Topiknyitó: lea39 2021. 01. 25. 09:52

Akko fórum  

Moderált topic
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
LACI82 szerda, 17:29
Előzmény: #7523  Manufacere
#7524
Hát igen, sikerült! Olimpiai aranyat ér a produkció. Amúgy Szerémi fele az övék/vagy nem, ki tudja... kifizették/nem, ki tudja. Hogy miről tárgyalnak? Megvesszük/nem? Hát mennyiért eladó, mennyit ér a miénk (az elvileg fele - gondolom a másik fele ugyanolyan), meddig ér a takarónk? Ezeket a dolgokat én iroda és személyzet nélkül kicsit gyorsabban és ahogy nézem hatékonyabban végzem.
Manufacere
Manufacere szerda, 17:08
Előzmény: #7521  orbitalis
#7523
Szép 290 ről csak sikerült 27 kereskedési nap alatt lecsordogálni 259 -re. 
LACI82 szerda, 14:51
#7522
Itt egy kerékpár árával -3%... az árfolyamban... No comment. Ez mondjuk lehet a menedzsment kiváló kommunikációjának az eredménye: dobjunk be valamit. Ok, de mit? Mondjuk, hogy veszünk valamit, vagy nem. Ezzel végülis nem mondunk semmit. Na de miből? Mondjuk, hogy ha veszünk tőkeemeléssel, vagy hitelből, vagy végül sehogy. Tárgyalunk, az meg folyamatban van. Így jó lesz. Mint az SRV? Végülis ott se mondtunk semmit, vagy nem? Hát ez is megérne egy misét, de látom a piac is áraz....... Mert ha olyan szuper lenne, akkor az irányt csak eltalálnátok egy ismét pozitív nemzetközi szakaszban, vagy nem?
orbitalis
orbitalis szerda, 11:00
Előzmény: #7518  Manufacere
#7521
semmi  nem lenne mert ettol az eladoi oldal nem indulna le. certit nem tudsz kiutni mert nincs.
Manufacere
Manufacere kedd, 12:30
Előzmény: #7519  Donqatto
#7520
Olyat már próbáltam, de nem tetszett a reakció.;)
Donqatto
Donqatto kedd, 12:20
Előzmény: #7518  Manufacere
#7519
Ilyen kisérletezős fajta vagy?
Az nem érdekel akkor mi lenne, ha a 270-et kapnád ki? :D
Manufacere
Manufacere kedd, 12:16
Előzmény: #7517  orbitalis
#7518
Igazából nem azzal a céllal gondolkoztam rajta, hogy beálljatok es átadjam, hanem a reakció érdekelt volna. 🙂
orbitalis
orbitalis kedd, 12:04
Előzmény: #7516  Manufacere
#7517
jöhet csak szolj elotte es beallok
Manufacere
Manufacere kedd, 11:42
Előzmény: #7514  tommanto
#7516
Egyébként én elég türelmes vagyok, de elgondolkoztam rajta reggel, hogy kívánvsiságból leöntöm 250-ig...
LACI82 kedd, 11:36
Előzmény: #7514  tommanto
#7515
Manipulált az egész, ez a holdról is látszik. Ebben van felelősségük. Na de ki tudja, lehet valaki még pár százezer darabbal beletenyerel az árfolyamba.
tommanto kedd, 11:28
Előzmény: #7513  Manufacere
#7514
Jah szetmanipultak a nagyok! A vezetés meg szetteszi a kezét hát hogy ők nem tehetnek semmiről. Simlis szemétláda banda. Szarjanak ge..t
Manufacere
Manufacere kedd, 11:26
#7513
Egyébként a mostani kereskedés és a könyv kisértetiesen hasonlít az 1 évvel ezelőttihez. Ledugózva , ha esetleg belevesznek egyből nyomják is le 270-260 -as sávba.
tommanto kedd, 11:12
Előzmény: #7511  stacstac
#7512
Illetőleg a saját tőke értéke a másik kritérium. S azért ne feledjük ez a minimum érték a tőkeemelésre. Ennél lehet magasabb is de egyenlőre még itt sem tart senki 
stacstac kedd, 09:30
#7511
"Az alaptőke-emelés során kibocsátandó új részvények kibocsátási értékét az Igazgatótanács az alábbi két érték közüli magasabb értékben határozza meg: az alaptőke-emelésről szóló igazgatótanácsi határozat meghozatalának napját megelőző 
• száznyolcvan nap forgalommal súlyozott tőzsdei átlagára, vagy
 
• háromszázhatvan nap forgalommal súlyozott tőzsdei átlagára."
Toka kedd, 09:29
#7510
Oktoberben  a 180 napos már 275 is lehet..
stacstac kedd, 09:28
Előzmény: #7506  Manufacere
#7509
igazatok van - a 180-as a magasabb
 
akkor 260FT - minden amit leírtam 260-nal is érvényes   :-)
Toka kedd, 09:27
Előzmény: #7505  stacstac
#7508
..ok..köszönöm...az jó mert a 180 naposnal emelkedő szakaszba lépunk hamarosan...nem sok idejuk van ..a 360 is emelkedik igy de kisebb mertékben..
stacstac kedd, 09:26
Előzmény: #7505  stacstac
#7507
180 napos átlagár:260,03
360 napos átlagár:247,45
Manufacere
Manufacere kedd, 09:25
Előzmény: #7505  stacstac
#7506
180 napos átlagáron fog a határozat alapján!
stacstac kedd, 09:23
Előzmény: #7504  Toka
#7505
180napos vagy 360napos átlagáron lehet tőkét emelni - IG dönt, hogy melyiken (idei ápr19-ei közgyűlési határozat szerint)
 
jó spekit Neked Toka Úr
Toka kedd, 09:18
#7504
Hát...ebbol a kozlemenybol csak az jott le...hogy:
1.a szeremi 50 ban ami már tulajdon, van bérlo ..nem ures...gondolom a berlesen kivul a neo takaritja, karbantartja....nem ures, igy termel.
2.zartkoru tokeemelésnél johet kivulállo is, akit elfogadnak, vele megeggyeznek...ezert targyalnak.
Ez a 250 forint az honnan jön??lehet vmirol lemaradtam...
stacstac kedd, 08:36
#7503
az jó hír, ha valaki 250 Ft-os részvényenkénti áron több Mrd Ft-ot betesz ide tőkeemelésként, a kérdés a tőkeemelés mértéke a mostani részvénydarabszámhoz képest - ugyanis minél nagyobb arányú a tőkeemelés mértéke a mostani rv darabszámhoz képest, annál nagyobb lesz az egy részvényre jutó részvényesi érték csökkenése - ezt úgy lehet kikorrigálni, hogy a mostani 260-270 körüli értéken, megvásárolsz annyi plusz részvényt, hogy olyan mértékben legyen több részvényed, mint amilyen arányban a mostani teljes részvénydarabszám nő (kvázi Te is részt veszel ilyen módon a tőkeemelésben, persze nem veszel részt, csak ugyanúgy jársz kb)
 
miért írom mindezt - azért, mert szerintem a részvény jóval többet ér a jelenlegi árfolyamnál, ha nem érne többet, akkor nem akarna senki készpénzes/apportos tőkeemelést csinálni 250 Ft-os áron, hiszen akkor az nem érné meg - ha a cég nem érne többet jelentősen 250 Ft-nál, akkor mindenképpen hitelből finanszíroznának mindenfajta új beruházást - de mivel felmerül a tőkeemelés is, ezért azt kell feltételeznünk, hogy mások szerint is többet ér jelentősen
 
mivel a piacon nem tudnak értelmes mennyiséget már összeszedni, ezért tudják a zárt körű tőkeemelést alkalmazni, amivel szintén nőni fog a tulajdoni arányuk és meglehetősen olcsón
 
ha most lenne egy tökös ellenséges befektetői csoport, akkor megpróbálna mindent összeszedni a piacon, de itt a mostani rendszerben nincsenek ellenséges befektetői csoportok, csak haverság van   :-)
 
összességében a hír nagyon pozitív - viszont szerintem most érdemes igazán kapaszkodni, mert lehetnek viharos/szeles idők   :-)
 
a tőkeemelés árfolyama szerintem korrekt, hiszen ezek tőzsdei átlagárak, ennyiért bárki tudott venni és eladni az elmúlt időszakban - hígulni viszont azért fogunk, mert a papír ennél jóval többet ér - viszont senki nem tiltja meg, hogy vegyél még ezen az áron a piacon 
 
jó spekit mindenkinek
 
marlowe01 hétfő, 20:44
Előzmény: #7501  tommanto
#7502
…..valamint a NEO csak az ingatlan EGY RÉSZÉT béreli ki.
tommanto hétfő, 20:40
Előzmény: #7500  Donqatto
#7501
Olvasd el mégegyszer. Van szó a Szerémi második felének megvételéről is, de nyilván tudjuk hogy akkor megy majd ha ők akarják...

Topik gazda

lea39
lea39
3 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek