy az én itthon maradásomban a közelmúlt intézkedései fontos szerepet játszottak.
2. Az oktatás valóban züllik, egyetértek. Csak melyik pártnak van konkrét terve erre?
3. Remélni lehet, hogy nem lopnak, de itt a Nyugat-Balkánon az tény, hogy színtől függetlenül lopnak. Sőt kéz kezet mos elven, sose lesz valódi elszámoltatás. Hidd el, hogy sokan a parlamentben külön oldalon ülnek, de a való életben egész jóban vannak egymással. Viktor is kommunistázhat és Terrorházát avathat, de nem véletlen, hogy az ügynök akták a mai napig nem nyilvánosak, mert akkor kiderülne, hogy sok szín alatt ülnek az elvtársak a Házban...
4. Demokrácia lebontása: szvsz. ahol ezt le lehet írni, ott nincs ilyen. Mellesleg, akkor HMV-n is 99%-os részvétel mellett 110%-os FIDESZ győzelem lett volna.
5. Urizálás, pénz hülyeségbe ölése: EGYETÉRTEK. Stadion, kisvasút, vadászkastély, magától növekvő házak, helikopter, kaszinó koncessziók, ELIOS a legprimitívebb lopási módszerekkel... BOTRÁNY. Az tuti, hogy az összes többi párt képes kisebb pofával és kevésbé irritálóan lopni (de azt tartom, hogy nem kevesebbet!).
6. Szerintem a politika arról szól, hogy az ember azt válassza ki a listáról, aki az érdekeit a leginkább képviseli...
Peterbond 2018. 02. 26. 20:14
Előzmény: #38  Peterbond
#39
Peterbond 2018. 02. 26. 20:11
Előzmény: #35  Peterbond
#38
Központi költségvetés kiadásai:
2015: 13.200 milliárd  ( GDP 34.300 Milliárd 38,6% )
2016: 13.200 milliárd  ( GDP 35.400 Milliárd 37,2 % )
2010: 10.000 milliárd ( GDP 27.200 milliárd 36,7% )
Elnézést tévedtem. Még most se csökkent.
 
eredmeny 2018. 02. 26. 20:09
Előzmény: #34  HIM
#37
A politika es a civilek kéz a kézben járnak, és a nemzeti ünnep már így a választás közeledtével alkalom a véleménynyilvánításra.Remélni kevés tenni kell, mert a rendszer önmagától nem fog változni.
Vazsmegyei 2018. 02. 26. 20:07
Előzmény: #18  Vazsmegyei
#36
Igaz volt! Mégis lesz békemenet! 
Peterbond 2018. 02. 26. 20:06
Előzmény: #29  Wuff
#35
"Az a baj, hogy szerintem itt nincs "nem tolvaj". Sőt, meggyőződésem, hogy a korábbi balos kormányok többet loptak, csak kevésbé látványosan"
Hát azt meg kell hagyni a fidesz ha valamiben jó az a Trambulinról pisilni a medencébe. Mészárosék meg Vajna nem is igyekeznek titkolni a vagyonodásukat. De az se zavart senkit hogy kiderült a Trafiktörvényt egyenesen a Miniszter barátja írta.
"Ha lenne olyan párt, amelyik nem lopna, komolyan mondom, hogy rájuk szavaznék."
Miért az LMP a Jobbik vagy bármely má még kormányon sose volt párt esetében honnan is tudod hogy lopnának. Sőt a fidesztől többet? Azon kívül hogy a fidesz mondja, dehát ő szerintük a Jobbik iszlámot éltető párt és lebontaná a kerítést. Na innentől szerintem meg Orbán a marsról jött és életcélja hogy a globális felmelegedésen keresztül vízzel árassza el a Kárpát medencét az Atlantisziaknak.
"Arról nem is szólva, hogy szerintem a pénz legjobb helye annál van, aki megkeresi, a magas állami újraelosztás csak a korrupciót és a segílyes ügyeskedést serkenti, míg a dolgozókkal masszívan kitol."
Így igaz. De akkor miért csak az SZJA-t nézed? Az állami újraelosztás szintje az elmúlt 2 évben kezdett csak jelentősen csökkenni. 
HIM
HIM 2018. 02. 26. 20:01
Előzmény: #26  Wuff
#34
Remélem enyhül a gyűlölködés..remélem megkezdik az egészségügy és az oktatás szépítgetését...remélem nem lopnak ilyen ipari mennyiségben..csökken a korrupció...megállítják a demokrácia lebontását..és amennyit lehet visszaépítenek..bízom benne,hogy nem mérges malacként rohangálunk a világban...befejeződik az urizálás..nem ölik a pénzünket hülyeségekbe...stb..
mellesleg én is részesedek a mostani mészaros lopkodás lepottyantott morzsáiból(opus-konzum)...de hogy ezért ezekre a moslékokra szavazzak??..nem vagyok politikairibanc...
Wuff
Wuff 2018. 02. 26. 20:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#33
Melyik része a nem reális? Hogy mindegyik párt tolvaj, vagy hogy a magasabb adó és állami újraelosztás inkább ügyeskedésre sarkallja az embereket a becsületes munka helyett?
És miért? :)
settevoltesette 2018. 02. 26. 19:58
Törölt hozzászólás
#32
Törölt felhasználó 2018. 02. 26. 19:55
Előzmény: #19  exmnbs1
#31
Akkor ez olyan mint praid?  Ott is védeni kellett a vonaglókat a jobbiktól meg a tojás dobáloktól!
Láttam az indexen.
HPeter76
HPeter76 2018. 02. 26. 19:54
Előzmény: #26  Wuff
#30
Elég jó adod...::)))
Wuff
Wuff 2018. 02. 26. 19:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#29
Az a baj, hogy szerintem itt nincs "nem tolvaj". Sőt, meggyőződésem, hogy a korábbi balos kormányok többet loptak, csak kevésbé látványosan (ld. az államcsőd is keményen befigyelt). Ha lenne olyan párt, amelyik nem lopna, komolyan mondom, hogy rájuk szavaznék. De itt most szvsz. a legkisebb rosszat kell választani.
Az egykulcsos adórendszer szerintem igazságos, mert aki többet keres, az így is többet fizet be a közösbe. Mellesleg, motiválja az embereket a munkára, mert több munka több pénz, ami a gazdaságra is serkentőleg hat. A több kulcsos adónál pedig az ember nem motivált, mert ha magasabb sávba kerül, akkor még több munkáért kevesebbet kap.
Arról nem is szólva, hogy szerintem a pénz legjobb helye annál van, aki megkeresi, a magas állami újraelosztás csak a korrupciót és a segílyes ügyeskedést serkenti, míg a dolgozókkal masszívan kitol.
settevoltesette 2018. 02. 26. 19:48
Törölt hozzászólás
#28
Wuff
Wuff 2018. 02. 26. 19:46
Előzmény: #26  Wuff
#27
A mínuszoló véleményére is kíváncsi vagyok, hogy szerinte miért f*szság, amit leírtam :)
Wuff
Wuff 2018. 02. 26. 19:43
#26
Úgy látszik, hogy HMV-ből lófüttyöt sem sikerült tanulni Viktornak. Épp azt kellene csinálni, hogy ne agymosott birkának nézzék az embereket, vagyis kevesebb Soros, migráncs, Birkamenet és több kormányprogram. HMV-n se az volt a gond, hogy a FIDESZesek nem mentek el, hanem az eddig inaktívak elmentek. A Birkamenet épp az inaktívak ellenérzését erősíti és aktivizálja őket...
Mondjuk, a balosoktól/Jobbiktól is hiányolom a konkrét terveket a "megbuktatjuk Orbánt"-on kívül...
Amúgy az itteni balosoktól őszinte érdeklődéssel kérdezem, hogy nekem/nekünk mitől lesz jobb, ha pl. LMP-MSZP-DK-sokkicsi kormány lesz?
Mert az tény, hogy Viktorék koncepcióval lopnak (Elios, stadion, stb.), míg a balosok fűnyíróelven (aki kapja, marja, minél magasabb szinten, annál többet és látványos alibi beruházások nélkül). De mostanság Lőrinc legalább valamit a BÉT-en visszacsepegtet a kisbüfiknek is, vagyis itt (nekem) Viktor a nyerő.
Kormányprogram szintjén a ballibek mindig a dolgozókat adóztatták szénné (ld. sávos SZJA), míg a segílyesek popóját fényesre nyalták. Mivel én dolgozó, középosztálybeli vagyok, a bal nekem itt sem alternatíva. De gondolom, hogy ti Kopejka vagy Ex, szintén nem azért vagytok Viktor ellen, mert nem akartok kimenni az ötvenezerért a hidegbe sepregetni.
Lehet itt elvekről is vitázni, de szvsz. az embert elsősorban az érdekli, hogy a családja anyagi biztonságban legyen, és ehhez képest másodlagos, hogy milyen arányban vannak bal/jobb oldali újságok, vagy nem importálunk 1300 naplopó migráncsot.
Szóval, én tényleg kíváncsi vagyok, hogy szerintetek mi szól jelenleg a bal oldal mellett. Az is elfogadható érv, ha azt mondjátok, hogy a családi biznisz balos kötődésű, sógor MSZP-s képviselő stb.
Vazsmegyei 2018. 02. 26. 19:28
Előzmény: #23  Seismic
#25
15.-én 17 órakor!
Törölt felhasználó 2018. 02. 26. 19:25
Előzmény: #23  Seismic
#24
Mindenki március 15-én. Búcsújárás lesz egész Budapest. :)
Seismic
Seismic 2018. 02. 26. 19:23
#23
a diákok mikor tüntetnek?...
Vazsmegyei 2018. 02. 26. 19:16
Előzmény: #19  exmnbs1
#22
A virtuális teredben! 
loliense 2018. 02. 26. 19:15
Előzmény: #9  stock33
#21

Topik gazda

stock33
stock33
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek