Alilou3
4
4
1
október 05. | 15:57

A Jobbik beszüntetéséről beszélnek a köztévében  

Mirkóczki Ádám Jobbik-szóvívő közleményben reagált az M1-en elhangzottakra. "A Fidesz fékevesztett hatalmi tébolyában, maradék gátlását is elveszítve, Európában példátlan módon, az ellenzék legerősebb pártjának, a Jobbik betiltásának lehetőségét is belengette" - írta. "Aljas támadásaihoz ezúttal a közpénzekkel kitömött, a CÖF-höz hasonló álcivil Alapjogokért Központot hívta segítségül...Egyértelmű, hogy a Németh Szilárd-Molnár Zsolttal fémjelzett fideszes látszatviták révén tartja lélegeztetőgépen a szatellitellenzékét, míg az egyetlen tényleges kihívóját, a Jobbikot, diktatórikus eszközökkel támadja, '50-es évek óta nem alkalmazott koncepciós eljárásokat indít ellene" - közölte.
http://index.hu/belfold/2017/10/05/a_jobbik_beszunteteserol_beszelnek_a_kozteveben/
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
ma, 18:35
előzmény: #841  madxa
Jó néznék én ki a Trv. előtt,ha mással takaróznék!! Eleget tapasztalok/tapasztaltam én ebből a munkahelyemen is!!
Ebbe tök igazad van!!!
ma, 18:20
előzmény: #859  -pny
-minek ez a mű szó troll, magyaror. élünk okos..::)))
ma, 18:19
Mind fút a párttámogatás után az meglegyen,akár legyen Momentumos!!! :):):)
ma, 17:53
előzmény: #857  capaeledel
Hagyd őt, troll. Se meggyőzni, de még értelmes vitát se fogsz tudni vele sose folytatni.
ma, 16:20
előzmény: #857  capaeledel
Na annyit megértettem, hogy utolért a sánta kutya! Téged is! Mindössze annyi sem történt, hogy neked magyarázni kellett volna? No akkor részemről mégegyszer az elnézést, de óvatosan figyelem a kommunikációdat ezután a magyar kormány működéséről és élesen elválasztom a linkelést a véleményedtől!
ma, 15:46
előzmény: #856  Vazsmegyei
Pedig nem kellene sokáig keresgélned. Csak most volt téma a "kormány magyarázatának a félreértelmezése".
Csak az a gond, hogy én csak bemásoltam, semmilyen megjegyzést nem fűztem hozza. Se jót, se rosszat.
Ismered a sánta kutya esetét?
ma, 15:22
előzmény: #855  capaeledel
Sajnos bocsánatot kell kérnem, mert nem vagyok hajlandó kigyűjtögetni a replikákat, amit a magyar kormány tevékenységéről írtál itt a fórumon. 
-
Biztos azért vitázunk, mert mindenben egyetértesz a magyar kormány működésével! Tehát bocsánatot kérek, hogy nem vagyok hajlandó csemegézni a magyar kormány lejáratásáról, veled a mai napon!
ma, 15:05
előzmény: #854  Vazsmegyei
"Neked egyszerűen értelmezni kéne és nemcsak fikázni a kormány "magyarázatait", amit rendszeresen félreértelmezel."
Leírnád hol "fikáztam" a kormányt? Hol értelmeztem félre?
Vagy megint ész nélkül irkálsz mindent össze-vissza.
ma, 14:53
előzmény: #852  capaeledel
Neked nem szükséges megmagyarázni, mert nem te vagy a "kormány"! Neked egyszerűen értelmezni kéne és nemcsak fikázni a kormány "magyarázatait", amit rendszeresen félreértelmezel.
ma, 12:37
előzmény: #852  capaeledel
Ezért jobb kibérlést írni.
Mert abban az esetben érthető.
ma, 12:31
előzmény: #850  madxa
Én magyarázzam a kormány magyarázatait?
Kérdezd tőlük.
ma, 12:28
előzmény: #846  -pny
A védhetetlent nem lehet védeni! Azt viszont amit te állítasz azt bárki megcáfolhatja, mert nincs relevanciája, hanem részedről egy személytelen és lejárató vélemények tömege!
ma, 12:28
előzmény: #849  capaeledel
Amennyiben megvásárolja a baloldal akkor hogy vehetné meg s szélsőjobb?
Ezt elmagyaráznád?
ma, 12:26
előzmény: #848  madxa
"Kibérelném pár napra így Karácsony körül. :)"
Mégis csak el kellet volna olvasni amit belinkeltem:))
"A kormányzat arra hivatkozott, hogy az arculati elemek mindenki számára hozzáférhetőek, aki a kormányzati kommunikáció pozitív üzenetét hordozza - vagyis például a baloldali ellenzék is megvásárolhatná a "Magyarország jobban teljesít" szlogent."
ma, 12:22
előzmény: #846  -pny
Bemásolnád a MEH oldaláról,hogy jelenleg mennyi az:
.
"ÁLLÍTSUK MEG BRÜSSZELT!"
.
szlogen listaára?
Gondolom most akciós mert már nem nagyon használják! :)
Kibérelném pár napra így Karácsony körül. :)
ma, 12:21
előzmény: #835  -pny
Na ezt értelmezzed mégegyszer, mert ez olyan, ami a normalitásokat feszegeti, amikről elfelejtkezel gondolataid közlésekor! A jóisten mentse meg azokat az országokat, ahol a hozzád hasonlóhazudozók akarnak a hatalom közelébe férkőzni! 
-
Nem vagy tisztában az állam és a demokrácia mibenlétének a tisztázásánál! Hol vannak a híres "tényeid" amikre oly előszeretettel térsz ki? Ezek az államról alkotott képzeteid is kiegészítésre szorulnak, mert nem más mint rágalmazás, bizonyíték nélkül! 
ma, 12:12
előzmény: #844  madxa
Miért akarod görcsösen védeni a védhetetlent? Hitből vagy pénzért teszed?
ma, 12:10
előzmény: #829  ________
Hát inkább hisznek a saját szemüknek, mint neked,  aki hazugságnak álcázott lózungokkal akarod befolyásolni az embereket, akik nem is fideszhívők! Neked még nincs miniszterelnököd, ideje keresned már egy olyant, aki megüti a színvonaladat a politikai palettán!
ma, 12:09
előzmény: #837  capaeledel
Nincsen piaci vagy listaára az állam által használt szlogeneknek!
.
Ezt csak te szeretnéd belekeverni egy hirdetési üzletágba ahol kő kemény piaci verseny tombol!
ma, 12:07
előzmény: #836  Peterbond
Most hogy jön ide az állami kampány?
Az állam egy párt?
ma, 12:06
előzmény: #834  capaeledel
Eddig sem vitattam, hogy előnyhöz jutott a jobbik. Mint azt sem, hogy piaci ár alatt kapta."
.
Akkor mi a probléma a büntetése körül?
Ezt miért nem látják így a többiek is?
Amennyiben szerinted is jogos a büntetés és köztudott,hogy nem a fidesz a szíved csücske akkor kérdés megbeszélve és lezárva.
ma, 12:03
előzmény: #833  Peterbond
"Az a kerdes hogy a fideszt miert nem buntettek evekig ugyanezert. "
.
nem, nem ez a kérdés!
.
Ezt akarja mindenki fő kérdésnek beállítani mivel a jobbik belebukott egy ügyletébe!
.
A fidesz ELSZÁMOLT!
.
Így az ő plakátügye eleve nem lehet kérdés!
ma, 11:59
előzmény: #839  capaeledel
Bizony.
ma, 11:49
előzmény: #835  -pny
Ráadásul adóból.
ma, 11:48
előzmény: #833  Peterbond
Pontosan erről van szó, a sztori lényege, hogy a Fideszes ÁSZ megbüntette durván és választások előtt nem sokkal a Jobbikot olyanért, amiért a Fideszt egyszer sem.
ma, 11:47
előzmény: #831  madxa
"Arról lehet vitatkozni,hogy sok vagy kevés ez az összeg a bérlésért."
Teljesen mindegy hogy vásárlás vagy bérlés. A lényeg a "piaci ár alatt'-on van.
ma, 11:46
előzmény: #832  madxa
Marmint miben is? Szemben az allami 10-20 milliardos plakatkampanyokhoz kepest?
Tovabbra is ideznem toled a mai napi mondasod: mas szemeben a szalkat eszreveszed de a sajatban a gerendat nem. Sot meg veded is hogy az rendben volt.
ma, 11:45
előzmény: #822  capaeledel
Itt a kormány és a Fidesz között jött létre olyan támogatás, amiért simán büntethetne az ÁSZ, ha nem párthatóságként működne.
ma, 11:44
előzmény: #832  madxa
"Gondolom ezt is vitatod, hogy e így ezzel az üzlettel előnyhöz jutott a jobbik."
Eddig sem vitattam, hogy előnyhöz jutott a jobbik. Mint azt sem, hogy piaci ár alatt kapta.
Azt írtam, hogy kevesebb ilyen jellegű párttámogatást kapott mint a Fidesz az előző választáson.
ma, 11:43
előzmény: #823  madxa
Te most tenyleg ennyire magabiztosan vagy ilyen ostoba?
Nem azert kapta a birsagot mert meg nem fizette ki a hatralevo szaz milliot. Hisz meg nem is lejart tartozas. A tesco is ugy kot megallapodast hogy akar 120 napra fizet az aruert. Igy allapodtak meg. Fizet majd 2018 aprilisaban. Az ASZ se hulye es nem ez volt az indoklas. A baj az ( leegyszerusitem neked ) hogy a jobbik a peksegben 20 forintert kapott kenyeret nem az hogy a 20 forintot mikor kell kifizetnie. A fidesz is 20 forintert kapott ugyanebben a peksegben mult heten. A jobbikot ezert megbuntette a fideszes ASZ a fideszt meg nem. Ennyi a tortenet. Mellesleg Simicska elmondasa alapjan a Fidesz a 20 forintott se fizette ki annak idejen.
Nem az a kerdes hogy a simicska tamogattae a jobbikot es hogy ezert jogose a buntetes. Jogos. Az a kerdes hogy a fideszt miert nem buntettek evekig ugyanezert. Es az hogy miert nem tunik fel hogy a cel itt az ellenzeki partok ellehetlenitese? Illetve hogy ez miert nem zavar titeket. Attol meg hogy a ti partotoknak kedvez NEM VEZETHET SEMMI JORA ez a modszer.
ma, 11:38
előzmény: #830  capaeledel
Már vissza is adta a jobbik a megvásárolt plakáthelyeket az eladónak.
Érdekelne, hogy mennyit kapott vissza?
És az is, hogy mennyi  ideig volt a " tulajdonába" ezalatt mennyi plakátot helyezett ki és így mennyi jogosulatlan előnyhöz jutott?
.
Gondolom ezt is vitatod, hogy e így ezzel az üzlettel előnyhöz jutott a jobbik.
ma, 11:36
előzmény: #828  capaeledel
Kemény csúsztatás az egész! :)
Gondoltam.
.
"A Fidesz országgyűlési frakciójával és a párttal is 200 ezer forint összegű szerződést kötött a Miniszterelnökség a "Magyarország jobban teljesít" jelmondat használatáért - közölte a Kormányzati Információs Központ.Csütörtökön az Index arról írt, hogy a 800 millió forintért megrendelt kampány dizájnelemeit a Fidesz ingyen kapta meg a kormánytól, miután "elkérték" tőlük. A kormányzati közlemény szerint azonban a Lounge Design Kft.-től közbeszerzési eljárással rendelt munka nem ennyibe, hanem csak 150 millió forintba került. Az a 792 millió forint, amelyet Navracsics Tibor egy parlamenti kérdésre említett, magában foglalta a hirdetési felületek vásárlását is. A Fidesz azonban csak a dizájnelemeket, köztük a plakát-tervet, szlogent, logót és ábrákat vette meg.A kormányzat arra hivatkozott, hogy a szerződés értelmében a dizájnelemekhez kapcsolódó felhasználói jogok a Miniszterelnökséget illetik meg, és ezen jogok közé tartozik, hogy a kampányelemeket "harmadik személyre átruházza, illetve harmadik személynek a további felhasználásra engedélyt adjon". 
.
A kiindulás max a 150 millió lehet és KIBÉRELTE egy időre a FIDESZ.
.
Arról lehet vitatkozni,hogy sok vagy kevés ez az összeg a bérlésért.
Szerintem sok.
ma, 11:32
"Kialkudott kb. 127 milliót.
Kifizetett kb. 27 milliót.
Döntsd el, hogy kinek van igaza."
Inkább azt döntöm el, ki próbálja nem figyelembe venni a fizetési határidőket.
ma, 11:26
előzmény: #818  -pny
Fidesz hívek a velejéig korrupt miniszterelnöküknek hisznek, nem a szemüknek
ma, 11:23
előzmény: #826  madxa
"Miért mi az a eredeti ár?
Ki árazta be ezt a 3 szót?"
Olvasd el a linket, minden kérdésedre választ kapsz.
ma, 11:04
Látom kicsit tovább  tart összesíteni. :)
ma, 11:03
előzmény: #825  capaeledel
Miért mi az a eredeti ár?
Ki árazta be ezt a 3 szót?
Hol lehet levédetni beáraztatni szókapcsolatokat?
Érdekel ez az üzlet.  :)
ma, 10:55
előzmény: #824  madxa
"eredeti ár 0,26 százalékáért"
Mit tippelsz?:)))))
ma, 10:54
előzmény: #822  capaeledel
Kevesled vagy sokallod?
ma, 10:52
előzmény: #821  capaeledel
Kialkudott kb. 127 milliót.
Kifizetett kb. 27 milliót.